Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje, że można, ale w wypadku gdy zaczepia nas manago zespołu, który nie jest zbyt lubiany u nas ( tzw rywale, np. Leeds - Man Utd). Przed chwilą z nimi grałem i przed meczem miałem zaczepkę od Garry'ego Neville'a i miałem opcję odpowiedzi o jakiej mówisz. W spotkaniach nie lubiących się ekip jest więcej opcji odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś edytor, lub inny sposób, żeby w trakcie gry zmieniać historię zawodników?

Chodzi o to, że po np. taki Stancu, ma 18 lat, a a w historii ma nawrzucane juz chyba z 9 sezonów. Oczywiście, nie rozegrał ani jednego spotkania, tyle, że jest to wpisane. Da się to jakoś usunąć?

Odnośnik do komentarza
Pewnie gdzieś to już było, ale znaleść nie mogłem (przyznam, że nie zbyt starannie szukałem). Jak w FM '08 organizuje się sparingi ?

 

W ustawieniach drużyny możesz zaznaczyć żeby organizował je asystent. Jednak jeśli wolisz zrobić to sam to włączasz terminarz i klikasz organizuj sparing.

Odnośnik do komentarza
Pewnie gdzieś to już było, ale znaleść nie mogłem (przyznam, że nie zbyt starannie szukałem). Jak w FM '08 organizuje się sparingi ?

 

W ustawieniach drużyny możesz zaznaczyć żeby organizował je asystent. Jednak jeśli wolisz zrobić to sam to włączasz terminarz i klikasz organizuj sparing.

 

W ustawieniach już sobie ustawiłem, lecz asystent uzgadnia sparingu z klubami drugo-ligowymi ;/

Gdzie jest to 'organizuj sparing' ? W kalendarzu mam jedynie w menu opcje różne, a w niej 'nadaj pseudonim'.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie.

Dzięki Abees i Eddie69 ;)

 

Moje następne pytania brzmią, co zrobić jeżeli coraz częściej moi zawodnicy zostają kontuzjowani (nigdy nie wrzucam po dopiero wyleczonej kontuzji zawodnika do pierwszego składu) ?

Co może być powodem tego, że scouci od kilka lat (2-3) nie znajdują nikogo (albo prawie nikogo) z zagranicy (nawet gdy karze przeszukać kraj) ?

Jeżeli chce zdobyć jakiegoś zawodnika, a w opcjach (tych na lewym pasku) jest tylko chyba interakcja z piłkarzem co mam robić ?

Czy ustawienie 4-1-2-1-4 w takich zespołach jak Wisła się sprawdza, czy tylko w lepszych zespołach takie coś stosować ?

Odnośnik do komentarza

1. Powodów kontuzji może być kilka:

- zbyt wyczerpujący reżim treningowy

- są podatni na kontuzje

- rywale grają bardzo ostro

Sprawdź gdzie najczęściej występują kontuzje to Ci da odpowiedź.

2. Tu też powodów może być wiele:

- scout nie potrafi znaleźć grajka spełniającego wytyczne

- zbyt słaba wiedza speracza o danym kraju

- nie może znaleźć odpowiednio dobrych zawodników

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...