Skocz do zawartości

Młody manager w pogoni za sukcesem


ssman21

Rekomendowane odpowiedzi

Po spotkaniu o Superpuchar kolejny mecz rozegraliśmy w kwalifikacjach do Ligii Mistrzów. Naszym rywalem w trzeciej rundzie naszym rywalem będzie irlandzki klub Shamrock. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Irlandii zremisowaliśmy bezbramkowo i o awansie do kolejnej rundy zadecyduje mecz na naszym stadionie.

 

29.07.2015 Puchar Mistrzów Shamrock – Legia 0:0

 

Legia: Fabio – Kiko, Paulinho, Jędrzejczyk, Rossetti – Wolski, Salamon, Radovic, Żyro (46 Kosecki) – Danek (46 Gorczyca), Milik (46 Romeu)

 

MoM: Tim Ciency 8.5

 

Widzów: 7 500

 

Nowy sezon ligowy rozpoczynamy spotkaniem wyjazdowym z Widzewem. W 5 minucie Rossetti wrzucił piłkę z autu do Romeu a ten zagrał ją do Michała Żyry, który dośrodkował ją w pole karne a tam najwyżej wyskoczył Salamon i uderzeniem głową zdobył bramkę. W 32 minucie Danek wrócił na własną połowę boiska i odebrał piłkę rywalowi, następnie popędził na bramkę rywali i dostrzegł lepiej ustawionego Romeu, który płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali. w 56 minucie meczu Romeu ustalił wynik spotkania po tym jak otrzymał piłkę od Radovicia i mając na plecach jednego z rywali zdecydował się na uderzenie na bramkę rywali.

 

1.08.2015 Ekstraklasa [1/30] Widzew – Legia 0:3 ( Salamon 5, Romeu 32,56)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Garcia, Paulinho, Rossetti – Chaykovskyi (63 Wolski), Salamon, Radovic, Żyro (63 Kosecki) – Danek (63 Gorczyca), Romeu

 

MoM: Romeu 8.8

 

Widzów: 9 986

Odnośnik do komentarza

Po remisie w meczu wyjazdowym z Shamrock musieliśmy dziś odnieść zwycięstwo. Nasi kibice liczyli na naszą przekonującą wygraną. Już w 9 minucie Radovic dośrodkował z prawej strony boiska a w polu karnym najwyżej wyskoczył Milik i strzałem głową pokonał bramkarza rywali. nie minęło dwie minuty a Arek zdobył kolejną bramkę tym razem wykorzystując dogranie Żyry. W 16 minucie było już 3:0 gdy Michał Żyro wyłożył piłkę Dankowi a ten uderzył obok bramkarza. W 34 minucie po dwójkowej akcji z Dankiem swojego trzeciego gola w tym meczu zdobył Milik. Mając korzystny rezultat po pierwszej połowie postanowiłem wprowadzić dwóch kolejnych napastników aby mogli się zaprezentować naszej publiczności. W drugiej połowie nie wydarzyło się nic ciekawego i mecz zakończył się naszym zwycięstwem po którym awansowaliśmy do kolejnej rundy.

 

05.08.2015 Puchar Mistrzów Legia = Shamrock 4:0 (Milik 9,11,33, Danek 15)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Garcia, Paulinho, Rossetti – Wolski, Salamon, Radovic (67 Kosecki), Żyro – Danek (46 Romeu), Milik (46 Gorczyca)

 

MoM: Arkadiusz Milik 9.5

 

Widzów: 24 942

Odnośnik do komentarza

Przez większą część spotkania z Niecieczą goście stawiali nam bardzo trudne warunki i nie mogliśmy pokonać bramkarza rywali. Dopiero w 78 minucie zawodnik Niecieczy Ceglarz wyręczył naszych zawodników i po niefortunnej interwencji pokonał własnego bramkarza. Wynik meczu został ustalony w 90 minucie, gdy Michał Żyro zauważył wybiegającego na wolne pole Patryka Gorczycę a ten z pierwszej piłki uderzył na bramkę rywali. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki Niecieczy.

