Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

a co ja mam powiedziec...

jechalem na 2 pity... niestety na 65 okrazeniu bralo paliwa... mialem zalane 25l... ktore tez nie starczyly, i skonczylo sie na 4 pitach, i 9 miejscu :/ ze strata 0.577s do 8.miejsca.... a moglem gdzies byc 5 i pierwsze punkty

juz 2gi wyscig gdzie mi paliwa zabraklo, a liczylem zgodnie z przelicznikiem 0,8 na medium... wtf? :(

 

teraz juz sie nie dam zrobic i 3ci pit bede wlewal 50l. nie ma bata zeby teraz nie dojechal

Odnośnik do komentarza
Ostatecznie dojechałem jedenasty. Nie rozumiem dlaczego mam czas pit-stopu 30 sekund podczas kiedy inni maja nawet 20. Mam nadzieje, ze w nastepnym wyscigu padac nie bedzie i wtedy moj kierowca pokaze swoj prawdziwy talent.

 

Zrozum tu pitstopy :| Jedni wydają na to kasę, trenują Staff i pity mają w granicach 30 s, podczas gdy inni nic z tym nie robią i mają czasy ok 21 s. Nawet nie ważne, czy do baku wlewasz 80 litrów, czy 30. I tak pit będzie trwał ponad 25 s (tak jak u mnie). Wkurzające to jest :/

Odnośnik do komentarza

szybkie pytanie:

jesli np. mam:

Start fuel: 50 liters

Fuel after stop 1: 100 (max 180 liters)

 

tzn ze po pierwszym picie oni doleja 100 litrow, czy uzupelnia paliwo do 100l ???

 

bo wlasnie mam wrazenie ze przez to w 2 z 3 wyscigow w sezonie braklo mi paliwa.

Odnośnik do komentarza
szybkie pytanie:

jesli np. mam:

Start fuel: 50 liters

Fuel after stop 1: 100 (max 180 liters)

 

tzn ze po pierwszym picie oni doleja 100 litrow, czy uzupelnia paliwo do 100l ???

 

bo wlasnie mam wrazenie ze przez to w 2 z 3 wyscigow w sezonie braklo mi paliwa.

 

Uzupełnią do 100 litrów

Odnośnik do komentarza

rwa mac :P

no to teraz musze sie od nowa uczyc liczyc zuzycia paliwa...

szkoda ze od poczatku zle liczylem ;)

 

to jak wy wpisujecie tam zuzycie paliwa.

skoro na ostatni wyscig zaplanowalem 55l +95l +100. liczylem ze zmieszcze sie w 250l.

a tu sie okazalo ze oni uzupelniaja do tego poziomu.

 

i jeszcze jedno - sponsor sie pyta gdzie umieszcze reklame - jest jakas roznica? czy cokolwiek mu moge powiedziec? :)

Odnośnik do komentarza
rwa mac :P

no to teraz musze sie od nowa uczyc liczyc zuzycia paliwa...

szkoda ze od poczatku zle liczylem ;)

 

to jak wy wpisujecie tam zuzycie paliwa.

skoro na ostatni wyscig zaplanowalem 55l +95l +100. liczylem ze zmieszcze sie w 250l.

a tu sie okazalo ze oni uzupelniaja do tego poziomu.

 

i jeszcze jedno - sponsor sie pyta gdzie umieszcze reklame - jest jakas roznica? czy cokolwiek mu moge powiedziec? :)

 

A nie zmieściłeś się ?? Jak masz planowany pit, to w baku zawsze zostaje ok 1% paliwa.

 

Co do sponsoringu to nie wiem, czy jest róznica. Ja zawsze dawałem pierwsze wolne miejsce

Odnośnik do komentarza
rwa mac :P

no to teraz musze sie od nowa uczyc liczyc zuzycia paliwa...

szkoda ze od poczatku zle liczylem ;)

 

to jak wy wpisujecie tam zuzycie paliwa.

skoro na ostatni wyscig zaplanowalem 55l +95l +100. liczylem ze zmieszcze sie w 250l.

a tu sie okazalo ze oni uzupelniaja do tego poziomu.

