Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie miałem żadnego piłkarza w klubie, ściągałem na pałę, w pierwszych meczach byłą tragedia, teraz się troche zgrali i powoli zaczyna to rozsądnie wyglądać, w innych klubach są same szaraki, czekam na wychowanków, może trafi się jakaś "perełka"(o ile można tak mówić o wychowanku w XI lidze ;) ),

jeżeli chodzi o semi i pro to będzie to w prośbach do zarządu, ciężki mi dokładnie powiedzieć kiedy jak grałem w polską IV ligę w fm12 to po którymś awansie (do II bodajze) zostało to zrobione z automatu)

zaryzykuję stwierdzenie, że po awansie do 7/8 będzie semi pro ?

 

co do podbierania zawodników jestem tego szalenie ciekaw...

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie na 6 kolejek przed końcem sezonu wywalczyłem awans , bilans W-20 , D-3 , L-0 ; bramki 76-14.

 

Mam dostać propozycję nowego kontraktu , zobaczymy jak to będzie wyglądać + jak będzie z kasą , bo jak na razie 24 tys na minusie a za półfinał pucharu dostałem chyba ze 125 funciaków :P

 

Tak jak Ciebie najbardziej mnie interesuje co się będzie działo z tymi moimi zawodnikami....bo mam taki skład dobrany że spokojnie bym z nimi pociągnął do 4-5 ligi ale jak mi zaczną ich podbierać to będzie dramat.

 

Jak nawet przejdę na semi-pro to i tak będzie lipa bo nie wiem za co ja będę z nimi kontrakty podpisywał :P

Odnośnik do komentarza

No to wypas , ja właśnie po awansie jestem na początku czerwca więc pewnie zaraz się zacznie.Mnie nawet asystenta zarąbali i z niego menadzera jakiegoś zespołu zrobili , do samo z koordynatorem pionu juniorskiego :o ale przynajmniej jakiś lepszych zatrudniłem :o

 

Jedyny pozytyw jak na razie to że mogę trochę trenerów już pozatrudniać.

 

Dzień po otworzeniu okienka transferowego 8 z pierwszego składu baj baj :D

Odnośnik do komentarza
Kurfa to ja zacząłem grać od 9 ligi i będę musiał startować od 11 od nowa :o Bors25 mógłbyś mi podać swojego GG abym mógł się czegoś dopytać?
Sorry, jestem niedzisiejszy i nie mam w ogóle GG, pytaj tutaj..

 

Hej Bors , czy też masz taki problem że po połowie sezonu w 11 lidze Twoja ekipa nawet trochę się nie nauczyła taktyki?U mnie znajomość taktyki drgnęła może o milimetr.Wiesz z czego to wynika?

No właśnie o to pytałem, ale nikt mi nie odpowiedział. Wynika to z tego, że trening meczowy jest zablokowany na 0%, nie wiem jak to zmienić.

W tej chwili jestem w 10 lidze i suwak na szczęście już mi się troche "przesunął" ale dalej jest szary i nieaktywny..

 

No tak , to dużo tłumaczy.Piłkarzy to ja nie mam może nawet takich słabych bo siedziałem z 6 godzin żeby ściągnąć ekipę nowych 22 zawodników , bo Ci którymi dysponowałem to się nadawali chyba do podawania ręczników. Ja podobnym składem który teraz mam w 11 lidze to wywalczyłem awans do ekstraklasy Wisłą Płock.Martwi mnie tylko to czy mi teraz wszystkich nie podbiorą jak awansuję?

 

Kwestia sztabu szkoleniowego jest rzeczywiście tragiczna + beznadziejne obiekty treningowe + zespół amatorski - tutaj bym szukał przyczyny że nie uczą się tej taktyki nic a nic.Jedno jest jednak pocieszające że przewagę w lidze mam ogromną i awans pewny + awansowałem do finału tego pucharu ligowego :D

 

Kiedy się przechodzi na poziom semi-pro a kiedy na pro?

Moim zdaniem na tym poziomie nie ma znaczenia jakich masz graczy, tych lepszych od razu podkupują inne kluby..

