Skocz do zawartości

Azzurri


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Maj 1990 rok.

Koniec meczu cudowny sukces graczy w jasno niebieskich strojach! obaczymy na wyniki innych meczy tak tak jest mistrzostwo!! Piłkarze oszaleli trener również , piłkarze z szaloną radością podrzucają Diego do góry! Jest 2 mistrzostwo w historii, coś pięknego!...

 

 

Oglądałem ten mecz jako 8 letni chłopiec , i widziałem tą radość tę szczęście po tym spotkaniu postanowiłem zostać trenerem.

 

 

20 Lipca 2010 rok.

 

Stało się zostałem trenerem mojego kochanego klubu , coś pięknego! . Czuję się wspaniale , normalnie orgazm w locie!

 

(Opowiadane będę opisywał , bez fabuły , może jak będę miał wenę to jakaś się trafi :])

 

FM 2011 ( ostatnia kariera przed 12)

Baza Danych : Duża

Aktulizacje na dzień 2.09.2011

Klub: SSC Napoli

Odnośnik do komentarza

Miałem obawy przed pracą w tym klubie, w końcu mafia tę sprawy , ale się odważyłem powiedziałem prezesowi żeby nie wtrącał mi się w prowadzenie klubu jak Wojciechowski! I że to ja tu jestem szefem!

Po południu na mój email przyszła wiadomość. : Bardzo się ciesze panie Johny że został pan trenerem mojego klubu, serdecznie witam w klubie i życzę samych sukcesów na stanowisku. Pański kontrakt będzie trwał do 30.06.2012 rok z zarobkiem 13.5 tys Euro tygodniowo, minimalne oczekiwania na ten sezon dla pana to wywalczenie awansu do Ligi Europejskie w, związku z tym pana budżet transferowy zostaję ustalony na kwotę 8 mln i 750 tyś Euro, a płacowy na 725 tys tygodniowo. Widzimy się jutro na pierwszym treningu na którym pana asystent przedstawi panu skład. Z poważaniem Aurelio De Laurentilis Prezes!.

 

Po przeczytaniu tej wiadomości zamknąłem laptopa , usiadłem na mojej skórzanej kanapie i dopiłem szklaneczkę whisky niedawno nalaną do szklanki.....

Odnośnik do komentarza

Mój kochany asystent zaproponował mi zagranie sparingu ze swoją 2 drużyną, odmówiłem ponieważ chciałem sam przeprowadzić swój 1 trening i zdecydować po nim kto musi szukać sobie nowego klubu.

 

A więc punktualnie o godzinie 8 00 zaczął się 90 min trening. ( Jak u Jose ;)), postanowiłem w nim że każdy zagra w tej gierce i potem po niej ocenię umiejętności zawodników.

 

Półtorej godzinny później wszystko było już jasne mimo że wszyscy się starali, ja już zdecydowałem kto musi opuścić mój klub, padło na :

 

Gianluce Bravę- ponieważ nie zachwycił mnie na prawej stronie obrony, jest za mało ofensywny.

Salvatore Aronice- ponieważ był po prostu niestety za słaby...

Miguela Britosa- jego gdzieś wypożyczę.

Blerima Dzemaila- on jak kolega wyżej pójdzie też na wypożyczenie, za rok będą z niego ludzie.

Christiana Chaveza- 3 napastników mi w zupełności wystarczy.

 

 

Więc podstawowa 11 wygląda następująco : De Sanctis Maggio Cannavaro Campagnaro Dossena Donadel Blasi Cavani Hamsik Pandev Lavezzi

Rezerwowa 11 : Rosati Zuniga Fernandez wakat Inler Gargano Santana wakat Mascara Lucarelli

 

Więc jak łatwo zauważyć potrzebuję LO i OŚP , nie pogardzę też jakimś napastnikiem bo jak Lavezzi albo Lucarelli dostaną kontuzji to zostaję , kicha...

 

Podziękowałem piłkarzom za trening i odszedłem pewnym krokiem do mojej Mazdy X5......

Odnośnik do komentarza

Gdy zajechałem do domu na zegarze widniała godzinna 19 00. otworzyłem drzwi z mojego hybrydowego klucza i , wszedłem do domu od razu wszedłem pod prysznic, a następnie włączyłem TV. A tam " zamach w Napoli 38 osób nie żyję , w tym 78 jest rannych po wybuchu samochodu pułapki" No ładnie pomyślałem w takie bagno się władować, ale w sumie przecież nie mogłem odmówić mojemu ukochanemu klubowi, przecież kibicuję im od dziecka i pamiętam sukcesy jakie osiągali , jaki byłem szczęsliwy gdy Diego wznosił 2 puchary w górę . Z tych pięknych wspomnień wyrwał mnie dźwięk komórki.

- Halo Johny odpal szybko swego lapka mam dla ciebie newsa!

- Ok Frances już patrzę ,dzięki za telefon.

 

Odpaliłem swoją pocztą a tam.......

Odnośnik do komentarza

wiadomość od prezesa.

Drogi Johny pomyślałem że przydał by się tobie jakiś sławny asystent, dlatego też jutro rano podpisuję kontrakt z Diego Armando Maradoną.Mam nadzieję że Diego ci pomoże i da wskazówki do tego jak ma grać nasze Napoli, aha Diego już zaczął szukać tych napastników o których prosiłeś może coś skombinuję. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

Prezes.

 

Nie to się nie dzieję naprawdę! Diego ma być moim asystentem , z wrażenia aż oparłem się o kant w kuchni. Podpowiedzi takiego mistrza mogą być bezcenne, choć każdy wie jak poradził sobie jako selekcjoner Argentinos. Ale może tamtą było tylko wypadkiem przy pracy?..

 

W następnym odcinku:

- Pierwsze sparingi tego lata

- Nowi piłkarze w klubie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...