Skocz do zawartości

Zbudować potęge


judzi

Rekomendowane odpowiedzi

Grudzień 2011

 

Championship

21/46 Watford-Colchester 1:3 (Brandyx3)

22/46 Colchester-Huddersfield 4:1 (Brandyx2,Mooney,Perkins)

23/46 Cardiff-Colchester 2:0

24/46 Bolton-Colchester 3:2 (Brandy,Delvechio)

25/46 Colchester-Hull 4:2 (Wodsworthx3,Brandy)

26/46 Colchester-Blackpool 1:0 (Perkins)

 

 

Grudzień był dobry w naszym wykonaniu.4 zwyciestwa i dwie porażki dobrze rokują na drugą połowe sezonu.Cały cas dobrze gra Brandy,który w 26 meczach strzelił 27 bramek.Dobrze prezentuje się Wodsworth który strzelił hat-tricka z Hull.

W tym miesiącu odbyło się losowanie trzeciej rundy Pucharu Anglii,gdzie los nas skojarzył z Blackpool.W tabeli jesteśmy na 3 miejscu z dorobkiem 45 punktów i stratą 3 punktów do drugiego Burnley.

Odnośnik do komentarza

Styczeń 2012

 

Transfery do klubu

Andrew Davies(Stoke City-wypożyczenie)

Transfery z klubu

Bodo Antal (Southend United-wypożyczenie)

 

Championship

27/46 Coventry-Colchester 0:2 (Brandyx2)

28/46 Colchester-Leeds 3:1 (Wodstworthx2,Brandy)

29/46 Doncaster-Colchester 3:1 (Vilhjalmsson)

30/46 Colchester-Barnsley 1:1 (Izzet)

 

 

Puchar Anglii

3 Rnd. Colchester-Blackpool 2:0 (sam.,Delvechio)

4 Rnd. Aston Villa-Colchester 3:1 (Clarke)

 

 

Styczeń był jak to można powiedzieć pół na pół w naszym wykonaniu.2 zwycięstwa,remis i porażka to wszystko na co było nas stać w tym miesiącu.Szczegónie porażka z Doncaster była sensacyjna.Rywal zajmuje bowiem obecnie 22.miejsce

w tabeli.Jeśli chodzi o Puchar Anglii po zwycięstiw nad Blackpool w trzeciej rundzie w czwartej nie sprawiliśmy niespodzianki z Aston Villą.Co do transferów,wypożyczyliśmy ze Stoke bardzo dobrego stopera którym jest Andrew Davies.

Natomiast w odwrotnym kierunku powędrował nasz młody bramkarz Antal na wypożyczenie do Southend,klubu grającego w League Two.

 

Tabela po 30 kolejkach

http://iv.pl/images/59522218215114591278.png

 

P.S.Może ktoś skomentuje.Nie lubie tak samemu pisac.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcesz to proszę :) Idzie Ci na razie według mnie dobrze życzę Ci długoletniej kariery :) A dodam sobie że gram zespołem Rotherhamu z League 2 obecnie dominuje w tych rozgrywkach też jestem około 30 kolejki i mam do Cb pytanie :) Czy z zawodnikami o podobnym potencjałe do Soukouny i Partouche będę mógł włączyć się do walki o awans do Championship w kolejnym sezonie? Sprawdź sobie ich :)

Odnośnik do komentarza

Siemus,tych dwóch co mi pokazałes są dobrzy jak na Championship.Ja też jak zaczynałem grac Colchesterem i League One miałem podobnego napastnika i ofensywnego pomocnika.Jeśli masz w składzie jeszcze 5-6 grajków o podobnym potencjale zwłaszcza stoperów i skrzydłowych,to przy paru jescze wzmocnieniach możesz powalczyć o awans do Chmapionship.

Odnośnik do komentarza

Spoko Siemus.Jak uda ci się awansować do Championship to mógłbyś się pochwalić,i zobaczyć czy dobrej rady ci udzieliłem.

