Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

hmm wszystko zainstalowalem lux xD na poczatku zaladowalem sama lige polska i widze moje druzynyyyy xD dziex DEAN :] ale potem jak juz mialem zaczac kariere i laduje ligi... nie laduje Izraela i Niemiec jak wspominales ;] ale jak wlaczam inne ligi to wyskakuje blad i wywala... hm probowalem kilka razy xD nie wiem o co moze chodzic xD od razu gadam ze wszystko mam original xD

Odnośnik do komentarza

hello!

 

kazdy na jakies problemy... ja jeszcze inny, wiecie ze probowalem tworzyc w edytorze eurolige... utworzylem w zwyklym edytorze. ale po kolei:

mam system vista, instalka cm`a 3.9.60, potem patch 3.9.68 - wiecie ze zmienia sie edytor na tym patch`u

zrobilem podnianki teamow w lidze wloskiej i uwaga: wyczyscilem katalog cm`a w program files a plik indexowy z edytora dalej hula na kompie i pomimo prawidlowego ladowania update`a retro wogole nie dziala. na xp na drugim kompie nie mam takich problemow... ratunku!

gdzie jeszcze postrzatac, robie uninstal i instal czyszcze zostawione katalogi i nie pomaga!

Odnośnik do komentarza

U mnie jest jeszcze dziwniejszy problem.

Wszystko wgrane cacy. Zaznaczam ligę polską i start i nagle komunikat : There is not enough available system memory to create the game. Please free up some more and try again.

Pierwszy raz tak mam, ocb z tym ?

Edit : trzeba było wybrac wiecej lig. Pomyślałem że to wina RAM'u może, ale mam go 1,5 GB, procesor też nie ostatni w szeregu 2,02 GhZ Pentium 4. Dziwne. Czemu ten komunikat ?

Edit : Wybrałem 7 lig skoro tak. Ale wystąpiły errory i wyrzuciło mnie do Wina. Więc wgrywam od nowa tym razem jedną ligę - Polską i znowu komunikat o którym wspomniałem.

Edit : Wszystkie błędy występowały przez to że ustawione było na Maximum Database. Gdy ustawiłem Normal Database gra działa.

 

Teraz kilka niedociągnięć.

Zbigniew Małkowski w Wiśle, Kamil Grosicki w Legii, Rafał Muczyński w Legii, Piotr Bronowicki w Legii. To tylko takie na pierwszy rzut oka błędy. Niskie staty zawodników Jagiellonii (drużyna nie jest zajebista, ale ma kilku ciekawych piłkarzy), czy za niskie poszczególnych piłkarzy Wisły, Górnika Zabrze, . Bo my mamy ciekawych piłkarzy zasługujących na wyższe Potential Ability i Current Ability. Żeby nie zrobić z nich za mocno joke'ów to można im obniżyć inne statsy często nie widoczne na pierwszy rzut oka, a rzutujące na byt w klubie, czy formę, czy brak profesjonalizmu.

Powodzenia DEAN w robocie. Jeszcze nie wiem jak będą układały się ligi po pierwszych 3 sezonach, ale napiszę swoje spostrzeżenia niedługo.

Odnośnik do komentarza

U mnie jest jeszcze dziwniejszy problem.

Wszystko wgrane cacy. Zaznaczam ligę polską i start i nagle komunikat : There is not enough available system memory to create the game. Please free up some more and try again.

Pierwszy raz tak mam, ocb z tym ?

 

Problem stary jak świat, wyłącz pamięć wirtulną, masz viste?, ktoś już na tym forym podawał jak z ego wybrnąć

 

Edit : trzeba było wybrac wiecej lig. Pomyślałem że to wina RAM'u może, ale mam go 1,5 GB, procesor też nie ostatni w szeregu 2,02 GhZ Pentium 4. Dziwne. Czemu ten komunikat ?

 

j.w

 

 

Edit : Wybrałem 7 lig skoro tak. Ale wystąpiły errory i wyrzuciło mnie do Wina. Więc wgrywam od nowa tym razem jedną ligę - Polską i znowu komunikat o którym wspomniałem.

Edit : Wszystkie błędy występowały przez to że ustawione było na Maximum Database. Gdy ustawiłem Normal Database gra działa.

 

j.w :}

 

Teraz kilka niedociągnięć.

