Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś ilu fizjo powinna mieć drużyna? zostawiam sobie 1 głównego plus jeden zwykły. Z reguły jest ich nawet 4 i zajmują miejsca dla trenerów.


No i mam "crash dump", którego nie wiem jak ominąć, eh. Usuwałem grafikę i nic. Jak można zaradzić w inny sposób ?

mi się udało ominąć crasha jedynie w taki sposób że porzuciłem drużyny i po dniu crasha włączyłem się jako nowy menago w niej,

Odnośnik do komentarza

Te crashe według mnie zupełnie nie zależą od gry. Z tego co pamiętam to dużo osób miało problemy z nimi już w dwóch poprzednich wersjach. Ja w FM 12,13 i teraz 14 miałem 2-3 crashe. Z czego co najmniej jeden spowodowany przez grafikę.

 

Jeszcze co do treningu to można by było dodać jeszcze jedną opcję. Ustalania dziennych ilości treningów (czy mają to być jedna, dwie, trzy jednostki) oraz żeby każdego dnia tygodnia można było ćwiczyć co innego, albo najlepiej każdego dnia po 2 aspekty, np. defensywa rano, ofensywa popołudniu.

Odnośnik do komentarza

nie ma jednego rozwiązania na crashe. moim zdaniem jest wiele czynników, które na to wpływają- sterowniki, porządek/bałagan na kompie, jakaś grafika, inny rodzaj RAMu itp itd.

jedni mają non stop a inni nigdy nie widzieli tego.

 

Jakie szczęście,że należę do tej grupy.

 

tagmen - myślałeś o tym,żeby odpalić save na innym kompie i sprawdzić czy pójdzie?

Odnośnik do komentarza

Właśnie mój pomocnik dostał żółtą kartkę (drugą, więc w konsekwencji czerwoną) za symulowanie faulu na polu karnym przeciwnika. Robi wrażenie.

u mnie już po 12 minutach kiedyś jeden pomocnik wyleciał z boiska za dwie żółte, obie za rzekome symulowanie faulu na polu karnym przeciwnika xD

Odnośnik do komentarza

Kurz nie jest problemem - taka jest moja opinia. Powoduje on przegrzanie procka czy karty graficznej, spowolnienie wiatraka. Ale jeżeli po nocy uruchomi się komp to crasch nie powinien wystąpić (jeżeli powodem miał być kurz), bo wtedy komp jest najzimniejszy i powinien on nastąpić później, a nie w tym samym momencie.

 

Wiadomo już coś kiedy ma być nowa łatka?

Czy ktoś się może natrafił na plik z niższymi logami rosyjskimi lub plik, który poprawia błąd z postrzeganiem zagranicznych piłkarzy z drugą narodowością oraz ilością rezerwowych w Rosji ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...