Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem na szóstej pozycji, startując z 15 miejsca. Są kolejne punkty.

 

Zastanawiam się tylko dlaczego mój kierowca tak słabo jeździ quale, skoro w wyścigu spisuje się bardzo dobrze. Ma ktoś jakiś pomysł ?

 

I teraz muszę podjąć decyzję, czy przedłużać kontrakt z nim czy nie.

Odnośnik do komentarza

Jedengo miejsca zabrakło do punktu i jestem 9. Gdybym dal wieksze ryzyko, moze udaloby sie mojemu kierowcy wyprzedzic jeszcze z dwoch, bo roznice byly minimalne w koncowce. Ogolnie po dodaniu nowych graczy za tych nieaktywnych, zrobila sie u nas w grupie jeszcze wieksza konkurencja i awans bedzie raczej ciezko.

Odnośnik do komentarza
Skończyłem na szóstej pozycji, startując z 15 miejsca. Są kolejne punkty.

 

Zastanawiam się tylko dlaczego mój kierowca tak słabo jeździ quale, skoro w wyścigu spisuje się bardzo dobrze. Ma ktoś jakiś pomysł ?

 

I teraz muszę podjąć decyzję, czy przedłużać kontrakt z nim czy nie.

 

Ha, miałmm tak samo w poprzednim sezonie. Zmieniłem kierowcę :keke:

Odnośnik do komentarza

Drugie zwycięstwo w sezonie i znowu z wyraźną przewagą ;). No i czwarte PP. Mam zamiar tak z 10-11 wyścigów przejechać na serio aby nabić jak najwięcej punktów, złapać sponsorów a potem bidować i zbierać kase na Amatorów :).

Odnośnik do komentarza

Poraz drugi w tym sezonie zająłem drugie miejsca, a trzeci raz byłem na podium, a piąty w pierwszej piątce :P

Patrząc jednak na czasy, jakie osiągają najlepsi w mojej grupie, to muszę szczerze stwierdzić, że grupę mam słabą - najlepsi awansowali do Mastera w poprzednim sezonie. Uzbierałem już 31 punktów, a więc brakuje mi 12-20 punktów do zapewnienia sobie awansu, co raczej mi się uda w ostatnich 12 wyścigach tego sezonu :)

 

 

Teraz wreszcie wyścig bez ryzyka deszczu :jupi: - najpewniej pojadę na jeden pit, bo w zeszłym sezonie wygrywali Ci, co tak zrobili.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewien, czy oplaca sie jechac na jeden pit. Pewnie mediumy nie wystarcza a na dodatej w Japonii dlugo sie w picie nie stoi...

 

PS skonczylem na 12-stym, co nie jest znowu takim najgorszym miejsce biorac pod uwage dodatkowy pit bo problemach z hamulcami ;)

Odnośnik do komentarza

ok ostatni wyscig skonczylem na 2 miejscu :/ a miałem PP :doh!: :doh!: teraz mam pytanie co wy zawsze dajjecie w ryzyku ?? "Keep The car on the track " , "Push the car a little" , " push the car a lot " , "push the car to the limit " i napiszcie mi co to znaczy kazda z tych opcji

Odnośnik do komentarza

W sumie rowniez zaczalem sie zastanawiac nad jednym pitem. Moj kierowca nie jest na tyle szybki aby powalczyl o dobre pozycje na softach, wiec chyba nie pozostaje mi nic innego jak sprob owac po raz pierwszy w tym sezonie jazdy na jeden pit. Juz probowalem tego rozwiazania w practice i nie wyszlo to najgorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...