Skocz do zawartości

Madridista!


Vanlid

Rekomendowane odpowiedzi

Diego Lopez - Marcelo Papadopoulos Ramos Arbeloa - Casemiro(45' Xabi) Illarramendi(59' Coentrao) - Di Maria(59' Morata) Modrić Jese Benzema

 

 

Już pora na rewanżowy mecz z Albacete. W 39 minucie po ofensywnym wejściu Marcelo piłkę Modriciowi wykłada Benzema. Chorwat strzela, 1:0! W 43 minucie Papadopoulos skutecznie główkował po rzucie rożnym wykonywanym przez Asiera Illarramendiego, 2:0! W 45 minucie genialnie z wolnego strzelił Illarramendi! Piłka dobiła się jeszcze od słupka, 3:0! W 50 minucie Angel Di Maria dośrodkował prosto na głowę Modricia, 4:0! W 54 minucie Alonso z rożnego prosto na głowę Papadopoulosa, 5:0 już! W 77 minucie genialnie Morata przerzucił do Jese, który z pierwszej piłki podał do Modricia, 6:0! Luka tylko dostawił nogę.

Pokonujemy Albacete po genialny meczu Modricia i w następnej rundzie Pucharu Hiszpanii gramy z silną Sevillą!

 

 

 

Santiago Bernabeu, Madryt

Real Madryt - Albacete 6:0

Gole: Modrić 39', 50', 77', Papadopoulos 43', 54', Illarramendi 45'

Odnośnik do komentarza

Casillas - Coentrao Varane Otamendi Carvajal - Xabi(63' Borja) Jose Rodriguez(41' Arbeloa 56' Ramos) - Bale Isco Ronaldo - Morata

 

 

 

Zaczynamy ligowy mecz z Getafe. W 40 minucie JEBS! Carvajal otrzymał drugą żółtą kartkę... Ale w czasie doliczonym do pierwszej połowy Gareth Bale ładnym strzałem z rzutu wolnego wyprowadza nas na prowadzenie! W 73 minucie fantastyczne dośrodkowanie Coentrao ze skrzydła wykańcza idealnie Borja, 2:0! W 89 minucie Miku uderza potężnie zza pola karnego, Iker broni nogami, lecz Diego Castro dobija. W drugiej minucie czasu doliczonego szok, KURVA SZOK!!! RAMOS FAULUJE w polu karnym!!! Diego Castro uderza potężnie... 2:2. 11 punktów straty do Barcelony... FACEPALM... Sezon raczej na straty :( ;(

 

 

 

Santiago Bernabeu, Madryt

Real Madryt - Getafe 2:2

Gole: Bale 45+2', Borja 73' - Castro 89', 90+2'

Odnośnik do komentarza

Dzięki panowie za komentarze i życzenie mi powodzenia ^^

 

 

 

Casillas - Marcelo Papadopoulos Ramos Carvajal - Casemiro Khedira(45' Illarramendi) - Di Maria(61' Jese) Modrić Ronaldo(61' Borja) - Benzema

 

 

 

Z Celtikiem gramy u siebie, nie bez presji, bo musimy wygrać by awansować! W 32 minucie mamy rzut rożny. Angel Di Maria dośrodkował prosto na głowę Papadopoulosa i zrobiło się 1:0. Będzie grało się nam lżej. Cztery minuty później Cristiano Ronaldo dośrodkował na głowę Karima Benzemy i jest 2:0! Nie musimy już chyba drżeć o wynik, ale po wyczynie z Getafe to nie wiadomo... W 83 minucie Luka Modrić nie wykorzystał rzutu karnego, ale rywale źle wybijają, Carvajal zagrywa długą piłkę do Borji, ten do Illarramendiego. Hiszpan szybko zgrywa do Marcelo, który lekkim, technicznym strzałem ustala wynik meczu! Wygrywamy 3:0 i awansujemy z pierwszego miejsca, oprócz nas awansowała Benfica, która pokonała Napoli 2:1!

 

 

 

Santiago Bernabeu, Madryt

Real Madryt - Celtic 3:0

Gole: Papadopoulos 32', Benzema 36', Marcelo 83'

 

Odnośnik do komentarza

Diego Lopez - Coentrao Varane Otamendi Pulido - Xabi(45' Jose Rodriguez) Illarramendi - Bale Isco(61' Morata) Ronaldo - Benzema(61' Jese)

 

 

Gramy na wyjeździe z Elche i nie możemy się skompromitować!

