Skocz do zawartości

4.. 3.. 2.. Marynia!


tio

Dla bystrzaków  

70 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Me_who, nie chce spamować w reprezentacyjnym więc powiem ci że masz rację. Ale mnie denerwuję to, że niektórzy (zwłaszcza ci z Onetu, ale nie tylko) robią z Lewego "drewno, które wszystkie bramki strzela fuksem". Przy tym jeszcze kwestionują umiejętności jego. A jak się powie że był taki napastnik jak Inzaghi, który nic innego nie robił jak strzelał, to go również nazywają słabym :keke:

EDYTA: nie wiem co robiła tam ta Barca, pewnie dlatego że oglądałem mecz Barcy tak napisałem.

Odnośnik do komentarza

Me_who, nie chce spamować w reprezentacyjnym więc powiem ci że masz rację. Ale mnie denerwuję to, że niektórzy (zwłaszcza ci z Onetu, ale nie tylko) robią z Barcy "drewno, które wszystkie bramki strzela fuksem". Przy tym jeszcze kwestionują umiejętności jego. A jak się powie że był taki napastnik jak Inzaghi, który nic innego nie robił jak strzelał, to go również nazywają słabym :keke:

 

Haha

Odnośnik do komentarza

A IMO nie, już dzisiaj widać tendencję do grania bez typowych dziewiatek i to będzie niestety postępować. Jedyny typ napastnika, który zostanie to typowy odgrywajacy w stylu Drogby, czy Ibry, ale i on z czasem zaniknie.
@Me_Who - Kluivert był wporzo, ale przez pierwszego symulanta w historii FCB (czyli Rivaldo) znienawidziłem ten klub.

Odnośnik do komentarza

Ale Ibrę trudno nazwać "dziewiątką" jak on nakurwia gole przewrotko z połowy czy posyła pociski w okna z 30 metrów jak w Brukseli.

Kiedyś był pan Butrageno, który dostawiał nogę i wszyscy go kochali. Jemu nawet nie przychodziło do głowy, żeby kopać, ba, żeby stać 30 metrów od bramki.

Odnośnik do komentarza

definicyjnym sępem był Inzaghi, teraz już takich nie ma.

me_Who - jakbym miał Ibre w Fm-ie to bym mu chyba dał rolę wszechstronnego napastnika.

http://www.youtube.com/watch?v=kIrPrMVUNOs za akcje z tego meczu miał u mnie przejebane do końca swej kariery

 

Inzaghi może i tak, ale dla mnie arcysępem wszechczasów pozostanie Marek Koniarek. To już nawet nie był zwykły sęp, to kondor królewski.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...