 

i jeszcze jedno - sponsor sie pyta gdzie umieszcze reklame - jest jakas roznica? czy cokolwiek mu moge powiedziec? :)

 

A nie zmieściłeś się ?? Jak masz planowany pit, to w baku zawsze zostaje ok 1% paliwa.

 

Co do sponsoringu to nie wiem, czy jest róznica. Ja zawsze dawałem pierwsze wolne miejsce

chodzi o to ze liczylem ze deszcz przestanie padac ok 13-16 okrazenia max. i liczylem ze wystartuje z 55l i potem doleje 95l i 100l,

a po 6 okrazeniach mialem ok 30l jeszcze i oni dolali w takim razie 65l (a myslalem ze wleja 95l) w zwiazku z czym pod koniec mi braklo i musialem pitowac 2x - raz po 25l a to okazalo sie jeszcze za malo i dolali 15l na 4tym.

dlatego teraz musze sie nauczyc przeliczac to inaczej zeby mi nie braklo i ostatniego pita bede lal juz ok. 50l zeby nie zabraklo

Odnośnik do komentarza

Nie widzialem wyscigu, ale jestem 7, wiec 2 pkt. zdobylem :) Strategia niestety nie wyszla, bo za krotkoa popadalo. Na dodatek dalem niezbyt duza wartosc w 3 awaryjnym picie i okazalo sie, ze i 4 byl konieczny. Ale punkty sa i to jest najwazniejsze. A za tydzien bedzie lepiej. Musi byc lepiej bo trzeba 15 baniek odrobic za wymiane czesci :P

 

Czy przy rain probability 20%-30% bedzie w ogole padac? Istnieje szansa, ze nawet nie zacznie? :>

Odnośnik do komentarza

wyścig ukończyłem na 1 miejscu :) (druga wygrana w tym sezonie) lecz nadal jestem na 2 miejscu w generalce :/ wyścig był łatwy :/ chodz na ostatnich okrazeniach gosciu na 2 miejscu zaczął mnie gonić ale bolid mu się zaczoł dymić i zaczeli tracić do mnie :) i tak wygralem z przewaga minuty nad 2 :D po wyscigu mialem 41 mln no ale musialem wydac prawei 10 mln na naprawe czesci ;/ niektoire czesci zostaly na zuzyciu 50 % no ale z jakas kasa trzeba awanosowac do tych amatorów :D

 

ej jak myslicie wystarczy 210 l na nastepny wyscgi ?? pytam tych co maja bolid 1 lvl

Odnośnik do komentarza

Popelnilem wczoraj tyle bledow, a na dodatek moj kierowca dal sie objechac na ostatnim okrazeniu. SKonczylem na dziewiatym miejscu...Szkoda, ale przynajmniej zmienie w koncu ta niedorajde za kierownica :P

 

Na wymiane czesci bede musial przeznaczyc 13 mln :/

 

Maregs - jak pokazuja liczby jest mala szansa na to, ze zacznie padac.

Odnośnik do komentarza

hi . mam takie zapytanie : mam cooling na 70% zuzyty, sidepods 66% i electronics 57% . elektronika to male piwo , wiem ze cooling chyba tez mi jeszcze nie wysiadzie . a jak tam sidepods sie ma do tego ? moge bezpiecznie jechac? czy wymienic ? risk 1 daje wiecc nie ma co sie bac chyba :) ???

 

negocjacje ze sponsorem 36 :% :D

 

a po drugie .w R13 juz 11 osob na podwyzszony poziom bolidu . teraz juz napewno bedzie wiecej. ale wczoraj jechalem i bralem ich jak chcialem . walczylem o 1 z kolesiem ktory ma bolid na 3 ;/ ale i tak jest niezle : ) gdyby nie moj 3 pit to bylbym 1 :D

 

odszkodowanie za bylego kierowce sie zwrocilo. teraz zbieram pieniadze na amatorow. mam niezadowalajace 15 mln ;/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...