Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że popada z 10-12 okrążeń, bo właśnie na tyle ustawiłem swoją taktykę :)

 

Jeśli popada krócej, to i tak nie uniknę dodatkowego pita

 

Mój setup:

Q1: 580-540-600-340-200-600 TIME: 1:34.937

Q2: 580-540-600-340-200-600 TIME: 1:37.253

 

Pierwszy qual naprawdę niezły, natomiast w drugim pojechałem zbyt bezpiecznie i wziąłem chyba zbyt dużo paliwa (70 litrów). Generalnie liczę na to, że deszcz popada przynajmniej 10-12 okrążeń (max 20). Gdy przestanie padać zatankuje wóz (90 litrów) i potem znów chyba 90, więc uniknę dodatkowego pita. Mam nadzieję, że taktyka się sprawdzi. Mogłem ewentualnie wrzucić z 10 litrów mniej paliwa na starcie...

Odnośnik do komentarza

Ja juz wzialem medium, ale teraz chyba zabralbym hardy. Mam zamiar boweim - jak juz wczesniej powiedzialem - zatankowac na jakies 10 okrazen, ale obawiam sie, ze mediumy nie wystarcza na 62 okrazenia(przy zalozeniu ,ze pojade w sumie na 2 pity). No chyba, ze moi bardziej dosiwadczeni koledzy wyprowadza mnie z bledu :P

Odnośnik do komentarza

a jeszcze jedno pytanie:

co dajecie w kwalifikacjach:

-keep the car on the track

- push the car a little

- push the car a lot

- puch the car to the limit

???

 

dodam jeszcze staty mojego drivera zeby mi ktos pomogl podjac decyzje:

Overall: 73

Concentration: 193

Talent: 24

Aggressiveness: 57

Experience: 54

Technical insight: 26

Stamina: 57

Charisma: 125

Motivation: 97

 

dodam tylko ze zwykel dawalem "push the car a little" (ale mialem starego kierowce jeszcze) :)

Odnośnik do komentarza
jasna cholera... w Q2 zapomnialem ustawic rainy :/

no i jestem w srodku stawki...

orientuje sie ktos jaka jest roznica czasowa miedzy rainami a medium ?? (w deszczu).

Obawiam sie, ze na okrazeniu conajmniej 10 sekund na korzysc rainow. Ja niestety zrobilem ten sam blad i qule pojechalem na mediumach...Licze jednak, ze popada jakies 10-15 okrazen (z tego co liczylem to maksymalnie moze padac ok.23 :P - tym razem moje rachunki powinny byc dobre, bo dowiedizalem sie, ze przedzial czasowy w prognozie pogody odniesiony jest do najlepszych z elit)

i pozniej staje dwukrotnie. Wzialem lacznie 255 L bo obawiam sie, ze moze przestac padac wczesniej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...