Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

po kiego! teraz Ronaldo strzelał, a nie podawał!! :ściana:

 

Valencia 2-3 Real FT

Wiedzial, ze po prawej stronie jest kryty Jese, a z drugiej byl Benzema, ktory i tak by to zawalil :D. Szkoda, ze troche lepiej mu ta pilka nie skozlowala, bo wyszedlby sam na sam.

Odnośnik do komentarza

Nie mów hop. Poziom naszego półfinału póki co żenada do sześcianu, więc może pójść w każdą stronę.

Jeszcze posadziłem 22 punkty na ławce w postaci Browna.

 

Ale widzę szykuje się jeszcze śmieszniejszy wynik w meczu Old Goats i Yer Maws. Projected powalajo ;)

Odnośnik do komentarza

2 minuty przed koncem packs fumble na wlasnym 17 jardzie. To koniec ;(

 

Nie wierze. Packs frajerstwo nie z tej ziemi. 38-31 dla steelers, poltorej minuty do konca. Po ich puncie Hyde przebiega 70(!) Jardow i flynn zaczynal z 31 PIT. Trzy szybkie akcje i packs na trzydziescie sekund przed koncem byli na 2 probie i yard do end zone. I - uwaga - jakis kurwa mac osiol z linii ofensywnej zaliczyl false start :|. 5 jardow kary i ostatnie podanie flynna do quarlessa nie doszlo. :( zenada.

 

Lions przegrali, wiec nie wiem, chyba jedyna nadzieja w porazce bears z eagles?

Odnośnik do komentarza

Bears jaki blamaż.... 3-24 HT. Całkowicie pogrzebali moje szanse na awans do finału.

A sobie popsuli szanse na wygranie dywizji.

 

A w meczu Harvesters - Inquisitors wynik wisi na włosku. 88-86 dla Inq, ale Kamtek ma jeszcze Bennetta w grze (póki co 5 oczek), a krzysfiol jednego obrońcę na jutro :D

Emocje chyba większe niż w niejednym dzisiejszym meczu w prawdziwej NFL. Półfinał godny finału :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...