Skocz do zawartości

Marynia #435 raz wita Nowy Rok na CMF


Ingenting

  

73 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ej ziomble - czemu FM14 jest zebeściak? Ale proszę o konkretne odpowiedzi

 

 

Zmieniony zupełnie system tworzenia taktyki. Moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Jest taki bardziej życiowy i realistyczny. Pozornie uproszczony, ale to tylko pierwsze wrażenie. No mnie przypasił :). Jakoś lepiej do mnie dociera, że mówię do zespołu/piłkarza żeby grał wyżej/szerzej/agresywnie/itp. niż żeby grał np. o dwie kreski szerzej i cztery kreski bardziej ofensywnie.

Odnośnik do komentarza

 

http://nowydworgdanski.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/962,filip-bebenow,26456,id,t,kid.html jeśli mozecie zagłosujcie na kumpla. Pasjonat jakich mało, kasa mu się przyda.

proszeee ;) a czemu ma taką małą głowę na tej fotce :>

 

@ pawoj- ja o takiej w Dublinie mogę pomarzyć tylko :D

 

po pierwsze perspektywa, po drugie Filip ma rzeczywiście mała głowę.

Odnośnik do komentarza

 

Ej ziomble - czemu FM14 jest zebeściak? Ale proszę o konkretne odpowiedzi

 

 

Zmieniony zupełnie system tworzenia taktyki. Moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Jest taki bardziej życiowy i realistyczny. Pozornie uproszczony, ale to tylko pierwsze wrażenie. No mnie przypasił :). Jakoś lepiej do mnie dociera, że mówię do zespołu/piłkarza żeby grał wyżej/szerzej/agresywnie/itp. niż żeby grał np. o dwie kreski szerzej i cztery kreski bardziej ofensywnie.

 

Dyć to już jest od nie wiem, FM10?

Odnośnik do komentarza

No i dobra:

- dwupłatowiec? - zrobiony (za trzecim dziś podejściem) :D

- paparazzi i ucieczka - za drugim. Za pierwszym "zgubiłem" helikopter jak po cutscence z niego niechcąco wysiadłem w powietrzu ;), i choć udało mi się na piechotę dotrzeć do spray&paint, gdzie przemalowałem pierwszy lepszy samochód i na spokojnie dotarłem do wytwórni, to tam mnie zabiło FBI :/ Za drugim zamiast lądować na ziemi i po schodach zasuwać na piętro, a z powrotem zmagać się z policją, wylądowałem sobie na gzymsie, skąd zrobiłem sobie spokojnie zdjęcia i bez problemów wróciłem helikopterem do wytwórni.

- skakanie po dachach motorem - zabawne, acz męczące. Zanim poznałem początek trasy, to kilka razy musiałem zaczynać od nowa. Później to sama przyjemność :D

 

Dodatkowo wygrałem dwa wyścigi, metodą na wyrzutnie rakiet, ale czas skończyć na dziś.

 

Dwie misje do końca - Mr Black i finał.

Odnośnik do komentarza

- Za drugim zamiast lądować na ziemi i po schodach zasuwać na piętro, a z powrotem zmagać się z policją, wylądowałem sobie na gzymsie, skąd zrobiłem sobie spokojnie zdjęcia i bez problemów wróciłem helikopterem do wytwórni.

- skakanie po dachach motorem - zabawne, acz męczące. Zanim poznałem początek trasy, to kilka razy musiałem zaczynać od nowa. Później to sama przyjemność :D

szybko wykminiłeś najlepszy sposób na tę misję :D

 

co do drugiej na przyszłość możesz

helikopterem też zrobić te checkpointy

szybciej i łatwiej,acz to nie to samo.

Odnośnik do komentarza

A Grasshoppers u Ciebie jak? Który to sezon w ogóle i co ugrałeś tym Zurychem do tej pory?

 

W Izraelu izi 2:1. 7 zwycięstw z rzędu i 12 meczów bez porażki. Strach pomyśleć co by było, gdybym miał napastnika :D

 

Mam kwiecień 2019. Grasshopers są na 8 miejscu, wcześniej : 8, 9, 8, 2 (najdawniej).

 

Ja jestem tu trzeci sezon, w pierwszym miałem 3 miejsce, w drugim mistrz + 1/2 LE, teraz była faza grupowa LM no i walka o obronę tytułu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...