Skocz do zawartości

Zbudować potęge


judzi

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwiec 2014

 

Transfery do klubu

Adam Lallana (Wolverhampton-1,5 mln)

Shaune Duffy (Everton-2,1 mln)

Joe Cole (wolny)

Roman Pawlyuchenko (wolny)

Transfery z klubu

Donovan Ricketts (wolny)

Jeref Ifil (wolny)

David Perkins (wolny)

Kali (emerytura)

Genaro Delvechio (emerytura)

Jorge Britez (wolny)

Dan Alexa (wolny)

Demar Philips (wolny)

 

Jak widać nie zwolinli mnie.W czerwcu rozpoczałem wyczyszczanie składu czego dowodem jest nie przedłużanie konraktów z graczami po trzydziestce.Oczywiście kilku zostało,ale oni w zeszłym sezonie grali dobrze.Co do wzmocnień,były one bardzo dobre.Najpierw ofensywny pomocik Lallana,który powinien wzmocnić i to znacząco linię ofensywną.Potem zakupiliśmy Shauna Duffy'ego który bedzie konkurentem dla Magnusa Okuonghae.Na koniec przyszli znani,doświadczeni piłkarze.Najperw były zawodnik Chelsea,potem były napastnik Tottenthamu.Jestem pełen optymizmu po tych transferach,i że już po roku wrócimy w szeregi najlepszych.

 

Lipiec 2014

 

Transfery do klubu

Callum Ball (Derby County-20 tys.)

 

Towarzyski

Charlton-Colchester 2:1 (Tomlin)

Colchester-Shrewsbury 5:0 (Pawlyuczenkox3,Tomlin,James)

Colchester-Roterham 2:2 (Ball,Tomlin)

Gateshad-Colchester 0:3 (sam.,Coker,Cole)

Colchester-Watford FC 4:0 (Pawlyuczenkox2,Tomlin,Davies)

 

W lipcu zrobiliśmy jeden transfer.Transfer na przyszłość.Zakontrakotwaliśmy bowiem bardzo utalentowanego snajpera który może w przyszłosći zostac klasowym zawodnikiem.Co do meczów towarzyskich to poza przegraną z Charltonem,było naprawdę dobze.Formą imponują Pawlyuczenko i Tomlin.

Odnośnik do komentarza

Pewnie,jak spadłem to teraz nikt nie będzie tego czytał

-------------------------------------------------------------------------------------

Sierpień 2014

 

Championship

1/46 Blackpool-Colchester 0:3 (Pawlyuczenkox2,James)

2/46 Colchester-Coventry 1:1 (Lallana)

3/46 Hull-Colchester 2:2 (Pawlyuczenkox2)

4/46 Colchester-Peterborough 1:0 (Battaglia)

 

Carling Cup

2 Rnd. Colchester-Lincoln 2:1 (Pawlyuczenkox2)

 

Pierwszy miesiąc nowego sezonu zaingurowalismy bardzo udanie,nie przegraliśmy,odnieśliśmy dwa zwycięstwa i dwa remisy.Formą imponuje Roman Pawlyuczenko który jak narazie jest moim najlepszym strzelcem.W Carling Cup w rezerwowym składzie ograliśmy Lincoln i awansowaliśmy do trzeciej rundy gdzie zmierzymy się z Peterborough.

Odnośnik do komentarza

Nie mam wyjścia

---------------------------------

Wrzesień 2014

 

Championship

5/46 QPR-Colchester 3:2 (Duffy,Pawlyuczenko)

6/46 Colchester-Middlesbrough 1:0 (Pawlyuczenko)

7/46 WBA-Colchester 0:4 (Pawlyuczenkox2,Duffy,Lallana)

8/46 Colchester-Sheffield W. 3:2 (Pawlyuczenko,Wodsworth,Duffy)

9/46 Millwall FC-Colchester 1:3 (James,Pawlyuczenko,Wodsworth)

 

Carling Cup

3 Rnd.Colchester-Peterboruogh 1:1 (Pawlyuczenko) Peterboruogh wygrywa pok arnych (5:4)

 

 

Miesiąc,poza poechową porażką z QPR,był naprawdę udany.Mnie najbardzeij ciezy to że w formie jest Roman Pawliuczenko zachwyca formą mimo że już ma 33 lata na karku.Rosjanin w kązdym spotkaniu wrześniowym strzelał bramkę co czyni z niego prawdziwą bestię.

