Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

No i jest zwycięstwo :) QB i RB Gabe'a dobrze zapunktowali, ale mój TE, który miał projected 3, zapunktował na 16, zresztą dzięki podaniu od QB Gabe'a :)

 

Lepszy mam bilans mimo wszystko niż Saints. Czasy się zmieniają, a ich defensywa cały czas taka sama. Chyba trzeba Vilmę z emerytury zawołać, za jego czasów grali lepiej ;)

Odnośnik do komentarza

W tej kolejce w Toros zagrało prawie wszystko. Przed kolejką długo myślałem nad obsadą dwóch pozycji (WR i FLEX), ale z drugiej strony tłumaczyłem sobie, że jak Packers odpalą, to bez różnicy kogo wystawię, powinienem odnieść zwycięstwo. No i tak się ostatecznie stało. Genialna pierwsza połowa Packs - Rodgers 4 TD, Nelson 2 TD i złapanych kilka długich podań. Szkoda, że Lions nic nie odpowiedzieli w pierwszej połowie, przez to w drugiej ofensywa packs robiła trochę "garbage time" i w sumie tylko Rodgers dorzucił może z 2 punkty. Bardzo dobry mecz Kelce, 14 pkt z TD. Oglądałem to spotkanie, ale to jest zwierz ;), będzie z niego pociecha. Dobrze spisał się też Crabtree z Raiders, który uzbierał 100 jardów, zabrakło tylko przyłożenia, ale cieszy, że dobrze dogaduje się z Carrem. Ogromny plus także dla innego gracza Raiders - Safety Reggiego Nelsona. Tradycyjnie na początku szybko pozbierał kilka tackle'i, a potem dorzycić Fumble recovery i przechwyt, dając łącznie 12 pkt. Podobnie stabilny występ linebackera z Bears, który zawsze te 4-5 pkt dostarcza.

 

Na średnim poziomie wypadł tym razem Cairo Santos, ale niestety Chiefs (a raczej tragiczna postawa Jets) nie dała mu zbyt dużo szans na kopanie.

 

Zawiedli tylko zawodnicy wspomnianych Jets. Forte zrobił co mógł, 6 punktów przy tak tragicznym spotkaniu drużyny w sumie i tak trzeba chwalić, tym bardziej, że w zasadzie od 3 kwarty Fitzpatrick o nim zapomniał. Ledwie 3 punkty zdobył WR Enunwa, co i tak było najlepszą zdobyczą WR Jets... Fitzpatrick zaczął na niego grać dopiero w drugiej połowie. Było blisko TD, ale Enunwa nie opanował jednej piłki w endzone (co ostatecznie skończyło się przechwytem Chiefs).

 

Tym razem nie trafiłem z WR. DeSean Jackson miał swoje długie podania przeciwko Giants, zdobył TD i ostatecznie 14 pkt.

 

Sezon zaczynam od bilansu 3-0, tak dobrze chyba jeszcze nie wystartowałem (jeśli się nie mylę, to raz miałem 0-3 :)). Jednak na tym pewnie mój streak się skończy i z zambrowskimi misiami polegnę. W następnej kolejce Packers mają bye, więc odpadają moi dwaj najlepiej punktujący zawodnicy, a myśl, że na QB będę musiał wystawić Flacco, trochę mnie przeraża :D. Grają u siebie przeciwko Raiders, może nie zawali spotkania ;).

Tradycyjnie mam problem z RB. Moja jedyna rozsądna opcja - Matt Forte - będize musiał się zmierzyć z Seahawks... a nie chce mi się wierzyć, że rush defense drugi raz z rzędu pozwoli na tak dużo biegaczowi przeciwnej drużyny. Niestety ciężko jest znaleźć już jakąś alternatywę tutaj. Trzeba będzie liczyć na dużo szczęścia w przyszłej kolejce. :)

Odnośnik do komentarza

U mnie sie zaczęło od jednego Q w poniedziałek, a teraz mam ich 5 :| Przy mojej niechęci do wystawiania takich graczy mam poważna zagwozdke. Najgorzej, ze obaj TE maja Q i ich występ jest pod znakiem zapytania. Trzeciego TE, Camerona, sie pozbyłem, bo ma trzecie wstrząśnienie mózgu w ciagu dwóch sezonów, a do tego grał tragicznie. No i przeraziłem sie, gdy zobaczylem, ze Jones jest kontuzjowany i jego występ ze słabymi Bears jest zagrożony :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...