Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Niby dobra kolejka (biorąc pod uwagę nieobecność Packers), ale został niedosyt. Nietrafiony Kicker (Cairo 1 pkt przy 19 Nugenta :/) i 0 po stronie Jacksona (nie wiem, co tam się działo w meczu Redskins - Browns, że w jego stronę poszły tylko dwa podania, a on uzbierał aż 5 jardów...) zapewne pozbędą mnie zwycięstwa. Lucasowi został Manning i Diggs. Moja jedyna nadzieja w tym, że w Minneapoils będzie miał miejsce mega defensywny mecz, a że obrona Giants do tytanów obrony nie należy, to raczej szanse na to są nikłe ;).

Odnośnik do komentarza

Cudowna kolejka, po prostu cudowna :/ Gabe na chwilę obecną ma 59 punktów, został mu obrońca i... już wygrał. Moi podopieczni dali popis zdobywają ledwie 56 punktów. Jedynym, który przekroczył prognozę był Graham (drugi mecz z rzędu, kiedy zalicza 100 jardów). Luck zaczął fatalnie. Do przerwy miał 0!!! Ogarnął się w ostatniej kwarcie i skończyło się na wyrównaniu prognozy. Baldwin i Fitzgerald słabo. Ale najbardziej zawiodła ekipa z Nowej Anglii. Blount i Gronkowski z prognozowanych 21 punktów zdobyli 6. Dzięki Bogu od następnego meczu wraca Brady więc mam nadzieję, że Gronk zacznie siać zniszczenie. Catanzaro znośnie, ale też oczko niżej niż przewidywano. Defensywa też nie miała swojego dnia. Jedyne z czego mogę być zadowolony to intuicja, bo zawodnikom, których posadziłem na ławie poszło jeszcze słabiej. Tu trzeba jednak zaznaczyć, że nie grał jeszcze Shepard i się nie zdziwię jak machnie wynik, który dałby nam zwycięstwo. Ot tak, na złość. Kolejny pozytyw na przyszłość, to powrót Charlesa. Ma koleś sporo punktów do nadrobienia.

Odnośnik do komentarza

A ja nie chciałbym być na miejscu Szczurka - całkiem przyzwoity wynik pozwalający walczyć z niemal każdym, a u Erniego Julio Jones sam złapał więcej passing yards, niż większość QB ma na cały mecz :hahaha:

 

A smaczku dodaje fakt, że Matt Ryan, który do Jonesa podawał (ponad 500 yrd i 35pkt) siedział u niego na ławce.

Odnośnik do komentarza

udalo sie wygrac, mimo tego ze na samym poczatku mialem mniejsze projected niz me_who. Zeke i Bell nie zawiedli, tego sie wlasnie spodziewalem. Osweiler zagral spoko, wiec musze liczyc na Wentza jako podstawowego QB. dalej mam maly dylemat kogo wybrac z dwojki Brate-James na TE.

 

przydalby sie jeszcze jeden solidny WR. Coleman out na kilka tygodni, Watkins prawdopodobnie na caly sezon :/. chyba ze Beasley zacznie grac jak Julio Jones wczoraj, ale na to nie licze.

Odnośnik do komentarza

No niestety, kosmiczny mecz Big Bena (300 jardów, 5 TD - 34 punkty) nie uchronił mnie od pierwszej porażki w sezonie. Niestety poza moim QB na dobrym poziomie zagrali Brown (18) i Carpenter (11). Przyzwoicie Anderson (10) Reszta całkowicie zawiodła. Jones padł ofiarą beznadziejnego występu Stafforda, więc 7 punktów może i sporo, ale oczekiwałem więcej od lidera klasyfikacji WR. Słabo obrona, która uskładała ledwo 3 punkty, gdzie u rywali było to 18. Walker występ do zapomnienia, ale chyba jeszcze nie był w pełni sił. Największy koszmar to 0 od Simsa, który kompletnie się odbił od obrony Broncos. Jest pierwszym graczem od prawie 10 lat, który miał 0 punktów lub mniej mimo tylu kontaktów z piłką :( W sumie 86 punktów dałoby nam wygraną w większości konfrontacji w tym tygodniu, no ale niestety graliśmy z Baumgarners, którzy mieli bardzo równo i wysoko punktujący skład.

Niestety na ławce mam wielki dramat i małe pole manewru, choć iskierką nadziei jest rookie Thomas, który powoli pnie się w hierarchii nowoorleańskich WR. Na plus można zanotować, że średnia punktów na mecz w okolicach 91 daje szanse na powrót na zwycięskie tory.

Odnośnik do komentarza

Niby dobra kolejka (biorąc pod uwagę nieobecność Packers), ale został niedosyt. Nietrafiony Kicker (Cairo 1 pkt przy 19 Nugenta :/) i 0 po stronie Jacksona (nie wiem, co tam się działo w meczu Redskins - Browns, że w jego stronę poszły tylko dwa podania, a on uzbierał aż 5 jardów...) zapewne pozbędą mnie zwycięstwa. Lucasowi został Manning i Diggs. Moja jedyna nadzieja w tym, że w Minneapoils będzie miał miejsce mega defensywny mecz, a że obrona Giants do tytanów obrony nie należy, to raczej szanse na to są nikłe ;).

 

Wow, niesamowite, ale wygrałem :D. Manning i Diggs pozbierali wczoraj tylko jardy na łączną liczbę 12 punktów, co nie wystarczyło do odrobienia mojej przewagi.

Minusy w tej kolejce już wymieniłem (plus Matt Forte, tylko 3 pkt...), to teraz plusy. Crabtree - 26 punktów, 3 td i stał się główną opcją podaniową Carra, znakomita sprawa. Matt Jones - 19 pkt, wzięty z FA przed kolejką i okazał się strzałem w dziesiątke. Flacco - 22 pkt, przekroczył projection, dobry wynik. Kelce - słaby mecz Chiefs, mało jardów Kelce, ale ważne, że dołożył TD.

 

W następnej kolejce wraca duet Packers, zagrają u siebie przeciwko Giants, więc powinno być dobrze. Największą stratą będzie brak Kelce, nie mam wartościowego zmiennika na TE. Teraz przeciwnikiem będą Titans, szkoda, że z wracającym już Bradym. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...