Skocz do zawartości

Mastiffy idą po mistrza!


ajerkoniak

Rekomendowane odpowiedzi

Maraton spotkań trwał, a następny mecz miał już być większym wyzwaniem. Podejmowaliśmy bowiem Monaco z Fauvergue w składzie. Przed spotkaniem zdementowałem plotki jakobym miał zastąpić Feliksa Magatha, który został zwolniony z Vfl Wolfsburg.

 

30.10.2013

 

Ligue 1 (11/38)

 

Stade de la Borne de l’Espoir, Villeneuve-d’Ascq

 

LOSC Lille (1.) – AS Monaco (12.)

 

Skład : Monin – Yaman, Alguacil, Pereira, Bocchetti – Toulalan, Defour – Martinez(70’ Pjanic), Buonanotte – Lukaku(63’ Giroud), El Omari(70’ Gonzalez)

 

Zawsze naszą największą przeszkodą w pokonaniu Monaco był Ruffier. Przed tym sezonem golkiper odszedł jednak z Monaco do Premier League. Więc myślałem, że będzie łatwiej. Nic z tego. Sprowadzony do Monaco Bouzanis powstrzymywał nas przez całą pierwszą połowę. Nie ważne jak próbowaliśmy, on zawsze był na miejscu by wybronić strzał. W drugiej połowie dalej Australijczyk był naszą jedyną przeszkodą. W końcu, dopiero w 77 minucie akcja zmienników, a dokładnie strzał z obrębu pola karnego Gonzaleza i dobitka Pjanica dały nam bramkę! Oczywiście były kolejne sytuacje, ale albo bronił Bouzanis, albo uderzaliśmy słabo (Giroud), lub niecelnie (Gonzalez).Najważniejsze jednak było to, że trzy punkty zostały w Lille.

 

LOSC Lille 1 AS Monaco 0

 

MOM : Dean Bouzanis (9.1)

 

Widzów : 40,908

 

Sędzia : Jean-Charles Cailleux

 

Giroud, który doznał lekkiego urazu nie zagra przez 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Coś mało Belgów w pierwszej 11 tylko Lukaku.Morze tak Lombeartes, Mbokani w 10 grali genialnie tak samo jak w 11.Reasumujac estetycznie przydało by się więcej zdjęć z gry. Napewno jedno z lepszych na forum good.GIF

Edytowane przez Ernie Souchak
Tagi!
Odnośnik do komentarza

@nedregas

 

Trochę ciężko zrozumieć, ale za ostatnie zdanie dziękuje. Poza Lukaku w Lille gra też Defour, który się spisuje coraz lepiej ;) Może bym i ściągnął jakiegoś Belga, ale poza Hazardem, Fellainim, Vermaelenem i Vertonghenem nikt by składu nie wzmocnił. A ci są nie do wyjęcia. Lombaerts jest za wolny na moje potrzeby, a jedyny Mbokani jakiego mam w bazie to obywatel DR Konga z francuskim obywatelstwem. Screenów nie będzie, bo to nie komiks, nie widzę potrzeby. Ktoś będzie chciał jakiegoś screena to dostanie.

 

Naszym następnym wyzwaniem było spotkanie z Bordeaux. Gospodarze zajmują czwarte miejsce tracąc do nas 5 punktów, a mają jeszcze jeden mecz w zanadrzu.

 

02.11.2013

 

Ligue 1 (12/38)

 

Stade Cheban-Delmas (Parc Lescure), Bordeaux

 

Girondins Bordeaux (4.) – LOSC Lille (1.)