-------------------------------------------------------------------------------------

Luty 2012

 

Championship

31/46 Nottingham-Colchester 1:4 (Vilhjalmsson,Brandyx3)

32/46 Colchester-Millwall 3:1 (Brandy,Vilhjalmsson,Wodstworh)

33/46 Portmouth-Colchester 1:1 (Brandy)

34/46 Colchester-Sheffield U. 1:0 (Vilhjlamsson)

35/46 Swansea-Colchester 2:2 (Brandy,Kali)

 

 

Nareszcie jest.Pierwszy miesiąc w tym sezonie bez porażki.3 zwycięstwa i 2 remisy są świetnymi wynikami.Już kolejny raz mówie że Brandy jest w świetnej formie.W 32 kolejkach ligowych strzelił aż 35 bramek!Niesamowite osiągniecie jak na 22-latka,w dodatku na zapleczu angielskiej ekstraklasy.Co to tabeli to jesteśmy liderami mając 66 punktów tyle samo co drugie Leicester City.

Odnośnik do komentarza

Marzec 2012

 

Championship

36/46 Colchester-Wigan 3:1 (Vilhjalmssonx2,Mooney)

37/46 Ipswich-Colchester 5:1 (Wodstworth)

38/46 Colchester-Preston 1:0 (Vilhjalmsson)

39/46 Colhester-Peterboruogh 2:0 (Vilhjalmsson,Ambrose)

40/46 Middlesborugh-Colchester 2:4 (Brandy,Vilhjlamsso,Perkins,Wodsworth)

41/46 Leicester-Colchester 1:2 (Vilhjalmsson,Wodsworth)

 

 

 

Ogolnie ten miesiąc poza wysoką porażką z Ipswich należał do udanych.W marcu szczególnie wyróżnili się Vilhjalmsson i Wodsworth.Brandy nie strzelił tylu bramek co we wcześniejszych miesiącach,ponieważ doznał kontuzji.Z wypożyczenia wrócił do nas Botond Antal który rozegrał w Southend 11 meczów.Ja przedłużyłem swój kontrakt z klubem do 2014 roku.Teraz przed nami ostatni miesiąc spotkań.Ostatnie 5 decydujących meczów.Jeśli chcemy się znaleźc w gronie najlepszych w Anglii bez konieczności rozgrywania baraży to nie możemy przegrać żadnego meczu.

 

Tabela po 41 kolejkach

http://iv.pl/images/69167481388910846398.png

Odnośnik do komentarza

Kwiecień 2012

 

Championship

42/46 Colchester-QPR 2:2 (Okuonghae,Vilhjlamsson)

43/46 Burnley-Colchester 3:1 (Brandy)

44/46 Colchester-Watford 0:0

45/46 Huddersfield-Colchester 1:5 (Wodsworth,Perkins,Vilhjlamssonx3)

46/46 Colchester-Cardiff 3:0 (Brandyx2,Clarke)

 

 

Tak!Stało się!Jako beniaminek Championship awansowaliśmy bez baraży do grona najlepszych drużyn w Anglii.Ja liczyłem co najwyżej na środek tabeli,media prognozowały że bedziemy bronić się przed spadkiem.Fenomenalnie!

Jeśli chodzi o ten miesiąc,to najlepszym zawodnikiem w tym miesiącu został Vilhjlamsson,ktory znacznie przyczynił się do awansu.

 

 

Tabela końcowa

http://iv.pl/images/85877251358348586017.png

Statystyki piłkarzy

http://iv.pl/images/08949711717276650661.png

Statystyki piłkarzy Colchester United

http://iv.pl/images/74543242921037341788.png

 

 

Podsumowanie sezonu

 

Ten sezon jakby nie mówiąc był niesamowity.Nie spodziewałem się aż tak dobrej gry moich chłopaków.Celem był środek tabeli,ewentulanie miejsce w barażach,ale nie awans bezpośredni.Moim graczom należą sie wielkie gratulacje,