 

08.08.2015 Ekstraklasa [2/30] Legia – Nieciecza 2:0 (Ceglarz sam. 78, Gorczyca 90)

 

Legia: Adamiak – Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Chaykovskyi, Rossetti – Wolski, Salamon, Radovic (60 Kosecki), Żyro – Gorczyca, Romeu

 

MoM: Jose Luis Rossetti 8.0

 

Widzów: 21 864

Odnośnik do komentarza

@ bacao - mam nadzieję iż będą dla nas sporymi wzmocnieniami. Fermenia nieźle grał w rezerwach Barcelony ale skończył mu się kontrakt i sprowadziłem go jako zmiennika dla Radovicia.

 

Podsumowanie spotkań reprezentacji - http://i.imgur.com/KDChZ.jpg

 

Przed kolejnym spotkaniem udało mi się sprowadzić jeszcze jednego zawodnika. Od początku okresu przygotowawczego chciałem sprowadzić do nas Środkowego obrońcę. Priorytetem był dla mnie Luciano Sardo ale żądania River przewyższały nasz budżet transferowy. Aby sprowadzić do nas Sardo musiałbym wyłożyć na stół około 50 mln złotych na co mnie nie było stać. Z tego powodu musiałem szukać innych zawodników. Jednak gdy zawodnik wyglądał na takiego, który mógłby być dla nas wzmocnieniem to ten z kolei nie chciał do nas przyjść. Po długich poszukiwaniach postanowiłem kupić reprezentanta argentyńskiej młodzieżówki Matiasa Cassino - http://i.imgur.com/QwURU.jpg . Matias przyszedł do nas z 13.75 mln złotych z Boca Juniors. Matias podobnie jak jego koledzy z reprezentacji przebywa na zgrupowaniu i dopiero później dołączy do nas.

Od początku spotkania ze Śląskiem to my byliśmy stroną przeważającą jednak nie mogliśmy wykorzystać dogodnych sytuacji. Dwie świetne okazje zmarnował Danek ale za trzecim razem w 21 minucie udało mu się zdobyć bramkę wykorzystując dogranie Milika. Błąd przy tej bramce popełnili obrońcy Śląska, który próbowali złapać nas na spalonym. Przed przerwa po dośrodkowaniu Wolskiego z rzutu rożnego gola strzałem głową zdobył Jędrzejczyk. Tuż po przerwie Radovic przejął piłkę na naszej połowie i zagrał ją do wybiegającego na wolne pole Milika a ten popędził na bramkę rywali i uderzył obok bezradnego bramkarza zdobywając bramkę dla naszego zespołu. Chwilę później błąd naszych obrońców wykorzystali rywale i zdobyli bramkę. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i mogliśmy świętować kolejny tryumf w lidze.

 

16.08.2015 Ekstraklasa [3/30] Śląsk – Legia 1:3 (Mugosa 49 – Danek 21, Jędrzejczyk 45, Milik 48)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Paulinho, Rossetti – Wolski, Salamon, Radovic (59 Kiko), Żyro – Danek (59 Romeu), Milik (81 Gorczyca)

 

MoM: Artur Jędrzejczyk

 