 

Skład : Monin – Yaman, Alguacil, Pereira, Bocchetti – Toulalan(52’ Mata), Defour ©(52’ Pjanic) – Pjanic, Buonanotte – Lukaku(45’ Martinez), Gonzalez

 

Spotkanie było ciekawe i zacięte. Najlepsze dla nas okazje mieli Buonanotte i Gonzalez, ale w sytuacjach sam na sam pokonał ich Carrasso. Jednak to Bordeaux trafiło jako pierwsze. Jussie minął Yamana, podał wzdłuż pola karnego, Alguacil nie przeciął piłki, a Babel z bliska wpakował piłkę do siatki. Od razu odpowiedzieliśmy. Prostopadłe podanie Defour w pole karne i Buonanotte płaskim strzałem wyrównuje! Gra była ostra i z urazami musieli grać Defour, Toulalan i Lukaku. Bordeaux było nieustępliwe i w 50 minucie Jussie dobrze opanował piłkę, wystawił ją Amalfitano, a ten z 20 metrów ładnym strzałem pokonał Monin. Wkurzony przeprowadziłem ryzykowne zmiany. W 71 minucie po efektownym rajdzie sam na sam wyszedł Gonzalez, ale Carraso znowu okazał się lepszy. Z rogu dośrodkował Martinez, a Alguacil główką wyrównał! Chcieliśmy zgarnąć trzy punkty więc atakowaliśmy dalej, ale Carrasso był nie do pokonania.

 

Girondins Bordeaux 2 LOSC Lille 2

 

MOM : Jussie (8.3)

 

Widzów : 34,198

 

Sędzia : Stephane Bre

 

Z powodu małego urazu Lukaku nie zagra z Dynamem Kijów.

 

Marsylia jest już chyba na dnie. Tak może przynajmniej sygnalizować porażka z Nantes i spadek na 14 miejsce. Ciężko powiedzieć ile jeszcze wytrzyma Deschamps.

Odnośnik do komentarza

@ Flat Eric

 

Propozycję kolegi potraktuje jako mało śmieszny żart :>

 

Trzy dni minęły i musieliśmy jechać do Kijowa na rewanż z Dynamem. Dzień przed w Lidze Mistrzów doszło do małej sensacji, gdyż Panathinaikos pokonał 2:1 Juventus.

 

05.11.2013

 

Liga Mistrzów, Faza Grupowa (4/6)

 

Stadion im. Walerego Łabanowskiego, Kijów

 

Dynamo Kijów (UKR) – LOSC Lille (FRA)

 

Skład : Monin – Yaman, Alguacil, Pereira, Bocchetti – Makoun ©, Defour(73’ Pjanic) – Martinez, Mata(69’ Buonanotte) – Gonzalez, El Omari(69’ Mateu)

 

Już w 5 minucie Fereyra popełnił błąd faulując w polu karnym Martineza. Do piłki podszedł sam poszkodowany i bezbłędnie trafił! Trzy minuty wystarczyły byśmy przestali się cieszyć. Defederico uderzył z dystansu, piłka odbiła się od Pereiry, spadła pod nogi Marquinhosa, który łatwo pokonał Monin. Dynamo zaatakowało jeszcze kilka razy, ale na szczęście bez skutku. W 43 minucie błąd popełnili obrońcy Dynama podając piłkę do Defour. Belg podał na wole pole do Gonzaleza. Argentyńczyk dobiegł do pola karnego, uderzył, ale bramkarz sparował jego uderzenie! Na szczęście do piłki dopadł El Omari i wbił piłkę do pustej bramki! Na początku drugiej połowy Thiago Neves wyszedł sam na sam z Monin, ale bramkarz nie dał się pokonać. W 50 minucie Alguacil uderzył z główki po rogu Martineza, piłka odbiła się od poprzeczki, od Raula, przekroczyła linię bramkową, wróciła na pole bramkarskie i spadła pod nogi Gonzaleza, który wpakował ją do siatki. Gola nie ma, bo Argentyńczyk faulował, wtf? Chwilę później jednak Defour ładnie wywalczył piłkę i podał, między obrońców do Gonzaleza. Argentyńczyk pewnym strzałem podwyższył wynik! A w 61 minucie po ładnym dryblingu Martinez dośrodkował nisko z prawego skrzydła, prosto na nogę Maty, który dał nam czwartą bramkę! W 77 minucie Pjanic ładnie obsłużył Buonanotte, ale skrzydłowy był podobno na spalonym. Niecałe dziesięć minut później deklasacja Dynama stała się faktem. Buonanotte prostym zwodem minął Raula, dośrodkował nisko w pole karne, a Martinez ładnym wolejem wpakował piłkę do siatki! Jakby tego było mało, w 92 minucie Buonanotte podał do Gonzaleza. Argentyńczyk wytrzymał napór obrońcy, uciekł rywalom i mocnym strzałem zdobył swoją drugą bramkę! Bajka trwała nadal, gdy w 93 minucie Pjanic świetnie przerzucił obrońców i piłka trafiła do Buonanotte. Argentyńczyk uderzył, ale Shust sparował piłkę. Dobił ją Martinez i zaliczył hattricka!

