Skocz do zawartości

Gawędy o duszy maryni #434


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

No jak się zachłystywałem Korwinem i innymi popierdoleńcami z prawej strony to pewnie. Ale jak to się mówi - z głupich poglądów się wyrasta. Nie wstydzę się tego, że kiedyś bluzgałem na pedałów. Dzięki temu dziś wiem, jakie to durne.

Odnośnik do komentarza

A co maja pedaly do gospodarki? o_O

 

Np. taki Feliks Koneczny na gospodarke mial poglady niezle, ale jego przemyslenia spoleczne to czerwony (raczej pasowaloby brunatny) alarm. A - niestety - jeden od nas z Libertarian sie nim zachwyca i go musialem zjebac jak psa ostatnio jak chcial wyklad o nim wyglaszac. Niech sobie o Konecznym mowia jakies buraki z RN a nie my.

Odnośnik do komentarza

 

1390747_1376913922554078_774842237_n.jpg

Anarchiści gadają po śląsku?

 

Po śląsku, po polsku, po angielsku, po niemiecku i w każdym języku świata. Na Śląsku jest bardzo dużo anarchistów i libertarian. W sumie poza Wrocławiem i Poznaniem to największy ośrodek.

Będę klientom robił pogadanki o libertarianizmie. Ile mi zapłaci za to wasze stowarzyszenie Vami?

Dostaniesz dowolne piwo z oferty Browaru Domowego Liberya ;)

Odnośnik do komentarza

pamiętam oburzenie Icona, po tym, jak Śląski nie dostał EURO: "jak tak może być, że najbogatszy region w kraju (czyt. Śląsk) nie dostaje żadnego meczu??!!!", po czym bodaj Kamtek go zgasił "no przecież dostanie sama stolica - Wrocław"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...