Skocz do zawartości

Obrączki na rączki i bilet do Wrocławia gratis


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

"Krakowska policja zatrzymała Janusza Filipaka, prezesa firmy Comarch i klubu piłkarskiego Cracovia - poinformowało radio RMF FM.

 

Filipiaka zatrzymali policjanci z wydziału do walki z korupcja w Krakowie na polecenie krakowskiej prokuratury.

 

(ASInfo)" http://pilkanozna.pl/news.php?ID=88056

 

No to się robi ciekawie...

 

Ładnie Messinho się nam udało. Jedność miejsca i czasu...

Odnośnik do komentarza

Rozpędzić to tałatajstwo na cztery strony świata. Rozwiązać wszystkie OPZNy, a działaczom dać dożywotni zakaz pracy w sporcie. Listkiewiczowi dać z liścia w twarz po każdej wypowiedzi o czarnych owcach, a kopa w mądzie po każdym stwierdzeniu, że zarząd PZPN nic o tym nie wiedział i nie mógł temu zapobiec. Jak ja mam się cieszyć z wyników klubu, któremu kibicuję, skoro prawdopodobieństwo, że uzyskane zostały w sportowej rywalizacji, zbliża się coraz bardziej do zera?

Odnośnik do komentarza
I okazało się, że ten Boniek na którego wszyscy jechali, że wyśmiania klubu miał rację. Wymienił Cracovią, Koronę, Jagę.. Wydaje mi się, że większość osób żyjąca w tym światku "piłkarskim" jeżeli można go tak nazwać wie kto jest umoczony,

Nie zdziwiłbym sie jakby odpowiedz brzmiała - WSZYSCY

Odnośnik do komentarza
I okazało się, że ten Boniek na którego wszyscy jechali, że wyśmiania klubu miał rację. Wymienił Cracovią, Koronę, Jagę.. Wydaje mi się, że większość osób żyjąca w tym światku "piłkarskim" jeżeli można go tak nazwać wie kto jest umoczony,

 

Jego Widzew można dołączyć także do tej listy. Krótko mówiąc każdy wiedział i nie mówił. Czemu? Bo kasę trzepał. Nam kibicom pozostaje tylko naiwne oglądanie meczy. A potem się dziwić, że nasze kluby graja w pucharach tak jak (nie)grają. Kierownicy drużyn nie znali języków to w UEFIE nie mogli nic kupić... :polska:

Odnośnik do komentarza
I okazało się, że ten Boniek na którego wszyscy jechali, że wyśmiania klubu miał rację. Wymienił Cracovią, Koronę, Jagę.. Wydaje mi się, że większość osób żyjąca w tym światku "piłkarskim" jeżeli można go tak nazwać wie kto jest umoczony,

 

Jego Widzew można dołączyć także do tej listy.

 

Ta wypowiedź miała miejsce jakoś w lutym. Wtedy już było wiadomo, o tym że Widzew był umoczony.

Odnośnik do komentarza

No widzę że został poruszony temat Sir Bońka. Dla mnie to człowiek dziwny, na początku afery twierdził że nic nie wie a po jakimś czasie nagle dostał olśnienia i wie kto jest zamieszany w afere, według mnie po prostu nie może przeboleć że Widzew został zdegradowany i chce pokazać że nie tylko jego klub jest winny. Ale może to tlyko wyjść na dobre- nie ma to jak ktoś kto był w centrum wydarzeń zostanie sprowokowan;D przynajmniej wiem kto kupował

Odnośnik do komentarza
Prezes Cracovii i Comarchu zatrzymany przez policję!

Zatrzymanie właściciela pierwszoligowego klubu piłkarskiego Cracovia Kraków i giełdowej spółki informatycznej Comarch SA Janusza F. dotyczy trwającego już od pewnego czasu postępowania związanego ze sprawami finansowymi klubu - dowiedziała się PAP z wiarygodnego źródła zbliżonego do sprawy.

Jednocześnie z Januszem F. zatrzymani zostali także inni członkowie zarządu klubu.

 

Z informacji PAP wynika, że zatrzymanie właściciela Cracovii nie ma związku z wątkiem korupcji w piłce nożnej.

