Skocz do zawartości

Moja droga na szczyt


ssman21

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2012

BD: Duża

Pliki Uaktualnienie CM Revolution Polska Liga Update 2012 v1.0

Ligi: Polska 3 i wyższe,

 

 

Swoją przygodę z nowym managerem zaczynam jak zwykle od mojego Radomiaka, który przed sezonem wskazywany jest jako jeden z głównych faworytów do walki o awans do drugiej ligi. niestety ale baza w trzecich ligach nie jest jeszcze dopracowana i mam mało graczy dostępnych do gry i byłem zmuszony poszukać jakiś wzmocnień. Jako iż dysponujemy małym budżetem płacowym postanowiłem wzmocnić skład wypożyczając zawodników z wyższych lig. Z wolnego transferu przybyli do nas Sebastian Kosiorowski, Marcin Łukaszewski oraz Eryk Stoch. Natomiast na zasadzie wypożyczeń w naszym zespole pojawili się: Kamil Oziemczuk, Jacek Kusiak, Dawid Marek, Marko Matic, Łukasz Synowicz oraz Cristian Górski. W okresie przygotowawczym rozegrałem kilka sparingów w celu sprawdzenia zawodników jakich będę miał w walce o awans.

 

20.06.2011 Radomiak - Radomiak II 3:1(Wocial 3)

24.06.2011 Legia - Radomiak 3:0

05.07.2011 Orlęta Radzyń - Radomiak 2:2 (Domański, Świdzikowski)

09.07.2011 Radomiak - Diosgdr 1:2 (Wocial)

11.07.2011 Radomiak - Astra 0:1

 

Po rozegraniu tych sparingów wybrałem skład na nadchodząca rundę jesienną, który przedstawia się następująco:

 

Bramkarze:

 

Sebastian Kosiorowski 21 letni zawodnik, który ogrywał się w Szkocji

Łukasz Skowron 20 letni gracz wypożyczony z warszawskiej Polonii

 

Obrońcy:

 

Marcin Łukaszewski 33 letni prawy lub środkowy obrońca

Jacek Moryc 28 letni obrońca mogący grać na wszystkich pozycjach w obronie

Mikołaj Tokaj 21 prawy obrońca lub defensywny pomocnik

Maciej Świdzikowski 21 letni środkowy obrońca

Maciej Woźniak 21 letni środkowy obrońca lub defensywny pomocnik

Eryk Stoch 20 letni środkowy obrońca lub defensywny pomocnik

Alexey Dubina 31 prawy obrońca

Bartosz Kozieł 22 letni prawy obrońca lub pomocnik

 

Pomocnicy:

 

Piotr Wlazło 22 letni środkowy pomocnik wypożyczony z Widzewa

Maciej Domański 21 letni pomocnik mogący grać na obu skrzydłach

Łukasz Synowicz 18 pomocnik wypożyczony z Wisły Płock

Marko Matic 20 letni lewy pomocnik wypożyczony z Bogdanki Łęczna

Marcin Figiel 25 letni ofensywny pomocnik, kapitan drużyny

Dawid Marek 20 letni uniwersalny pomocnik wypożyczony z GKS Katowice

 

Napastnicy:

 

Wojciech Wocial 24 letni ofensywny pomocnik lub napastnik

Kamil Oziemczuk 23 letni napastnik wypożyczony z Bogdanki Łęczna, liczę na jego dobrą grę

Cristian Górski 17 napastnik wypożyczony z Wisły Puławy

Jacek Kusiak 20 letni napastnik wypożyczony z Bogdanki Łęczna

Mateusz Dąbrowski 18 letni napastnik wypożyczony z Arki Gdynia

Odnośnik do komentarza

Pierwszym naszym spotkaniem był mecz pucharowy w którym naszym przeciwnikiem była drużyna Prochowiczanki. od pierwszych minut tego spotkania narzuciliśmy własny styl gry jednak nie potrafiliśmy jakoś tego przełożyć na zdobycz bramkową. Dobrych sytuacji nie wykorzystali Oziemczuk, Wlazło oraz Świdzikowski. Gdy wydawało się iż pierwsza połowa meczu zakończy się bezbramkowym remisem Kusiak wybiegł zza pleców obrońcy i zamiast strzelać samemu postanowił poszukać podaniem partnera z drużyny i zagrał wzdłuż pola karnego do wbiegającego Wlazło, który płaskim strzałem pokonał bramkarza gości. niestety chwilę później lekkiej kontuzji nabawił się Kusiak i nie chciałem ryzykować i postanowiłem wprowadzić za niego Wociala. Na początku drugiej połowy Wocial urwał się obrońcom, popędził na bramkę i będąc w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości ustalając wynik spotkania.