Co do piłkarzy i poszczególnych formacji,w bramce przez cały sezon pewnie bronił Williams,choć nie ustrzegł się błędów.To w dużej mierze Cousins zagrał tylko 9 meczów.Co do boków obrony,na prawej caly czas pewne miejsce miał Wilson,nie doznał on żadnej kontuzji,i Beevers nie mógł wygryźc go ze składu.Lewa flanka należała do Conora Powella,który pokazuje że w młodym wieku można grać dobrze.Coker był solidnym zmiennikiem i i będzie nim w przyszłości.Najwięcej spotkań ze stoperów rozegrali Kali i Ifil którzy już drugi seozn pokazują że są mocni.Okuonghae też grał dużo,a to ze względu na rotacje składu jakiej dokonywałem w trakcie sezonu.Andrew Davies który był wypożyczony też zagrał parę dobrych spotkań,może go wykupię.W środku pomocy błyszczeli Genaro Delvechio i David Perkins.Solidnymi zmiennikami byli Izzet i James.Na skrzydłach szaleli Wodsworth na lewej i Ambrose na prawej.Nie mogli go wygryżc ani Elito,ani Vincent i ani N'Kong z którymi pożegnam sie w oknie transferowym,ponieważ grali mało.W ataku najbardziej zadziwił mnie Brandy który strzelił w lidze aż 40 bramek.Dobrze partnerował Vilhjalmsson.Z ławki wchodził Mooney który strzelił tylko 8 goli w porównaniu z 32 golami z poprzedniego sezonu jest to marny wyczyn.No ale wygryzł go Brandy.Nie wiem co zrobić z Clarkiem który strzelił tylko 4 gole w 26 meczach.Ian Henderson po rozegraniu zaledwie 5 meczów w tym sezonie odejdzie z klubu.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Siemus,będe walczył

---------------------------------------------------------------

Czerwiec 2012

 

Transfery do klubu

Stuart Parnaby(Birmingham City-825 tys.)

Demar Philips (wolny)

Jorge Britez (wolny)

Lee Tomlin (Peterborough-2.9 mln)

Transfery z klubu

Lee Beevers (wolny)

Alan N'Kong (wolny)

Medy Elito (wolny)

Ashley Vincent (wolny)

 

W czerwcu nie próżnowałem i wziąłem się za wzmocnienie składu.Najierw przyszedł do nas prawy obrońca Stuart Parnaby.Stanowić będzie on konkurencje dla Wilsona.Następnie zakupiłem dwóch ofensywnych pomocników.Philipsa na zasadzie wolnego transferu,a także Lee Tomlina z Peterboruogh za 2.9 mln.Wydałem na to sporo pieniedzy,ale wierzę że szybko się zwrócą.Ostatnim nabytkiem został Jorge Britez,paragwajski defenywny pomocnik który będzie stanowił alternatywę dla Perkinsa.Warto odonotować że dostałem na transfery 6,5 mln euro.W miedzyczasie klub ogłosił rozbudowe stadionu o 2,500 miejsc.Koszt budowy wyniesie 3,75 mln i a budowa stadionu potrwa 3 miesiące.

 

Tu jeszcze tabela Premiership

http://iv.pl/images/96868768107019004856.png

Odnośnik do komentarza

Lipiec 2012

 

Transfery do klubu

John Mardsen (Celtic Glasgow-wypożyczenie)

Donovan Rickets (Nacional Madeira-400 tys.)

Transfery z klubu

Ian Henderson(wolny)

 

Towarzyski

Colchester-Motherwell 2:1 (Brandy,Wodsworth)

Shrewsbury-Colchester 0:1 (Mardsen)

Lisburn-Colchester 1:5 (James,Britez,Brandyx2,Wilson)

Clitonville-Colchester 0:6 (Wordsworth,Perkins,Britez,Vilhjlamssonx2,Clarke)

Colchester-Hibernian 3:1 (Parnaby,Mooneyx2)

 

 

W lipcu zrobiliśmy dwa transfery.Najpierw wypozyczyliśmy Johna Mardsena z Celticu,a potem zakupiliśmy doświadczonego 35-letniego bramkarza z Jamajki,i to własnie w nim upatruje numer 1 w naszej bramce.Jako że w naszym zespole jest 4 bramkarzy to będe musiał sprzedać kogos z dwójki Cousins-Williams,a Antala wypożyczę.Jak widać wszytkie mecze towarzyskie wygraliśmy.Zwłaszcza wygrana ze szkockimi zespołami sprawia najwiecej radości.Z nowych nabytków dobrze prezentują sie Britez który strzelił 2 bramki,Mardsen który też strzelił jednego gola,a także doświadczony bramkarz Rickets.Mam też niestety złą informację.Nasz lewy obrońca Powell doznał kontuzji i nie bedzie grał przez pół roku.Na lewej flance prawdobodobnie zastapi go Ben Coker.