Janusz F. został zatrzymany w sobotę przez wydział do walki z korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie na zlecenie Prokuratury Rejonowej dla Krakowa Krowodrzy. Śledczy dokonali przeszukania w siedzibie klubu należącego do biznesmena.

 

Onet

 

Ok, czyli tym razem nie chodzi o korupcję, ufff...

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że kwas pozostaje. Polska piłka jest chora i to śmiertelnie. Coraz bardziej podoba mi się pomysł, który już nie pamiętam kto przedstawił, że należy zawiesić rozgrywki na rok, dwa lata i rozgonić to wszystko, dogłębnie oczyścić i wrócić z czystą kartą. Ale gdzie tam... Nie ma to szans. Listkoland się utrzyma...

Odnośnik do komentarza

Swędzą misiów łapki, żeby się do Poznania dobrać, ale biedactwa nie mają jak, i bardzo z tego powodu rozpaczają.

 

Włosi natomiast kręcą przy pensjach, Portugalczycy przy prognozach pogody a Francuzi kręcą z reguły... Proponowałbym wyjście na zewnątrz, przewietrzenie się. Szukanie spisku gdziekolwiek jest trochę śmieszne. Co najmniej tak śmieszne jak posty tutaj w stylu "niech ukarzą XXX i YYY, bo korupcja jest zła ale od klubu któremu ja kibicuje wara, oni są czyści" :)

Żebym zrozumiał powyższy komentarz, to nie powiem :-k. Ale ja stary i głupi :profesor: jestem, wolno mi.

 

Ja natomiast doskonale zrozumiałem komentarz Cosmo... Z całym szacunkiem dla Ciebie Profesorze, jeśli chodzi o korupcę, to nie liczy się lokalny patriotyzm - skąd ta pewność, że Lech nie jest umoczony? Ja doskonale pamiętam, jak Lech wchodził do pierwszej ligi i jak zakłady bukmacherskie blokowały wszystkie ich spotkania... Jak mamy oczyszczać polska piłkę, to wszystkich bez wyjątków i jeśli nie masz pewności o niewinności swojej drużyny, to lepiej wstrzymaj się od komentarzy... ale to tylko moje zdanie.

 

Rozpędzić to tałatajstwo na cztery strony świata. Rozwiązać wszystkie OPZNy, a działaczom dać dożywotni zakaz pracy w sporcie. Listkiewiczowi dać z liścia w twarz po każdej wypowiedzi o czarnych owcach, a kopa w mądzie po każdym stwierdzeniu, że zarząd PZPN nic o tym nie wiedział i nie mógł temu zapobiec. Jak ja mam się cieszyć z wyników klubu, któremu kibicuję, skoro prawdopodobieństwo, że uzyskane zostały w sportowej rywalizacji, zbliża się coraz bardziej do zera?

 

Tutaj to się podpisuję ręcami i nogami :) !

Odnośnik do komentarza

Spróbujmy łopatologicznie:

 

1. Prawo, na podstawie którego ściga się korupcję, obowiązuje od 2003 roku.

2. Lech wchodził do I ligi w sezonie 2001/2002.

3. Ponadto obecny Lech = Amica Wronki, Lech z sezonu 2001/2002 i kilku późniejszych = WKS Lech Poznań, który nie prowadzi już działalności sportowej.

4. Za przekręty Lecha = WKS Lech Poznań obecnego Lecha zaczepić się zgodnie z prawem nie da.

 

Wobec tego komentarz do wypowiedzi:

 

5. "- Wciąż nie mamy wypracowanej koncepcji, jak zachowywać się w takich przypadkach. Z punktu widzenia prawa cywilnego te kluby poza nazwą nie mają z poprzednikami nic wspólnego - mówi członek Wydziały Dyscypliny PZPN Robert Zawłocki."

 

brzmiący

 

6. Swędzą misiów łapki, żeby się do Poznania dobrać, ale biedactwa nie mają jak, i bardzo z tego powodu rozpaczają.

 

Jest jak najbardziej na miejscu, nie mówiąc o tym, że wcale nie odnosi się do kwestii, czy w przeszłości Lech kręcił wałki, bo kręcił jak każdy inny zespół w polskiej piłce.

 

Capiche?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...