Skocz do zawartości

Marynia gra ustawieniem 4-3-3 w nowym FM


tio

Rekomendowane odpowiedzi

spieszyłem się i nie do końca rozumiem te językowe, ale najlepsze pytanie jest tutaj:

If you count from 1 to 100, how many 7's will you pass on the way?

odpowiedź:

 

 

Feedback

If you found 10, you forgot about 70, 71, etc. If you got 11, you forgot about the 70 series, but remembered 77 had 2; if you got 19, you forgot about the extra 7 in 77; if you got 21 you created a 7 out of thin air.

 

 

Odnośnik do komentarza

hawk, przekonałem się do my fitness pal. jedno, to obsługa ze smartfona i możliwość skanowania kodu, drugie, że podlicza cukier i błonnik dodatkowo, trzecie, to jednak szeroka baza danych. bardzo przydatna jest też możliwość skopiowania posiłku z dnia poprzedniego oraz menu najczęściej wybieranych produktów, co znacznie usprawnia wklepywanie posiłków. :)

Odnośnik do komentarza

Nagroda Kisiela dla Michnika. Wątpię czy Kisiel byłby szczęśliwy.

Przecież ten dzisiejszy Michnik to totalitarysta.Demokratą jest ten, kto jest po mojej stronie. Kto ze mną się nie zgadza, jest faszystą i nie można mu podać ręki. A tylko Michnik wie, na czym polega demokracja i tolerancja. On jest tutaj sędzia, alfa i omega.

  • Źródło: „Młoda Polska”, 1991
Odnośnik do komentarza

hawk, przekonałem się do my fitness pal. jedno, to obsługa ze smartfona i możliwość skanowania kodu, drugie, że podlicza cukier i błonnik dodatkowo, trzecie, to jednak szeroka baza danych. bardzo przydatna jest też możliwość skopiowania posiłku z dnia poprzedniego oraz menu najczęściej wybieranych produktów, co znacznie usprawnia wklepywanie posiłków. :)

Już 2 nawróciłem, muszę zagadać z mfp żeby mi jakiś hajs zaczęli płacić za to :matrix:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...