Skocz do zawartości

Zbudować potęge


judzi

Rekomendowane odpowiedzi

Styczeń 2013

 

Transfery do klubu

Raul Camara (Deportiva Las Palmas-2,3 mln)

Pedro Botelho (Arsenal-1,2 mln)

 

Premiership

21/38 Colchester-Tottentham 2:1 (Vilhjalmsson,Perkins)

22/38 WBA-Colchester 2:0

23/38 Colchester-Liverpool 0:2

24/38 Sunderland-Colchester 2:1(Tomlin)

25/38 Colchester-Birmingham 2:0 (Brandyx2)

 

Puchar Anglii

3 Rnd. Colchester-Preston 2:0 (Brandyx2)

 

 

Pierwszy miesiąc nowego roku był średni w naszym wykonaniu.Po poprzednim miesiącu bez porażki myślałem że nasza passa bedzie trwać.O ile w meczu z Tottenthamem wszystko było dobrze to w meczach z WBA,Liverpoolem i Sunderlandem nie powinnismy przegrać.Za to w ostatnim meczu stycznia odbudowaliśmy się i wygraliśmy z Birmingham po bramkach niezawodnego Brandy'ego.W F.A. Cup awansowaliśmy do 4 rundy gdzie zmierzymy się z Reading.

Co do transferów,zmeinłem cel sezonu z uniknięcia spadku na środek tabeli i dostałem na transfery 4,2 mln euro.Od razu zaczęłem szukąc wzmocnień.Pierwszym nabytkiem został prawy obrońca Raul Camara z Hiszpanii bo uważam że Wilson nie gra już tak dobrze jak kiedyś,a Parnaby też nie gra doskonale.Drugim nabytkiem został tym razem lewy obronca z Brazylii Pedro Botelho.Grał on w rezerwach Arsenalu,także u nas może się odbudować.Botelho zastąpi Cokera,który moim zdaniem nie za dobrze zastępuje Powella,który wróci za miesiąc.W tabeli jesteśmy na 12 miejscu z dorobkiem 32 punktów.

Odnośnik do komentarza

Luty 2013

 

Premiership

26/38 Reading-Colchester 3:0

27/38 Colchester-Man Utd 3:7 (Vilhjlamssonx2,Ambrose)

28/38 Chelsea-Colchester 3:1 (James)

 

 

Puchar Anglii

4 Rnd. Colchester-Reading 1:2 (Clarke)

 

Co to był za zrąbany miesiąc.Nie wiem co zrobić.Wszystkie mecze przegraliśmy.Teraz jesteślmy na 15 miejscu w tabeli,11 punktów od strefy spadkowej.To dużo,ale ja oczekiwałem około 10 miejsca.Jest jescze 10 meczów do końca i postaramy się zając to 10 miejsce,jeśli nie chyba odejdę.

Odnośnik do komentarza

Marzec 2013

 

 

Premiership

29/38 Colchester-Burnley 2:1(Ambrose,Clarke)

30/38 Arsenal-Colchester 4:0

31/38 Colchester-Wolerhampton 0:0

32/38 Everton-Colchester 2:2 (Clark,Tomlin)

 

Wygląda na to że w tym miesiącu nieco polepszylismy swą grę.Poza wysoką porażką z Arsenalem,w reszcie meczów naprawde zagraliśmy dobry futbol.W meczu z Evertonem mogliśmy nawet wygrac,gdyby nie karny dla "The Toffes' w 88.minuciue spotkania.W tabeli plasujemy się na 14 miejscu z dorobkiem 37 punktów i cały czas mamy nadzieje na zajęcie 10-11 miejsca na koniec sezonu

 

Tabela po 32 kolejkach

http://iv.pl/images/99350479660180052816.png

Odnośnik do komentarza

Dostałem propozycje z Man Utd,co wy na to.

