Skocz do zawartości

CMF National Team Update


szramek

Rekomendowane odpowiedzi

Imię i nazwisko (opcjonalnie): Wojciech Krawczyk

Data i miejsce urodzenia: 15.03.1990 Zielona Gora

Waga i wzrost: 81 kg 192 cm

Pozycja: O S

Klub w którym chcecie zacząć karierę: Lech Poznan

Ulubieńcy: 1 klub i 1 osoba: Lech Poznan i Piotr Reiss

5 atrybutów do których chcecie mieć przydzieloną wartość 20: gra glowa, krycie, odbior, skocznosc, ustawianie sie

Noga: Prawa

Odnośnik do komentarza
2. Uznałem, że najlepiej będzie zrobić przedział PA od -10 dla "zasłużonych" userów forum, do -7 dla takich "jednopostowców". Ten update był bowiem kierowany do forumowiczów z nieco dłuższym stażem i to oni mają odgrywać w nim pierwszoplanową rolę.

Ale trzeba by to jakoś usystematyzować, żeby nie było później pretensji "dlaczego ja ma PA -7, o on -10"... Na przykład PA -10 dla forumowiczów zarejestrowanych ponad miesiąc temu, albo PA -7 dla zarejestrowanych w ciągu ostatniego tygodnia. Chodzi mi o jakąś konkretną, jasną zasadę :>

Odnośnik do komentarza
mam jeszce jedno pytanie czy wprowadziles minie juz do bazy jak tak to mam mala prosbe zebys edytowal moj profil jak mozesz

 

No pewnie teraz i jeszcze za 10 minut i za 20 :> I każdy niech zgłasza edycje profilu w końcu to nic nie kosztuje :> Weź się jebnij :> To nie jest forum dla niezdecydowanych

Odnośnik do komentarza
2. Uznałem, że najlepiej będzie zrobić przedział PA od -10 dla "zasłużonych" userów forum, do -7 dla takich "jednopostowców". Ten update był bowiem kierowany do forumowiczów z nieco dłuższym stażem i to oni mają odgrywać w nim pierwszoplanową rolę.

Ale trzeba by to jakoś usystematyzować, żeby nie było później pretensji "dlaczego ja ma PA -7, o on -10"... Na przykład PA -10 dla forumowiczów zarejestrowanych ponad miesiąc temu, albo PA -7 dla zarejestrowanych w ciągu ostatniego tygodnia. Chodzi mi o jakąś konkretną, jasną zasadę :>

 

Jeśli tak to ja prosze o przywrócenie mojej daty rejestracji z starego forum.

Odnośnik do komentarza
2. Uznałem, że najlepiej będzie zrobić przedział PA od -10 dla "zasłużonych" userów forum, do -7 dla takich "jednopostowców". Ten update był bowiem kierowany do forumowiczów z nieco dłuższym stażem i to oni mają odgrywać w nim pierwszoplanową rolę.

Przepraszam bardzo, bylem zarejestrowany na starym forum pod tym samym nickiem (SyZtem), potem kiedy powstalo to nowe nie widzialem potrzeby rejestracji. Wiec moze lepiej potraktowac wszystkich rowno?

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko : Tomas Mikael Wronisz (prawdziwe) :-)

Data i miejsce urodzenia : 05.09.1986 Sztokholm

Dodatkowe obywatelstwo : Szwed

Waga i wzrost : 87 kg / 197 cm

Pozycja : stoper,obrońca środkowy

Klub w którym chcecie zacząć karierę : Djurgardens IF (Djurgårdens Idrottsförening)

Ulubieńcy: 1 klub i 1 osoba : Klub : Ajax Amsterdam / Osoba : Teddy Sheringham

5 atrybutów : koncentracja,odbiór,krycie,przewidywanie,siła

Preferowana noga : prawa

Odnośnik do komentarza
Imię i nazwisko: Jonik Łukasz

Data i miejsce urodzenia: 02.10.1990 Katowice

Waga i wzrost: 80 kg i 187 cm wzrostu

Pozycja: OPP/PP

Klub w którym chcecie zacząć karierę: FC Nürnberg

Ulubieńcy: Alec Ferguson i GKS Katowice

Przyspieszenie, Dośrodkowania, Podania, Drybling, Strzały

 

I jeszcze jestem obonożny

 

Jakbyś czytał temat, to nie ma graczy obunożnych. Jest to faworyzowanie takich grajków. Wybieramy tylko jedną nogę.

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko (opcjonalnie): Jakub Karaś

Data i miejsce urodzenia: 26.11.1989 Warszawa

Waga i wzrost: 187 cm & 76 kg

Pozycja: Pomocnik/Ofensywny Pomocnik Środek

Klub w którym chcecie zacząć karierę: Legia Warszawa

Ulubieńcy: FC Barcelona & Lionel Messi

5 atrybutów: Podania, Technika, Drybling, Kreatywność, Opanowanie

Preferowana noga: Prawa

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zauważyć, że jest to apdejt autorski. Szramek decyduje według swego widzimisię kto dostaje -10 a kto dostaje -3 PA. Z założenie miał to być apdejt z osobami współtworzącymi CMF. Niestety news na CMRev zmodyfikował trochę ten plan. Jeśli ktoś był zarejestrowany na starym CMF, może poprosić któregoś z adminów o przywrócenie starej daty rejestracji. Jeśli ktoś współtworzył scenę, ale nie widział potrzeby rejestracji aż do teraz, to ja nie rozumiem tego współtworzenia. Nie będzie traktowania po równo, na CMF nie ma demokracji. A jeśli ktoś będzie niezadowolony, że dostał za małe PA, to niech ma pretensje do siebie. Osobiście jestem nawet za zwiększeniem rozciągłości widełek.

