Skocz do zawartości

Marynia jest ZWYCIENSCOM i kupuje w Monavie starter za #428 zł


Ingenting

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ojciec ma jutro 60. urodziny i jestem "psychicznie" naszykowany, że jutro mam wyjść z domu. ale nieee, bo mój wujek, z moim kuzynem i moim chrześniakiem przyjechali dzisiaj i ja mam kurwa iść i się z nimi spotykać.

I kurwa nie dociera, że jestem 90% czasu poza domem, pracuję po 12h dziennie, ciągle poza domem i dla mnie sobota to jest jebane święto i sobie odpoczywam i nie mam ochoty na jebane nasiadówy. Ale nie, bo są teksty "nie chcesz się spotkać", "no przecież to twój chrześniak".

To trzeba było kurwa przyjechać w urodziny, a nie dzień wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

co za musk założył w dziale GRY KOMPUTEROWE temat GRY PLANSZOWE? :D

 

Michu powiedz, że musisz zostać w domu z powodu negocjacji dotyczacych negocjacji szalików Jaha ceny itd itp etc

Odnośnik do komentarza

Podobno z tą zgodą to było tak:

"Poszło o wyjazd do Rzymu i małe spięcie na linii pogon - legia , mianowicie na młynie pogoniarze wyciągnęli prowiant i zaczęli go jeść a staruch powiedział do jednego z zasłużonych kibiców ze szczecina ' kurwa ja Cie proszę nie wpierdalaj tu tego paprykarza, na żużlu sobie jedz. No i walneli focha i się rozeszli".

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

ponoć known issue Mieczysławie Śmietniku że w GTA giną z garażu bryki, mi też dziubli Ferrarke odpicowanom :/

wjebauem 100k dolarów hamerykańskich w tuning Bugatti i chuj wie gdzie jest teraz ;(

Odnośnik do komentarza

Mój ojciec ma jutro 60. urodziny i jestem "psychicznie" naszykowany, że jutro mam wyjść z domu. ale nieee, bo mój wujek, z moim kuzynem i moim chrześniakiem przyjechali dzisiaj i ja mam kurwa iść i się z nimi spotykać.

I kurwa nie dociera, że jestem 90% czasu poza domem, pracuję po 12h dziennie, ciągle poza domem i dla mnie sobota to jest jebane święto i sobie odpoczywam i nie mam ochoty na jebane nasiadówy. Ale nie, bo są teksty "nie chcesz się spotkać", "no przecież to twój chrześniak".

To trzeba było kurwa przyjechać w urodziny, a nie dzień wcześniej.

Daj gówniarzowi 2zł i powiedz, że na więcej może liczyć tylko po zabawie w ministranta.

Odnośnik do komentarza

Nie, bo go zachęcę do kościoła.

Poza tem, danie dwóch złotych wymaga wyjścia z domu. A w ogóle to dostaje kasę regularnie jak jestem u nich w mieście.

Żałuję, że nie mam rodzeństwa, ten/ta drugi zawsze mógłby robić za twarz rodziny. A ja jestem odludkiem, uwielbiam samotność i sobota jest święta.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...