 

Dynamo Kijów 1 LOSC Lille 7

 

MOM : Nicolas Martinez (9.7)

 

Widzów : 12,875

 

Sędzia : Carlo Bertolini

 

Bayer pokonał Olympiakos 1:0 i jest nowym liderem grupy. My zajmujemy drugie miejsce.

 

A z Auxerre został zwolniony Jean Fernandez.

Odnośnik do komentarza

Następnie rozesłałem powołania na dwumecz ze Szwajcarią

 

Bramkarze : Salvatore Crimi (20, GK, 4/0, Caen), Kenny Steppe (24, GK, 19/0, Hereenveen), Silvio Proto (30, GK, 17/0, Anderlecht)

 

Obrońcy : Toby Alderweireld (24, DC, 8/0, Lyon), Sepp De Roover (28, DWBR, 22/0, Liege), Timothy Derjick (26, SW/DC/DM/MC, 5/0, Den Haag), Vincent Kompany (27, DC/DM/MC, 56/2, Hannover), Nicolas Lombaerts (28, DC, 20/1, Zenit), Landry Mulemo (27, DWBL/ML, 5/0, Augsburg), Sebastien Pocognoli (26, DWBL/ML, 18/2, Liege), Jorn Vermeulen (26, DR/DWBR/MR/AMR, 4/0, Caen), Jan Vertonghen (26, SW/DC/DM/MC, 54/3, Arsenal)

 

Pomocnicy : Steven Defour (25, DM/MC, 56/3, Lille), Marouane Fellaini (25, DM/MC, 47/10, Everton), Eden Hazard (22, AMLC, 36/9, Chelsea), Ritchie Kitoko (25, DM/MC, 19/1, Fiorentina), Dries Mertens (26, AMLC/FC, 3/0, PSV), Vadis Odidja (24, DM/MC, 5/0, Almeria), Anthony Vanden Borre (26, DRC/DWBR/DM/MCR, 34/2, Vicenza), Axel Witsel (24, MC, 34/3, Liege)

 

Napastnicy : Sjors Adam (19, ST, 7/1, Villarreal), Gianni Bruno (22, ST, 3/1, Taranto), Moussa Dembele (26, AMLC/FC, 38/8, Fulham), Jose Koch (20, ST, 2/2, Liege), Romelu Lukaku (20, ST, 27/19, Lille), Kevin Mirallas (26, FC, 29/12, Betis)

Odnośnik do komentarza

@ nedregas

 

Łolaboga, chłopie! Pisz Ty gramatycznie, błagam! Mignolet nie wstaje z ławki, więc powołań nie będzie dostawał na razie. Mirallas jest za cienki na Lille ;)

 

A po spotkaniu w LM kolejny mecz ligowy nas czekał. Pojedynek z czerwoną latarnią ligi – Nancy.

 

10.11.2013

 

Ligue 1 (12/38)

 

Stade de la Borne de l’Espoir, Villeneuve-d’Ascq

 

LOSC Lille (1.) – AS Nancy (20.)

