Skocz do zawartości

Marynia #435 raz wita Nowy Rok na CMF


Ingenting

  

73 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Na dodatek zawsze jego menadżer w karierze nazywa się Franciszek Chomicki.

Od jutra Franciszek Ch, zarzuty sa pewne jak to, ze 200 zlotych nie wystarczy na kaucje. To bedzie szybki i latwy proces. Spodziewam sie wydalenia ze szkoly i jakis dwumiesieczny pobyt w osrodku wychowawczym.

 

Sądy 24 godzinne to jeszcze są u nas? (Były w ogóle?)

 

 

Są są. Po meczach ;)

Odnośnik do komentarza

Celson bedzie oskarzycielem posilkowym. Chomik podkradal od niego pomysly do opkow, wiec ma z nim na pienku.

Chciałem być posiłkowym, bo pewnie bym dostał jedzenie. Ale weź sobie swojego nowego kolegę Johniss. Chuj, że jesteśmy kolegami na forum 10 lat. Kurwa przyszedł Celson, nawet nie SalCelson no lipa. I mi odmawiają posiłków.

Odnośnik do komentarza

 

Celson bedzie oskarzycielem posilkowym. Chomik podkradal od niego pomysly do opkow, wiec ma z nim na pienku.

Chciałem być posiłkowym, bo pewnie bym dostał jedzenie. Ale weź sobie swojego nowego kolegę Johniss. Chuj, że jesteśmy kolegami na forum 10 lat. Kurwa przyszedł Celson, nawet nie SalCelson no lipa. I mi odmawiają posiłków.

 

Moge odstapic ci tego zaszczytu. Tylko najwazniejsze zeby nie mial zycia w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...