------------------------------------------------

Kwiecien 2013

 

Premiership

33/38 Colchester-Stoke 0:1

34/38 Colchester-Newscatle 0:0

35/38 West Ham United-Colchester 3:0

 

Kwiecień był jednym z najgorszych miesiąców w tym sezonie.Nie wygraliśmy ani jednego meczu i widmo spadku było croaz bliżej.Po tych nieudanych spotkaniach spadliśmy na 16 miejsce w tabeli.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wsparcie

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maj 2013

 

Premiership

36/38 Colchester-Leicester 2:1 (Ambrose,Wodsworth)

37/38 Man City-Colchester 4:0

38/38 Colchester-Fulham 1:2 (Britez)

 

 

W Maju udało nam się wygrać 1 z 3 meczów i zakończyliśmy zmagania na 15 miejscu.Ogólnie jestem zadowolony że pierwszy sezon się utrzymaliśmy.Teraz rozumiem jak się gra w najtrudniejszej lidze świata.

 

 

Tabela końcowa

http://iv.pl/images/36665159457771572378.png

 

Statystyki zawodników Colchester United.

http://iv.pl/images/80258397391979373289.png

 

 

Podsumowanie sezonu

 

Sezon był dla nas bardzo trudny.W końcu byliśmy beniaminkem.Patrząc na naszą formę w końcówce sezonu,moge powiedziec że utrzymanie jest dla nas sukcesem.

Co do piłkarzy i poszczególnych formacji.W bramce przez cały sezon był Donovan Rickets.Cousins zagrał jedynie parę meczy i nie wiem czy go nie sprzedać.W nowym sezonie zmienikiem będzie prawdopodobnie Antal.A Williamsa już zwolniłem z kontraktu.Co do prawej obrony,każdy zawodnik zagrał po trochu.Najbardziej jestem zadowolony z Wilsona,który pokazuje że mogen a niego liczyć.Camara natomiast po pół roku odejdzie z mojego zespołu,dowodem jest na to żenująca średnia ocen 5.88.Parnabemu dam jescze szanse na przyszły sezon.Na lewej flance najwięcej grał Coker i on miał najwyższą średnią 6.92.Powell zostaje i on będzie grał w pierwszym składzie w przyszłym sezonie.Pedro Botelho to niewypał transferowy.Będe musiał się z nim pożegnać zaledwie po pół roku.Na środku obrony solidni byli Davies i Okuonghae,Kali i Ifil nie grali tak dobrze jak w poprzednich sezonach i prawdobodobnie się z nimi pożegnam.W środku pomocy dobrze grali Delvechio i Perkins a także jako zmiennik James.z Keemem Izzetem się pożegnam.Na skrzydłach jak zwykle moimi najlepszymi graczami byli Wodsworth na lewym i Ambrose na prawym.Co do Lee Tomlina ma on dopiero 24 lata,więc dam mu szanse w przyszłym sezonie.W ataku najwięcej bramek strzelali Vilhjalmsson i Brandy,jednak nie tak dużo jak w Championship.Mooney i Clarke nie zachwycili.Pierwszy nie strzelił żadnej bramki,natomiast Clark tylko 7.Na pewno pożegnam się z Mooneyem.Do Celticu wróci także John Mardsen,który też nie spisał sie dobrze w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Czerwiec 2013

 

Transfery do klubu

Tijani Belaid (Leicester-110 tys.)

Transfery z klubu

David Mooney(Leicester-975 tys.)

Mark Cousins (Peterboruogh-wypożyczenie 35 tys.)

Keem Izzet(wolny)

Ben Williams (wolny)

 

 

Czerwiec tradycyjnie był czasem zakupów. Na transfery dostaliśmy aż 26 mln euro i cel w środku tabeliJedynym naszym transferem w tym miesiącu został utalentowany tunezyjski ofensywny pomocnik.Według mnie ma on wszelkie predyspozycje by zostać gwiazda światowego formatu.Z klubu odeszli mało grający zawodnicy,który nie są w moich planach na przyszły sezon.W międzyczasie przedłużyłem swój konrakt z klubem do 2016 roku.

Odnośnik do komentarza

Lipiec 2013

 

Towarzyski

Listburn-Colchester 0:5 (Perkins,Tomlin,Woodx2,Belaid)

Colchester-Hibernian 2:0 (Wood,Belaid)

Colchester-Aberdeen 2:0 (Vilhjalmsson,Bender)

 

Transfery do klubu

Matty Hughes (Celtic-350 tys.)

Sebastian Bataglia (Boca-3,5 mln)

Sebastian Squillaci (wolny)

Chris Wood (Burnley-7,5 mln)

Transfery z klubu

Raul Camara(Fc Midtyjland-wypożyczenie 190 tys.)

