Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 12


Gietz

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie głupi pomysł ustawić Ivana jako grający trener. Ale teraz sprawa czy ustawić też mu kontrakt, że jest piłkarzem i trenerem juniorów?

 

Lewego wycofam z ulubieńców. Ivana dodam z poziomem 10.

 

@SSG

1. Legia i Zagłębie zostaną ze swoim poziomem szkolenia młodzieży. To Lech będzie miał wyrównane do nich statystyki - czyli zostaną podniesione. Teraz w Lechu będzie co raz więcej talentów z potencjałem ok 130-135 tak jak w Legii i Zagłębiu

2. Jego atrybuty jeszcze są rozważane.

3. Transfery to my mamy mieć co rundę ;) Jak usłyszałem, że teraz Lech zajmie się budową stadionu anie drużyny to budżet nie napawa mnie optymizmem ;) ale osobiście dałbym właśnie okolice 800k euro. Jeszcze będzie dogadane z RS Legii i Wisły jaki budżet dadzą i też coś w okolicy dam. Porównam ich budżety i nie wykluczone, że będzie trochę ponad 1mln euro

Odnośnik do komentarza

W sumie nie głupi pomysł ustawić Ivana jako grający trener. Ale teraz sprawa czy ustawić też mu kontrakt, że jest piłkarzem i trenerem juniorów?

 

Lewego wycofam z ulubieńców. Ivana dodam z poziomem 10.

 

@SSG

1. Legia i Zagłębie zostaną ze swoim poziomem szkolenia młodzieży. To Lech będzie miał wyrównane do nich statystyki - czyli zostaną podniesione. Teraz w Lechu będzie co raz więcej talentów z potencjałem ok 130-135 tak jak w Legii i Zagłębiu

2. Jego atrybuty jeszcze są rozważane.

3. Transfery to my mamy mieć co rundę ;) Jak usłyszałem, że teraz Lech zajmie się budową stadionu anie drużyny to budżet nie napawa mnie optymizmem ;) ale osobiście dałbym właśnie okolice 800k euro. Jeszcze będzie dogadane z RS Legii i Wisły jaki budżet dadzą i też coś w okolicy dam. Porównam ich budżety i nie wykluczone, że będzie trochę ponad 1mln euro

Ivan ma licenje trenera więc możesz(chyba się nie obrazi)

1. Bardzo dobra wiadomość

2. Mam nadzieje że pamietasz o jego zachowaniach w czasie każdego okienka transferowego

3. Zobaczysz jakibudżet będą mieli inni i dopasuj

 

A mamy jakiekolwiek namacalne dowody na istnienie tego 0.8-1M € na transfery? Bo propagandowe wypowiedzi w prasie to trochę mało - jak co rok zresztą.

Stan konta klubu na poziomie ponad 60mln

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Lech jest aktywny w okienkach zimowych z racji tego że budżet jest ustalany na nowy rok. Nie wiem czy da się takie coś ustawić żeby przed sezonem budżet był mały a w Grudniu zarząd sypnął dodatkową kasą jak to zwykle się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Lech jest aktywny w okienkach zimowych z racji tego że budżet jest ustalany na nowy rok. Nie wiem czy da się takie coś ustawić żeby przed sezonem budżet był mały a w Grudniu zarząd sypnął dodatkową kasą jak to zwykle się dzieje?

Nie wiem czy w patchu( z transferami z zimy) będzie budżet na trasfery?

Raczej teraz warto dodać kase na pewno są już plany budżetu na zime.

Odnośnik do komentarza

Lech jest aktywny w okienkach zimowych z racji tego że budżet jest ustalany na nowy rok. Nie wiem czy da się takie coś ustawić żeby przed sezonem budżet był mały a w Grudniu zarząd sypnął dodatkową kasą jak to zwykle się dzieje?

Nie wiem czy w patchu( z transferami z zimy) będzie budżet na trasfery?

Raczej teraz warto dodać kase na pewno są już plany budżetu na zime.

nie, nie warto - teraz budżet powinien być bardzo niski (zerowy?), a przy zimowej łatce się go podwyższy, oczywiście jeśli będą ku temu realistyczne przesłanki

a gracz zawsze będzie mógł poprosić zarząd o większy budżet, ta opcja po to właśnie powstała

Odnośnik do komentarza

Masz wyciąg z konta klubu? Ile z tych 60M stanowią koszta operacyjne klubu (pensje i stadion)? Sam fakt, że przymierzamy się do takich gwiazd europejskiej piłki jak Bruma jasno pokazuje, że 800K € na transfery w klubie w tym sezonie nie ma i nie będzie. Kupno Tonewa mniej więcej pokrywa kwotę, jaką Lech zwykle wydaje w oknie transferowym, 200-300K € to maksimum, jakie można z czystym sumieniem teraz ustawić. Co będzie zimą, nie wie nikt.

Odnośnik do komentarza

Lech jest aktywny w okienkach zimowych z racji tego że budżet jest ustalany na nowy rok. Nie wiem czy da się takie coś ustawić żeby przed sezonem budżet był mały a w Grudniu zarząd sypnął dodatkową kasą jak to zwykle się dzieje?

Nie wiem czy w patchu( z transferami z zimy) będzie budżet na trasfery?

