Skocz do zawartości

Wyruszamy w nieznane..


tomba

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja gry: FM 2012, najnowszy patch pobrany ze steam.

Baza danych: DUŻA

Ligi: Anglia (3), Argentyna (2), Australia (1), Belgia (2), Białoruś (2), Brazylia (2), Bułgaria (2), Chiny (2), Chorwacja (2), Czechy (2), Dania (2), Francja (3), Grecja (2), Hiszpania (2), Holandia (2), Irlandia (2), Islandia (2), Izrael (2), Korea PŁD (2), Meksyk (2), Niemcy (2), Polska (2), Portugalia (2), Rosja (2), RPA (2), Rumunia (2), Serbai (2), Słowacja (1), Słowenia (2), Szkocja (1), Szwajcaria (2), Szwecja (2), Turcja (2), Ukraina (2), USA (1), Walia (1), Włochy (2)

Uaktualnienia: by cmrev ze zmienionymi CA/PA

Zasady: własne

 

Siemanko, jak mogliście zauważyć od jakiegoś czasu nie pisałem nic w mojej karierze Legią Warszawa - poprostu straciłem zapał do gry tą drużyną. Rozpoczynam nową karierę, tym razem będzie to gra tylko i wyłącznie reprezentacjami. Założeniem tej kariery będzie "krążenie" po kadrach narodowych. Jeśli uda mi się coś osiągnąć reprezentacją którą obecnie trenuje to gdy pojawi się oferta z innej od razu ją przyjmę - tak będzie wyglądała ta kariera :)

Myślę, że może być to ciekawa opcja, oczywiście postaram się dodawać herby, screeny zawodników tak jak to było w opku z reprezentacją Polski.

 

Od razu na starcie dam Wam prawo głosu, otóż w jakiej reprezentacji byście mnie chętnie zobaczyli na początku? Poniżej lista:

 

- Australia

- Białoruś

- Bułgaria

- Chiny

- Islandia

- Korea Południowa

- RPA

- Rumunia

- Słowenia

- Walia

- Armenia

- Macedonia

 

 

Oczywiście będę grał tą kadrą, która dostanie najwięcej głosów :) Myślę, że głosowanie zakończymy jutro około godziny 19, gdy wrócę ze szkoły.

Dzięki z góry za wszystkie propozycję ;)

Odnośnik do komentarza

4 głosy na Walię i 4 głosy na Białoruś... :)

No cóż, póki co obejmę reprezentację Walii. Za niedługo pierwszy post z tejże kariery! :)

 

Tradycyjnie pracę z reprezentacją zacząłem od "przemeblowania" sztabu szkoleniowego Walii. A więc tak to teraz wygląda:

 

Menadżer U-21 - Josep Guardiola

Asystent - Gerard van der Lem

Trenerzy - Steve Walford, Kit Symons, Fausto Salsano, Rodolfo Borrell

Trener bramkarzy - Martyn Margetson

Fizjoterapeuta - Mel Pejic

 

 

Początkowo chciałem aby reprezentację U-21 poprowadził Franz Smuda, ale niestety odmówił. Zaczynamy w bardzo trudnej sytuacji, w Eliminacjach do mistrzostw Europy drużyna Walii zajmuje ostatnie, piąte miejsce z dorobkiem uwaga... 0 punktów! Prowadzące Anglia oraz Czarnogóra maja po 11 pkt, ale mamy jeden mecz mniej rozegrany. Zadanie arcytrudne, wątpie aby udało nam się awansować. Pierwszy mecz zagramy towarzysko 10 sierpnia z Australią.

Odnośnik do komentarza

Powołanie na mecz z Australią otrzymali:

 

Bramkarze:

 

Wayne Hennessey (32/0)740.png

Boaz Myhill (10/0)82a412ad93452.png

Owan fon Williams (0/0)623252bb6d567.png

 

 

Obrońcy:

 

Danny Gabbidon (44/0)

Rob Edwards (15/0)606.png

Sam Ricketts (42/0)614.png

Rhoys Waggins (0/0)628.png

Danny Collins (12/0)692.png

Neal Eardley (16/0)713.png

Ashley Williams (31/1)724.png

Neil Taylor (8/0)724.png

James Collins (39/2)735.png

 

 

Pomocnicy:

 

Aaron Ramsey (14/3)3f1003a8491ce.png

Craig Bellamy (62/18)625.png

David Cotterill (19/1)646.png

Joe Allen (6/0)676.png

Hal Robson-Kanu (3/0)702.png

David Vaughan (25/1)722.png

Gareth Bale (27/2)728.png

Jack Collison (8/0)735.png

David Edwards (22/3)740.png

 

