Skocz do zawartości

Liga Managerów - konkurs dla karierowiczów!


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę tak, wkurza mnie to niemiłosiernie że wiele ludzi z 'elity pisarzy' się nie wypowiada w nowych opkach (krytyka też wpływa na level up opków), ba nawet ich nie czyta, przez co wiele nowych twarzy ginie gdzieś w archiwum przez nikogo nie zauważona (mod team również promując gówniane opki tak jak we wrześniu dając debiutanta pewnemu panu.). Nie dziwie się ludziom że nie mają chęci głosować na MM, skoro obecnie na forum przewija się może parę opków które w ogóle mają szanse na takie coś (czyt. opek Ralfa, FYM-a, MaKKa i PiotruHa i tak jest co miesiąc), na kogo oni wszyscy mają głosować?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem z kolei opek, który zainteresuje czytelnika, obroni się sam. Opowiadania forumowiczów z tzw. "elity pisarzy", którzy mają w Hall of Fame po kilka swoich opków, przyciągają rzesze z powodu wyrobionej marki, która daje odbiorcom gwarancję tego, że dostaną schludny tekst, który się chłonie z przyjemnością. Dla autorów, którzy dopiero zaczynają opisywanie karier tu, na forum, mam taką radę - po prostu piszcie. Nawet jak pięć pierwszych stron zawiera wyłącznie wasze posty, bez wypowiedzi czytelników, nie przejmujcie się i dalej róbcie swoje. Jeśli opek będzie dobry, aktywni czytelnicy z czasem się pojawią. Sam jestem forumowym nowicjuszem, bo prowadzę swój zaledwie drugi opek, przy pierwszym na początku pisałem sam sobie, a teraz ludzie czytają moje teksty, choć wielu tutejszych autorów przewyższa mnie o głowę wplataniem zawiłej fabuły i robieniem szeroko pojętej świetnej atmosfery.

 

Samej idei głosowania na "Karierę miesiąca wg. czytelników" dałbym jeszcze jedną szansę. Ostatnio pojawiało się mniej głosów, ale równie dobrze może to być chwilowa tendencja, tak jak spadek frekwencji na stadionie w kilku ligowych kolejkach.

Odnośnik do komentarza

Może zacznę tak, wkurza mnie to niemiłosiernie że wiele ludzi z 'elity pisarzy' się nie wypowiada w nowych opkach (krytyka też wpływa na level up opków), ba nawet ich nie czyta, przez co wiele nowych twarzy ginie gdzieś w archiwum przez nikogo nie zauważona (mod team również promując gówniane opki tak jak we wrześniu dając debiutanta pewnemu panu.). Nie dziwie się ludziom że nie mają chęci głosować na MM, skoro obecnie na forum przewija się może parę opków które w ogóle mają szanse na takie coś (czyt. opek Ralfa, FYM-a, MaKKa i PiotruHa i tak jest co miesiąc), na kogo oni wszyscy mają głosować?

A wiesz czemu? ;) Bo są po prostu nieciekawe, słabe. Po drugie- nie ma co tam czytać. Wyniki? Ee to nudne po jakimś czasie. Wiesz, lepiej sobie siedzieć, czytać niż pisać: "o, super wyniki, trzymam kciuki, itp itd". Zaśmiecanie tylko kariery. Reszta jest, jak Ralf pisze. Dobry opek sam się obroni. Ja czasem czekam, co się urodzi dalej w karierze, żeby się wypowiedzieć, coś zasugerować. Ale często gęsto zanim to zrobię, opek leci do archiwum, bo ktoś przestał pisać albo jedzie z nowym.

Co do niechęci do głosowania- sami czytelnicy chcieli taki konkurs i dostali. Na razie nie zamierzamy zamykać głosowania. Będzie cały czas. Tylko mi się wydaje, że po prostu ludziom nie chce się głosować- bo po co?!

Odnośnik do komentarza

Nie szukajcie poklasku, nie unoście się pychą :) Może po prostu należy pisać te kariery głównie dla siebie, żeby po tych co fajniejszych momentach został ślad i za jakiś czas mozna było na nie zerknąć, gdy nas najdzie ochota, a jesli komuś jeszcze się spodoba przy okazji - tym lepiej. Ilością głosów w comiesięcznych wyborach czy odsłon bym w ogóle nie zaprzatał sobie głowy, sława zdobyta w taki sposob i tak na niewiele się komukolwiek przyda :)

Odnośnik do komentarza

Uwaga! Uwaga! Ogłoszenie parafialne ;)

 

Niniejszym ogłaszam (niejako z małym smutkiem), iż projekt Liga Managerów dobiegł końca. Więcej konkursów na Menedżera i Debiutanta Miesiąca nie będzie.

Temat pójdzie do zamknięcia. Dzięki wszystkim za wkład, głosy i wsparcie.

 

Zostajemy przy głosowaniu na Menedżera Miesiąca wg Czytelników. Pomyślimy nad jakąś nową rangą czy coś.

Niedługo mam nadzieję, że już na dniach wystartujemy z czymś nowym, co Wam się może spodoba.

Odnośnik do komentarza

A gdyby każdy miał do rozdysponowania kilka, powiedzmy 3 albo 5 "punktów" które rozdzielal by według swojego uznania, albo wszystkie na jedną historię, albo po trochu na dwie lub trzy? Trochę to kamuflaż, liczenie że herbata zrobi się słodka od mieszania, ale niekiedy trzeba wybrać pomiędzy dwoma, lub więcej, fajnymi tematami. Wiecej na pewno liczenia by było :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...