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2012

 

Transfery do klubu

Andrew Davies(Stoke City-1,6 mln euro)

 

Premiership

1/38 Colchester-Blackburn 1:3 (Vilhjlamsson)

2/38 Tottentham-Colchester 3:1 (Wodsworth)

 

Carling Cup

2 Rnd. Leyton Orient-Colchester 0:3 (Mardsen,Vilhjalmssonx2)

 

 

Ligowe zmagania w najwyższej klasie rozgrywkowej rozpoczęliśmy od meczu z Blackburn.Niestety nie wyszedło on nam i przegraliśmy po słabej grze.Takim samym rezultatem zakończył sie drugi z meczów w sierpniu z Tottenthamem.Tu zagraliśmy trochę lepiej.W tabeli jesteśmy na 17 miejscu po 2 rozegranych meczach.W Carling Cup awansowaliśym do trzeciej rundy pewnie wygrywając z Leyton Orient.Zakupiliśmy również Andrew Daviesa który był do nas wcześniej wypożyczony

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wsparcie

--------------------------------------

Wrzesien 2012

 

Premiership

3/38 Colchester-WBA 3:3 (Clarkex3)

4/38 Liverpool-Colchester 4:0

5/38 Colchester-Sunderland AFC 0:0

6/38 Birmingham-Colchester 3:3 (Brandyx2,Vilhjlamsson)

 

Carling Cup

3 Rnd. Colchester-Hull 2:1 (Ambrose,Izzet)

 

Wrzesień był dla nas niezły.3 remisy i porażka to dobre wyniki jak na beniaminka.Chociaź moge powiedziec ze w spotkaniu z WBA powinnismy wygrac.Formą w tym meczu błysnął Clark,którego już chciałem sprzedać.Porażka z Liverpoolem bez komentarza.Natomiast 3 remisy są zadowalające.W Pucharze Ligi awansowaliśmy do czwartej rundy gdzie zmierzymy się z Tottenthamem.

Odnośnik do komentarza

Pażdziernik 2012

 

Premiership

7/38 Man Utd-Colchester 6:0

8/38 Colchester-Reading 4:3 (Vilhjalmssonx3,Philips)

9/38 Colchester-Chelsea 3:0 (James,Daviesx2)

10/38 Burnley-Colchester 0:1 (Okuonghae)

 

 

Carling Cup

4 Rnd Colchester-Tottentham 1:3 (Vilhjlamsson)

 

 

Pazdziernik był dobry w naszym wykonaniu.3 zwycięstwa w tym nad Chelsea szczególnie cieszy.Porażki z ManU nie komentuje bo moi chłopcy tam wogóle nie istnieli.W Carling Cup odpadliśmy z Tottenthamem po średniej grze.

W tabeli jesteśmy na 12 miejscu z dorobkiem 12 punktów

Odnośnik do komentarza

Listopad 2012

 

Premiership

11/38 Colchester-Arsenal 0:1

12/38 Wolverhampton-Colchester 2:1 (James)

13/38 Colchester-Everton 0:1

14/38 Newscatle-Colchester 2:1 (Brandy)

 

 

To był najgorszy miesiąc w mojej trenerskiej karierze.4 porazki z rzędu doprowadziły mnie do frustracji.Nie wiem co zrobić.Musze poszukać innego ustawienia.Przez tą kompromitującą serie porażek spadliśmy na 18,spadkowe miejsce w tabeli.

Odnośnik do komentarza

Grudzień 2012

 

Premiership

15/38 Colchester-West Ham 2:2 (Vilhjlamsson,Wodsworth)

16/38 Leicester-Colchester 0:1 (sam.)

17/38 Stoke-Colchester 0:1 (Wodsworth)

18/38 Colchester-Manchester City 2:2 (Vilhjalmsson,Wodsworth)

19/38 Fulham-Colchester 1:2 (Clarke,Perkins)

20/38 Blackburn-Colchester 0:2 (Philips,Brandy)

 

 

Chyba się odbudowaliśmy.Ani jednej porażki w grudniu nareszcie może mnie cieszyć.Odbudowują się też Vilhjlamsson i Wodsworth którzy byli naszymi najlepszymi zawodnikami w tym miesiącu

 

Tabela po 20 kolejkach

http://iv.pl/images/32933994967656206489.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...