 

Napastnicy:

 

Rob Earnshaw (54/16)625.png

Steve Morisson (7/0)691.png

 

 

Ogólnie jestem zadowolony z tej kadry, widać, że obrona powinna być naszym mocnym punktem. Gorzej z atakiem i prawym skrzydłem. Na ataku mamy dobrego Morissona i podstarzałego Earnshawa, na prawej stronie natomiast dość słabego Cotterilla. Co ciekawe, każdy z powołanych na co dzień gra w Anglii :) Jedynie Gabbidon jest bez klubu, ale mam nadzieję, że to sie szybko zmieni bo kilka klubów jest nim zainteresowane.

Odnośnik do komentarza

@Marlen - No nie jest zły, 4gb ramu, procek 2x 3.06 ghz.

 

Debiut w roli managera przyszedł na mecz towarzyski z Australią. W rankingu Fifa dzieli nas aż 90 miejsc! Więc "Kangury" byłi faworytami do wygrania tego spotkania. Już w 2 minucie dobrą akcją na skrzydle popisał się Edwards, dośrodkował i do piłki dopadł Ramsey który niestety w bardzo dobrej sytuacji uderzył prosto w bramkarza gości. W 6 minucie akcją odpowiedziała Australia, Neill podał z autu do Bresciano, ten oddał zaskakujący strzał z pierwszej piłki - na szczęście Hennesey zdołał sparować to uderzenie. W 27 minucie piłkę prowadził Holman, wycofał ją do Herda który znakomicie zagrał z pierwszej piłki do Bresciano, jednak strzał Australijczyka znowu wybronił dobrze dzisiaj dysponowany Hennessey. W 42 minucie byliśmy na prawdę o krok od zdobycia bramki! Bale znakomicie uderzył z 21 metrów, jednak piłkę najpierw odbił bramkarz, następne uderzyła ona w poprzeczke i wyszła po za linię końcową boiska.

 

Po przerwie obraz gry się nie zmienił, to raczej My mieliśmy przewagę, szczególnie w posiadaniu piłki. W 52 minucie Eardley podał przed pole karne do Ramseya który uderzył z pierwszej piłki, jednak futbolówka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 62 minucie mieliśmy kolejną wyśmienitą sytuację do zdobycia bramki, Bale bardzo dobrze popędził lewym skrzydłem, dośrodkował ale w polu karnym z piłka minął się Edwards. W 70 minucie na boisko wszedł Earnshow i już dwie minuty później mógł wpisać się na listę strzelców, jednak jego uderzenie wybronił Federici. W 81 minucie Collins znakomicie uruchomił na skrzydle Bale'a, zawodnik Tottenhamu wbiegł w pole karne i uderzył! Niestety znowu niecelnie.

 

Remisujemy, gra zespołu wyglądała dużo lepiej od wyniku, dlatego też jestem bardzo zadowolony z tego meczu.

 

Mecz Towarzyski

Cardiff City Stadium - Cardiff

Frk: 19,250

Walia 0:0 Australia

 

Hennessey - Eardley Williams (45' Gabbidon) Collins Taylor - Allen Vaughan (45' Collison) Edwards (73' Bellamy) Ramsey Bale - Morisson (70' Earnshaw)

 

MotM: Adam Federici (AUS) 7.7

Odnośnik do komentarza

Powołania na mecz z Czarnogórą i Anglią otrzymali:

 

Bramkarze:

 

Wayne Hennessey (33/0)740.png

Boaz Myhill (10/0)82a412ad93452.png

Owain fon Williams (0/0)623252bb6d567.png

 

 

Obrońcy:

 

Danny Gabbidon (45/0)

Sam Ricketts (42/0)614.png

Adam Matthews (2/0)e6ed04bae85d8.png

Danny Collins (12/0)692.png

Neal Eardley (17/0)713.png

Neil Taylor (9/0)724.png

Ashley Williams (32/1)724.png

 

 

Pomocnicy:

 

Aaron Ramsey (15/3)3f1003a8491ce.png

Craig Bellamy (63/18)625.png

Joe Ledley (37/3)e6ed04bae85d8.png

David Cotterill (19/1)646.png

Joe Allen (7/0)676.png

Hal Robson-Kanu (3/0)702.png

David Vaughan (26/1)722.png

Gareth Bale (28/3)728.png

Jack Collison (9/0)735.png

 

 

Napastnicy:

 

Sam Vokes (18/2)be3c99fcb7697.png

Rob Earnshaw (55/16)625.png

Steve Morison (8/0)691.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...