W 26 minucie Isco potężnie uderzył zza pola karnego, bramkarz rywali obronił to, a raczej wypluł daleko przed siebie. Tam przejął ją Bale, zszedł na skrzydło i podał idealnie pod nogi Benzemy. Karimowi pozostało tylko lekko przymierzyć, co uczynił! W 73 ni strzał ni dośrodkowanie Fidela ze skrzydła i piłkę do brami pakuje ... Varane, przypadkowo! Wydawało się, że pechowo zremisujemy, ale w ostatniej akcji meczu Cris podał do Bale'a, a ten dośrodkował prosto na stopę Jese!!! Gol wychowanka, Jese zapewnia nam zwycięstwo! Cieszę się, że młodziak strzelił tego gola.

 

 

 

Martinez Valero, Elche

Elche - Real Madryt 1:2

Gole: Varane sam. 73' - Benzema 26', Jese 90+1'

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Casillas - Marcelo Ramos Papadopoulos Carvajal - Casemiro(45' Xabi) Khedira - Di Maria(45' Isco) Modric(59' Coentrao) Jese - Morata

 

 

Pora zacząć festiwal meczy z Sevillą. Najpierw mecz w Copa Del Rey, potem w lidze, a jeszcze rewanż w Copa Del Rey!

Już w 8 minucie meczu po fantastycznej akcji Modricia prowadzimy 1:0. Chorwat przebiegł pół boiska i umieścił piłkę w siatce!

W 14 minucie Angel Di Maria strzela fantastycznie z rzutu wolnego! Samo okienko! Pięknie, 2:0!

W 34 minucie Casillas mocno wykopał, główkował Modrić, do piłki dopadł Morata, podbiegł i mocno uderzył na 3:0! Koniec, koniec! Miażdżymy Sevillę i w rewanżu będzie LUZ!

 

 

Ramon Sanchez - Pizjuan, Sewilla

Sevilla - Real Madryt 0:3

Gole: Modrić 8', Di Maria 14', Morata 34'

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Casillas - Coentrao Varane Otamendi Pulido - Xabi(45' Modrić) Illarramendi - Bale Isco(60' Morata) Ronaldo - Benzema(45' Jese)

 

 

 

Pora na kolejny mecz z Sevillą. Tym razem jest to "ligowiec".

W 24 minucie Cristiano Ronaldo zagrał głową do Isco, który w pełnym biegu strzelił gola! Hiszpan zachował się jak rasowy napastnik, wykańczając fenomenalnie tą akcję!

W 51 minucie Ronaldo dośrodkował w pełnym biegu do Illarramendiego, który głową uderzył w nogi zawodnika Sevilli, ale dobił to mocnym strzałem, 2:0! Dwie minuty później rożny dla rywali. Dośrodkowanie, Gameiro zagrywa głową i Reyes z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki. W 61 minucie Cristiano schodzi do środka i idealnie podaje do Moraty, któremu nie pozostaje nic tylko umieścić piłkę w siatce, 3:1! Cztery minuty później Navarro dośrodkował prosto na głowę Iborry i gol. Złe ustawienie Otamendiego i Ikera... W 73 minucie Morata został sfaulowany w polu karnym. Do karnego podchodzi Ronaldo, ale strzela w sam środek bramki i bramkarz brono to z łatwością! Koniec, pokonujemy Sevillę 3:2!

 

 

 

Ramon Sanchez - Pizjuan, Sewilla

Sevilla - Real Madryt 2:3

Gole: Reyes 53', Iborra 65' - Isco 24', Illarramendi 51', Morata 61'

 

EDIT: Pytanie do WAS. Kupować Inigo Martineza za 28 mln i sprzedawać Arbeloę(Ramosiątko na PO by przeszło)?

Odnośnik do komentarza

Nie za bardzo mi podchodzi ten Gino ;> Chyba zdecydowałem się jednak na tego Martineza.

 

 

Casillas - Marcelo Ramos Papadopoulos Arbeloa(61' Carvajal) - Khedira(45' Isco) Casemiro(45' Xabi) - Di Maria Modrić Ronaldo Benzema

 

 

Festiwal meczy z Sevillą kończymy na Santiago Bernabeu. Już w pierwszej minucie konfrontacji Cristiano Ronaldo strzelił gola w swoim stylu! Minął on trzech rywali i oczywiście zszedł ze skrzydła do środka i przymierzył idealnie! W 17 minucie Khedira podał na skrzydło do Marcelo, który dośrodkował do Benzemy. Ten z najbliższej odległości wepchnął futbolówkę do siatki! W 31 minucie Ronaldo dośrodkował do Casemiro, który minął rywala i strzelił po rękach bramkarza na 3:0!

Dwie minuty później Marica minął Papadopoulosa i nie miał problemów z pokonaniem Casillasa. Koniec! Pokonujemy Sevillę 3:1! Rywalom chyba będziemy się śnić po nocach, bo w krótkim odstępie czasu pokonaliśmy ich trzy razy, hehe!

W 1/8 Ligi Mistrzów zmierzymy się ze Schalke. W ćwierćfinale Copa Del Rey naszym rywalem będzie Alcoron!