 

Skład : Ospina – Niculescu, Leo(86’ [+]), Pereira, Emerson – Makoun ©, Mateu(67’ Defour) – Pjanic, Mata(67’ Buonanotte) – El Omari(73’ Lukaku), Gonzalez

 

Po dwudziestu minutach spotkania już sędzia wyciągnął dwie kartki, było jasne, że mecz będzie ostry. W 22 minucie El Omari popisał się piękną asystą. W stylu Xaviego rzucił lekko piłkę nad obrońcami, ta spadła idealnie pod nogi Gonzaleza, który pewnie wykończył akcję! Niemiec powtórzył swój wyczyn asystując przy bramce Gonzaleza, po raz drugi, w 29 minucie. A w 42 minucie Argentyńczyk odwdzięczył się Niemcowi, świetnie podając mu w tempo, dzięki czemu El Omari ładnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza! 44 minuta, zgranie głową Mateu, obrońca Nancy mija się z piłką, ta spada pod nogi El Omariego, Niemiec po raz drugi! W drugiej połowie, już w 50 minucie El Omari trafił w poprzeczkę, a kto podawał? Oczywiście Gonzalez. 63 minuta, podanie Makoun, proste wypuszczenie piłki przez Gonzaleza, dobieg i strzał na dalszy słupek, 5:0! Atakowaliśmy dalej i ciężko było zdobyć kolejnego gola, ale się udało. Niculescu dośrodkował z prawego skrzydła, a Lukaku ładnie przelobował bramkarza i w 85 minucie zrobiło się 6:0! Minutę później z boiska zszedł Leo, kontuzja. Obie drużyny odpuściły kilka ostatnich minut i sędzia zakończył mecz.

 

LOSC Lille 6 AS Nancy 0

 

MOM : Sebastian Gonzalez (9.7)

 

Widzów : 41,499

 

Sędzia : Herve Piccirillo

 

Po porażce z Lyonem i spadku na 16 miejsce Jean Tigana został zwolniony ze stanowiska menadżera Monaco. Marsylia zaliczyła kolejny wzlot, pokonując 1:0 Touluse i wskakując na 11 miejsce.

 

Ja z kolei zwolniłem menadżera Nancy, Frederica Antonettiego.

 

W Rzymie poleciała głowa Waltera Zengi, za 14 pozycję Lazio w tabeli. Media widzą mnie jako następcę, ale faszystów trenować nie będę!

 

Leo nie zagra przez 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Nowym szkoleniowcem Auxerre został Guy Lacombe.

 

Chwilowym menadżerem Monaco został Patrick Vieira.

 

Przed spotkaniem z Nantes ogłoszono nowy ranking FIFA. Belgia na 23 miejscu, co oznacza awans o dwa oczka.

 

13.11.2013

Ligue 1 (14/38)

 

Stade Louis Fonteneau (La Baujoire), Nantes

 

FC Nantes (13.) – LOSC Lille (1.)

 

Skład : Ospina – Niculescu, Alguacil, Pereira, Emerson – Mateu(61’ Defour), Makoun © - Pjanic(61’ Martinez), Mata(61’ Buonanotte) – El Omari, Gonzalez

 

Bramka padła już w 9 minucie spotkania gdy Alguacil wykorzystał dogranie Mateu i główką otworzył wynik spotkania. Nantes próbowało odpowiedzieć, ale ich akcja nie miała jakości. W 23 minucie po kilku przypadkowych podaniach El Omari znalazł się w polu karnym. Bezczelnie skosił go Rendulic, a Pjanic pewnie wykorzystał rzut karny! Do końca pierwszej połowy ataki obydwu drużyn wyglądały bardzo nieporadnie i wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie daliśmy się wyszumieć Nantes i oddać kilka strzałów na bramkę Ospini, ale w 74 minucie Gonzalez uznał, że wystarczy, ładnie podał między obrońców do Buonanotte, a skrzydłowy trafił do siatki. Nantes jeszcze kilka razy zaatakowało, ale nie udało im się nic wskórać i sędzia zakończył mecz.