Widzów: 29 329

Odnośnik do komentarza

Naszym rywalem w ostatniej rundzie kwalifikacji do Ligii Mistrzów będzie ekipa FC Andorra, która niespodziewanie wyeliminowała mistrza Rumunii FC Vaslui. Pierwszy mecz rozegraliśmy na własnym stadionie. W spotkaniu tym dałem możliwość gry zawodnikom rezerwowym, gdyż byłem pewny iż poradzą sobie z niżej notowanym rywalem. Mecz ten mógł się dla nas źle rozpocząć gdy w 15 minucie w naszym polu karnym faulował Garcia a sędzia pokazał na punkt oddalony od bramki o 11 metrów. Na nasze szczęście napastnik rywali trafił piłką w słupek. Po tej akcji nasi zawodnicy nie pozwolili już zbliżyć się rywalom pod naszą bramkę a sami stwarzali sobie sytuacje podbramkowe. W 36 Kiko popisał się ładnym dograniem piłki do wychodzącego na czysta pozycję Patryka Gorczycy a ten spokojnie uderzył po długim słupku i wyprowadził nas na prowadzenie. W 42 minucie ponownie dwójkowa akcja Kiko i Gorczycy zaowocowała kolejnym golem dla naszego zespołu. Tuż po przewie ponownie akcja po akcji z Kiko Patryk Gorczyca zdobył swojego trzeciego gola w tym spotkaniu. w doliczonym czasie gry w pole karne dośrodkował Dudka a z prawej strony akcję zamykał Kiko i uderzeniem z woleja ustalił wynik spotkania.

 

19.08.2015 Puchar Mistrzów Legia – FC Andorra 4:0 (Gorczyca 36,42,46, Kiko 90+1)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Garcia, Dudka – Chaykovskyi, Salamon, Kiko, Kosecki (85 Żyro) – Gorczyca, Lenart

 

MoM: Patryk Gorczyca 9,6

 

Widzów: 31 103

 

Po tym spotkaniu z naszego klubu odszedł Eryk Rakowski, który za 2,6 mln złotych przeszedł do chorzowskiego Ruchu. Oprócz tego do Niecieczy wypożyczony został Wojtek Lenart.

 

W spotkaniu z Zagłębiem zaliczyliśmy bardzo dobry początek, gdy w 5 minucie Danek otrzymał podanie od Radovicia i będąc około 40 metrów przed bramką rywali i mając przed sobą czterech obrońców zdecydował się na rajd po którym niespodziewanie zdobył bramkę dającą nam prowadzenie. W 15 minucie lewym skrzydłem przedarł się Żyro i dośrodkował w pole karne a tam akcje zamknął Radovic i ustalił wynik meczu. Po tej bramce na boisku nie działo się już nic ciekawego i mogliśmy cieszyć się z kolejnego ligowego zwycięstwa.

 

22.08.2015 Ekstraklasa [4/30] Zagłębie – Legia 0:2 (Danek 5, Radovic 15)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Jędrzejczyk (69 Garcia), Paulinho (62 Dudka) – Salamon, Chaykovskyi (57 Wolski), Radovic, Żyro – Milik, Danek

 

MoM: Piotr Danek 8.4

Odnośnik do komentarza

Na spotkanie rewanżowe z klubem z Andory udaliśmy się pewni siebie i ponownie wystawiłem skład w który zabrakło kilku podstawowych zawodników. Jednocześnie po raz pierwszy w naszym zespole zagrali zawodnicy którzy z reprezentacją Argentyny zdobyli Mistrzostwo Świata u-20. Na pierwszą bramkę nie musieliśmy długo czekać. W 7 minucie podobnie jak w pierwszym meczu z prawej strony dośrodkowywał Kiko a Gorczyca wykorzystał swój wzrost i strzałem głową pokonał bramkarza rywali. w 12 minucie Gorczyca dograł do Kiko a ten dośrodkował w pole karne a tam Romeu wślizgiem wpakował piłkę do siatki. W 18 minucie Kiko przechwycił piłkę pod bramką rywali i dograł piłkę do Romeu a ten po raz drugi pokonał bramkarza strzałem obok słupka. Wynik meczu ustalony został w 72 minucie. Kiko wycofał piłkę na 40 metr do Darka Dudki a ten dośrodkował piłkę w pole karne. Piłką przez nikogo nie dotknięta zaskoczyła bramkarza gospodarzy i wpadła mu za kołnierz.

