Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Zaryzykowałem z wystawieniem Gronkowskiego i się nie opłaciło. Jednak jeszcze go oszczędzają. Na szczęście Blount z Collinsem zadbali o dobrą zdobycz punktową :D Brissett zaliczył zaledwie 103 jardy, a Patriots i tak zmiażdżyli Texans. Swoją drogą, chłopak jest chyba pierwszym QB w historii NFL, który zanim machnął TD-pass zaliczył już rush-TD.

Odnośnik do komentarza

No i chyba mogę dopisać kolejne W. :) Chociaż po wczorajszym występie Panthers i beznadziejnym początku DT (fumble), a przy tym masakrycznym punktowaniu McCoya i Landrego u Kowalinho myślałem, że nie mam żadnych szans. Na szczęście Tucker kopał jak zwykle, do tego w końcu obudził się Gurley. Mam 5 pkt przewagi i został do gry jeszcze Ryan, mam nadzieję, że nie powtórzy występu Fitzpatricka. ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie Jones musi zdobyć 30+ punktów. Dwóch Jonesów z taką dużą zdobyczą w jeden weekend to bardzo wątpliwe. Zemściła się moja awersja do ryzyka (Dak + Michael) i druga porażka. No i perspektywy słabe, brak RB w week 5, Reed słabo na TE, Hurns tragicznie. Oby Gordon odpalił (byle nie zioło).

Odnośnik do komentarza

A ze mną krzysfiol wygra nawet mając w podstawowym składzie nieaktywnego RB :roll: No chyba że odpali zarówno Brees, jak i Ingram, ale jak na tego pierwszego można jeszcze liczyć, że ugra koło 20-25, to o RB ciężko coś powiedzieć tak naprawdę. Vaccaro, jak to z defensywą bywa, to loteria.

 

Niespodziewanie wystrzelił Jeremy Hill z Bengals, ale na ławce :P

Odnośnik do komentarza

Było trochę nerwów, ale jest zwycięstwo. Słabo wypadł Luck. QB Colts robił jardy, ale znowu zaliczył INT i fumble. Gdyby nie ostatnia akcja z Hiltonem, to skończyłoby się na raptem 5 punktach. Oczywiście, kiedy słabo sobie radził podstawowy, to błysnął mój rezerwowy. Siemian po słabych występach w Kolorado, na wyjeździe szalał i zdobył 28 punktów (312 yds, 4 TD). W ostatniej chwili na flexie zmieniłem Sheparda na Vereena. Liczyłem, że Shane podczas nieobecności Jennigsa nastuka trochę punktów. Przy prognozie na 10 zrobił 12, ale zysku nie odczułem, bo Shepard miał 13. Fitzgerald tym razem bez TD, ale na szczęście błysnął mój drugi WR. Baldwin wyrównał dorobek Blounta (22 punkty) czym przyczynił się znacząco do końcowego wyniku. Davis zrobił swoje. Catanzaro uratował swój wynik kopiąc celnie z 60 jardów (życiówka). Postawiłem na niego kosztem Boswella (który w sumie miał wyższą prognozę) i miałem rację, bo kicker Steelers zdobył raptem 3 punkty. Graham postanowił się na mnie zemścić, że zaryzykowałem z Gronkowskim i zdobył 14 punktów. Trochę szkoda, że został na ławce, bo razem z nim Demons przekroczyliby "setkę".

Odnośnik do komentarza

A ze mną krzysfiol wygra nawet mając w podstawowym składzie nieaktywnego RB :roll: No chyba że odpali zarówno Brees, jak i Ingram, ale jak na tego pierwszego można jeszcze liczyć, że ugra koło 20-25, to o RB ciężko coś powiedzieć tak naprawdę. Vaccaro, jak to z defensywą bywa, to loteria.

 

Niespodziewanie wystrzelił Jeremy Hill z Bengals, ale na ławce :P

Jestem w szoku. Wczoraj kładłem się spać niesamowicie wkurzony na siebie, że nie dopilnowałem składu. A dzisiaj rano wstaję i szok :D nawet pomimo 0 od RB i najgorszego występu Newtona mam duże szanse na wygraną. Ale jeszcze się nie napalam za mocno ;)

Odnośnik do komentarza

No ja pierwszy raz w tym sezonie nie do końca trafiłem z ustawieniem - głównie zawaliłem obronę, bo Johnson na ławce wystrzelił na 15 punktów, a grający Shazier i Miller łącznie mieli 2 :| Przynajmniej mam duże szanse na znalezienie się na liście na koniec sezonu za nie wystawienie najlepiej punktującego DP. Upiekło mi się z Austinem (16), bo został na ławce, ale reszta, za których mógłby grać zagrali lepiej (Jones 32 i Sims 17) lub niewiele gorzej (Brown 14, ale on ma pewny plac). Jones to wczoraj w ogóle zagrał jakiś kosmos - ledwo 6 rec, ale na 205 jardów i 2 TD - miód dla ocząt mych. Jak już pisałem w LS takiego Jonesa draftowałem. Marvin kręci fajne staty w Detroit i mam nadzieję, że swoją postawą ugruntuje pozycje może nie pełnoprawnego następcy, ale starającego się zastępcy Megatrona, co tylko wyjdzie na korzyść Kapibarom. Bardzo pocieszający jest występ Simsa, który pod nieobecność Martina bardzo ładnie zapunktował i tylko muszę teraz czekać na wieści z Bucs na temat zdrowia Martina, bo od tego będzie zależała produktywność Simsa. To by były plusy.

Minusy - katastrofalne występy Roethlisbergera (6), Andersona (3) i Thomasa (1). Big Ben został zmiażdżony doskonałą defensywą Eagels i kompletnie sobie z tym nie radził, z resztą jak cała drużyna Steelers. Dobrze, że Brown w tych okolicznościach nastukał 14 oczek. Anderson zonk totalny, bo miał ledwo 37 jardów. I to w 14 próbach, więc to nie jest tak, że na niego nie grali. Po prostu poległ w starciu z Bengals. Thomas to było do przewidzenia, że z Ravens se nie pogra, ale myślałem, że może jakiś TD mu wpadnie. Walker i tak nie mógł grać, więc trudno, do Camerona nie mam zaufania (co potwierdził grając na 0)

Teraz czeka mnie nieprzespana noc ;) gdzie będę co chwila sprawdzał czy Julio Jones nie zabawi się w Marvina Jonesa i czy koszmar MNF sprzed paru sezonów nie wróci.

 

Edyta - weszły obronne staty, mi dodało 1 (Shazier, poprzednio 0), a Erniemu aż 3 punkty. A Johnson uzbierał w sumie nie 15, a 17. Taka marnacja na ławce :(

Odnośnik do komentarza

Same bledne decyzje :) Tak to mistrza nie obronie, chociaz przynajmniej mialem dobrego czuja ze Palmer odstawi szopke z Bills :) Szkoda ze zastepujacy go Mariota nie wypadl nawet przecietnie przeciwko najgorszemu Pass Defens w lidze xD. Do tego Hyde, ktory zesral sie poprzednio, teraz wymodzil 24 pkt, nie pozdrawiam cie Carlos. Jeszcze do tego w przegranym meczu, co to ma byc? Miales matchup latwy, to 2 pkt, miales mega ciezki to 24. Takie zycie w Fantasy. Prawilnie przypominam ze pierwszy tytul zdobylem z bilansem 6-8, wiec nie skreslam sie jeszcze :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...