Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zaczynałem zabawę Napoli to przez pierwsze miesiące co bym nie powiedził to czerwono, chwalę po meczu - czerwono, ganię - czerwono, olałem to i w kolejnych sezonach jest odwrotnie i mogę klikać na hybił-trafił, a i tak bedzie zielone, z tego wnioskuje, że wszystko zależy od tego jakim szacunkiem drzą kołcza grajki. Masz wyniki, jesteś ich ulubieńcem, pracujesz dostatecznie długo, to masz zielone i tyle.

Odnośnik do komentarza

Jak zaczynałem zabawę Napoli to przez pierwsze miesiące co bym nie powiedził to czerwono, chwalę po meczu - czerwono, ganię - czerwono, olałem to i w kolejnych sezonach jest odwrotnie i mogę klikać na hybił-trafił, a i tak bedzie zielone, z tego wnioskuje, że wszystko zależy od tego jakim szacunkiem drzą kołcza grajki. Masz wyniki, jesteś ich ulubieńcem, pracujesz dostatecznie długo, to masz zielone i tyle.

To dlaczego na początku kariery nie mam ztym najmniejszy problemów?

Odnośnik do komentarza

To dlaczego na początku kariery nie mam ztym najmniejszy problemów?

 

Może zależy to od klasy drużyny, którą prowadzisz? W słabszej lidze i drużynie nie potrzeba aż tyle czasu an zdobycie szacunku, co w drobrym zespole i silnej lidze, ale to są tylko luxne dywagacje.

Odnośnik do komentarza

Coś chyba jest w tym, o czym pisze PavS. Po roku w Bordeaux lekko zmieniły się reakcje na rozmowy. Coraz mniej jest tych reakcji na czerwono, teraz przeważa brak reakcji. Ale już jak ich pochwalę po dobrym meczu, to przeważnie pojawiają się zielone, co wcześniej bardzo róznie wygladało(zawodnicy potrafili być zgaszeni po... pochwaleniu za dobrą grę)

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi jednej, w sumie dość często wykorzystywanej opcji przy transferach w rzeczywistości. Otóż, gdy zawodnikowi kończy się kontrakt i podpisze on promesę kontraktową z nowym klubem, to powinna być opcja dająca możliwość wcześniejsze jego wykupienie, przed końcem kontraktu

Odnośnik do komentarza

Panowie mam takie pytanie. Gram amatorską drużyną w Anglii z 11 ligi. w ustawieniach treningu opcja planowania (więcej lub mniej treningu meczowego) jest nieaktywna i zablokowana na 0%. W ten sposób wytrenowanie wszystkich formacji spada mi przez cały czas, czy jest jakaś mozliwość zeby uaaktywnić ten suwak od planowania treningu meczowego? Albo moze jakies inne rozwiazanie zeby podnieść stopień wytrenowania?

Odnośnik do komentarza

A jak Wy gracie w 11 lidze?Ja tylko widziałem dodatek do 9 ligi angielskiej i właśnie gram od 9 , gdybym wiedział że można od 11 to bym tak zaczął.Jak możesz to podaj jakiś link.

 

Aha i czy jest jakiś facepack pod te wszystkie angielskie ligi + logopack + tshirty + herby ect.? Bo ja w 9 lidze angielskiej mam tylko kilka zespołów które mają herby i koszulki.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Czy da się ustawić tak aby pokazywało wzrost lub spadek atrybutów zawodnika jak się wejdzie w jego profil a nie żeby trzeba było wchodzić w jego atrybuty?

 

Tak aby nie trzeba było przechodzić na zakładkę "atrybuty" tylko aby wzrosty lub spadki były pokazywane od ręki po wejściu w jego profil - może trochę jaśniej napisałem :D - wiem że we wcześniejszych wersjach można było tak zrobić.

Odnośnik do komentarza

ja gram teraz półzawodowym Oxford City i mam na 20% ustawione zdaje się i też nie moge tego zmienić. Dałoby się tylko pewnie, jak się przejdzie na zawodowstwo ;)

Jakbym miał na 20% zablokowane to by mi pewnie wystarczyło, a tak mój poziom wytrenowania formacji dąży konsekwentnie do zera..

 

A jak Wy gracie w 11 lidze?Ja tylko widziałem dodatek do 9 ligi angielskiej i właśnie gram od 9 , gdybym wiedział że można od 11 to bym tak zaczął.Jak możesz to podaj jakiś link.

