Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Ryzyko to nie wszystko, różne tory niszczą różne części - niestety nie miałem danych o Zandvoort i nie mogłem sobie sprawdzić, które części najbardziej na tym torze obrywają.

 

Palę się, przede mną koleś też i ten za mną również. Dogania mnie inny, który jest sprawny.... a mogło być podium.

Odnośnik do komentarza
Kurde, będzie pit na 70 .... :(

 

Chyba, żę nastąpi cud

tak jest : )mnie to spotkalo ;/ k///a/ ale 2pkt i tak mam .7 miejsce . chyba zaczne jezdzic na 1 pit ; d do tego wzialem softy i jechalem co najmniej jak w praktyce widzialem 0.5 s wolniej ;/ kurde no . nie popisuje sie cos w tych wyscigach . dobrze ze przed nami 12 wyscigow :D hehe :D

Odnośnik do komentarza

Jeeeeeeeeeeeeee! Jednak nie bylo dodatkowego pita !! W baku pewnie został mi jeden litr!!! Czwarte miejsce i pierwsze punkty w tym sezonie :jupi: Z jednej strony jesten baaaardzo zadowolony, a z drugiej baaaardzo rozczarowany, ponieważ liczyłem na podium po starcie z trzeciej pozycji. Pisałem to we wtorek, napiszę to i teraz. Odegram si ęw następnym wyścigu :keke: Lakers pewnie też za ten zjarany bolid :keke:

 

handballer, szkoda że poza pudłem, mało brakowało

Koleś przede mną miał lepszy bolid i pewnie lepsze ryzyko sobe dał

 

Super, że zdobyłeś punkty :]

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem sobie analizę wyścigu. Na mecie w baku dwa litry paliwa :) . Startowałem z trzeciego miejsca i od razu spadłem na siódme, nie wiem dlaczego. Pwnie niskie ryzyko dałem kierowcy.

 

A teraz osobiute refleksje na temat następnego wyścigu. Proszę o wyrozumiałość :)

 

Czy my to **uja pana mamy jakąś porę deszczową? :| . Monsuny wieją za oknem i deszcz wielki leje ? :| Czemu do cholery zowu w kolejnym wyściu ma padać i czemu znowu przypadkowi gracze mają zdobuwać punkty ? :|

Odnośnik do komentarza

Też właśnie sobie popatrzyłem na ten deszcz i to jest beznadzieja. Najpierw sucho, potem szansa na deszcz 55-65%, a potem znó sucho, a potem znów szansa na poziomie 30-40%. Masakra, normalnie masakra. Podejrzewam, że deszcz może spadnie tylko za pierwszym razem, ale to i tak zbyt wiele...

 

adamus jak masz kasę to wymień jescze gearbox (22% to mało), Underbody (w tym sezonie szybko się niszczy) i chassis (choć tu możnaby ryzykować).

Odnośnik do komentarza
Czy my to **uja pana mamy jakąś porę deszczową? :| . Monsuny wieją za oknem i deszcz wielki leje ? :| Czemu do cholery zowu w kolejnym wyściu ma padać i czemu znowu przypadkowi gracze mają zdobuwać punkty ? :|

no wlasnie ;/ 5 wyscig i 5 deszcz mozliwy . choc wydaje mi sie ze nie popada . ja po 1 picie spadlem daleko choc byl on najszybszy ale i tak 7 miejsce . 2-3 wyscigi i sponsora bede mial : ) a potem drugiego i sie niezle ustawie :D

 

mało kasy mam . .13 mln . ale jak zdobede 2 sponsorow to bedzie super . i moglbym krecic te fastesty :D duzo mi do nich nie brakuje ;/ 1mln to juz cos ;d

Odnośnik do komentarza

Właśnie wydałem ponad 48 mln na części. Teoretycznie mógłbym ryzykować i wydać o te 8 mln mniej, ale po pierwsze mam kasę, po drugie Sepang zużywa części dość mocno, po trzecie zużycie części w tym sezonie zostało podniesione. W każdym razie mój wóz ma teraz statystki 94-100-93 i jest na 7 poziomie. Jeszcze zrobię trening kierowcy (fitness) i będę jechał quale - muszę wreszcie wygrać :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...