 

20.07.2011 17:00 Puchar Polski 1 runda kwal.

Radomiak - Prochowiczanka 2:0 (Wlazło 44, Wocial 49)

 

Radomiak: Kosiorowski - Tokaj, Świdzikowski, Łukaszewski, Moryc, Marek, Wlazło, Figiel, Domański, Kusiak (44 Wocial), Oziemczuk

 

MoM: Piotr Wlazło 8.5

 

Widzów: 278

Odnośnik do komentarza

W kolejnej rundzie pucharu polski spotkaliśmy się z Granatem Skarżysko. Już na początku tego spotkania Wocial wykorzystał błąd obrońców i pokonał bramkarza naszych rywali. Po zdobyciu bramki stwarzaliśmy sobie kolejne okazje jednak nie potrafiliśmy ich skutecznie zakończyć. w 23 minucie ponownie Wocial pokonał bramkarza, jednak w momencie oddawania strzłu znajdował siena pozycji spalonej i sędzia tego meczu jej nie uznał. w 45 minucie Wlazło oddał piłkę na lewe skrzydło a tam Domański został sfaulowany w polu karnym i sędzia podykrował rzut karny, którego pewnym egzekutorem był Moryc. w 62 minucie Domański wrzucił piłke w pole karne a tam Wlazło uderzył z woleja i podwyższył wynik meczu. w 65 minucie ponownie Domański zagrał piłkę w pole karne do Kusiaka a ten oddał potężny strzał i pokonał bezradnego golkipera gosci. w 81 minucie meczu Kozieł zacentrował piłkę w pole karne a tam Domański płaskim strzłaem ustalił wynik spotkania.

 

27.07.2011 17:00 Puchar Polski 2 runda kwal.

 

Radomiak - Granat 5:0 (Wocial 5, Moryc kar.45, Wlazło 62, Kusiak 65, Domaśnki 81)

 

Radomiak: Kosiorowski - Tokaj, Świdzikowski, Łukaszewski, Moryc, Marek (46 Kozieł), Wlazło, Figiel, Domański, Wocial, Oziemczuk (46 Kusiak)

 

MoM: Maciej Domański 9.3

 

Widzów 291

Odnośnik do komentarza

Kolejnym naszym rywalem w pucharze była drużyna z Nowej Sarzyny. Mimo iż byliśmy faworytem tego spotkania to nasi rywale zaskoczyli nas strzelając nam dwa gole i przez to musieliśmy gonić wynik spotkania. tuż przed końcem pierwszej połowy Moryc wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Tokaju. tuż po przerwie straciliśmy kolejną bramkę po błędzie defensywy. w 55 minucie meczu Wocial uderzył piłką w słupek a ta następnie odbiłą się od zdezorjentowanego obrońcy i wpadła do bramki. chwilę później gospodarze strzelili kolejnego gola ale na nasze szczęscie sędzia go nie uznał. w 82 minucie Wocial wyrównał strzłęm głową wykorzystując dośrodkowanie Synowicza. regulaminowy czas gry zakończył się remisem i o awansie do kolejne rundy miała zadecydować dogrywka. w pierszej połowie dogrywki Łukaszewski w ciagu dwóch minut został ukarany dwoma żółtymi kartkami i musiał opóścić boisko. Mimo gry w osłabieniu nie zamierzaliśmy się bronić i w 107 minucie w polu karnym zahaczony przez przeciwnika został Wocial a jedynastke na bramkę zamienił Woźniak. w 115 minucie wynik meczu ustalił Synowicz wykańczajac dośrodkowanie Matica.

