Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie! Jak was proszę nie wysyłąjcie tylu wiadomości na fejsie czy na maila z prośbą o nowych skrinach :) Im więcej skrinów wam wrzucę tym mniej zaktualizuję :P Tak czy owak ulegam wam jak żonie - na fanpejdżu znalazły się kolejne kilka zdjęć z nowego update'u ;)

Odnośnik do komentarza

Zacne zdjęcia, zacne :) Ja się wcale nie dziwię, że Cię męczą. Sam nie mogę się już doczekać nowego uaktualnienia. Tylko szkoda mi będzie mojego starego zapisu z Miedzą Legnica :(

Trzeba się cieszyć, jest zapotrzebowanie na Twój produkt :) Zaczynasz być sławny, fani nie dają ci spokoju. CM celebryta ;)

Odnośnik do komentarza

Moze nie posypalo, ale jest tam taki bandżaj, że hej. Kluby albo się spakowaly, albo powstały nowe I w ogole. Swoją. Droga co powiedzielibyscie gdybym podał od czasu do czasu np info na temat budzetu/kasy danego klubu? Tak wrzucić to w dyskusje.

Odnośnik do komentarza

Tutaj raczej jak cos będzie chodzić o "balans", a nie realne dzisiejsze kwoty bo jak wiemy przekładnie ich na 10 lat temu nie ma sensu. Nikt nie będzie miał 300m budżetu bo przecież zawodnicy kosztują max 50 w naszym starym klasyk. Podobnie z dlugami itp.

Odnośnik do komentarza

Morale o wiele bardziej poprawione, ale potrzebujemy Cię tutaj częściej :P

 

A teraz malutkie uaktualnienie jak się ma nasz apdejcik. A więc Serie A ukończone. Zrobiłem malutką symulację i jest nieco rzeczy jak zawsze do zmiany, ale tym zajmie się nasz spec od Italii - mario1908.

 

Trzeba powiedzieć, że jaram się :D Po tymczasowej aktualizacji do Italii powrócił np Ronaldinho, Pato (długo nie wytrzymał), Criscito zamienił Sankt Petersburg na swój rodzimy makaron, a Quaresma zbulwersowany przyjściem Llorente zmienił biało-czarne pasy na Lazio. Co lepsze Robinho udał się pomagać Davidowi Villi :P To się jeszcze pozmienia nie raz bo aktualizacji jest co niemiara, ale niepokoi mnie jedna rzecz gdzie drużyny przegrywają ze słabszymi (status quo z Polski :S). Rozmawiałem z chłopakami, którzy robią update'y z CM 01/02 i mówili, że też mieli z tym problem, ale zniknął po całej aktualizacji Włoch :P

 

A i oklaski dla naszego scenowego grafika Krzysia Nowaka, który już przygotowuje dla was megalogopack :D:eusa_clap:

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za double post, ale miał. Być Quagliarella a nie Quaresma :P

 

Co ciekawe po pojawieniu się CM Club Update 2013/14 będziemy mieć reklamę na scenę w Italii, Portugalii I Anglii.

 

To może oznaczać, że powstanie forum internacjonalne dla update'u wraz ze stroną. Definitywnie wsio będzie po angielsku. A wiec zbieram dobre datki na vbulletin ;) Jak ktoś się chce dołożyć do rozwoju update'u to śmiało :)

 

Odnośnik do komentarza

Czyli możliwe, że wskoczymy na international level. Trzeba zakasać rękawy i odkurzyć słownik od angielskiego ;)

 

Mów mi Leo :D Myślę, że zainteresowanie zagranicznej sceny i fanów naszego króla to dobry krok w rozwoju uaktualnień. Moim małym marzeniem jest by to wszystko rozrosło się do rozmiarów champmana 01/02, ale to jest kilka kroków w przód.

Ale tu sie wszedzie zrobil ruch ,ja niemoge. SzKoDi zarazicielu xD kiedy sie na testy szykowac? bo mam juz ogarniete prawie wsio do konca roku i czekam na date ;)

Nie ma opierdzielania się mario :D Nazywali mnie już Don Kichot, nazywają zaraziciel. Niech i tak będzie. Dopóki będziecie grać w tą grę, dopóty będę ją aktualizował :) Testy? Co powiesz o następnym weekendzie? Jak Twoja wiedza o Serie B? Niestety struktura rozgrywek zmieniła się ponizej, a więc mam wielki orzech do zgryzienia :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...