Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie czy ktoś nawiązał współprace z innym klubem (klub filiany) bo próbuje i albo jak wybieram, że klub sam ma mi zaproponować jakieś kluby to zakażdym razem odpowiada mi że nie mogł znaleść żadnego a jak sam próbuje jakis klub w japoni czy chinach ( chodzi mi zarobek pieniedzy) to sie nie zgadzaja. Jakaś pomoc? Jakie kryteria brać pod uwage. Dodam że gram polskim zespołem 5-6 sezon w rankingu najlepszych zepsołow jestem w top 10.

Odnośnik do komentarza
jak się gra na najnowszej łatce? Miałem ponad miesięczną przerwę w graniu, więc pytam.

 

Szczrze to tak samo jak i przed, tylko spadła skuteczność atakierów moich jak i przeciwnika i już nie wygrywam 5-2, tylko 3-1.

 

 

To chyba dobrze, prawda? Lepiej poczuć trud zwycięstwa niż od razu bezmyślnie zbierać laury.

Odnośnik do komentarza
To chyba dobrze, prawda? Lepiej poczuć trud zwycięstwa niż od razu bezmyślnie zbierać laury.

 

Czy ja wiem, wszystko opiera sie o jeden schemat: podanie do skrzydła --> rajd wzdłuż lini bocznej --> wrzutka --> gol. Tyle, że teraz częściej trafiam w bramkarza. Boczni obrońcy jak byli beznadziejni tak są dalej, środkowi odrobinę lepsi i potrafią jakąś piłkę wybić, a bramkarz już rzadziej podaje do przeciwnika, który następnie go lobuje. Ogólnie jest niby coraz lepiej, ale dalej obowiązuje "jedynie słuszna taktyka", która sprawia, że przegrac się nie da. Jeżeli masz mocne skrzydła i przynajmniej jednego napastnika z wysokimi atrybutami skoczności i gry głową to nie am siły żebys przegrał, no chyba, że bardzo się postarasz.

Odnośnik do komentarza

Witam, od niedawna nosze się z zamiarem zakupu Fm'a 2013, postanowiłem poczytać trochę w necie i zobaczyłem, że wiele osób uskarża się na jakiś błąd crash dumps, który wyrzuca ich do pulpitu. Moje pytanie jest nastepujące czy taki błąd wystepuje jedynie w piratach czy także w oryginalnych grach?

Odnośnik do komentarza

ja mam oryginał i jeszcze nigdy nie miałem crasha.

a ja też mam oryginał, a przed drugą łatką zdarzał mi sie crash raz na sezon ;) Teraz nie mam wcale z nowymi łatkami. Na starszych i słabszych kompach (jeszcze na dodatek zaśmieconych) zdarzają się crashe również na oryginałach.
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie wynagrodzeń dla trenerów i innych członków sztabu.

 

Gram piąty sezon Wisłą Kraków, od 3 sezonów grupa LM, pieniędzy dużo, szkółki i obiekty treningowe rozbudowuję co jakiś czas i są już prawie na maxa. Jednak mam problem ze ściągnięciem lepszych trenerów, bo mój budżet na ten cel jest ciągle mały i co gorsza Pani prezes (kobieta, która zastąpiła Cupiała! ;) ) twierdzi, że kwoty na pensje dla pracowników klubu są wysokie i nie można ich podnieść. Nawet nie mogę postawić ultimatum, żeby ją zmusić do uległości.

 

Miał ktoś podobne problemy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...