 

 

W lipcu rozegraliśmy rzy mecze towarzyskie,wszyskie wygraliśmy.Wood i Belaid już pokazują że warto było ich zakupić.Co do transferów zakupiliśmy utalentowanego środkowgo obrońce Hughesa z Celticu,a także Squillaciego,który nie tak dawno był w Arsenalu.Do klubu dołączył znakomity defensywny pomocnik Sebastian Bataglia,a także młody utalentowany napastnik Chris Wood.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Siemus,będe walczył

-------------------------------------------------

Sierpień 2013

 

Premiership

1/38 Fulham-Colchester 1:2 (Wodsworth,Wood)

2/38 Colchester-Arsenal 2:1 (Wood,Tomlin)

 

Carling Cup

2 Rnd. Colchester-Wycombe 3:1 (Brandyx2,Wood)

 

 

 

Pierwszy miesiąc w nowym sezonie był najepszym w mojej karierze trenerskiej.Odnieśliśmy bowiem komplet zwycięstw.Szczególnie cieszy zwycięstow nad Arsenalem.Wood juz od pierwszych spotkań pokazuje że warto było wydać na niego 7,5 mln euro.W Carling Cup w rezerwowym składzie awansowaliśmy do trzeciej rundy.W tabeli jesteśmy na 2 miejscu z kompletem punktów,ustępując tylko Chelsea bilansem bramkowym (moje 4-2 do Chelsea 4-0).

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2013

 

Premiership

3/38 Tottentham-Colchester 2:1 (Tomlin)

4/38 Colchester-Everton 2:1 (Clarkex2)

5/38 Liverpool-Colchester 2:0

6/38 Colchester-WBA 4:4 (Vilhjlamssonx2,Davies,Wodsworth)

 

Carling Cup

3 Rnd. Colchester-Sunderland 1:1 (Vilhjlamsson) Colchester wygrywa po karynch (6:5)

 

 

Września nie moge zaliczyć do udanych.Jedno zwycięstwo na cztery mecze nie napawają optymizmem,Najbardziej boli remis i 4 stracone gole w starciu z WBA,mogliśmy spokojnie strzelić wiecej goli i wygrać mecz.W Carling Cup jesteśmy w czwartej rundzie gdzie zmierzymy się z Evertonem.W tabeli jesteśmy na 7 miejscu mając 10 punktów i tracąc 5 do lidera.

Odnośnik do komentarza

Pażdziernik 2013

 

Premiership

7/38 Wolverhampton-Colchester 3:3

8/38 Colchester-Newscatle 2:0

9/38 Aston Villa-Colchester 1:1

 

Carling Cup

4 Rnd. Colchester-Everton 2:0

 

 

W październiku nie przegralismy żadnego spotkania i to mnie bardzo cieszy.Każdy zawodnik grał równo w tym miesiącu.W pucharze lIgi odpadliśmy z Evertonem po niezbyt dobrej grze.W tabeli jesteśmy na 5 miejscu z dorobkiem 15 punktów.

Odnośnik do komentarza

A jednak się rozmysliłem,gram dalej

-------------------------------------------------------------

Listopad 2013

 

Premiership

10/38 Sunderland-Colchester 4:0

11/38 Colchester-Birmingham 0:0

12/38 Colchester-Man City 1:2 (Wood)

13/38 Man Utd-Colchester 2:0

14/38 Colchester-Reading FC 1:2 (Tomlin)

 

 

 

Kurde,co się z nami stalo.Jakbysmy stanęli w miejscu.W listopadzie nie wygraliśmy ani jednego spotkania.Graliśmy żle.NIe wiem co zrobić.Nie mam taktyki do tego zespołu.Tyle moge powiedziec.Patrzcie co się z nami stało w tabeli.

W pazdzierniku byliśmy na 5 miejscu.