 

25.08.2015 puchar Mistrzów FC Andorra – Legia 0:4 (Gorczyca 7, Romeu 12,18, Dudka 72)

 

Legia: Adamiak – Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Cassino, Dudka – Perez, Vera, Kiko, Kosecki – Gorczyca, Romeu

 

MoM: Kiko Femenia 9.3

 

Widzów: 899

Odnośnik do komentarza

W kolejnym spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z krakowską Wisłą, która bardzo chciała zrewanżować się nam za poprzedni mecz. W marcu na naszym stadionie po prostu zmietliśmy z boiska rywali aplikując im aż 7 bramek. Teraz rywale chcieli pokazać iż był to tylko wypadek przy pracy i taki rezultat się już nie powtórzy. Jednak już w 7 minucie po akcji z Radoviciem Milik zdobył pierwszą bramkę dla naszego zespołu i w grę gości wkradła się nerwowość. Gdy w 12 minucie po dośrodkowaniu Radovicia z rzutu rożnego gola zdobył Jędrzejczyk wydawało się iż rezultat z marca może się powtórzyć. Tuż po przerwie po dograniu piłki od Salomona swoją drugą bramkę zdobył Milik. Milik w 74 minucie tym razem asystował przy bramce jaką zdobył Rafał Wolski. Wynik meczu w 79 minucie ustalił Chaykovskyi, który w ogromnym zamieszaniu pod bramką rywali zdobył gola po uderzeniu z najbliższej odległości. Nasi rywale po raz kolejny wracali wiec do domu z dużym bagażem goli a my w tym sezonie jeszcze nie straciliśmy punktu.

 

31.08.2015 Ekstraklasa [5/30] Legia – Wisła 5:0 (Milik 8,46, Jędrzejczyk 12, Wolski 74, Chaykovskyi 79)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Cassino (73 Dudka), Jędrzejczyk, Rossetti – Chaykovskyi, Salamon, Radovic (73 Wolski), Kiko (46 Żyro) – Milik, Danek

 

MoM: Arkadiusz Milik 9.6

 

Widzów: 28 743

Odnośnik do komentarza

Kolejny mecz w lidze zaczęliśmy od ataków na bramkę rywali. W 10 minucie najpierw na bramkę uderzał Danek ale bramkarza gości odbił ją przed siebie. Następnie dobijał Żyro ale bramkarz gości sparował piłkę na rzut rożny. Rzut ten wykonał wolski a Salamon uderzeniem głową pokonał bramkarza rywali. Goście doprowadzili do wyrównania w 24 minucie po szybko przeprowadzonym kontrataku. W 35 minucie zagranie Danka na gola zamienił Romeu. Tuż po przerwie rywale ponownie doprowadzili do wyrównania ponownie przeprowadzając skuteczny kontratak. Po tej bramce postanowiłem wprowadzić na boisko Milika i Paulinho z nadzieją iż poprowadzą nas do zwycięstwa. Właśnie Milik zdobył w 55 minucie bramkę, gdy otrzymał dobre podanie od Żyry i minął bramkarza po czym skierował piłkę do pustej bramki. W 69 minucie mieliśmy kopię pierwszej bramki po której Salamon zdobył gola. Rafał Wolski w doliczonym czasie gry zaliczył kolejną asystę tym razem przy bramce Michała Żyry. Tym samym przedłużyliśmy naszą serię zwycięstw w lidze do 30 spotkań.

 

12.09.2015 Ekstraklasa [6/30] Legia –Jagiellonia 5:2 (Salamon 11,69, Romeu 35, Milik 55, Żyro 90+3)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Cassino, Salamon, Rossetti – Perez (48 Paulinho), Wolski, Radovic (46 Kiko), Żyro – Danek (48 Milik), Romeu

 

MoM: Bartosz Salamon 9.3

 

Widzów: 21 909

Odnośnik do komentarza

Naszymi rywalami w grupie E Ligii Mistrzów będą ekipy Man Utd, Zenitu oraz Austrii.