 

 

10.08.2011 17:00 Puchar Polski 3 runda kwal.

 

Nowa Sarzyna - Radomiak 3:5 (Jedryas 23, Strecwilk 26, Gąsiorowski 47 - Moryc kar. 44, sam. 55, Wocial 82, Woźniak kar. 107, Synowicz 115)

 

Radomiak: Kosiorowski - Tokaj, Świdzikowski, Łukaszewski, Moryc, Domański (46 Synowicz), Wlazło, Figiel (101 Woźniak), Matic, Wocial, Oziemczuk (46 Kusiak)

 

MoM: Wojciech Wocial 9.0

 

Widzów: 255

Odnośnik do komentarza

Pierwszym naszym rywalem w lidze była drużyna Zawiszy Rzgów. W 10 minucie zawodnik gości został ukarany czerwoną kartką za faul taktyczny w polu karnym. Moryc pewnie podszedł do piłki i wykorzystał okazję do zdobycia gola. W 43 minucie Wocial podwyższył prowadzenie swojego zespołu strzałem ze skraju pola karnego. W 67 minucie Świdzikowski wpisał się na listę strzelców dostawiając nogę w odpowiednim momencie. W 71 minucie młody skrzydłowy Domański celnym strzałem głową pokonał bramkarza. W 73 minucie Wocial wykorzystał błąd obrońcy i strzelił swojego drugiego gola w tym meczu. W 78 minucie Stoch sprezentował gościom rzut karny i Laskowski ustalił wynik meczu.

 

13.08.2011 15:00 III Liga 1/30

 

Radomiak - Zawisza 5:1 (Wocial 43, 73, Moryc kar. 11, Świdzikowski 67, Domański - Laskowski 78)

 

Radomiak: Kosiorowski - Tokaj, Świdzikowski, Stoch, Moryc, Synowicz, Wlazło, Figiel, Matic (46 Domański), Wocial, Oziemczuk (46 Kusiak)

 

MoM: Wojciech Wocial 9.3

 

Widzów: 439

Odnośnik do komentarza

Kolejny nasz mecz zaczął się od sporej kontrowersji, kiedy to sędzia tego spotkania nie uznał bramki jaką zdobył Wocial. Moi zawodnicy starali się aby udokumentować swoją przewagę ale nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego w dniu dzisiejszym bramkarza gospodarzy. W 45 minucie meczu za faul taktyczny czerwona kartkę otrzymał obrońca gospodarzy. w 54 minucie Robert Łakomy staną przed szansę na zdobycie gola jednak nie wykorzystał rzutu karnego. Niestety ale nie udało nam się strzelić gola w regulaminowym czasie gry i o wyniku meczu maiła zadecydować dogrywka. Na pierwszego gola w tym meczu przyszło nam czekać do 116 minuty kiedy to Wocial spokojnym, mierzonym strzałem umieścił piłkę w siatce. moi zawodnicy chyba poczuli się zbyt pewnie bo chwilę później straciliśmy gola po strzale ze skraju pola karnego. Gdy wszyscy szykowali się już do rzutów karnych Oziemczuk zdecydował się na strzał zza pola karnego i ku rozpaczy kibiców Pelikana strzelił bramkę decydującą o losach awansu do kolejnej rundy

 

17.08.2011 17 00 Puchar Polski 4 runda kwal.

 

Pelikan - Radomiak 1:2 (Plaga 118 - Wocial 116, Oziemczuk 120)

 

Radomiak: Kosiorowski - Tokaj, Świdzikowski, Stoch, Moryc, Synowicz, Wlazło, Figiel, Matic, Wocial, Oziemczuk

 

MoM: Wojciech Wocial

 

Widzów: 512

Odnośnik do komentarza

W meczu przy ul. Struga naszym kolejnym rywalem był zespół Omegi Kleszczów. Dość niespodziewanie goście już w 9 minucie meczu objęli prowadzenie po golu Klepczarka. moi zawodnicy jednak szybko odpowiedzialni na utratę gola. W roli głównej wystąpił Domański, który w ciągu czterech minut strzelił hattricka. Jak się później okazało nie były to nasze ostatnie bramki w tym spotkaniu gdyż kolejne dołożyli odpowiednio Wocial, Marek, Dąbrowski, Figiel dwie, Wlazło oraz jedną bramkę strzelił sobie obrońca gości. W tym spotkaniu urządziliśmy sobie prawdziwy trening strzelecki a wynik 10:1 jest jak na razie najwyższym zwycięstwem Radomiaka w lidze.