 

Tabela po 14 kolejkach.

http://iv.pl/images/73649446426479326117.png

Odnośnik do komentarza

Grudzień 2013

 

Premiership

15/38 Stoke-Colchester 1:0

16/38 West Ham-Colchester 3:4 (Tomlin,Bataglia,Squilacci,Wood)

17/38 Colchester-Bristol Rovers 1:0 (Wood)

18/38 Colchester-Wigan Atheltic 3:1 (Clarkex2,Wood)

19/38 Colchester-Chelsea 0:4

20/38 Colchester-Fulham 4:0 (Woodx3,Delvecihio)

 

 

Grudzień był dobry w naszym wykonaniu.Nie licząc pechowej porażki z Stoke,i lania od Chelsea,resztę meczów zagraliśmy w dobrym stylu.Szczególnie wyróżniał się Wood który w tym miesiacu strzelił 6 bramek.W tabeli jesteśmy na 11 miejscu ze stratą zaledwie dwóch punktów do miejsca w europejskich pucharach.

 

Styczeń 2014

 

Transfery do klubu

Joao Carlos (Andzi Mahaczkała-2,5 mln)

Josh Tompson(Celtic-wypożyczenie)

Dan Alexa (wolny)

 

Premiership

21/38 Arsenal-Colchester 3:1 (Delvechio)

22/38 Colchester-Tottentham 3:1 (Vilhjalmssonx2,Battaglia)

23/38 Everton-Colchester 3:2 (Woodx2)

24/38 Colchester-Liverpool 2:3 (Tomlin,Clarke)

 

 

Puchar Anglii

3 Rnd. Norwich-Colchester 3:3 (Wood,Wodsworth,Squillaci)

3 Rnd. Powt. Colchester-Norwich 5:2 (Thompson,Vilhjlamssonx3,Squillaci)

 

W styczniu przyszedł do nas bardzo mocny środkowy obrońca Joao Carlos,który znacząco powinien wzmocnić naszą linię defensywy.Drugi ze sprowadzonych zawodników to także stoper,który został wypożyczony do nas z Celticu w ramach współpracy z tym zespołem.Podpisaliśmy także kontrakt na poł roku z dobrym rumunśkim defensywnym pomocnikiem.Co do ligi,miesiąc rozpoczeliśmy od niezbyt udanego meczu z Arsenalem,w którym przegraliśmy na własne życzenie.Potem jednak przyszło wspaniałe zwyciestwo na Tottenhamem,który zdecydowanie wygraliśmy,kolejnego meczu nie powinniśmy przegrać,powinniśmy go zremisować.Ostani mecz z "The Reds" zagralismy katastrofalnie bo wygrywając do przerwy dwoma bramkami,ulegliśmy 2:3.Żal.

Odnośnik do komentarza

Luty 2014

 

Premiership

25/38 Colchester-Wolverhampton 1:2 (Wood)

26/38 WBA-Colchester 2:0

27/38 Newscatle-Colchester 4:1 (Carlos)

28/38 Colchester-Sunderland 1:2 (Wood)

 

F.A.Cup

4 Rnd. Colchester-Liverpool 1:3 (Clarke)

 

Już nie wiem co mam zrobić,kolejne przegrane mnie frustrują.Nie moge wymyślić taktyki.Nie wiem moze odejde.

 

Marzec 2014

 

Premiership

29/38 Birmingham-Colchester 6:0

30/38 Colchester-Aston Villa 1:2 (Clarke)

31/38 Man City-Colchester 4:1 (Brandy)

32/38 Colchester-Man Utd 0:4

 

No to żal.Chyba już czas mój nadszedł.Nie wiem czemu tak wysoko przegrywam,nie umiem po prostu zrobić taktyki pod tą drużynę.Do tego dochodzi plaga kontuzji czołowych graczy.

Odnośnik do komentarza

Kwiecień i Maj 2014

 

Premiership

33/38 Bristol-Colchester 1:0

34/38 Reading FC-Colchester 2:1 (Wood)

35/38 Colchester-West Ham 2:2 (Brandy,Delvechio)

36/38 Colchester-Stoke City 1:2 (sam.)

37/38 Wigan-Colchester 1:1 (Wood)

38/38 Chelsea-Colchester 2:1

 

O nieeeeeeeeeee!!.Spadłem z ligi,jak to możliwe nie wiem jak to się stało.No ale trudno,nie zawsze można się utrzymać.O tym spadku zadecydowała na pewno kiepska gra w ostatnich 3 miesiącach sezonu.Co ja teraz zrobię.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...