 

Zbigniew Małkowski w Wiśle -kiedy to robiłem było prawie pewne,dzis bym go dał na free transfer ale wtedy było inaczej, w sumie trenuje z nimi nadal, nawet imprezuje na Grodzkiej :}

 

 

Kamil Grosicki w Legii

 

jest zawodnikiem legii, był wypozyczony do szwajcarii, juz nie jest, mieszka w domu z rodzicami w polsce, ma isc go jagi zeby odbudowac zerowa forme

 

 

 

Rafał Muczyński w Legii,

 

on jest zawodnikiem legii,prawdopodobnie nie zadziałało wypożyczenie

 

Piotr Bronowicki w Legii.

jest w rezerwach,no sorry a niby gdzie ma być?

 

 

 

To tylko takie na pierwszy rzut oka błędy. Niskie staty zawodników Jagiellonii (drużyna nie jest zajebista, ale ma kilku ciekawych piłkarzy),

według mnie w sam raz

 

czy za niskie poszczególnych piłkarzy Wisły,

 

 

bez jaj

 

 

Górnika Zabrze, .

 

no fakt, pazdan i zahorski maja zajebiste umiejętności a reszta jest jeszze lepsza, poza tym musiałem ich troche ograniczyc bo z kaperczakiem zak azdym razem byli w czołówce ( w tej grze 80 proc wynikow zespołu zalezy od parametrow trenera)

 

Bo my mamy ciekawych piłkarzy zasługujących na wyższe Potential Ability i Current Ability. Żeby nie zrobić z nich za mocno joke'ów to można im obniżyć inne statsy często nie widoczne na pierwszy rzut oka, a rzutujące na byt w klubie, czy formę, czy brak profesjonalizmu.

 

tak zrobiłem, ale nie uważam , że mamy aż tyle talentów

to wszystko kwestia indywdualnego spojrzenia, kazdy ma inne zdanie, nop wczoraj dostałem priva od kogos z turku, ze jego Tur jest za słąby i niem oze awansowac do ekstraklasy. i co mam dac im wszystkim ca 150? od tego jest edytor.

reasumując : to nei błędy to kwestia subiektywnej oceny

 

dlatego bez sensu chciec dogodzic wszystkim, traktujcie to jako baze danych ktra mozna poprawiec według własnego uznania.

 

 

Powodzenia DEAN w robocie. Jeszcze nie wiem jak będą układały się ligi po pierwszych 3 sezonach,

 

 

ja wiem -- lech, wisla, legia zawsze w czołówce, prawie tydzien sprawdzalem koncowe kolejnosci- ponad 30 nowych sezonów do 2012,2013 roku

ale trzeba pamietac ze to gra, i ze 3 lata temu nikt nie spodziewal sie ze lewandowski bedzie w repezentacji a np piast gliwice w ekstraklasie, to tylko gra nigdy nie bedzie tak jak w rzeczywistosci

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem, odczekałem pół sezonu i chciałem wybadać sytuacje w polskiej lidze. Wszystko ok, tylko jedno jest zdecydowanie nie tak. Chodzi o gażę jaką zawodnicy otrzymują w klubach z najwyższej półki ( Wisła, Legia, Lech). W rzeczywistości najwięcej zarabiają Hiszpanie w Legii po 300 tyś. ojro za sezon, patrzę na Zieńczuka, a on zarabia 850 tyś. euro za sezon. W tamtej wersji kluby w ekstraklasie po kilku sezonach były Rich i budżet wynosił 20 kk +. Teraz po połowie sezonu Lech ma insecure i wygląda to nieciekawie. Także prosiłbym w następnej edycji o poprawienie tego.

Odnośnik do komentarza

Spoko DEAN i tak szacuneczek za wykonaną pracę naprawdę.

Nie mniej jednak właśnie jestem po wczorajszym meczu gdzie przyjrzałem się dokładniej piłkarzom Jagi i jeżeli miałbym porównac ją z tą z tego patch'a to nawet jedna drugiej nie przypomina. Ok, gra nigdy nie będzie realna, zgadzam się w 100% z Twoim zdaniem :

ja wiem -- lech, wisla, legia zawsze w czołówce, prawie tydzien sprawdzalem koncowe kolejnosci- ponad 30 nowych sezonów do 2012,2013 roku

ale trzeba pamietac ze to gra, i ze 3 lata temu nikt nie spodziewal sie ze lewandowski bedzie w repezentacji a np piast gliwice w ekstraklasie, to tylko gra nigdy nie bedzie tak jak w rzeczywistosci