 

FC Nantes 0 LOSC Lille 3

 

MOM : Javier Alguacil (8.2)

 

Widzów : 21,859

 

Sędzia : Laurent Duhamel

 

Lyon i Marsylia przegrały swoje spotkania z Saint-Etienne i Auxerre, a dzięki temu mamy 5 punktów przewagi nad Lyonem i jeden mecz zaległy.

Odnośnik do komentarza

Trzy dni minęły i miałem pokierować Belgią w dwumeczu z reprezentacją Szwajcarii. Łatwo być nie mogło, ale pierwszy mecz graliśmy u siebie, co mogło nam dodać komfortu psychicznego.

 

16.11.2013

 

Eliminacje Mistrzostw Świata, Baraż (1/2)

 

Stade Roi Baudouin, Bruksela

 

Belgia (23.) – Szwajcaria (24.)

 

Skład : Steppe – De Roover, Vertonghen, Kompany, Pocognoli – Defour ©(68’ Witsel), Fellaini(68’ Odidja), Vanden Borre – Hazard – Lukaku, Mirallas(76’ Mirallas)

 

Spotkanie zaczęło się perfekcyjnie, gdyż Vertonghen uświetnił swój powrót do reprezentacji golem po dośrodkowaniu Hazarda. Była 3 minuta gry. Szwajcaria niezrażona zaatakowała, Barnetta podał do Dedriyoka, a napastnik Leverkusen pokonał Steppe. W 17 minucie kapitan ponownie trafił po dośrodkowaniu do siatki i zrobiło się ciekawie. Zaczęliśmy opanowywać spotkanie, a ze świetnych szans nie skorzystali Hazard i Mirallas. Wynik utrzymał się do gwizdka. W drugiej połowie walka była wyrównana, aż w 54 minucie Lichsteiner zdecydował się na lekki, jakby od niechcenia, strzał z dystansu. Ku mojemu zdziwieniu Steppe piłki nie sięgnął i zrobiło się 2:2. Słaby mecz grał Lukaku, ale nie zmieniałem go, gdyż jest to gracz, który rozstrzyga spotkania. I dobrze zrobiłem, bowiem w 65 minucie po ładnym podaniu Hazarda napastnik Lille wyszedł sam na sam. Nie dobiegł jednak do pola karnego, gdyż od tyłu skosił go Veseli. Oczywisty faul taktyczny i czerwona kartka! Niestety pomimo kilku szans, gra w przewadze nie dała nam zwycięskiej bramki i w Szwajcarii będziemy musieli wygrać.

 

Belgia 2 Szwajcaria 2

 

MOM : Jan Vertonghen (9.2)

 

Widzów : 50,000

 

Sędzia : Cuneyt Cakir

 

Dania zremisowała z Czechami 1:1, Szkocja bez bramek z Serbią i jedynie Holendrzy wyłamali się, i pewnie zapewnili sobie awans wygrywając na Słowacji 2:0.

 

W rewanżu nie zagrają Defour i Fellaini.

Odnośnik do komentarza

Prorok jakiś czy co?

 

Po czterech dniach odpoczynku zawitaliśmy w Szwajcarii na rewanżowym spotkaniu o awans na MŚ.

 

20.11.2013

 

Eliminacje Mistrzostw Świata, Baraż (2/2)

 

Stade de Suiss Wankdorf, Berno

 

Szwajcaria (24.) – Belgia (23.)

