Skocz do zawartości

Marynia #435 raz wita Nowy Rok na CMF


Ingenting

  

73 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja używam Spotify, zastanawiam się tylko między abonamentem za 9 czy 20 zł. Ale teraz chyba słuchanie na mobile jest też za darmo, tyle że z reklamami?

Mobile jest za free, ale odsłuchiwanie playlist/płyt odbywa się w trybie losowym... Nie możesz wybrać dowolnego kawałka, sam spotify określa, co z danej listy akurat poleci, więc generalnie lipnie ;)

 

Ale zapodam sobie playliste np. na podstawie rockowego artysty jakiegoś, to będzie lecieć tylko z tej listy? Czy wskoczy mi jakieś techno czy disco w międzyczasie ?

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja używam Spotify, zastanawiam się tylko między abonamentem za 9 czy 20 zł. Ale teraz chyba słuchanie na mobile jest też za darmo, tyle że z reklamami?

Mobile jest za free, ale odsłuchiwanie playlist/płyt odbywa się w trybie losowym... Nie możesz wybrać dowolnego kawałka, sam spotify określa, co z danej listy akurat poleci, więc generalnie lipnie ;)

 

Ale zapodam sobie playliste np. na podstawie rockowego artysty jakiegoś, to będzie lecieć tylko z tej listy? Czy wskoczy mi jakieś techno czy disco w międzyczasie ?

 

Powinno lecieć z tej listy tylko. Dla mnie jako osoby, która słucha albumów w całości, ta losowość w wersji mobile w ogóle nie wchodzi w grę. Dlatego koniec końców i tak zostałem przy swoim odtwarzaczu mp3 ;) (iriver for life!)

Odnośnik do komentarza

Spotify jest dla cebulaków. Prawdziwi melomani kupują płyty(najlepiej winylowe).

Jak bym zarabiał więcej niż zarabiam to bym kupował winyle, gramofon mam. Pokaźną kolekcję winyli też mam, duża część to te z Bułgarii, ale klasyki typu Pink Floyd lub Led Zeppelin czy The Doors tam są. :)

Odnośnik do komentarza

Ja sobie kupiłem ten za 9zł przedwczoraj, na mobilu w ogóle nie korzystałem bo nie byłem pewny jak wygląda sytuacja z pochłanianiem transferu (niby mam pakiet 1gb ale sporo słucham mobilnie) i przycinaniem, wieczorami na PC lubi przyciąć lub wczytywać jakąś stronę godzinę, więc na tel raczej lepiej by nie było.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja tam rzucam dwudziestaka. Przecież to żaden piniondz, a może Green Day mi podziękuje i zrobi jeszcze jakiś fajny album?

Już takich nie robią ?

 

Uno! Dos! Tres! nie są złe

 

Nie przypadły mi do gustu. Wciąż American Idiot króluje.

 

U mnie Dookie i Nimrod.

Odnośnik do komentarza

 

Przecież jest tyle lepszych pop-punkowych zespołów niz Green Day.

Wróć do pisania o nigga-metalowych zespołach z czarnego serca czarnej afryki :)

 

słucham rozmaitej muzyki. Jazz, elektronika, disco, metal, czasem jeszcze jakieś klasyki rockowe typu Black Sabbath, Deep Purple, czy lżejsze The Velvet Underground

Na dobrą sprawę tylko rapsów nie słucham

Odnośnik do komentarza

 

Przecież jest tyle lepszych pop-punkowych zespołów niz Green Day.

E tam pop-punk. Punk-rock rządzi! Defekt Muzgó, Para Wino. :)

 

tylko polskiej muzy słuchasz? Bo dla mnie Szwedzi z Refused są bezkonkurencyjni, jeżeli się obracamy w tego typu klimatach. A z polskich to Zmaza jest bardzo fajnym zespołem

 

No i co z tego?

ktoś mnie tutaj wyzywa od ograniczonych muzycznie i chciałem temu zaprzeczyć i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...