 

Spoko. Ale to co wczoraj Lewczuk wyprawial na tle Lechii Gdańsk to aż sam się zdziwiłem czemu on w lepszym klubie nie gra. Każdą piłkę odbierał, był absolutnie nie do przejścia, mało tego włączał się w akcje ofensywne, przechodził po 2 na raz zawodników, ciut jak nie Bosingwa (opisuję tu jego styl gry - nie umiejętności) przyglądam się mu jak i reszcie dokładniej od kilku meczy. Tak samo Łatka grał zadziornie, przede wszystkim dobrze w odbiorze piłki, Kojasević - jeszcze wam mówię o nim będzie głośno jak go nie zmarnują, ciekawa i mądra gra Króla ale ten akurat ma umiejętności w miarę Ok w patchu. I nie jestem nieobiektywny w ocenie, tylko wyłapuję naprawdę zaniżone umiejętności I NIE TYLKO Jagiellonii, ale również innych piłkarzy, którzy są rozpoznawani a nie dopracowani). Pisałeś że ktoś się zgłosił do Ciebie, bo Tur Turek jest za słaby. Tutaj akurat nie oszukujmy się ale co, to nieprawda ? A co oni takiego grają w ostatnich latach ? Nawet nic nie słychać w PL o nich. Jakiś piłkarz młodzieżówki chociaż tam gra ?

Wisła za słaba, bez jaj ? Grałem jako selekcjoner Polski by nie mieszać samemu w lidze swoim klubem, przyjrzałem się dokładnie, to Wisła zajmowała 10 miejsce po 1 sezonie, Legia 7, a pierwsza trójka to Śląsk (mistrz), Lech (vice) tu akurat dobra robota (ale Murawski coś się nie rozwija, słaba Stamina - przez to nie wystawiany w składzie, Sławek Peszko ciut za słaby, Lewandowski się nie rozwija :/ (?) umiejętności stoją w miejscu) i trzecie miejsce Ruch Chorzów za nim Górnik Zabrze na 4. Po drugim sezonie mistrzem znowu Śląsk, za nimi Górnik Zabrze, Lech (Insecure finanses) - dalej dopiero w środku Legia (o dziwo z nowym zarządem), a Wisła na 17 miejscu... Jest jeszcze niedociągnięcie np niektóre kluby po 2 sezonach mają Finances na Secure. Wiadomo że wtedy budżet opiera się na nie małej już kasie, a skąd taka Odra Opole czy Piast Gliwice urosły w finansowe potęgi w Ekstraklasie ?...

Jeszcze coś. Grając jako selekcjoner repry - zaliczałem masakryczne wtopy po 0:4 z Bułgarią, Danią, Rosją (1:3) (w meczach towarzyskich, bo tylko takie się gra przez 2 pierwsze sezony). A dlaczego tak jest ? Ponieważ nie miałem tam kim straszyć. Mógłbyś mi napisać, że tylko Błaszczykowski, czy Boruc zasługują na A 150... no Ok, zgodzę się z tym, bo trudno nie. Ale za nimi jest Paweł Brożek (ledwo 10 goli na sezon w patchu) zasługujący na A 135, jest R.Lewandowski (nie wiem jak mu ustawiłeś Curr.Ab i Pot.Ab ale słabo się rozwija), jest chociażby Roger, który podczas gry się nie rozwijał nic, słabe Average Rating na sezon, ciutkę słabe Technique, Dribbling, Cretivity, Passing, czy Decisions). I teraz zapytam tak... jakim cudem wygrywamy z Czechami (którzy mają w realu niezłych piłkarzy i w grze nieźle to też jest zrobione - brawo) 2 razy w ostatnim czasie... a w grze dostaję baty od Danii, Rosji, czy nie za mocnej Bułgarii ? Sama się narzuca odpowiedź - za niskie staty. Absolutnie nie mają być wielkie, ale bez przesady, są zaniżone, dłużej bym pograł reprą to by mnie zwolnili bo wyniki były na poziomie Malty, czy Mołdawii).

A teraz możecie pisać jak to ja narzekam..........

