Skocz do zawartości

Nous allons vous montrer!


gierobak

Rekomendowane odpowiedzi

Sierpień 2010

League One:

[5/38] vs (W) AC Ajaccio 3:2 [Frechaut, Koulibaly, Duhamel]

 

Wrzesień 2010:

League One:

[6/38] vs (D) FC Nantes 2:1 [Koulibaly, Diagne]

[7/38] vs (W) LBC Chatearoux 1:1 [Guerriero]

[8/38] vs (D) Stade Reims 3:3 [Darcheville 2x, Frechaut]

 

Chyba łapiemy małą zadyszkę... Wygrane z Ajaccio i Nantes, ale remisy w dwóch innych meczach. Pokazali się Koulibaly, Frechaut i Darcheville, ale reszta... bez komentarza. Oby to nie był początek kiepskiej serii.

Odnośnik do komentarza

Październik 2010:

League One:

 

[9/38] vs (W) Tours FC 2:3 [Moimbe sam., Yurchenko]

[10/38] vs (D) Dijon Football 0:0

[11/38] vs (W) Grenoble 0:2

[12/38] vs (D) Angers SCO 1:1 [Frechaut]

[13/38] vs (W) Clemont 1:1 [Keita]

 

Bardzo słaby miesiąc. Przez porażkę z Tours i Grenoble spadliśmy zdecydowanie w tabeli. Jesteśmy na siódmym miejscu w tabeli. Remisy z Angers i Clemont też bardzo rozczarowujące. Oby listopad lepiej wypadł.

Odnośnik do komentarza

Listopad 2010:

Ligue Deux:

 

[14/38] vs (D) Le Mans 1:1 [Diagne]

[15/38] vs (W) US Boulogne 0:7

[16/38] vs (D) CS Sedan 1:1 [bellaid sam.)

 

Coupe de France:

7 rnd. (W) vs ES Coutances 10:0 [Darcheville 4x, Elton 3x, Kalou, Diagne, Yourchenko]

 

Listopad w lidze wypadł... nawet trudno mi określić słowa porażki. Zwłaszcza mecz z Boulogne to katastrofa. Nie potrafię powiedzieć co się stało z drużyną. Dobrze, że chociaż w Pucharze Francji mieli okazję do małej strzelaninki. Może to podniesie zawodników na duchu. Jednak zarząd ma coraz mniej cierpliwości. Grudzień i styczeń mogą zadecydować o mojej przyszłości w drużynie.

Odnośnik do komentarza

Dobry wynik z Le Mans nie wiem na ktorym sa ale to jest klub z serii za slaby na pierwsza lige za mocny na druga wiec z nimi zawsze trzeba sie liczyc :) zawsze paru ciekawych zawodnikow...

 

co do kleski bo porazka tego nie mozna nazwac...Boulogne ladnie pojechalo moze to tylko wypadek przy pracy :)

Odnośnik do komentarza

Niestety ale zarząd przestał na mnie liczyć. Wygrałem później co prawda w lidze z Le Havre i z FC Rhone w Pucharze Francji, ale przegrałem z Istres i zremisowałem z Nimes. Byłem zaskoczony postawą zarząd, bo zwolnili mnie... po przegranych sparingach z Legią i Polonią Warszawa. Mocno zaskoczyli mnie tą decyzją. Także przez następne dwa tygodnie byłem bezrobotny. Zgłosił się po mnie klub z dolnej części polskiej Ekstraklasy...

Odnośnik do komentarza

@Lew tym razem to wina gry drużyny i jej formy, nie moja. Gdyby od te mnie zależało to bym został dłużej w Metz.

@Th niestety Widzew nie jest na dole tabeli, wręcz przeciwnie :P

 

16 stycznia 2011 zostałem zaprezentowany...jako trener Zagłębia Lubin. Drużyna zajmuje 15-ste miejsce i jest w ćwierćfinale Pucharu Polski. Zadanie będę miał trudne - utrzymanie drużyny i jak najlepszy wynik w PP.