 

Aha i czy jest jakiś facepack pod te wszystkie angielskie ligi + logopack + tshirty + herby ect.? Bo ja w 9 lidze angielskiej mam tylko kilka zespołów które mają herby i koszulki.

 

Z góry dziękuję.

Wejdż na forum SI w dział Editor Downloads i tam jest taki dodatek http://community.sigames.com/showthread.php/344407-FM13-FCUtdWill-s-England-Level-11-Database

Odnośnik do komentarza

1.Kim grasz?Ja znalazłem taki zespół SKS Błyskawica :D co prawda nie ma tam żadnych naszych rodaków ale nazwa polska i poczytałem na facebooku o nich nawet.

 

2.Jak daleko już udało Ci się zajść?

 

3.Czy masz jakieś logo packi , facepacki itd. które obejmują tę 11 ligę?

 

4.Czy napotkałeś jakieś bugi?

 

To chyba jak na razie z grubsza tyle.

Odnośnik do komentarza

1.Kim grasz?Ja znalazłem taki zespół SKS Błyskawica :D co prawda nie ma tam żadnych naszych rodaków ale nazwa polska i poczytałem na facebooku o nich nawet.

 

2.Jak daleko już udało Ci się zajść?

 

3.Czy masz jakieś logo packi , facepacki itd. które obejmują tę 11 ligę?

 

4.Czy napotkałeś jakieś bugi?

 

To chyba jak na razie z grubsza tyle.

1. Gram zespołem Farnborough North End, który jednak sam wprowadziłem do bazy (w tej chwili gra faktycznie w 12 lidze).

2. Na razie wygrałem 11 ligę w pierwszym sezonie.

3. Nie stosuję zadnych dodatków graficznych, i tak 11 lig angielskich + 7 szkockich + chyba z 6 walijskich zamula mi komputer.

4. Poza tym, o którym pisalem wyżej jakiegoś większego buga nie widziałem, oczywiście nie mówię tu o silniku gry, to jest osobna historia..

Odnośnik do komentarza

Niestety w najnowszej łatce, tudzież fixie SI znowu olało ligę polską. Grając Już tylko w Ekstraklasie i PP w kwietniu mam dwa razy sytuację, w której gram w poniedziałek w lidze i we środę w PP. Mało tego, w trakcie sezonu większość meczy ligowych miałem w poniedziałek zamiast np. w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Kurfa to ja zacząłem grać od 9 ligi i będę musiał startować od 11 od nowa :o Bors25 mógłbyś mi podać swojego GG abym mógł się czegoś dopytać?
Sorry, jestem niedzisiejszy i nie mam w ogóle GG, pytaj tutaj..

 

Hej Bors , czy też masz taki problem że po połowie sezonu w 11 lidze Twoja ekipa nawet trochę się nie nauczyła taktyki?U mnie znajomość taktyki drgnęła może o milimetr.Wiesz z czego to wynika?

Odnośnik do komentarza
Kurfa to ja zacząłem grać od 9 ligi i będę musiał startować od 11 od nowa :o Bors25 mógłbyś mi podać swojego GG abym mógł się czegoś dopytać?
Sorry, jestem niedzisiejszy i nie mam w ogóle GG, pytaj tutaj..
Hej Bors , czy też masz taki problem że po połowie sezonu w 11 lidze Twoja ekipa nawet trochę się nie nauczyła taktyki?U mnie znajomość taktyki drgnęła może o milimetr.Wiesz z czego to wynika?

mam to samo, kwestia klubu amatorskiego + bardzo słabi piłkarze+sztab

Odnośnik do komentarza

No tak , to dużo tłumaczy.Piłkarzy to ja nie mam może nawet takich słabych bo siedziałem z 6 godzin żeby ściągnąć ekipę nowych 22 zawodników , bo Ci którymi dysponowałem to się nadawali chyba do podawania ręczników. Ja podobnym składem który teraz mam w 11 lidze to wywalczyłem awans do ekstraklasy Wisłą Płock.Martwi mnie tylko to czy mi teraz wszystkich nie podbiorą jak awansuję?

 

Kwestia sztabu szkoleniowego jest rzeczywiście tragiczna + beznadziejne obiekty treningowe + zespół amatorski - tutaj bym szukał przyczyny że nie uczą się tej taktyki nic a nic.Jedno jest jednak pocieszające że przewagę w lidze mam ogromną i awans pewny + awansowałem do finału tego pucharu ligowego :D

 

Kiedy się przechodzi na poziom semi-pro a kiedy na pro?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...