 

Skład : Steppe – De Roover, Vertonghen, Kompany, Pocognoli – Witsel, Vanden Borre(47’ Mertens), Odidja(47’ Kitoko) – Hazard – Lukaku(47’ Adam), Mirallas

 

Początek należał do optymistycznych, gdy Mirallas wyszedł sam na sam, ale Benaglio nie dał się pokonać. Nasz optymizm zgasł w 23 minucie, gdy Lichsteiner dośrodkował na dalszy słupek, a Derdiyok przelobował Steppe. Teraz sytuacja była jasna, musimy po prostu zdobyć dwie bramki. Właściwie to trzy, pomyślałem, gdy w 37 minucie Stocker z wolnego trafił na 0:2…Od razu zaatakowaliśmy i w 38 minucie De Roover ładnie dośrodkował, a Mirallas zamknął akcję nabiegnięciem na krótki słupek! Do gwizdka jednak znowu daliśmy się stłamsić. W 46 minucie błąd pomocników zaowocował stratą piłki, z czego skorzystał Derdiyok i strzałem pod poprzeczkę zdobył swoją drugą bramkę. Nie wierząc w sukces, ale i nie mając nic do stracenia zmieniłem trzech zawodników i kazałem atakować, tylko atakować. W 58 minucie obrona popełniła kolejny błąd. Jak można nie umieć podać do osoby metr od Ciebie?! Derdiyok przejął piłkę i po ładnym rajdzie zaliczył hattricka. W 71 Mirallas zmniejszył rozmiary porażki pokonując bramkarza ładnym strzałem z dystansu. To było jednak maksimum dla nas. Utalentowani, ale nie mający jaj. Tyle podczas mojej kadencji jako selekcjonera udowodnili mi reprezentanci Belgii.

 

Szwajcaria 4 Belgia 2

 

MOM : Eren Derdiyok (9.5)

 

Widzów : 32,000

 

Sędzia : Gianluca Rocchi

 

Czesi wygrali 2:1 z Duńczykami, Holendrzy nie wysilili się, ale wygrali 2:1, a Szkoci pokazali klasę wygrywając w Belgradzie 2:0.

 

Po spotkaniu ogłosiłem swoją rezygnację ze stanowiska selekcjonera reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Zechcieli mnie Walijczycy, ale choć darzę ich reprezentację sympatią postanowiłem sobie zrobić odpoczynek od kierowania kadrą narodową.

 

Zajmująca 12 miejsce Valencia zwolniła Thomasa Schaafa. Jedna z moich ukochanych drużyn. I z bólem serca musiałem prasie powiedzieć, że nie jestem zainteresowany kierowaniem Los Ches.

 

Moim następca w kadrze Belgii został Eric Deflandre, były menadżer u21. Pod jego wodzą kadra u21 spisywała się bardzo dobrze, więc wybór chyba sensowny.

 

Po Valencii następni byli Baskowie z Athletic Bilbao, którzy chcieli mnie jako menadżera. Po raz kolejny, z bólem serca, odmówiłem.

 

Tymczasem mnie czekała walka o awans do fazy pucharowej Champions League. Rywalem był niemiecki Bayer.

 

26.11.2013

 

Liga Mistrzów, Faza Grupowa (5/6)

 

BayArena, Leverkusen

 

Bayer Leverkusen (GER) – LOSC Lille (FRA)

 

Skład : Monin – Yaman, N’Koulou, Alguacil, Bocchetti – Toulalan ©(63’ Makoun), Defour – Martinez(71’ Pjanic), Buonanotte – Lukaku(63’ Giroud), Gonzalez

 

 

W pierwszej pół godzinie gry Bayer dominował i Monin miał kilka ciężkich strzałów do obrony. My z rzadka, ale niebezpiecznie, kontrowaliśmy i Adler miał kilkukrotnie ręce pełne roboty. Ostatecznie bramek w pierwszej połowie nie ujrzeliśmy. W drugiej połowie, w 49 minucie Kiessling wpadł w pole karne, uderzył, Monin się rzucił, piłka odbiła się od obrońcy i od bramkarza i niestety wpadła do siatki. Po straconej bramce gra się uspokoiła, więc dokonałem zmian. Pomimo zaciętej walki i bardzo ofensywnej gry, Leverkusen radziło sobie z nami. Większość ataków kończyła się przed polem karnym, a kilka szans jakie wypracowaliśmy, albo zawaliliśmy w nich wykończenie, albo dobrze bronił Adler. Niestety na bramkę wyrównującą zabrakło czasu i utrudniliśmy sobie trochę sytuację w grupie.

