Skocz do zawartości

GPRO - sezon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Hahahha dojechałem :lol: Na 76 okrążeniu miałem 0% paliwa... ale na 77 okrążeniu nadal jechałem i nadal z 0%. No i ostatecznie dojechałem do ostatniego 78 okrążenia na dobrym 14 miejscu :rotfl: Ale patologia te gpro, już mnie wkurwiają te prognozy pogody i te niedokładne podawanie ilości paliwa. :amasz:

Odnośnik do komentarza
Hahahha dojechałem :lol: Na 76 okrążeniu miałem 0% paliwa... ale na 77 okrążeniu nadal jechałem i nadal z 0% ilością paliwa. No i ostatecznie dojechałem do ostatniego 78 okrążenia na dobrym 14 miejscu :lol: Ale patologia te gpro, już mnie wkurwiają te prognozy pogody i te niedokładne podawanie ilości paliwa. :amasz:

Bo z paliwem to jest tak że jak jest podane że masz 0% to masz paliwa z przedziału 0-2.99% choć to pewnie wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Hahahha dojechałem :lol: Na 76 okrążeniu miałem 0% paliwa... ale na 77 okrążeniu nadal jechałem i nadal z 0% ilością paliwa. No i ostatecznie dojechałem do ostatniego 78 okrążenia na dobrym 14 miejscu :lol: Ale patologia te gpro, już mnie wkurwiają te prognozy pogody i te niedokładne podawanie ilości paliwa. :amasz:

Bo z paliwem to jest tak że jak jest podane że masz 0% to masz paliwa z przedziału 0-2.99% choć to pewnie wiesz :)

No wiem wiem. I to mnie właśnie irytuje. Już lepiej było nawet kiedyś, jak w ogóle nie pokazywali tych procentów. Przynajmniej nie było takich cyrków, że bolid przejeżdża kilka okrążeń z 0% paliwa. :P

Odnośnik do komentarza

Heh. Na końcu zostały mi 3 litry paliwa :D. Niewiele brakowało, a musiałbym pitować. Dziwi, że mój kierowca mimo bardzo niskiego talentu (20 chyba) nieźle radzi sobie na deszczu. Ale statystyki to nie wszystko.

 

Aha, i tak przy okazji: w następnym wyścigu MOŻE padać w środkowym etapie wyścigu :D Nic nie wiadomo. I co z tym fantem zrobic? Wydaje się że najlepszy pomysł to jazda na 2 pity.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co odp****ło panom z GPRO, ale przeginają z deszczem w tym sezonie. 10 wyścigów za nami, 2 całe w wodzie + 3 z częściowymi opadami, a teraz jeszcze w Portugalii może padać. Mój driver, świetny na suchej nawierzchni, w deszczu słabiutko sobie radzi. I to bedzie jedna z głównych przyczyn, ze nie uda sie awansowac do mastersów :/

 

No wiem wiem. I to mnie właśnie irytuje. Już lepiej było nawet kiedyś, jak w ogóle nie pokazywali tych procentów. Przynajmniej nie było takich cyrków, że bolid przejeżdża kilka okrążeń z 0% paliwa.

 

Kilka to raczej nie :P Z doświadczenia powiem, ze przy małym zużyciu, bolid spala 3 procent co 2 kółka, właczając stan, gdy gra pokazuje nam 0%. I tak było w Twoim przypadku :)

Odnośnik do komentarza

Abaddon - w ostatnim wyścigu przejechałem 3 okrążenia gdy wskaźnik wskazywał 0%.

 

W Monte Carlo spaliłem równo 140 litrów. Już wiadomo, że jazda bez pita jest nieopłacalna - jeśli należysz do czołówki, zbyt długo będziesz jechał w środku stawki za czopującymi Cię słabszymi przeciwnikami. A jeśli chodzi o deszcz w tym sezonie, to faktycznie jeszcze takiego sezonu nie było i zastanawia mnie tylko, czy admini zmienili randomness pogody, czy faktycznie mamy tyle pecha, gdy gra rzuca kostką ustalając pogodę?

 

Właśnie zauważyłem, że prowadziłem w wyścigu przez 65 okrążeń :)

Odnośnik do komentarza

Testy żeby poprawić atrybuty bolidu - nieopłacalne, żeby zbierac dane na temat toru i ustawień bolidu - jesli masz wolne kilka groszy to tak :P

 

Ogólnie jednak testing jest lekko skopany i jak mozna wywnioskować czytając forum gpro - zostanie zmieniony w przyszłym sezonie.

 

Co do esoftów - na dwa pity powinny spokojnie starczyc :) W zesłym sezonie, przy zblizonej temperaturze mi esy starczyły.

 

Willow - faktycznie, teraz sprawdzilem i w MC na 0% tez zrobiłem 3 kółka. No ale wiadomo, ze przy deszczu spala sie mniej paliwa.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Jak wygląda zużycie części w na tym torze ?? Bo mam silnik na 75% i nie wiem czy wytrzyma

 

W zeszłym sezonie silnik na 5 poziomie zużył się w 30%.

 

Czy nikt inny nie zbiera informacji? A może nie chcecie dzielić się nimi na forum? :/

 

Ja o tym pomyślałem dwa wyścigi temu, sorry :oops:.

 

Edyta znalazła dane z Estoril w moim GO: Silnik level 1 - 33% zużycia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...