 

W pierwszym spotkaniu grupowych rozgrywek Ligii Mistrzów otrzymaliśmy lekcję futbolu od Man Utd. Rywale nie mieli żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa w spotkaniu z nami. My z kolei nie potrafiliśmy zagrozić bramce rywali. W 22 minucie Neymar dał swojemu zespołowi prowadzenie precyzyjnym uderzeniem z około 14 metrów. W 27 minucie Vidic z najbliższej odległości wpakował piłkę do naszej bramki po ogromnym zamieszaniu w polu karnym. W 40 minucie Kagawa podwyższył wynik meczu soczystym uderzeniem z narożnika pola karnego. Wynik meczu ustalił Neymar wykorzystując błąd naszych obrońców.

 

16.09.2015 Puchar Mistrzów Man Utd – Legia 4:0 (Neymar 22,68, Vidic 27, Kagawa 40)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Cassino (66 Dudka), Jędrzejczyk, Rossetti – Salamon, Chaykovskyi (74 Garcia), Kiko (46 Żyro), Radovic Milik, Danek

 

MoM: Nemanja Vidic 9.1

 

Widzów: 94 017

Odnośnik do komentarza

@ kowal263 - nie taka znów biedna :laugh:

 

Bardzo chcieliśmy odbudować się psychicznie po porażce jaką ponieśliśmy w spotkaniu z Man Utd. W dzisiejszym spotkaniu ponownie zastosowałem rotację składem tak aby wszyscy nasi zawodnicy byli cały czas w rytmie meczowym. Przez godzinę gry na boisku nie działo się zbyt wiele i dopiero po upływie godziny mecz nabrał rumieńców. W 61 minucie Gorczyca wystawił piłkę Romeu a ten uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Górnika. Gospodarze nie załamali się po utracie bramki i do końca walczyli o osiągnięcie korzystnego dla nich rezultatu. W 79 minucie po zamieszaniu w naszym polu karnym Madera zdobył bramkę dla gospodarzy. Gdy wydawał się iż mecz zakończy się podziałem punktów Górnik przeprowadził szybki kontratak po którym Ćwielong uderzeniem z ostrego kąta pokonał naszego bramkarza. Tym samym zakończyła się nasza fantastyczna seria meczów bez porażki (37) oraz zwycięstw z rzędu w lidze (30).

 

19.09.2015 Ekstraklasa [7/30] Górnik – Legia 2:1 (Madera 79, Ćwielong 90+2 – Romeu 61)

 

Legia: Adamiak – Jędrzejczyk, Garcia, Paulinho, Dudka – Perez, Vera (80 Salamon), Kiko (46 Radovic), Kosecki – Gorczyca (80 Danek), Romeu

 

MoM: Sebastian Madera 8.5

 

Widzów: 14 760

 

W tym sezonie mam zamiar sięgnąć po raz pierwszy po puchar Polski. I z tego powodu nie zamierzam odpuszczać tych rozgrywek. Naszym pierwszym rywalem była pierwszoligowa Cracovia. Po zaciętym spotkaniu udało nam się pokonać naszych rywali i awansowaliśmy do kolejnej rundy w której zmierzymy się z lubińskim Zagłębiem. Jedyny gol w tym meczu padł po składnej akcji naszego zespołu. Na bramkę rywali uderzył Salamon ale jego strzał obronił golkipera gospodarzy ale przy dobitce Rossettiego nie miał już szans na skuteczną interwencję.