 

Tabela po 9 kolejkach

http://iv.pl/images/80226643627488377700.png

Odnośnik do komentarza

Październik 2014

 

Championship

10/46 Wigan-Colchester 2:2 (Lallana,Cole)

11/46 Colchester-Notts County 4:0 (Wodsworth,Clarke,Lallana,Pawlyuczenko)

12/46 Colchester-Ipswich 4:1 (sam.,Pawlyuczenkox2,James)

13/46 Preston-Colchester 3:3 (Lallana,Pawlyuczenkox2)

14/46 Colchester-Portsmouth 2:1 (Wodsworth,Lallana)

 

 

Wszystkie październikowe mecze zagraliśmy zagraliśmy dobrze.Ani jednego przegranego spotkania napawają optymizmem przed kolejnymi meczami.Oczywiście cały czas w formie jest Pawlyuczenko,który w tym miesiącu strzelił 5 goli.Również formą wyróżniał się Lallana który strzelił 3 gole i miał 3 asysty.W tabeli jesteśmy na 2 miejscu z dorobkiem 31 punktów.

Odnośnik do komentarza

Listopad 2014

 

Championship

15/46 Colchester-Watford 3:0 (Pawlyuczenkox3)

16/46 Southampton-Colchester 0:1 (Duffy)

17/46 Colchester-Swindon 0:1

18/46 Blackburn-Colchester 3:0

19/46 Colchester-Barnsley 3:0 (Pawlyuczenkox2,James)

20/46 Bolton-Colchester 3:2 (Wodsworth,Pawlyuczenko)

21/46 Colchester-Nottingham 1:2 (Lallana)

 

Po świetnym początku miesiąca myślałem że jest dobrze.Aż tu nagle odniosłem aż 4 porażki,których być nie powinno.Szczegolnie u siebie ze Swindon i Nottingham,nie wiem czemu tak jest.Ale wierze że będzie lepiej.

 

Tabela po 21 kolejkach

http://iv.pl/images/77354221180397630137.png

Odnośnik do komentarza

Grudzień 2014

 

Championship

22/46 Crystal Palace-Colchester 1:3 (Pawlyuczenko,Wodworth,Lumb)

23/46 Colchester-Norwich 2:1 (Pawlyuczenko,Tomlin)

24/46 Colchester-Blackpool 2:0 (Wodsworth,Duffy)

25/46 Coventry-Colchester 0:2 (Wodsworth,Pawlyuczenko)

26/46 Colchester-Hull (James,Pawlyuczenko,Duffy)

 

Grudzień był dla nas wyjątkowo udany.Zaliczyliśmy bowiem komplet zwycięstw i jesteśmy na jak najlepszej drodze do awansu.Jak zwykle formą imponował Pawliuczenko,dobrze grali teź Duffy i Wodsworth.W tabeli jesteśmy na 2 miejscu z dorobkiem 55 punktów.

Odnośnik do komentarza

Styczeń 2015

 

Championship

27/46 Peterborough-Colchester 1:0

28/46 Colchester-QPR 4:2 (Duffy,James,Pawliuczenko,Cole)

29/46 Middlesbrough-Colchester 2:1 (Pawliuczenko)

 

 

F.A. Cup

3 Rnd. Colchester-Newcastle 2:2 (Pawliuczenkox2)

3 Rnd Powt. Newcastle-Colchester 2:1 (Pawliuczenko)

 

 

Pierwszy miesiąc nowego roku nie był zbyt udany,tylko jedno zwycięstwo na 3mecze to zdecydowanie poniżej oczekiwań.Z Peterborough zabrakło nam koncentracji,w meczu z Middlesbrough na początku drugiej połowy kontuzji doznał Pawliuczenko,która wykluczyła go z gry na okres ok 2 mies.

Odnośnik do komentarza

Luty 2015

 

Transfery z klubu

Tom Bender (Oxford-wypożyczenie)

Shaun Duffy (Celtic-5,25 mln)

 

Championship

30/46 Colchester-WBA 2:1 (Cole,Wood)

31/46 Colchester-Wigan 3:2 (Wood,Vilhjalmsson,Joao Carlos)

32/46 Notts County-Colchester 0:1 (Wood)

33/46 Sheffield W.-Colchester 2:2 (Colex2)

34/46 Colchester-Milwall 2:0 (Wood,Joao Carlos)

35/46 Ipswich-Colchester 3:2 (Lallanax2)

 

Luty był dla nas niezłym miesiącem.Poza minimalną porażką z Ipswich,wszystkie spotkania zagraliśmy w dobrym stylu.Najpierw dwie wygrane u siebie z pretendami do awansu,potem Wyjazdowe zwycięstwo nad Notts County i remis w Sheffield.Nasepnie przyszła latwa wygrana z Millwall i porażka z Ipswich,chociaż spotkania z tymi ostatnimi nie powinninśmy przegrać.W tabeli spadliśmy na 3 miejsce i tracimy dwa punkty do drugiego WBA.Co do transferów wypożyczyłem młodego lewego obrońcę żeby się ograł,następnie "z winy" zarządu sprzedałem Shauna Duff'ego bo zarzad uznał że to jest korzystna oferta i sam zaakceptował propozycje.