 

Bayer Leverkusen 1 LOSC Lille 0

 

MOM : Willian (7.0)

 

Widzów : 28,120

 

Sędzia : Massimo Busacca

 

Olympiakos rozbił Dynamo 5:0 i żeby awansować będziemy musieli pokonać Greków. W pozostałych spotkaniach nic ciekawego się nie działo, ale pewne awansu są już zespoły Bayeru, Barcelony, Atletico i Manchesteru United.

 

Menadżerem Valencii został Jurgen Klopp, co klub ogłosił zaraz po zakończeniu naszego spotkania!

Odnośnik do komentarza

Morze to jest długie i szerokie, a Derdiyok jest za słaby na Lille

 

Feyenoord ponownie pokonał Arsenal 1:0 i razem z Benfiką zapewnił sobie awans z grupy! Poza tym awans zapewniły sobie w tej kolejce Lyon i Real z grupy A, Manchester City w grupie B i Juventus w grupie C.

 

Gregorio Manzano został nowym szkoleniowcem Athletic, a Leverkusen zatrudniło zwolnionego z Valencii Schaafa. Przypadkowo więc, doszło do wymiany szkoleniowców w drużynach ;)

 

Zmiany szkoleniowców, zmianami, ale nas czekał mecz z Niceą! Czternaste miejsce to za mało na możliwości klubu i piłkarzy i kto wie, czy nie zwolni się kolejny etat.

 

30.11.2013

 

Ligue 1 (15/38)

 

Le Grand Ray (Saint-Isidore), Nicea

 

OGC Nicea (14.) – LOSC Lille (1.)

 

Skład : Ospina – Niculescu, Leo, Pereira, Emerson – Mateu(60’ Defour), Makoun © - Pjanic, Mata – Lukaku(53’ Giroud), Martins(60’ Gonzalez)

 

Choć zawodnicy na zmotywowanych nie wyglądali, to bramkę zdobyliśmy już w 11 minucie. Leo wykorzystał dogranie z rzutu rożnego i strzałem głową dał nam prowadzenie. Dalej jednak w słabej formie strzeleckiej był Lukaku, który zmarnował dwie dobre okazje. Jednak w 32 minucie dobrze podał do Martinsa. Nigeryjczyk uderzył, Jourden sparował piłkę do boku, a do bramki wbił ją Pjanic! W drugiej połowie spokojnie atakowaliśmy, ale Nicea była już bardziej skoncentrowana i ciężko było się przebić. Czasem gospodarze atakowali i w 55 minucie poprzeczka uratowała nas przed stratą gola. Zmiany ożywiły naszą ofensywę, ale dalej dobrze spisywał się Jourden. Jednak w końcu Gonzalezowi udało się wpaść w pole karne, gdzie skosił go Weber. Rzut karny i Giroud potężnym strzałem pokonuje bramkarza! Pod koniec spotkania Makoun spowodował kontuzję jednego z rywali i tym niemiłym akcentem zakończyliśmy spotkanie.

 

OGC Nicea 0 LOSC Lille 3

 

MOM : Leo (9.0)

 

Widzów : 16,268

 

Sędzia : Freddy Fautrel

 

Po spotkaniu okazało się, że zwolniono Alana Curbishleya z funkcji menadżera Newcastle United. Od razu zdementowałem plotki jakobym miał zająć jego miejsce.

 

Alguacil i Leo zajęli miejsca na podium za Pedro Leonem w klasyfikacji Piłkarza Miesiąca w Ligue 1.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...