Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Źle trafiłem chyba z tematem, więc przepraszam :P

 

Mam problem przy rozpoczynaniu gry. Przy konfiguracji list życzeń menedżerów wyskakuje mi komunikat crash dump. Sprawdzałem folder, ale nic tam nie ma. Pomyślałem, że reinstalka pomoże... niestety.

Czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza

Kupil ktos Beckhama do swojego klubu? Mozna go sprowadzic za 5.75 mln euro ale zarobki oscyluja w granicach 450k albo wiecej miesiecznie. Nie wiem czy warto go kupowac? Z raportu wynika ze bedzie dobrym wzmocnieniem 1 skladu, ale za taka kase miesiecznie to sie zastanawiam, bo sam transfer kosztuje malo.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jakiego napastnika proponujecie kupić do Manchesteru United? Teveza podkupił mi Real Madryt (wykorzystał klauzule 197,5 mln zł) i straciłem drugiego podstawowego napastnika :(. Miałem zamiar kupić Sergio Aguero, niestety ten zaakceptował ofertę Interu. Myślałem nad Davidem Villą ale Valencia daje zaporowe sumy (nie dam za 28 letniego gracza 330 mln zł). Szukam kogoś tak do 200 - 250 mln zł. Puki co najpoważniej myślę nad:

1. Guilherme - z tym że nie jestem pewien czy odrazu z miejsca nadawałby się na podstawowy skład.

2. Karim Benzema - czy w późniejszym okresie ładnie się rozwija? Bo puki co to średni z niego grajek jest :/.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Witam,

Jakiego napastnika proponujecie kupić do Manchesteru United? Teveza podkupił mi Real Madryt (wykorzystał klauzule 197,5 mln zł) i straciłem drugiego podstawowego napastnika :( . Miałem zamiar kupić Sergio Aguero, niestety ten zaakceptował ofertę Interu. Myślałem nad Davidem Villą ale Valencia daje zaporowe sumy (nie dam za 28 letniego gracza 330 mln zł). Szukam kogoś tak do 200 - 250 mln zł. Puki co najpoważniej myślę nad:

1. Guilherme - z tym że nie jestem pewien czy odrazu z miejsca nadawałby się na podstawowy skład.

2. Karim Benzema - czy w późniejszym okresie ładnie się rozwija? Bo puki co to średni z niego grajek jest :/ .

Z góry dzięki za pomoc.

 

Trezeguet, Amauri (dobrze gra w lidze w Interze), Owen?, Henry?, Ibrahimovic?, jest wiele propozycji, zalezy ile masz na wyplaty i czy sprawdza sie w Twoim teamie i taktyce. 

 

 

Moje pytania:

 

1. Jak utrzymac forme przez caly sezon? Wystartowalem lige z 14 meczami (12 zwyciestw, 2 przegrane) ale w polowie sezonu chlopcy spuscili z tonu. Mecze sie czasami strzasznie wygrywajac np. tylko 1-0 albo remisujac 0-0, no albo dostajac. Na szczescie narazie wiekszosc wygrywam, szczesliwie ale jednak 3 punkty sa w wiekszosci. Trezeguet juz praktycznie nie strzela mam slabiutkie morale.

 

2. Jak poprawic morale zespolu? Rozmowami w meczu? Pytaniem kogo poleca, chwaleniem za zadowolenie z formu czy jak?

 

3. Czy w zestawieniu postepow w treningu gdy np. przy posiadaniu pilki jest czerwona strzalka na dol to znaczy ze wartosc ta tego zawodnika spada czy po prostu sie nie zwieksza? U was w zestawieniu postepow treningowych wszystkie strzalki ida do gory tylko czy jak to wyglada?? U mnie jest sporo opadajacych w porownaniu do wzrastajacych. Jak to sie patrzy na to? Treningi mam ustawione z forum wiec powinny byc dobre.