 

20.08.2011 15 00 III liga 2/30

 

Radomiak - Omega 10:1

Domański 12,14,16 Klepczarek 9

Wocial 27

Marek 36

Dąbrowski 56

Figiel 59, 80

sam. 60

Wlazło 73

 

Radomiak: Kosiorowski - Łukaszewski, Świdzikowski, Moryc, Wlazło, Tokaj, Marek, Figiel, Domański, Wocial (46 Dabrowski), Oziemczuk (46 Kusiak)

 

MoM: Maciej Domański 9.6

 

Widzów: 421

Odnośnik do komentarza

Na następny mecz udaliśmy się do Warszawy aby na stadionie przy ulicy Marymonckiej spotkać się z Hutnikiem. Od początku tego spotkania osiągnęliśmy zdecydowana przewagę, jednak na pierwszą bramkę przyszło nam czekać do 20 minuty kiedy to Oziemczuk wykorzystał świetne podanie Wlazło. W 32 minucie rzut rożny wykonywał Domański a w polu karnym najwyżej wyskoczył Oziemczuk i zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. w doliczonym czasie pierwszej połowy Wocial Dośrodkował na krótki słupek a tam ponownie Oziemczuk strzałem głową pokonał bramkarza kompletując w ten sposób klasycznego hattricka. Gospodarze przeprowadzili jeszcze jedną akcję w pierwszej połowie i niestety zakończył się ona bramką. Po przerwie wprowadzony na drugą połowę Kusiak wykorzystał błąd obrońcy i podwyższył wynik meczu. Następnie to gospodarze pokonali dwukrotnie naszego bramkarza. Kolejną bramkę strzelił najlepszy na boisku Oziemczuk a wynik meczu ustalił Kusiak

 

24.08.2011 19 30 III liga 3/30

 

Hutnik - Radomiak 3:6

Kaczmarek 45+2 Oziemczuk 20,32,45+1,83

Lewandowski 57, 68 Kusiak 49, 87

 

Radomiak: Kosiorowski - Łukaszewski, Świdzikowski, Moryc, Wlazło, Tokaj, Marek (46 Synowicz), Figiel, Domański (46 Matic 54 Kozieł), Wocial (46 Kusiak), Oziemczuk

 

MoM: Kamil Oziemczuk 9.6

 

Widzów: 319

Odnośnik do komentarza

W meczu z Legionovią postanowiliśmy od początku przycisnąć naszych rywali co zaowocowało zdobyciem bramki w 14 minucie meczu kiedy to Synowicz uderzeniem z półwoleja wykończył dośrodkowanie Domańskiego. Po kolejnych dziesięciu minutach prowadziliśmy już dwoma bramkami, tym razem to Domański wykańczał akcje oddając soczysty strzał w okienko a piłkę dogrywał mu Moryc. druga połowa w naszym wykonaniu była jednak fatalna i po dwóch kontratakach straciliśmy dwa gole oraz dwa punkty. Drugiego gola dla gospodarzy strzelił sobie nasz bramkarz który wrzucił piłkę do własnej bramki.

 

27.08.2011 13 00 III liga 4/30

Legionovia - Radomiak 2:2

0:1 Synowicz 14 (as. Domański)

0:2 Domański 24 (as. Moryc)

1:2 Janusiński 63

2:2 sam. 69

 

Radomiak: Kosiorowski - Łukaszewski, Świdzikowski, Moryc, Wlazło (46 Stoch), Tokaj (46 Marek), Synowicz, Figiel, Domański, Wocial, Oziemczuk (43 Dąbrowski)

 

MoM: Maciej Domański 8.1

 