Odnośnik do komentarza

Marzec 2015

 

Championship

36/46 Colchester-Preston 0:0

37/46 Portsmouth-Colchester 1:1 (sam.)

38/46 Watford-Colchester 0:2 (Pawlyuczenko,Cole)

39/46 Swindon-Colchester 1:2 (Colchester,Thompson)

 

Ligowe zmagania w marcu zaczeliśmy od remisu u siebie z Prestonem,ligowym śreniakiem z którym powinnismy wygrać.Później przyszedł wyjazdowy remis z zespołem z Fratton Park.Następnie przyszły dwie wyjazdowe wygrane z kandydatami do spadku.Jak widać po kontuzji do składu wrócił Pawliuczenko,i od razu w marcu strzelił 2 gole.W tabeli cały czas jesteśmy na 3 miejscu z dorobkiem 79 punktów i stratą zaledwie jednego punktu do drugiego w tabeli Peterborough.

Odnośnik do komentarza

Kwiecień i Maj 2015

 

Championship

40/46 Colchester-Blackburn 1:2 (Wodsworth)

41/46 Colchester-Southampton 3:0 (Pawliuczenko,Lallanax2)

42/46 Barnsley-Colchester 1:0

43/46 Colchester-Bolton 4:2 (sam.,Wodsworth,Pawliuczenkox2)

44/46 Nottingham-Colchester 1:0

45/46 Colchester-Crystal Palace 3:0 (Thompsonx2,Cole)

46/46 Norwich-Colchester 1:3 (Lallanax2,Pawliuczenko)

 

 

Baraże o Premiership

1/2 1.mecz Wigan-Colchester 0:3 (Thompson,Battaglia,Pawliuczenko)

1/2 2.mecz Colchester-Wigan 2:3 (Woodx2)

Finał Colchester-Blackburn 2:1 (Wodsworth,Cole)

 

Ostatnie dwa miesiące to mecze pełne nerwów i niespodzianek.Na początek niezrozumiała porażka z Blackburn,w meczu któy powinniśmy wygrać,nastepnie pewna wygrana z Southampton.Potem sensacyjna porażka z Barnsley,nie wiem co moi zawodnicy w tym meczu robili.Później przyszła wygrana z Boltonem,choć miałem w tym meczu dużo szczęscia bo jeden z zawodników gości pod koniec pierwszej połowy wyleciał z boiska.W kolejnym meczu z Nottingham,to my zostaliśmy osłabieni bo w 30.minucie czerwony kartonik ujrzał Brian Wilson.Potem przyszła mimo osłabienia w postaci Wodswortha i czerwonej kartki wygrana z Crystal Palace.Niestety po tym meczu okazało się że nie mamy szans na bezpośredni awans,więc musieliśmy rywalizowac w barażach,w których zmierzyliśmy się najpierw z Wigan gdzie ograliśmy ich w dwumeczu 5-3.Potem przyszedł czas na finał baraży gdzie po heroicznej walce wygraliśmy z Blackburn.I teraz moge powiedzieć:znów jesteśmy w Premiership!

 

Tabela końcowa

http://iv.pl/images/11064102838310302245.png

Statystyki zawodników

http://iv.pl/images/93061125381223295284.png

Statystyki zawodników Colchester United

http://iv.pl/images/55429165847986710910.png

Odnośnik do komentarza

Czerwiec 2015

 

Transfery do klubu

Bruno Coutinho (FC Porto-2,1 mln)

Transfery z klubu

Mark Cousins (Leeds-wolny)

Raul Camara (Empoli-wolny)

Billy Clarke (Reading-wypożyczenie)

Sebastian Squillaci (emerytura)

Darren Ambrose (wolny)

Ben Coker (wolny)

Conor Powell (wolny)

 

Czerwiec to tradycyjnie czas transferów.My zrobiliśmy tylko jeden,ale dobry,Z drużyny "Smoków" przyszedł do nas bardzo utalentowany defensywny pomocnik który może zastąpić za rok lub dwa Sebastiana Battaglię.Z klubu odeszli zawodnicy którrzy mało grali,m.in Mark Couisns któy był tylko zmiennikiem dla Bodo Antala.Nowym zmiennikem węgra będzie Shaun Philips który przyszedł do nas z drużyny rezerw.Drużynę opusciło także dwóch lewych obronców.Zarówno Coker jak i Powell nie mogli wygryźc ze składu Michela Lumba o którego pytaly takie ekipy jak Aston Villa czy Tottentham.Ja jednak go nie sprzedam czego dowodem jest przedłuzenie kontraktu do 2019r.Kontrakty odnowiłem także z Febianem Brandym,Adamem Lallaną czy Botondem Antalem.W międzyczasie klub objał nowy zarząd który anulował rozbudowe szkółki młodzieżowej.Co do dalszych transferów bedę musiał szukać talentów na przyszlośc za niską cenę.bowiem zarząd dał mi na transfery zaledwie 240 tys.euro.

