Skocz do zawartości

Podróż do sławy


gierobak

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę modów o zmianę nazwy tematu na "Droga do trenerskiej sławy"

 

14 grudnia 2010, Barclays Premier League [17/38]

The Stadium of Light, Sunderland, 40903

Sunderland (16) - Nottingham Forest (13) 0:2

Luke Chambers 45+1'

Paul McKenna 70'

 

BR:Grzegorz Sandomierski

LO:Gary Naysmith (Bobby Hassell 45')

ŚO:Martin Caceres

ŚO:Luke Chambers

PO:Kelvin Wilson

ŚP:Paul McKenna

ŚPO:Madson (Radosław Majewski 45')

ŚP:Chris Cohen

N:Dexter Blackstock

N:Richar Robinson (Leigh Griffiths 70')

N:David McGoldrick

 

Świetny mecz na wyjeździe, mimo braku Barazite'a. Oby tak dalej...

Odnośnik do komentarza

18 grudnia 2010, Barclays Premier League [18/38]

Stamford Bridge, Londyn, 39596

Chelsea Londyn (3) - Nottingham Forest (12) 3:3

Branislav Ivanovic 36'

David McGoldrick 35'

Dexter Blacksock 39'

Madson 60'

Landon Donovan 82'

Salomon Kalou 90+1'

 

BR:Grzegorz Sandomierski

LO:Gary Naysmith

ŚO:Martin Caceres

ŚO:Luke Chambers

PO:Kelvin Wilson (Bobby Hassell 89')

ŚP:Paul McKenna

ŚPO:Nacer Barazite (Richard Robinson 76')

ŚP:Chris Cohen (Edmilson 45')

N:Dexter Blackstock

N:Madson

N:David McGoldrick

Chelsea nas kompletnie zlekceważyło. W pierwszym składzie Ancelotti wystawił Smithiesa, Mancienne'a czy Anelkę zamiast Cecha, Lamparda czy Drogbę. Nie zagrał też Terry. Po za ostatnimi 10 minutami to było jedno z najlepszych naszych spotkań w sezonie. Pod koniec zabrakło chyba sił, albo byliśmy za mało skoncentrowani...

Odnośnik do komentarza

26 grudnia 2010, Barclays Premier League [19/38]

The City Ground, Nottingham, 27276

Nottingham Forest (12) - Aston Villa (5) 1:0

Paul McKenna 29' (kar.)

 

BR:Grzegorz Sandomierski

LO:Gary Naysmith

ŚO:Martin Caceres

ŚO:Luke Chambers

PO:Kelvin Wilson

ŚP:Paul McKenna (Radosław Majewski 83')

ŚPO:Nacer Barazite (Richard Robinson 57')

ŚP:Chris Cohen

N:Dexter Blackstock

N:Madson

N:David McGoldrick

 

Jesteśmy mocni na swoim stadionie. Pokazaliśmy to po raz kolejny. Na The City Ground uległy tak znane zespoły jak Newcastle, czy West Ham i remisowaliśmy z Evertonem, czy Manchesterem United. To ważne, że oprócz dobrej gry na wyjazdach dobrze prezentujemy się u siebie.

 

Tabela Barclays Premier League na półmetku

 

Zostałem selekcjonerem reprezentacji Izraela po tym meczu!

 

Ponawiam pytanie-iść do Man City, gdzie jest wielka kasa, czy zostać w Nottingham? Osobiście kusi mnie wielka forsa, no ale w Nottingham też mogę w przyszłości odnosić sukcesy...

Odnośnik do komentarza

Kraha w Nottingham kasa też nie mała, na utrzymanie się latem dostałem 15 mln, ciekawe ile dostanę jak w następnym sezonie ustalę cel "Walka o europejskie puchary"? :P

dambibi masz coś do Arabów? A skąd byś kebab wziął? :P

 

Chyba jednak zostanę na The City Ground...przynajmniej do końca sezonu. 25 czerwca karierę kończy Sir Alex, zobaczymy co wtedy będzie ;]

Odnośnik do komentarza

Pierwszy dzień okienka transferowego

 

1 styczeń 2011. Po otworzeniu szampana i złożeniu sobie życzeń wraz z piłkarzami ok.2 w nocy poszliśmy spać. Niemal tradycją jest, że na Nowy Rok gramy w FA Cup. Jeszcze przed meczem z Blackburn miałem prezentację czterech wcześniej zaklepanych piłkarzy. Zadebiutują oni w wspomnianym spotkaniu.

 

Na początek powiem o Davidzie Fusterze. Hiszpan niechciany w Villareal może przydać się nam w razie, gdyby nie udało się przedłużyć wypożyczenia Barazite'a. Wydaliśmy tylko ok. miliona, więc dużo nie stracimy. Kolejnym jest lewy obrońca Piotr Petasz z MKS Kluczbork. Polak nie zaliczył co ciekawe żadnego meczu w Ekstraklasie, tylko w 1 lidze ale liczę na to, że to będzie nasz Łukasz Piszczek. Zaklepaliśmy także dwóch innych pomocników tyle, że z wolnego transferu. Najpierw o Ryanie Stevensonie. Grał w St.Johnstone, Ayr i Hearts. Może nie ma oklepania w większych ligach ale to podobnie jak Piotrek. Większy bagaż doświadczenia min. z Eredivisie i w szkockim Glasgow Rangers ma na pewno Thomas Buffel. Może grać na każdej z ofensywnych pozycji.