 

 

Santiago Bernabeu, Madryt

Real Madryt - Sevilla 3:1

Gole: Ronaldo 1', Benzema 17', Casemiro 31' - Marica 33'

Odnośnik do komentarza

Już zadecydowałem. Zjedźcie na dół, na dół :P

 

 

Diego Lopez - Coentrao Varane Otamendi Carvajal - Xabi(58' Casemiro) Illarramendi(58' Papadopoulos) - Bale Isco(58' Benzema) Jese - Morata

 

 

 

Ostatni mecz w 2012 roku to pojedynek z Malagą u siebie. W 17 minucie moi zawodnicy rozmontowali defensywę rywali. Illarramendi przerzucił do Bale'a, który walnął mocno w słupek, ale Jese zaraz potem odegrał do Isco, który pokonał z łatwością bramkarza Malagi, 1:0! W 65 minucie kolejna nasza piękna akcja! Jese zagrywa ze skrzydła do Benzemy, który fantastycznie odgrywa piętką do Papadopoulosa. Grek idealnie urywa się rywalowi i uderza potężnie pod poprzeczkę, 2:0!

W 77 minucie Jese podaje górą do Moraty, a ten z powietrza uderza idealnie na 3:0!

 

 

 

Santiago Bernabeu, Madryt

Real Madryt - Malaga 3:0

Gole: Isco 17', Papadopoulos 65', Morata 77'

_____________________________________________________________________________

 

Zaraz po nowym roku okazało się, że Złota Piłka wędruje do... Cristiano Ronaldo! Portugalczyk ponownie zdobywa tą prestiżową nagrodę! Piłkarzem Roku w Europie także zostaje uznany nasz as! Do 11 Roku na Świecie wchodzi z naszego teamu jedynie Ronaldo i dwójka zawodników, którymi się interesowaliśmy - Mata i David Silva.

Tak jak mówiłem, tak zrobiłem. Alvaro Arbeloa za 13 mln powędrował do Manchesteru United, a Inigo Martinez za 28 mln powędrował do nas! Hiszpan miał udany początek sezonu w Sociedad, a gra Arbeloi mnie nie przekonywała, a Ramos ponownie zagra sobie na prawej stronie defensywy!

Zameldowali się u nas także Suarez(z leciutkim urazem) i Robert Lewandowski. Cała trójka została zaprezentowana razem, a kibice pokochali każdego z nich. Za nich zapłaciłem aż 91 milionów funtów razem! Casemiro prawdopodobnie zostanie wypożyczony, a potem może nawet sprzedany, ale zachowam sobie opcję pierwokupu za sumę za którą go od nas wykupią, bo widzę w nim solidnego grajka. Tylko u mnie grał średniawo. Ale jest młody i się rozwinie ;) Ale Sahin wróći w czerwcu 2014 i wtedy chyba pomyślimy!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Alvaro mam zamiar ustawić jako ofensywnego pomocnika i ma on walczyć o skład z Isco. Wiem, dziwne posunięcie, ale ja nie widzę w nim napastnika. On zawsze jest trochę niżej, wymienia podanie ze skrzydłowymi itp. Na ataku Benz, Suarez lub Lewy, ale jednego z nich po sezonie mam zamiar sprzedać i wiadomo, że będzie to chyba Karim. No chyba, że Luis lub Robert mnie zawiodą ;)

Odnośnik do komentarza

Diego Lopez - Marcelo Martinez Papadopoulos Ramos - Khedira(57' Coentrao) Modrić(45' Illarramendi) - Di Maria Morata(45' Isco) Ronaldo - Lewandowski

 

 

 

Kolejny mecz w lidze! Gramy ze słabą, albo średnią Osasuną. W pierwszym składzie widnieją debiutujący: Ingo Martinez oraz Robert Lewandowski! Luis Suarez nie jest jeszcze w pełni zdrów.

W szóstej minucie idealnie wybija Diego Lopez. Główkuje Alvaro Morata, a do piłki dopada Robert. Lewandowski pędzi na brankę, mija dwóch rywali i uderza idealnie obok golkipera, 1:0! W 27 minucie Cristiano dośrodkowuje na Lewego, obrońcy gości wybijają. Zaraz potem Sami Khedira podaje idealnie do Lewandowskiego i jest 2:0. Robert przymierzył technicznie po ziemi. W 53 minucie Cristiano dośrodkował na głowę Isco, a ten nie mógł tego zmarnować. Genialny mecz Roberta i dobry mecz mojego wręcz pupilka - ISCO ♥♥♥

 

 

 

Santiago Bernabeu, Madryt

Real Madryt - Osasuna 3:0

Gole: Lewandowski 6', 27', Isco 53'

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...