Widzów: 163

Odnośnik do komentarza

Pierwsza akcja w meczu pucharowym z drużyną Wisły Puławy zakończyła się bramką dla Wisły. Spory Udział przy stracie tego gola miał Kosiorowski który wypuścił piłkę po łatwym strzale. Po powrocie po kontuzji Skowrona raczej to on będzie bronił w pierwszym składzie. W doliczonym czasie pierwszej połowy w pole karne dośrodkował Moryc a tam obrońca gości interweniował tak niefortunnie iż pokonał własnego bramkarza. Podobnie jak początek pierwszej połowy tak również i drugiej moi zawodnicy przespali i pozwolili gościa strzelić kolejnego gola. Utrata bramki podziałała jednak bardzo mobilizującą na mój zespól i chwilę później Wlazło zagrał piłkę do przodu, gdzie wyszedł do niej Wocial i spokojnym strzałem pokonał bramkarza gości. Chwilę później Domański zagrał piłkę do Kusiaka a ten wpadł w pole karne i płaskim strzałem dał nam prowadzenie w tym meczu. W końcówce meczu w roli głównej wystąpił Wocial, którego Dośrodkowania w pole karne dały nam dwa gole. Najpierw bramkarz gości sam sobie wrzucił piłkę do bramki a następnie Kusiak ładnym strzałem głową ustalił wynik meczu.

 

31.08.2011 17 00 Puchar Polski 1 runda

Radomiak - Wisła Puławy 5:2

0:1 Nowak 3

1:1 sam. 45+3 (as. Moryc)

1:2 Giza 48

2:2 Wocial 51 (as. Wlazło)

3:2 Kusiak 56 (as. Domański)

4:2 sam. 79 (as. Wocial)

5:2 Kusiak 84 (as. Wocial)

 

Radomiak: Kosiorowski - Łukaszewski, Świdzikowski, Moryc, Wlazło, Tokaj, Synowicz, Figiel, Domański, Wocial, Kusiak

 

MoM: Wojciech Wocial

 

Widzów: 309

Odnośnik do komentarza

Kolejny mecz ligowy rozgrywaliśmy na własnym stadionie a naszym rywalem był niepokonany dotychczas Start Otwock. Niestety ale w dniu dzisiejszym goście okazali się lepsi od nas i zasłużenie wygrali. Katem naszego zespołu okazał się wypożyczony z Legii Kacper Starek, który strzelił dwa gole i zaliczył jedną asystę. Mimo iż przegrywaliśmy trzema golami to nasi zawodnicy nie poddawali się i walczyli do koca o zmianę niekorzystnego wyniku na naszą korzyść. Udało nam się strzelić dwie bramki za sprawą Kusiaka oraz Świdzikowskiego, ale chwilę po drugiej bramce goście ustalili wynik spotkania strzałem z dystansu.

 

03.09.2011 15 00 III liga 5/30

Radomiak - Start 2:4

0:1 Starek 20

0:2 Starek 50

0:3 Powalka 53

1:3 Kusiak 66 (as. Figiel)

2:3 Świdzikowski 75 (as. Domański)

2:4 Stanek 78

 

Radomiak: Kosiorowski - Łukaszewski (90 Dubina), Świdzikowski, Moryc, Wlazło (90 Marek), Tokaj, Synowicz (90 Kozieł), Figiel, Domański, Wocial, Kusiak (78 Górski)

 

MoM: Kacper Starek 8.8

 

Widzów: 423

Odnośnik do komentarza

Chcąc zmazać porażkę w poprzednim meczu udaliśmy się do Aleksandrowa Łódzkiego na mecz z Sokołem. Pierwsza połowa nie przyniosła zmiany rezultatu i na pierwszego gola przyszło nam czekać aż do 50 minuty kiedy to wprowadzony po przerwie Stoch wykorzystał zagranie Świdzikowskiego. Gdy wydawało się iż spokojnie będziemy starali się kontrolować przebieg meczu to gospodarze po szybkiej kontrze doprowadzili do wyrównania. Pod koniec spotkania prawą stroną boiska przedarł się Kozieł i dośrodkował w pole karne a tam Kusiak strzałem głową dał nam upragnione zwycięstwo.