Odnośnik do komentarza

Lipiec 2015

 

Transfery do klubu

Steve McManus (Chalrton-150 tys.)

 

Towarzyski

Colchester-Chalrton 1:1 (Cole)

Colchester-Steaua B.3:1 (Belaid,Wodsworth,Wood)

Universita Craiova-Colchester 5:2 (Brandyx2)

FC Timisoara-Colchester 2:0

Macclesfield-Colchester 0:1 (Hughes)

 

W lipcu tradycyjnie rozegraliśmy przygotowujące do sezonu sparingi.I tylko z meczu ze Steauą mogę być zadwolony.Resztę meczów nie zagraliśmy tak jak byśmy sobie tego zyczyli.Jednak prawdziwą formę moich zawodników sprwadze w lidze gdzie zagramy pierwszy mecz na wyjeżdzie z Sunderlandem.Oby tym razem było lepiej niż w poprzednich sezonach.Zrobiliśmy jeszcze jeden transfer na przyszłośc.To 18-letni prawy obrońca Steve McManus który w przyszłości zastąpi zapewne Briana Wilsona.

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2015

 

Premiership

1/38 Sunderland-Colchester 4:0

2/38 Colchester-WBA 2:2 (Wood,Lallana)

3/38 Man Utd-Colchester 5:0

 

Carling Cup

2 Rnd. MK Dons-Colchester 3:4d. (Wood,Tomlin,Vilhjalmsson,Battaglia)

 

 

Ligowe zmagani rozpoczęliśym od druzgocacej porażki z Sunderlandem,Był to kubeł zimnej wody wylanych na moich zawodników.W nastęnym meczu zagraliśmy trochę lepiej bo zremisowaliśmy z WBA,chociaż uważam że powinniśy to spotkanie wygrać.Na koniec miesiąca zagraliśmy z ManU.Niestety znowu wysoko przegraliśmy.Musze znaleźć inną taktykę pod mój zespół

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2015

 

Premiership

4/38 Colchester-West Ham 3:0 (Okuonghae,Tomlin,Wodsworth)

5/38 Stoke-Colchester 3:2 (Okuonghae,Vilhjalmsson)

6/38 Colchester-Birmingham 4:2 (Lallana,Bataglia,Pawliuczenkox2)

 

 

Carling Cup

3 Rnd. Nottingham-Colchester 0:5 (Pawlyuczenkox3,Cole,Wood)

 

 

Wrzesień w lidze zaczęliśmy od pewnego zwycięstwa z drużyną "Młotów".Potem przyszła jednak pechowa porażka z Stoke.Na koniec miesiąca wygralismy z Birmingham,chociaz mogliśmy strzelić jescze więcej bramek.W Carling Cup rozgormiliśmy na wyjeździe Nottingham i awansowaliśmy dalej gdzie w 4 rundzie zmierzymy się ze Stoke.

Odnośnik do komentarza

Wiem,ciagle zapominałem i grałem tym samym,chyba że była kontuzja jakaś ale jak już to jakaś lekka

----------------------------------------------------------------------------------

Pażdziernik 2015

 

Premiership

7/38 Peterborough-Colchester 2:4 (Lallana,Pawliuczenko,Wodsworth,Battaglia)

8/38 Colchester-Liverpool 4:2 (Pawliuczenkox2,Wood,Okuonghae)

9/38 Arsenal-Colchester 1:3 (Pawliuczenko,Lallana,Cole)

10/38 Colchester-Chelsea 2:3 (Pawliuczenkox2)

 

Carling Cup

4 Rnd. Colchester-Stoke 4:1 (Pawliuczenkox2,Wodsworth,Davies)

 

Październikowe zmagania w lidze zaczęliśmy od wyjazdowego spotkania z Peterborough.Zawsze trudno się z nimi grało,ale tym razem zwyciężyliśmy.Potem przyszedł czas na najtrudniejsze mecze.W kolejnych trzech spotkaniach mieliśmy zagrać z Liverpoolem,Arsenalem i Chelsea.Najpierw graliśmy u siebie z "The Reds".Wygraliśmy dosc pewnie.Kolejny mecz to mecz z liderem,Arsenalem którego się nie przestraszyliśmy i wygraliśmy dość pewnie.Miałem szczęscie bo kanoniezy grali w osłabieniu przez całą drugą połowę.W spotkaniu z Chelsea,którzy zajmują 18(!) miejsce w tabeli niestety przegraliśmy.Ale widac że nasza gra się poprawiła czego dowodem sa zwycięstwa z Arsenalem i Liverpoolem.

 

Tabela po 10 kolejkach

http://iv.pl/images/00066151068107822425.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...