 

22.09.2015 Puchar Polski Cracovia – Legia 0:1 (Rossetti 14)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Garcia, Cassino, Rossetti – Salamon, Chaykovskyi, Wolski (61 Radovic), Żyro – Milik (78 Gorczyca), Romeu (46 Danek)

 

MoM: Andraz Struna 8.1

 

Widzów: 11 033

Odnośnik do komentarza

Mecz z Koroną rozpoczęliśmy od szybko zdobytej bramki przez Arka Milika, który skutecznie wykończył akcję Radovicia. Gospodarze w 22 minucie doprowadzili do wyrównania, gdy Jędrzejczyk popełnił błąd podając piłkę do bramkarza. Zagraną zbyt krótko piłkę przejął Handzic i płaskim strzałem posłał piłkę obok naszego bramkarza. W doliczonym czasie gry Gospodarze zdobyli gola za sprawą Pazdana. Na nasze szczęście była to bramka samobójcza, która jak się później okazało rozstrzygnęła o naszym zwycięstwie w tym spotkaniu.

 

26.09.2015 Ekstraklasa [8/30] Korona – Legia 1:2 (Handzic 22 – Milik 5, Pazdan sam. 45+1)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Cassino (71 Dudka), Jędrzejczyk, Rossetti – Salamon, Chaykovskyi, Radovic, Żyro (70 Wolski) – Milik, Danek (70 Romeu)

 

MoM: Miroslav Radovic 7.7

 

Widzów: 11 033

Odnośnik do komentarza

W drugim grupowym spotkaniu w Lidze Mistrzów podejmowaliśmy na własnym stadionie Austrię Wiedeń. Pierwsza połowa tego spotkania przebiegła na grze w środkowej strefie boiska. Nic nie wskazywało iż będziemy świadkami tak emocjonującej drugiej połowy. Tuż po rozpoczęciu drugiej części gry Arek Milik zdobył bramkę dającą nam prowadzenie w tym spotkaniu. Chwilę później Salamon wykorzystał błąd bramkarza i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. W 62 minucie po zamieszaniu w naszym polu karnym rywale zdobyli bramkę kontaktowa. W 68 błąd popełnił Cassino i goście doprowadzili do wyrównania. Pięć minut później ponownie po błędzie naszych obrońców goście zdobyli bramkę, która dała im prowadzenie w tym spotkaniu. My jednak nie zamierzaliśmy się poznać i walczyliśmy do końca o osiągnięcie korzystnego rezultatu. W 87 minucie po dwójkowej akcji z Gorczycą bramkę zdobył Romeu. Patryk Gorczyca w doliczonym czasie gry przeprowadził akcję po której Żyro zdobył bramkę, która dała nam zwycięstwo w tym spotkaniu.

 

29.09.2015 Puchar Mistrzów Legia – Austria 4:3 (Milik 46, Salamon 50, Romeu 87, Żyro 90+1 – Geis 62, Hosiner 68.73)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Salamon, Cassino, Rossetti – Wolski, Perez (46 Paulinho), Radovic, Żyro – Danek (46 Gorczyca), Milik (64 Romeu)

 

MoM: Philips Hosiner 8.8

 

Widzów: 26 673

Odnośnik do komentarza

Szybko zdobyta bramka w spotkaniu derbowym zadecydowała o przebiegu całego spotkania. W 10 minucie po akcji Żyry z Dankiem ten drugi dograł do wbiegającego w pole karne Chaykovskyiego i uderzył z lewej nogi obok bezradnego bramkarza gości. W 39 minucie po ładnie przeprowadzonym ataku na bramkę rywali gola zdobył Michał Żyro. W 52 minucie po akcji Danka gola zdobył Milik. W 69 minucie najlepszy na boisku Piotr Danek zdobył gola po dośrodkowaniu Radovicia. Po raz kolejny w spotkaniu derbowym udowodniliśmy kto jest zespołem zdecydowanie lepszym.

