Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem w Laguna Seca GP deszczyk pada na Q1, a w Q2 i podczas wyscigu świeci słonko. I znów nie ma możliwości sprawdzenia setupu na suchą nawierzchnię...

Na ten moment mam kilka uwag:

- w deszczu dobre czasy łapałem gdy wingi miałem ustawione z różnicą ponad 100 (najlepiej 625-775)

- silnik nisko (około 300-375)

- brakes do przodu (około 600)

- gearbox (około 300)

- suspension (200)

 

Mój brat całkiem niezły czas wykręcił na Q1, a w Q2 dał -100 (wingi), +50 (engine), -40 (brakes), +50 (gearbox) i -40 (suspension). Niestety Q2 okazał się katastrofą (jechał na medkach na 2 pity, więc paliwa miał tak sobie.

 

Macie jakiś pomysł co do setupu?

Odnośnik do komentarza

ej na translate.pl takie cos mi wyszło "

My colleague has been incorporated on GPRO 2007-Aug-18 has not obtained it still and why? " dobre to zdanie ? :D

 

ja jade na softach

 

 

EDIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

taka dostalem odpowiedz :

 

your colleague, is he using the same computer as you? if yes, check the rules!

 

is he on the list waiting for still approval?

 

http://www.gpro.se/WaitingList.asp

if its this one: Mateusz Nowak 2007-Aug-18 Waiting for approval then there is definately something wrong with his application.

 

he should probably email support@gpro.se in order to find out why, but i suspect he would have received an email from the admins already. This really isnt a bug so this isnt the place to be posting this.

 

 

prosze o tlumaczenie

Odnośnik do komentarza

Czy twój kolega używa tego samego komputera co ty? Jeśli tak sprawdź regulamin!

Czy jest na liście czekających na akceptacje. Tutaj jest link. Jeśli to on zdecydowanie jest coś nie tak z jego podaniem.

Powinien wysłać maila do support.... w celu wyjaśnienia sytuacji, ale podejrzewam że już otrzymał maila. To nie jest bug, więc to nie jest miejsce do zgłaszania tego. Takie luźne tłumaczenie ;P

Odnośnik do komentarza

Devil - jedna rzecz mnie zastanawia? Czy ten twoj kolega ma jakieś problemy z pisanie czy jak? On sam nie moze napisac do adminów? Czego Ty mu to załatwiasz? jakbym ja był adminem, to takie zachownanie wzbudziłoby u mnei dośc mocne podejrzenia. Bo nie dość, ze są z tym kontem jakies problemy, to jeszcze ów właściciel konta wysługuje sie kolegą, zeby mu to załatwil....

Odnośnik do komentarza

No i co z tego? Ty z tego co widze też raczej specjalnie dobry z anglika nie jestes. Poproście kogoś, zeby napisał maila po angielsku, ale niech go kumpel wysle ze swojego konta. No bo wybacz, ale póki co to ten kumpe;l jest jakąś fikcyjną osobą. Nie twierdze ze tak jest, tylko takie to sprawia wrazenie.

Odnośnik do komentarza

Ja praktycznie zawsze wymieniam części dopiero gdy mają zużycie +70.

 

Teraz oszczędzanie na całego u mnie. Nic nie wymieniam już od trzech wyścigów, nie jeżdżę nawet Practice bo to zawsze 400k na plusie ;). Ale przynajmniej co i raz mam PP ponieważ na drugi qual leję sobie po 10 litrów i śmigam aż miło ;)

Odnośnik do komentarza
Ja praktycznie zawsze wymieniam części dopiero gdy mają zużycie +70.

 

Teraz oszczędzanie na całego u mnie. Nic nie wymieniam już od trzech wyścigów, nie jeżdżę nawet Practice bo to zawsze 400k na plusie ;). Ale przynajmniej co i raz mam PP ponieważ na drugi qual leję sobie po 10 litrów i śmigam aż miło ;)

heh dobra metoda. 10 litrow i PP pewne xD

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Q1: 670-790-345-700-510-70 Rainy => 1.35,349

Q2: 650-770-345-700-510-70 Mediumy => 1.23,001

 

88-88-88 Mediumy

 

1/18 :o

 

Wyprzedziłem Litwina, który zawsze ma PP, dzięki za setupy i sugestie co do strategii, bo z Laguna Seca nie mam żadnych danych.

Odnośnik do komentarza
Q1: 670-790-345-700-510-70 Rainy => 1.35,349

Q2: 650-770-345-700-510-70 Mediumy => 1.23,001

1/18 wow.GIF

Q1: 1:33.766s 600 750 315 650 400 150 Rain

Q2: 1:22.062s 580 730 315 650 400 150 Medium

 

Poki co jestem pierwszy w calym rookie.

Nic praktycznie nie zmienialiście w setupie i taki dobry czas wykręciliście ? :-k Nie kminie tej gry, to ja tu się zastanawiam czy nie porobić jeszcze jakiś większych różnić między suchym, a mokrym setupem, a wy wykręcacie bardzo dobre czasy na takich samych ustawieniach. :kekeke: Hmm może akurat taka jest charakterystyka tego toru, że nie trzeba dużo zmieniać między suchymi, a mokrymi ustawieniami ? B-) No a może po prostu to jakiś pic i nigdy nic nie trzeba było zmieniać na mokrą nawierzchnię ? :lol: Jechał ktoś jeszcze podobnie ? Miał ktoś z was zdecydowanie lepsze Q2 w porównaniu do Q1 ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...