Raczej teraz warto dodać kase na pewno są już plany budżetu na zime.

nie, nie warto - teraz budżet powinien być bardzo niski (zerowy?), a przy zimowej łatce się go podwyższy, oczywiście jeśli będą ku temu realistyczne przesłanki

a gracz zawsze będzie mógł poprosić zarząd o większy budżet, ta opcja po to właśnie powstała

Tak ale jeśli ma być pan Rutkowski(właściciel)to nie da ani grosza

 

Masz wyciąg z konta klubu? Ile z tych 60M stanowią koszta operacyjne klubu (pensje i stadion)? Sam fakt, że przymierzamy się do takich gwiazd europejskiej piłki jak Bruma jasno pokazuje, że 800K € na transfery w klubie w tym sezonie nie ma i nie będzie. Kupno Tonewa mniej więcej pokrywa kwotę, jaką Lech zwykle wydaje w oknie transferowym, 200-300K € to maksimum, jakie można z czystym sumieniem teraz ustawić. Co będzie zimą, nie wie nikt.

Niestety nie jestem w zażądzie Lecha.

Na stadion 60mln? Po każdym meczu u siebie Lech zgarnia ponad 1mln z bliletów. Stadion sam się utrzymuje i przynosi dochody

Odnośnik do komentarza
Tak ale jeśli ma być pan Rutkowski(właściciel)to nie da ani grosza
skąd ten wniosek? właśnie pojawienie się Rutkowskiego (i jego dobre odwzorowanie) bardzo urealni grę, a przecież właśnie chodzi o to, a nie o to, żeby się przyjemnie grało mając grube miliony na koncie :roll:
Odnośnik do komentarza
Tak ale jeśli ma być pan Rutkowski(właściciel)to nie da ani grosza
skąd ten wniosek? właśnie pojawienie się Rutkowskiego (i jego dobre odwzorowanie) bardzo urealni grę, a przecież właśnie chodzi o to, a nie o to, żeby się przyjemnie grało mając grube miliony na koncie :roll:

Zagadzam się z Tobą że to urealnienie gry ale sam pisałeś żeby nie dać budżetu na transfery i prosi o zarząd o kase ale jak będzie Rutkowski kase dostanie może co 14 gracz który poprosi

 

Ale można wpisać Rutkowskiemu że jest skąpy ale można też wpisać że jest łatwowierny/naiwny/cierpliwy/daje sznase/słucha(nie wiem jak to napisać-chodzi o to że słucha trenera i daje o to co prosi(np Bakero) i daje każdemu szanse)

Odnośnik do komentarza
Zagadzam się z Tobą że to urealnienie gry ale sam pisałeś żeby nie dać budżetu na transfery i prosi o zarząd o kase ale jak będzie Rutkowski kase dostanie może co 14 gracz który poprosi
ponawiam pytanie: skąd to wiesz? wiesz, jakie będzie miał atrybuty? wiesz jak będzie wyglądał kod gry pod tym względem? :doh!:
Odnośnik do komentarza
Stadion sam się utrzymuje i przynosi dochody

 

:rotfl: Doskonały dowcip. To pewnie dlatego pół świata się zabijało, żeby zostać operatorem stadionu i położyć rękę na tych kokosach. Obudź się, przyjacielu.

Niech sobie przypomne jaki stadion zarabia ponad 1mln z biletów na mecz.......

ŻADNE!!!

Ta firma która była zaniteresowana ta walczyła o operatora.

Przecież firma Yotobojuno z Chin i Alhadaba z Izraela oraz Kuranotarkot z Chile nie maiły by interesu

Odnośnik do komentarza

Na stadion 60mln? Po każdym meczu u siebie Lech zgarnia ponad 1mln z bliletów. Stadion sam się utrzymuje i przynosi dochody

Wiesz co to koszty związane z dniem meczowym?

Stadion przynosi dochody? :hahaha: najpierw to on się musi spłacić, potem można mówić o przynoszeniu dochodów.

Odnośnik do komentarza

Na stadion 60mln? Po każdym meczu u siebie Lech zgarnia ponad 1mln z bliletów. Stadion sam się utrzymuje i przynosi dochody

Wiesz co to koszty związane z dniem meczowym?

Stadion przynosi dochody? :hahaha: najpierw to on się musi spłacić, potem można mówić o przynoszeniu dochodów.

Porównanie-Jak budżet na transfery ma być 1 mln a dochody z meczu są wieksze to chyba sa zyski

Odnośnik do komentarza

Podaj jakie Ty dałbyś Rutkowskiemu

No 5 cech którymi obdarowałbyś go

po pierwsze: ja mam pojęcie o czym piszę i członków zarządu opisuje się tymi atrybutami (a nie jakaś "naiwność" czy "słuchanie" :lol:) :

Business - zdolności finansowe

Interference - wtrącanie się w sprawy trenereskie

Patience - cierpliość

Resources - środki finansowe

każda w eFeMowej skali 1-20, jakie atrybuty dostanie Rutkowski decyduje RS - go pytaj a nie mnie...

Odnośnik do komentarza

Ale podaj koszty związane z dniem meczu

 

bo kasa na budowe się nie liczy

 

Podaj jakie Ty dałbyś Rutkowskiemu

No 5 cech którymi obdarowałbyś go

:

Business - zdolności finansowe

Interference - wtrącanie się w sprawy trenereskie

Patience - cierpliość

Resources - środki finansowe

każda w eFeMowej skali 1-20, jakie atrybuty dostanie Rutkowski decyduje RS - go pytaj a nie mnie...

Dobra zwracam honor ale mimo wszystko brakuje mi czegoś w tym żeby opisać p.Rutkowskiego

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Jedyną realną wersją że stadion wyjdzie na zero jest dochód z praw do nazwy stadionu. Milion z biletów to chyba tylko jak są puchary na lidze w większości są karnety.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...