 

 

04.10.2015 Ekstraklasa [9/30] Legia – Polonia 4:0 (Chaykovskyi 10, Żyro 39, Milik 52, Danek 69)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Cassino, Paulinho (65 Jędrzejczyk), Rossetti – Salamon, Chaykovskyi (65 Wolski), Radovic, Żyro – Milik (70 Kosecki), Danek

 

MoM: Piotr Danek 8.9

 

Widzów: 31 103

Odnośnik do komentarza

@kurnia84 - Dzięki. Zgadza się udało Mi się stworzyć zespół, który w Ekstraklasie może występować w każdym spotkaniu w innym ustawieniu a i tak przeciwnicy nie mogą sobie z nami poradzić.

 

Bardzo męczyliśmy się w spotkaniu z Podbeskidziem, które postawiło nam trudne warunki. Goście mogą dziś mówić o sporym pechu gdyż nie dość iż przegrali nieznacznie po golu samobójczym to zanim padła bramka dla mojego zespołu to jedne z graczy rywali nie potrafił wykorzystać rzutu Karnego. Uderzenie Tomasza Żurawskiego obronił Fabio.

 

 

17.10.2015 Ekstraklasa [10/30] Legia Podbeskidzie 1:0 (Bogdanovic sam. 29)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Garcia (62 Dudka), Cassino (67 Jędrzejczyk), Rossetti – Salamon, Perez (46 Wolski), Żyro, Radovic – Milik, Danek

 

MoM: Fernando Garcia 7.8

 

Widzów: 21 428

Odnośnik do komentarza

Kolejny mecz w lidze Mistrzów rozpoczęliśmy bardzo spokojnie tak aby nie pozwolić rywalom zbytnio rozwinąć skrzydeł. Staraliśmy się przejąć inicjatywę w środkowej części boiska. W 40 minucie po złym wybiciu piłki przez bramkarza rywali piłkę przejął Salamon i od razu uruchomił na prawym skrzydle Radovicia. Miro wpadł w pole karne i zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta. Piłka ku uciesze naszych kibiców znalazła drogę do siatki i dzięki temu objęliśmy prowadzenie. Chwilę później Kerzhakov znalazł się w bardzo dobrej sytuacji ale na nasze szczęście minimalnie przestrzelił. W drugiej połowie na boisku nie działo się zbyt wiele ciekawego. W 82 minucie fatalny w skutkach błąd popełnił bramkarz rywali, gdy przez nikogo nie atakowany wypuścił piłkę po lekkim uderzeniu Salamona. Do piłki dopadł Danek i nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce. Ta bramka ustaliła wynik meczu i mogliśmy się cieszyć ze zdobycia kompletu punktów, choć samo spotkanie rozczarowało swoim poziomem.

 

20.10.2015 Puchar Mistrzów Legia – Zenit 2:0 (Radovic 40, Danek 82)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Cassino, Paulinho (67 Jędrzejczyk), Rossetti (56 Dudka) – Salamon (83 Kiko), Chaykovskyi, Radovic, Żyro – Milik, Danek

 

MoM: Bartosz Salamon 8.3

 

Widzów: 28 565

 

W 12 minucie spotkania z Bełchatowem przeprowadziliśmy szybki kontratak po którym Radovic dośrodkował w pole karne a tam Danek uderzeniem z pierwszej piłki pokonał bramkarza rywali. W 24 minucie z prawej strony tym razem dośrodkowywał Rzeźniczak a w polu karnym najlepiej zachował się Milik i zdobył gola po strzale z lewej nogi. W 61 minucie po dośrodkowanie Wolskiego z rzutu rożnego gola głową zdobył Paulinho i ustalił wynik tego spotkania.

 

23.10.2015 Ekstraklasa [11/30] Bełchatów – Legia 0:3 (Danek 13, Milik 24, Paulinho 61)

 

Legia: Fabio – Rzeźniczak, Cassino, Paulinho (66 Jędrzejczyk), Dudka – Salamon (66 Kiko), Chaykovskyi (72 Żyro), Radovic, Wolski – Milik, Danek

 

MoM: Rafał Wolski 8.2

 

Widzów: 3 909

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...