Skocz do zawartości

Marynia na #427 meczu ostatniej szansy


tio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tego Ormiańca, Miszikjana i chuj. Gość ma trzy gwiazdki (czyli chujnia), ale skurczybyk w każdym sparingu wali po 2-3 bramki. I nie wiem - wyjebać czy zostawić. Bleh. Nie lubię nielogicznego eFeMa :(

Nigdy nie patrzyłem na te gwiazdki ;) mam u siebie słabszych a w lidze rzomdzom :)

Odnośnik do komentarza

Te gwiazdki się przydają tylko przy ocenie potencjału wg. mnie, u mnie w Sampdorii taki Poli Ekdal czy Kara byli ocenieni na 2x2.5 gwiazdki i Kara na 3, podczas gdy wszyscy grali zajebiscie, Poli prawie 20 asyst w sezonie, Kara średnia powyżej 7,7 z tego co pamiętam a Ekdal podobnie jak Poli od chuja asyst + zabezpieczenie w defensywie (no i i Poli i Ekdal średnie powyżej 7,2 w mistrzowskim sezonie). Za to gorszy w prawie wszystkim poza przyspieszeniem od Ekdala regen miał ocenę umiejętności 4.5 gwiazdek.

Odnośnik do komentarza

To ja mam, moge Ci pozyczyc, ale w zamian robimy podmianke sledziony ;)

 

Ja prawdopodobnie w wakacje 2014 wyjade na 2-3 miechy do Niemiec po hajs, ukoncze juz cykl nauki, zgromadze kapital na przetrwanie na bezrobocie podczas wysylania CV albo zaloze wlasny serwis. No oczywiscie jesli dozyje ;) Wlasnie wrocilem z pracy - 28h trolololo.

Odnośnik do komentarza

 

Jakiego szamponu używa każdy rudy?

-WD 40.

 

:lol:

Flint jest rudy?

 

Też o tym pomyślałem :-k

Straciłem cały szacunek do Przeglądu Sportowego, kiedy to zobaczyłem nagłówek: "Lewandowski zarabia rocznie więcej niż cała kadra razem wzięta". Wiem, że jakoś materiałów z każdym tygodniem spadała na łeb, na szyję, ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Poszli precz. Szkoda, że mają taki monopol na rynku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...