Skocz do zawartości

Football Manager 2014 beta - pierwsze wrażenia


Tony Walker

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka spostrzeżeń z ligi polskiej:

- w meczu Górnik vs Lech łącznie padło 48 strzałów na bramki, obie drużyny miały po ponad 20 strzałów w 90 mi :o

- Lech vs Śląsk (2. miejsce w tabeli), w 2 min spotkania mój zawodnik dostaje czerwoną kartkę, nie grałem pierwszym składem a wygrałem 3:0

- ogromna ilość kontuzji, po każdym meczu 1-2 zawodników mi wypada średnio na 3-6 tygodni

- cały czas jest problem z terminarzem, w jednym tygodniu mam mecze: niedziela (liga), wtorek (PP), czwartek (LE), niedziela (liga); we Francji mając jedne rozgrywki więcej i więcej kolejek w lidze nie miałem tego problemu

- w każdym meczu wiele piłek trafia w poprzeczkę i słupki, w jednym przeciwnik chyba z 10 razy ostrzelał mi tak bramkę

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, nie ma już informacji, że beta.

Ciekawe, że teraz wyskoczyło u mnie najwięcej problemów. Skrzynka wiadomości nie zaskakuje, dopiero jak kliknę w któryś z innym elementów na górnym pasku to zaskakują nowe wiadomości, a i mecze zaczęły się ciąć, mimo, że pokazuje mi o jedną gwiazdkę (złotą) więcej niż przed wersją 14.1.

Odnośnik do komentarza

CDA daje recenzję FM14. nie wiem czy to pełna wersja, ale gość chyba coś dostał grosza za nią. tudzież nigdy nie grał w inne FMki/CMki. albo jeszcze grał tylko w CM 10/11/12 czy ileś tam.

 

Ekipa jednak dopracowała kulawą koncepcję, czyniąc Football Manager 2014 najlepszym, z jakim mieliśmy do czynienia do tej pory

 

coś się mi nie wydaje ;) jak już wspominałem, jak dla mnie FM idzie w zupełnie złą drogę. prostota nie tu gdzie trzeba.

mi się nie podoba recenzja i raczej nie sięgnę po FM14 tak jak i po 13.

Odnośnik do komentarza

wirtus.pl także milczy w sprawie wysyłki. Czyli wydaje się, że będą opóźnienia. Co prawda ostatni pre-order zamawiałem chyba przy okazji 2010 (? być może 2012, ale na pewno nie miałem jakiegoś ciśnienia, więc parę dni opóźnienia nie grało mi różnicy), ale widocznie coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...