Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy mediumowcy z mojej grupy pitowali w granicach 30 kółka, jak narazie przewodzę stawce jadąc na hardach, może być dziś podium :jupi:

 

Ooo, nawet fast lapa wykręciłem, wszystko jak na razie po mojej myśli, ciekawe jak się pitmeni spiszą :-k

Odnośnik do komentarza
Dzięki super szybkiemu pitowi w ponad 30 sek straciłem 4 czwarte miejsce, na którym jechałem i mogę nawet nie punktować :|

 

 

A widziałeś moich orłów 32,7 sek :doh!:

A w ogóle trenowałeś coś swój staff ? Bo ja co wyścig bulę ponad 400 tys na zaplecze treningowe. Na początku sezonu trenowałem ich, ale jak widać żadnych to efektów nie przynosi :/

Odnośnik do komentarza

Rozbudowa staffu w Rookie i w Amatorach dużo nie daje. Dopiero w Master, gdy zatrudnimy dyrektora technicznego będą efekty. Ja też miałem często słabe czasy w boksach w Amatorach, a teraz gdy jestem w Master po zatrudnieniu dobrego dyr. technicznego moje czasy w pitach są bardzo dobre. A staffu wcale dużo lepszego niż w Amatorach to nie mam. Np. w dzisiejszym wyścigu pit 19 sek. choć dolewałem sporo paliwa. ;)

Odnośnik do komentarza
6 kółek do końca i 0.189 przewagi, oby utrzymał eusa_pray.gif

 

Dasz rade. Overtaking jest very hard, wiec obstawiam, ze nie da rady Cie w takiej sytuacji minac.

 

Oczywiscie w picie spedzilem mnostwo czasu. Przedostatni rezultat. A michal85 byl najgorszy :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...