Odnośnik do komentarza

Przygotowania do rundy wiosennej:

 

Transfery do klubu:

Armen Ambartsumyan = wolny transfer

Daniel Reyes = wolny transfer

Zhora Hovhannisyan = wolny transfer

Anderson Costa = wolny transfer

Mendonca = 400 tys z Primeiro de Acosto

Edward Sadomba = 350 tys z Al-Hllal

Charles Nwaogu = 325 tys z Flota Świnoujście

 

Transfery z klubu:

Dennis Rakels = wypożyczenie do Odry Wodzisław

Jakub Biskup = 120 tys do Górnika Zabrze

Mouhamadou Traore, Martins Ekweume, Djokic, Galcevicius = rozwiązanie kontraktu

 

Sparingi:

(D) vs MTK Butapeszt 1:1 [Kocot]

(W) vs Panciu 2:1 [szuszkiewicz, Djokic]

(D) vs Ceahlau 3:0 [Djokic, Biskup, Galcevicius]

(D) vs FK Jablonec 3:2 [Traore, Wilczek, Weska]

(D) vs FC Brno 3:3 [Nhamoinesu, Traore, Stasiak]

(W) vs FK Banik Sokolov 5:0 [Wilczek 2x, Traore, Dąbrowski, Valek (sam.)]

(D) vs Anarthosis Famagusta 2:0 [Anderson Costa 2x]

 

Przygotowania do wiosny zaliczam raczej jako udane. Rozegraliśmy sporo udanych sparingów oraz poważnie wzmocniłem zespół. Jak wyjdzie to w lidze? Zobaczymy. Ale czuję, że będzie dobrze...musi być dobrze. Chcę pokazać wszystkim, że FC Metz to była tylko wpadka. Że tak naprawdę mam duże ambicje i potencjał. Tylko oby się udało...

Odnośnik do komentarza

Luty 2011:

Ekstraklasa:

[17/30](D) vs Korona Kielce 1:1 [Woźniak]

 

Marzec 2011:

Ekstraklasa:

[18/30] (W) vs Legia Warszawa 1:3 [sergio Reina]

[19/30] (D) vs Widzew Łódź 2:2 [Mendonca, Pawłowski]

[20/30] (W) vs Cracovia Kraków 1:2 [sadomba]

 

Puchar Polski:

1/4 (W) vs Jagiellonia Białystok 2:2 [Costa, Woźniak]

1/4(D) vs Jagiellonia Białystok 4:2 [Plizga 2x, Sadomba, Pawłowski]

 

Można powiedzieć, że mam różne zdanie co do marca. W lidze zdobyliśmy tylko punkt i jesteśmy niestety na ostatnim miejscu w tabeli. W Pucharze Polski wyeliminowaliśmy Jagiellonię Białystok w dobrym stylu i w półfinale zagramy z Lechem Poznań. Tak więc humory "Fifty/Fifty". Teraz dwa decydujące miesiące - kwiecień i maj.

Odnośnik do komentarza

Kwiecień 2011:

Ekstraklasa:

[21/30] (W) vs Arka Gdynia 1:1 [błąd]

[22/30] (D) vs Wisła Kraków 1:2 [Pawłowski]

[23/30] (W) vs Lechia Gdańsk 1:2 [sergio Reina]

[24/30] (D) vs Górnik Zabrze 0:0

[25/30] (D) vs Lech Poznań 2:0 [Zhora Hovhannisyan 2x]

 

Puchar Polski:

1/2 (W) vs Lech Poznań 2:0 [Kiełb Sam, Pawłowski]

1/2 (D) vs Lech Poznań 2:2 [sadomba, Plizga]

 

W lidze coś ruszyło dopiero pod koniec kwietnia, ale trzy punkty w pięciu meczach to cały czas słaby dorobek. Utrzymujemy się przez to na ostatnim miejscu w tabeli. W Pucharze Polski niespodziewanie wyeliminowaliśmy Lecha Poznań i w finale zagramy z Wisłą Kraków. Także w maju mogę dokonać dwóch cudów - wygrania Pucharu Polski i wywalczenia udziału w Lidze Europejskiej, oraz utrzymania w Ekstraklasie. Jeżeli się uda to maj wymaże całkowicie ostatnie miesiące słabych wyników i da nam to o czym marzyliśmy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...