 

07.09.2011 19 30 III liga 6/30

Sokół - Radomiak 1:2

0:1 Stoch 50 (as. Świdzikowski)

1:1 Filipiak 57

1:2 Kusiak (as. Kozieł)

 

Radomiak: Kosiorowski - Łukaszewski, Świdzikowski, Moryc, Wlazło (46 Stoch), Tokaj (77 Dubina), Synowicz (46 Marek), Figiel, Domański (46 Kozieł), Wocial, Kusiak, Dubina

 

MoM: Maciej Świdzikowski 8.1

 

Widzów: 251

Odnośnik do komentarza

MKS Kutno było naszym kolejnym rywalem na naszym stadionie. na pierwszego gola czekaliśmy do 14 minuty kiedy to Wocial wykorzystał prostopadłe zagranie Figiela. Druga bramka padła identycznie jak pierwsza. Trzeciego gola zdobył Synowicz wykorzystując dośrodkowanie Domańskiego. W drugiej połowie Synowicz popisał się również precyzyjnym podaniem do Dąbrowskiego, któremu pozostało tylko dołożyć nogę i umieścić piłkę w bramce. Pod koniec meczu Łukaszewski wzorowo wyprowadził kontratak i podał piłkę do Marka, który ustalił wynik meczu.

 

11.09.2011 15 00 III liga 7/30

Radomiak - MKS Kutno 5:0

1:0 Wocial 14 (as. Figiel)

2:0 Wocial 20 (as. Figiel)

3:0 Synowicz 28 (as. Domański)

4:0 Dąbrowski 78 (as. Synowicz)

5:0 Marek 88 (as. Łukaszewski)

 

Radomiak: Skowron - Łukaszewski, Świdzikowski, Moryc, Wlazło (46 Woźniak), Stoch, Synowicz, Figiel, Domański (75 Marek), Wocial (75 Dąbrowski), Kusiak (46 Górski)

 

MoM: Marcin Łukaszewski

 

Widzów: 389

 

W kolejnej rundzie Pucharu Polski naszym rywalem był Kolejarz Stróże. Moi zawodnicy nie sprawili niespodzianki w dzisiejszym meczu mimo iż po pierwszej połowie prowadziliśmy po akcji Wociala, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości. W drugiej połowie straciliśmy jednak aż cztery bramki i pożegnaliśmy się z rozgrywkami pucharowymi w drugiej rundzie. Teraz pozostaje nam już jedynie walka o ligowe punkty. W dwóch najbliższych spotkaniach czekają nas mecze derbowe, na wyjazdach zagramy odpowiednio z Bronią a następnie z Orłem Wierzbica.

 

14.09.2011 16 00 Puchar Polski 2 runda

Radomiak - Kolejarz 1:4

1:0 Wocial 36 (as. Domański)

1:1 Wachowicz 56

1:2 Szufryn 60

1:3 Chrapek 67

1:4 Wachowicz

 

Radomiak: Skowron - Łukaszewski, Świdzikowski, Moryc, Wlazło (90 Woźniak), Stoch, Synowicz, Figiel, Domański (73 Marek), Wocial, Kusiak (73 Dąbrowski)

 

MoM: Marcin Wachowicz 8.8

 

Widzów: 289

Odnośnik do komentarza

Na dzisiejszy mecz nasi kibice czekali całą rundę. Spotkanie derbowe z Bronia było najważniejszym wydarzeniem od dłuższego czasu w Radomiu. Drużyna, której udało by się wygrać mogła by się cieszyć iż jest zespołem lepszym od lokalnego rywala. Mimo iż mecz zapowiadał się bardzo ciekawie to nasi rywale dostali prawdziwy pokaz gry od mojej drużyny za co moi zawodnicy na pewno otrzymają wiele ciepłych słów od naszych kibiców. Już w 9 minucie Domański dał nam prowadzenie po dość szczęśliwym uderzeniu. Wkrótce później ponownie Domański wpisał się na listę strzelców. W 37 minucie swojego 3 gola w tym meczu zdobył Domański po precyzyjnym uderzeniu. Gościom udało się zdobyć jednak bramkę po szybkim kontrataku, jednak jak się później okazało było to wszystko na co było stać naszych rywali. w 47 minucie młody pomocnik Marek dorzucił kolejnego gola strzałem z najbliższej odległości. Dąbrowski w 55 minucie zwiększył przewagę naszego zespołu po precyzyjnym uderzeniu głową. Kolejnego gola dorzucił Synowicz wykorzystując błąd obrońców gości. W 90 minucie Dąbrowski dokończył dzieła zniszczenia dostawiając w odpowiednim momencie nogę. W Radomiu rządzi Radomiak :good:

 

18.09.2011 15 00 III liga 8/30

Broń - Radomiak 1:7

0:1 Domański 9 (as. Wocial)

0:2 Domański 18 (as. Synowicz)

0:3 Domański 37 (as. Wocial)

1:3 Urban 41

1:4 Marek 47 (as. Matic)

1:5 Dąbrowski 55 (as. Marek)

1:6 Synowicz 73

1:7 Dąbrowski 90 (as. Matic)

 

Radomiak: Skowron - Łukaszewski (46 Dubina), Świdzikowski, Moryc, Woźniak, Stoch, Synowicz, Figiel (46 Marek), Domański (46 Matic), Wocial, Kusiak (53 Dąbrowski)

 

MoM: Maciej Domański 9.6

 

Widzów: 371

 

Po wygranym wysoko meczu z Bronia udaliśmy się w bardzo dobrych nastrojach na kolejny mecz derbowy. Po bardzo efektownej grze odnieśliśmy pewne zwycięstwo w meczu, w którym naszym rywalem był wierzbicki Orzeł. Duży wkład w końcowe zwycięstwo wniósł Wojciech Wocial, który już na początku spotkania dwukrotnie pokonał bramkarza Orła.Wynik meczu ustalił będący ostatnio w bardzo dobrej formie Domański, który popisał się soczystym uderzeniem z dystansu. Warty odnotowania jest również fakt iż po kontuzji odniesionej na treningu do gry powrócił Oziemczuk.

 

24.09.2011 15 00 III liga 9/30

Orzeł Wierzbica - Radomiak 0:3

0:1 Wocial 5 (as. Kusiak)

0:2 Wocial 8 (as. Domański)

0:3 Domański 62 (as. Marek)

 

Radomiak: Skowron - Łukaszewski, Świdzikowski, Moryc, Woźniak, Stoch, Synowicz, Figiel (45 Marek), Domański (76 Matic), Wocial (76 Oziemczuk), Kusiak (46 Dąbrowski)

 

MoM: Maciej Domański 8.8

 

Widzów: 58

Odnośnik do komentarza

Po wygraniu dwóch wyjazdowych spotkań derbowych w kolejnym spotkaniu przyszło nam zagrać na własnym stadionie z Mazurem Karczew. Kibice zapamiętają ten mecz dzięki popisowi strzeleckiemu, którego autorem był Wojciech Wocial. Wojtek w pierwszej połowie zdobył klasycznego hattricka. W drugiej połowie ponownie trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Za swój dzisiejszy występ otrzymał notę marzenie 10 :respekt: :respekt: na którą na pewno zasłużył Oprócz bramek Wociala bramkarza gości pokonał również Świdzikowski i odnieśliśmy kolejne bardzo cenne zwycięstwo.

 

01.10.2011 15 00 III liga 10/30

Radomiak [2] - [8] Mazur 7:0

1:0 Wocial 11 (as. Synowicz)

2:0 Wocial 16 (as. Woźniak)

3:0 Wocial 23 (as. Domański)

4:0 Wocial 53(as. Synowicz)

5:0 Świdzikowski 72(as. Synowicz)

6:0 Wocial 76 (as. Matic)

7:0 Wocial 90 (as. Matic)

 

Radomiak: Skowron - Łukaszewski, Świdzikowski, Moryc, Woźniak, Stoch, Synowicz, Figiel (46 Matic), Domański (46 Oziemczuk), Wocial, Kusiak (15 Dąbrowski)

 

MoM: Wojciech Wocial 10

 

Widzów: 395

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...