Odnośnik do komentarza

Balcer- ja też miałem taką obniżkę. Grałem Sportingiem i wszystko szło dobrze, miałem jakieś 3 pkt. straty do lidera i nagle zaczęła się faza pucharowa Ligi Mistrzów. Od tej pory wszystko się załamało, bo skończyłem sezon z 18pkt straty. Skupiłem się więc tak od 1/4 finału na LM. Myślę, że jedynym sposobem jest rotowanie składem. Musisz mieć wartościową ławkę, bo inaczej może być ciężko. W ciągu sezonu bardzo często zawodnicy tracą formę, np. w środku itp. U mnie w Valencii Villa błyszczał na początku-w środku sezonu zastanawiałem się nawet nad przesunięciem go do rezerw i nagle odzyskał fantastyczną formę z jakichś 15 bramek róznicy w klasyfikacji strzelców do Bojana Kricia zrobiło się 3. Tak samo Pavlyuchenko formę u mnie złapał na koniec sezonu... więc chyba jest bardzo ciężko utrzymać formę wszystkich albo przynajmniej większości podst. na bardzo wysokim poziomie przez cały sezon.

Odnośnik do komentarza

Mam Jeszcze jedno Pytanko może ktoś wie co to jest EEC Nation znalazłem to w data editor, załadowałem Fudi & Messinho Revolution Update 2008 Final Fix potem wszedłem w Nations wyszukałem Spain i przeszedłem do zakładki Information i tam jest ptaszkiem zaznaczone EEC Nation jak toś wie co to jest prosze o szybką odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza

Pytanko:

 

1. Mozna przejac kontrole nad JUVE-II lub U-20 ?? Mam takie dobrze zapowiadajace sie talenty a moj zastepca wystawia po 1 nie ta taktyke co im ustawilem i wogole jakis cieniasow. Ja chce widziec jak graja Ci co ich sprowadzilem i maja sie rozwijac tez gra na boisku a on ich nie wystawia tylko jakis innych i to jeszcze nie na swoich pozycjach. Masakra ;/ nie dziwie sie ze JUVE-II i U-20 przegrywaja z taka sampdoria 6-0. Jak to zmienic?? Chce albo przejac kontrole nad tymi meczami albo chociaz wplywac na wyjsciowy sklad i taktyke. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Gdzie wkleic trening tuga? ścieżka: E/FM08/dosc sporo ikonek roznych i nie wiem gdzie to wrzucic:/

 

Witam. Mam pytanie: Czy można jakoś wyłączyć w FM 08 na ekranie pojawiające sie informacje o meczach np reprezentacji, innnych klubow? Przez to trace duzo czasu bo musze siedziec i patrzec na inne wyniki a nie interesuje mnie to wcale. Przez to nie moge nic innego zrobic.

Odnośnik do komentarza

C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\schedules

 

Jeśli nie masz folderu schedules to utwórz takowy.

 

A tak w ogóle, na przyszłość wykaż się większą cierpliwością i rozumem. Nie trzeba zakładać x tematów dla każdego interesującego Cię zagadnienia. Tutaj zadaje się takie pytanie i cierpliwie czeka na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Tez mnie to denerwuje ale raczej sie nie da calkowicie wylaczyc, gra musi kiedys te wyniki przetworzyc i tak. Mozesz na przyklad jak Ci sie gra wczyta i masz informacje o "save'ie" (czas ile grasz, jakie masz ligi wybrane itd.) i tam po lewej z pionowej rubryki wybierasz drugie od gory (nie pamietam jak to sie nazywa, chyba szczegolowe cos tam) i zaznaczasz czego ma Ci nie pokazywac czyli ze np. nie chcesz widziec eliminacji, meczow U-20, i mniej waznych rzeczy ktore Cie nie interesuja...ale nie wiem czy to tak do konca dziala :P

 

Musisz wejść w menu menedżer -> opcje menedżerskie -> ustawienia zespołu i zaznaczas obejmij kontrolę przy Juventus II i Juventus U-20.

 

Serdecznie dziekuje za odpowiedz. Teraz w koncu zrobie porzadek w Juve II i U-20 bo narazie to jest masakra tam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...