 

Z klubem pożegnali się z kolei dwaj napastnicy- Dexter Blackstock i Gary O'Connor. Anglik w 18-stu spotkaniach zaliczył tylko 4 bramki. To dla napastnika chcącego grać w Premier League zdecydowanie za mało. Za 3 mln odszedł do Boltonu. Z kolei Szkot zagrał tylko 5 razy, ani razy nie trafiając do siatki i za milion odszedł do Swansea.

Odnośnik do komentarza

Zagalopowałem się i od razu dałem transfery zamiast mecz z Boltonem...jednorazowo dam wyniki w ten sposób:

 

Barclays Premier League:

28.12.2010 [20/38] vs Bolton (W) 2:3[Madson, Blackstock, Barazite]

4.01.2010 [21/38] vs Tottenham (W) 0:3

 

FA Cup:

1.01.2011 3 rnd. vs Blackburn (W) 0:2

 

W meczu z Boltonem znowu nam zabrakło zimnej krwi w kilku ostatnich minutach i mogło to się źle skończyć. Na szczęście wygraliśmy. Trzy dni później w FA Cup zagraliśmy z zespołem z Championship i przegraliśmy. Mimo to nie jestem zły, bo wystawiłem rezerwowy skład. Jak dotąd nie traktowałem Pucharu Anglii na poważnie ale od następnego sezonu będzie inaczej. Udał się nam rewanż z Boltonem ale zupełnie inaczej było z Tottenhamem. Tym razem na White Hart Lane nie mieliśmy zbyt wiele do powiedzenia.

 

Transfery z klubu:

Sotiris Kyrgiakos-za 1,5 mln do Panathinaikosu.

 

Grek ostatnie dwa miesiące pauzował przez kontuzję. Po za tym musiałem odciążyć budżet płacowy, a nasz defensor zarabiał ponad 30 tys. tygodniowo. Teraz mogę spokojnie szukać zawodników, którzy wzmocnią nas latem za darmo. A jest kogo wybierać...

 

Od meczu z City styl będzie tak jak dawniej.

Odnośnik do komentarza

Transfery do klubu:

Stephen McGinn za 2,3 mln z Watford

 

Transfery z klubu:

Victor Vazquez za 1,7 mln do Modeny

Leigh Griffiths wypożyczenie do Derby County

 

Transfery Polska

Transfery Świat

 

Barclays Premier League:

4.1.2011 [20/38] vs Tottenham (W) 0:3

8.1.2011 [21/38] vs Man City (D) 1:3 (Chris Cohen)

15.1.2011 [22/38] vs Wolves (W) 1:5 (Leigh Griffiths)

25.1.2011 [23/38] vs Hull City (D) 1:1 (Thomas Buffel)

29.1.2011 [24/38] vs Burnley (W) 2:1 (David McGoldrick, Paul McKenna)

 

FA Cup:

1.1.2011 [3 rnd] vs Blackburn (W) 0:2

 

Aż dziw, że mimo tak katastrofalnego stycznia utrzymaliśmy pozycję w tabeli (11). Zagraliśmy jeszcze gorzej początek rundy rewanżowej niż na początku sezon. To zupełnie nie był ten Nottingham na jaki stać zespół. Najbardziej boli kompromitująca porażka z Wolves. Co prawda graliśmy w bardzo ciężkich warunkach ale to był nasz najgorszy mecz w sezonie.

 

W okienku transferowym jak zwykle byliśmy aktywni. W obydwóch okienkach wydaliśmy już ok.16 mln na wzmocnienia. Oby kasa nie poszła na marne. Zaklepaliśmy także paru dobrych zawodników, którzy przyjdą do nas latem z wolnego transferu. Ale o tym już po sezonie...

Odnośnik do komentarza

Ciągle nie mogę się zdecydować na styl. Może mi pomożecie? :P

Do wyboru:

1.Taki jak wcześniej (skład i krótki komentarz)

2.Raport miesięczny

3.Wprowadzenie fabuły (zastanawiam się nad tym, bo chciałbym trafić kiedyś do opowiadań)

4.Duży opis meczu, wynik i skład.

 

Do jutra zbieram propozycje...

Odnośnik do komentarza

Po kolejnych porażkach z Liverpoolem (2:6), Birmingham (2:3) i Newcastle (1:2) moja cierpliwość się skończyła. "Rzuciłem ręcznik" i odszedłem z klubu. Od początku roku gramy fatalnie i nie mogę z tym sobie poradzić. Odszedłem też dość szybko z reprezentacji Izraela. Teraz idę na urlop. Nie wiem jak długi. Potem wrócę. Prawdopodobny kierunek? Anglia, Hiszpania lub Włochy.

 

Proszę nie zamykać tematu, będzie on kontynuowany.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...