Oczywiście sam pozmieniam te rzeczy w edytorze. Nie chcę by to co napisałem było odebrane jako atak na DEAN'a. Absolutnie. Poprostu... jako user forum, maniak gry - oceniam niedociągnięcia ZAWSZE OBIEKTYWNIE bez faworyzowania którejkolwiek drużyny.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

popraw i wrzuc na forum,nie mam nic przeciwko

 

no widzisz a u mnie w drugim sezonie lewandowski robert to krol strzelcow i odzchodzi do francji, od tego jak rozwija sie zawodnik zalezy tez potencjał trenera a nawet baza treningowa. Co do słabych wyników twoich- trzeba pamiętać, że tapani patch utrudnia grę ,dając kompyterowi madrzejsze taktyki do ogrania nas- i to mi sie podoba akurat najbardziej,co do jagi lewczuk ok zgadzam sie, kiedys go mialem na 125 pa ale za bardzo szalał to go skróciłem ale łatka- bez przesady, sredni kopacz.

ps. gdzie ty mecz Jagi wczoraj widziałeś? była transmisje z ruchem i bełchatowem tylko przecież

Odnośnik do komentarza
popraw i wrzuc na forum,nie mam nic przeciwko

 

no widzisz a u mnie w drugim sezonie lewandowski robert to krol strzelcow i odzchodzi do francji, od tego jak rozwija sie zawodnik zalezy tez potencjał trenera a nawet baza treningowa. Co do słabych wyników twoich- trzeba pamiętać, że tapani patch utrudnia grę ,dając kompyterowi madrzejsze taktyki do ogrania nas- i to mi sie podoba akurat najbardziej,co do jagi lewczuk ok zgadzam sie, kiedys go mialem na 125 pa ale za bardzo szalał to go skróciłem ale łatka- bez przesady, sredni kopacz.

ps. gdzie ty mecz Jagi wczoraj widziałeś? była transmisje z ruchem i bełchatowem tylko przecież

 

Oglądałem mecz na stadionie. Łatka średni kopacz, nawet niekiedy przeciętny, ale zbytnie umniejszanie mu takich umiejętności jak Marking, Tackling i Positioning to przesada. On jest nominalnie środkowym pomocnikiem (defensywnym raczej).

Odnośnik do komentarza

Na wstępie chciałem podziękowac Ci Dean za pracę włożoną w kolejne updaty.

Ale mam pewien problem. Nie od dziś korzystam z wszelakiej maści uaktualniej to mojej ulubionej wersji menago i strasznie napaliłem się na tego updeta. I jaką wściekłośc wywołał u mnie błąd który przerywa mi każde uruchomienie gry. Jakiejkolwiek ligi bym nie wybrał zawsze jest to samo, czyli błąd w trakcie gry wyrzucający do windowsa (wydaję mi się że pojawia się zawsze w tym samym czasie od uruchomienia).

Do tej pory nie miałem takiego problemu, tylko przy tej nakładce. Dodam że wszystko robię wg instrukcji, nie jest to na pewno problem z pamięcią ani zgodnością (ustawione na 98). Może ktoś spotkał się z podobnym problemem i jakoś mi pomoże.

Bo z wielką chęcią popykałbym w moją ulubioną grę. Please pomóżcie jakoś.

Odnośnik do komentarza

Moim minimum zawsze była angielska z konferencjami, a przy tym dodatku coby docenic pracę chciałem pobawic się też na polskiej. I niestety też out. ???

Znalazłem taką radę:

"If your CM3 engined game is crashing on your new Pentium 4 processor what can you do. Well, just do to your CM install, and go to the data direcotry, and delete the file called cpuinf32.dll.

After that, reload your game, and all will be well!"

ale mam celerona i też nie pomaga.

Możę ktoś, coś, jakoś pomoże?

Odnośnik do komentarza

dean`owi nie mozna odmowic wkladu ogromu pracy i serca... niestety... sa gdzies mankamenty... przypuszczam ze daja wszystkim znac konflikty systemowe, no bo co innego?... update dziala bez zarzutu na xp... na viscie na drugim kompie gra lezy... cala, wywala ją juz po screenie z wykopaniem rasizmu...ha, a ile wojen z komputerem stoczylem zanim ponownie na viscie odpalilem cm`a... patch 68 i nowy edytor, do tego patcha, zostawia jakies ukryte pliki w systemie (moze zapasowe kopie w viscie?), nie pomaga nic po za nadpisaniem gry. wogole, na viscie jakiekolwiek upgrejdy gry to predzej czy pozniej wypad gry do systemu - nawet oficjalne update`y z chmapmana...:(

 

ps. dean, a jaka masz wersje gry? 62? czy 60?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...