U mnie w drugim sezonie po awansie do 10 ligi klub stał sie półzawodowy, ale ja sie zaciąłem i gram na razie samymi amatorami, ciekawe jak daleko zajdę..

Odnośnik do komentarza
No to wypas , ja właśnie po awansie jestem na początku czerwca więc pewnie zaraz się zacznie.Mnie nawet asystenta zarąbali i z niego menadzera jakiegoś zespołu zrobili , do samo z koordynatorem pionu juniorskiego :o ale przynajmniej jakiś lepszych zatrudniłem :o Jedyny pozytyw jak na razie to że mogę trochę trenerów już pozatrudniać. Dzień po otworzeniu okienka transferowego 8 z pierwszego składu baj baj :D

klbu został wykupiony, przeszedłem na semi-pro a kasa klubowa została zasilona kaską na rozbudowe bazy i szkółki :D

 

może kogoś uda mi się zatrzymać w tym zespole, pense są z czapki

Odnośnik do komentarza

U mnie z 22 zawodników z podstawowego składu został 1 :D

 

Teraz zakontraktowałem 20 zawodników na zasadzie kontraktu amatorskiego i to jeszcze lepszych niż poszli wpizdu :D (lubię mieć po 2 na każdą pozycję poza bramkarzem) i właśnie dostałem info że zespół przeszedł na semi-pro.

 

Tak się zastanawiałem czy im proponować teraz normalne kontrakty ale to jest bez sensu wywalanie kasy i będę im oferował kontrakty dopiero jak ktoś im złoży ofertę kontraktu i jak na tą chwilę ciągnę wszystkich na amatorskim :D

 

P.S. Wywaliłem też 11 ligę już i gra chodzi 3x szybciej :D

Odnośnik do komentarza
U mnie z 22 zawodników z podstawowego składu został 1 :D Teraz zakontraktowałem 20 zawodników na zasadzie kontraktu amatorskiego i to jeszcze lepszych niż poszli wpizdu :D (lubię mieć po 2 na każdą pozycję poza bramkarzem) i właśnie dostałem info że zespół przeszedł na semi-pro. Tak się zastanawiałem czy im proponować teraz normalne kontrakty ale to jest bez sensu wywalanie kasy i będę im oferował kontrakty dopiero jak ktoś im złoży ofertę kontraktu i jak na tą chwilę ciągnę wszystkich na amatorskim :D P.S. Wywaliłem też 11 ligę już i gra chodzi 3x szybciej :D

no ja się bałem tego zrobić co by mnie nie wyjebało... wywalę po sezonie, bo był straszny dramat z tą preedkością grania... może jeszcze dziś mi się uda to zrobić ... generalnie poczułem się jak za czasów cm0102 na procku 133mhz ;)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to tu nie ma nad czym myśleć.Ja mam na minusie 12k i jeszcze jak mam wybór płacić pensje czy mieć ich za friko to chyba odpowiedź jest jasna , a kontrakt zawsze możesz im zaproponować jak jakiś klub się po nich zgłosi.Tylko kwestia tego typu że ja chciałem jeszcze jednego napastnika zakontraktować teraz to już nawet za 45Euro tygodniowo (bo tyle mogę na maxa dać) to największa padlina nie chce przyjść i w porównaniu do dwóch moich których mam na amatorskim to są bez nóg.A opcji zaproponowania komuś kontraktu amatorskiego nie masz już.

 

Ja nie wiem jak oni Ci jeszcze bazę treningową robią , a raczej za co :o

 

Najciekawsze że przyjść to mogą ale zawodnicy spoza EU którzy i tak nie dostaną pozwolenia na pracę :[

Odnośnik do komentarza

Ja jednak postanowiłem podpisać kontrakt z kim tylko mogłem , bo biorąc pod uwagę że wygram ligę to pewnie na koniec sezonu będą chcieli zdecydowanie więcej i nie będę w stanie im tyle dać a ich cena pójdzie w górę i będę mógł przynajmniej na nich zarobić :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...