Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

hmm w tym Pucharze Czech wyskakiwala jakas nieziemska data xD a potem jak sprawdzalem ten puchar to wywalalo z gry xD a poza tym jak wybieram np. Puchar Ukrainy to graja tam... rosyjskie zespoly xD podobnie jest w Pucharze Belgii... moze jest tylko tak jednorazowo... ale nie uruchamiam lig Rosyjskiej, Ukrainskiej i Belgijskiej :]

Odnośnik do komentarza

chodzi chybao to ze ligi wchodnie graj w systemie - wiosna - jesień i może komputer sam układa druzyny w pucharach tzw hard- coded. po sezonie powinno juz byc normalnie. sprawdzilem ten puchar czwch i u mnie jest ok.ciezko powiedziec.

Czy przewidujesz "zrobienie"aktualizacji polskiej ligi na sezon 2008/9??? nie, bedzie dalej od sezonu 2007/08 bo musialbym wszystkie zmiany zaczynac od nowa

"Wraz z nowym układem " --- tzn?

Odnośnik do komentarza

Gram na najnowszym update v1.1 z ligami: francuską, portugalską, polską, hiszpańską i turecką. Zacząłem od sezonu 2008/2009. 20 czerwca 2009 po pierwszym pasku update wywala mi błąd "wc_oceania_league..cpp 1055", a następnie 21 czerwca, gdy ma wejść drugi pasek, to gra mi wywala. Jest szansa na odratowanie save'a?

Odnośnik do komentarza
chodzi chybao to ze ligi wchodnie graj w systemie - wiosna - jesień i może komputer sam układa druzyny w pucharach tzw hard- coded. po sezonie powinno juz byc normalnie. sprawdzilem ten puchar czwch i u mnie jest ok.ciezko powiedziec.

Czy przewidujesz "zrobienie"aktualizacji polskiej ligi na sezon 2008/9??? nie, bedzie dalej od sezonu 2007/08 bo musialbym wszystkie zmiany zaczynac od nowa

"Wraz z nowym układem " --- tzn?

chodziło mi o strukturę lig

tzn

1-ex ,2-1liga 3-2 ligi(2gr) itp

Odnośnik do komentarza
...może jestem trochę upierdliwy ale znowu proszę o pomoc. Za pomocą jakiego edytora zmienia się strukturę ligi np. włoska w 2001/2002 ma 18 drużyn a teraz jest ich 20, i jak można zmienić nazwę ligi. Mam teraz trochę wolnego czasu więc może jakiś edytor mi sie uda skołować na sezon 2008/2009.

POZDRAWIAM

2, czy 3 strony temu były linki podane przez DEAN'a do edytorów. Poszukaj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...