Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

Nieprawdopodobne, Roma przyjeżdża na teren cieniutkiego Milanu i może dziękować głupocie Balotelliego i ślepocie sędziego, że nie przegrali kilkoma bramkami i po hat-tricku Balotelliego (ze dwie super okazje + wykonuje karne, a tych sędzia mógł parę dziś odgwizdać Milanowi).

Z taką grą przeciwko takim rywalom nie ma mowy, by powalczyli z Juventusem o mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza

 

Arsenal jak zawsze fart :D. Jeżeli Wenger sprowadzi napastnika to Bayern może czuć się obsrany.

Co kurwa? Bayern czasem grywa padakę, nawet w BuLi, ale od kiedy Guardiola został tam trenerem, to grają zrywami. Zechcę im się przyspieszyć, to potrafia ładnie zagrać, zwłaszcza skrzydłem, a tak defensywnie, bezproduktywnie klepią piłę w środku.

 

Ale jak to się odnosi do tego co napisałem :P?

Odnośnik do komentarza

Z kilka chwil rewanż Real Madryt vs Olímpic Xàtiva.

 

Real Madryt: Casillas; Carvajal, Nacho, Pepe, Arbeloa; Illarra, Casemiro; Isco; Di María, Jesé i Morata.
Ławka rezerwowych: Diego López, Benzema, Marcelo, Xabi Alonso i Llorente

 

Może w końcu coś ekipa z Madrytu zagra sensownego.

Odnośnik do komentarza

Z kilka chwil rewanż Real Madryt vs Olímpic Xàtiva.

 

Real Madryt: Casillas; Carvajal, Nacho, Pepe, Arbeloa; Illarra, Casemiro; Isco; Di María, Jesé i Morata.

Ławka rezerwowych: Diego López, Benzema, Marcelo, Xabi Alonso i Llorente

 

Może w końcu coś ekipa z Madrytu zagra sensownego.

Kaj to pokazują?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego jeszcze nikt nie wspomniał o sensacji w klubowych Mistrzostwach Świata? Ekipa Gospodarzy, czyli Raja Casablanca wygrała 3-1 z Atletico Mineiro zdobywcą Copa Libertadores.
To teraz jeszcze poproszę o zwycięstwo Guangzhou w potyczce z Bayernem. Widziałem mecz z Al-Ahly i musże powiedzieć że Chińczycy są świetnie zorganizowani taktycznie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...