Jump to content

Transfery

Guest Profesor

Recommended Posts

jasonx ja nie muszę zarabiać poprzez sprzedaż piłkarzy, ponieważ starczy to co zarobiłem i nadal zarabiam w Europejskich Pucharach i ze sprzedaży pamiątek... bywało nawet tak, że wykładałem za piłkarza grubą kase i piłkarz odchodził odemnie za friko ;)

@Eddie69: Ok :)

• 3 weeks later...

Analogicznie do pierwszego postu działa kolejny trick spod szyldu "M8_Pl"/Mejt, wszak to to samo ;) Mianowicie mamy zawodnika wertego sumkę x. Oferujemy klubowi od razu x dzielone przez 10 i po 50 bramkach w lidze np 58 m ojro bo taki zdaje sie jest max. I najważniejsze-> klauzula NIENEGOCJOWALNE. 9/10 oddaje dobrych kopaczy za grosze, a jak ktoś Ci strzeli 40, 45 bramek w lidze to raczej nie bedzie problemu zeby go szybko sprzedac, prawda? :)

• 2 weeks later...

witam..mam pytanko bo nigdzie nie znalazłem na nie odpowiedzi..grając Darlington w angielskiej League Two nie mogę oferować kontraktów zawodnikom,którym kontrakt z poprzednim klubem wygasa za mniej niż 6 miesięcy..oczywiście mówię o obywatelach Unii..czy może ktoś wie dlaczego?..z góry dziękuje za odpowiedz...pzdr..

W Anglii okres Bosmana zaczyna się chyba na 6 tygodni przed wygaśnięciem kontraktu.

dzięki za pomoc..choć trochę późno..a mam jeszcze jedno pytanko dotyczące "Prawa Bosmana".. a mianowicie grając nadal Darlington nie mogę zaproponować kontraktu piłkarzom grającym w czeskiej lidze...sytuacja ma miejsce 20 czerwca.więc zasada 6 tygodni powinna nie działać?...z innymi ligami Unii Europejskiej nie mam takiego problemu..z góry dzięki za informacje..pozdrawiam..

• 6 months later...

mam takie pytanko, jak wyglada sprawa zakupu dla przykladu zawodnik jest wyceniony na 1,4 MLN funtow, skladam do klubu propozycje o zakup 1,2 MLN funtow , wszystko jest ok, zgadza sie i podpisuje kontrakt ponoc za 1,2, pozniej jak juz dolacza do klubu to wszedzie widnieje ze przeszedl za 2,4 MLN funtow i i co najgorsze tyle tez sciagane jest z kasy klubu, jak liczone sa sumy transferowe ? bo tego nie potrafie zrozumiec, dobrze sie przyjrzalem ze nie ma zadnych dodatkowych klauzuli wiec na prawde nie wiem w czym problem, zdarzalo mi sie to juz pare razy i nie powiem ale jest to denerwujace :/ prosze o pomoc

• 1 month later...

Ja kiedyś sciagnełem w Kolumbi 17/18 latków 4 bylo znakomitych wartych teraz po 1mln.Sciagnełem za darmo a wczoraj sprzedałem kolesia do Marysli za 7.5mln.Ktos też tak robił?