Jeśli w czymś nie mam racji, proszę aby Szramek mnie poprawił :)

Odnośnik do komentarza
Chciałbym zauważyć, że jest to apdejt autorski. Szramek decyduje według swego widzimisię kto dostaje -10 a kto dostaje -3 PA. Z założenie miał to być apdejt z osobami współtworzącymi CMF. Niestety news na CMRev zmodyfikował trochę ten plan. Jeśli ktoś był zarejestrowany na starym CMF, może poprosić któregoś z adminów o przywrócenie starej daty rejestracji. Jeśli ktoś współtworzył scenę, ale nie widział potrzeby rejestracji aż do teraz, to ja nie rozumiem tego współtworzenia. Nie będzie traktowania po równo, na CMF nie ma demokracji. A jeśli ktoś będzie niezadowolony, że dostał za małe PA, to niech ma pretensje do siebie. Osobiście jestem nawet za zwiększeniem rozciągłości widełek.

Jeśli w czymś nie mam racji, proszę aby Szramek mnie poprawił :)

Lepiej bym tego nie wyraził :respekt:

Odnośnik do komentarza
Chciałbym zauważyć, że jest to apdejt autorski. Szramek decyduje według swego widzimisię kto dostaje -10 a kto dostaje -3 PA. Z założenie miał to być apdejt z osobami współtworzącymi CMF. Niestety news na CMRev zmodyfikował trochę ten plan. Jeśli ktoś był zarejestrowany na starym CMF, może poprosić któregoś z adminów o przywrócenie starej daty rejestracji. Jeśli ktoś współtworzył scenę, ale nie widział potrzeby rejestracji aż do teraz, to ja nie rozumiem tego współtworzenia. Nie będzie traktowania po równo, na CMF nie ma demokracji. A jeśli ktoś będzie niezadowolony, że dostał za małe PA, to niech ma pretensje do siebie. Osobiście jestem nawet za zwiększeniem rozciągłości widełek.

Jeśli w czymś nie mam racji, proszę aby Szramek mnie poprawił :)

 

Nic dodać nic ująć.

 

@SyZtem, czytanie, a tworzenie to dwie różne rzeczy :roll: Jak sam stwierdziłeś jesteś czytalnikiem, a nie współtwórcą, no offence. Zresztą o wszystkim Szramek będzie decydował. ;]

 

 

BTW Rozumiem, że za debiut roq dostaje PA -10 :keke:

 

:kutgw:

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko (opcjonalnie): Adam "Willow" Wierzba

Data i miejsce urodzenia: 31.05.1982 Gdańsk

Waga i wzrost: 180 cm & 72 kg

Pozycja: AML/ML

Klub w którym chcecie zacząć karierę: Lechia Gdańsk

Ulubieńcy: AC Milan, Ogór

5 atrybutów: Drybling, Dośrodkowania, Błyskotliwość, Przyspieszenie, Szybkość

Preferowana noga: Lewa

Odnośnik do komentarza

-7 to i tak za wiele dla takich przypadkówych forumowiczów!! Ja bym więcej, niż -5 nie dał :evil: Proponuję zrobić zamkniętą listę wszystkich zgłoszonych i wraz z moderatorami rozdzielić PA poszczególnym forumowiczą w sposób sprawiedliwy. Takich 30 anonimowych to bym zamienił na jednego Fikander'a, który pewnie przez nich wycofał się. Szkoda, że na forum już nie widać ile kto postów ma.

Odnośnik do komentarza
Szkoda, że na forum już nie widać ile kto postów ma.

No i najwięksi nabijacze byliby niczym Bajdziak i Harasimowicz. Oczywiście mam na myśli jednopostowych maniaków, a nie Profa czy Micha - to nabijacze innego kalibru :keke:

Wystarczy, że widnieje przy nickach data rejestracji. Szramek sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Szkoda, że na forum już nie widać ile kto postów ma.

No i najwięksi nabijacze byliby niczym Bajdziak i Harasimowicz. Oczywiście mam na myśli jednopostowych maniaków, a nie Profa czy Micha - to nabijacze innego kalibru :keke:

Wystarczy, że widnieje przy nickach data rejestracji. Szramek sobie poradzi.

 

Data rejestracji to nie wszystko. Bo można się zarejestrować i czytać, a nie udzielać się. A ten apdejt jest chyba dla działających na scenie CMF. Ten temat był już chyba poruszany, gdy usuwano licznik postów. Szramek wie co robi, i zostawmy to w jego rękach.

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko (opcjonalnie): Michal Jankowski

Data i miejsce urodzenia: 23.10.1986 Gdańsk

Waga i wzrost: 197 cm i 95 kg

Pozycja: AMC\RL ST

Klub w którym chcecie zacząć karierę: Ajax

Ulubieńcy: Schalke,Kobiashvili

5 atrybutów: Gra Glowa , Przyspieszenie, Szybkość, Skocznosc, Wykonczneie akcji

Preferowana noga: Lewa

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...