Jump to content

Rzeczy dziwne, niesamowite...

Guest Profesor

Recommended Posts

Tylko, że to jest dział o FM 07, a nie FM 06, w którego Ty grasz...

Po drugie to wcale nie jest takie dziwne i niesamowite :] .

Ustawiłem sobie niedawno nowy sezon w 2 lidze polskiej po tym jak mój poprzedni save nie chciał sie otworzyć. Nietypowa sytuacja ma miejsce w pucharze Polski, gdyż wszystkie zespoły z ekstraklasy zostały wyeliminowane już w pierwszych trzech rundach do ćwierć-finału awansowały tylko zespoły z drugiej ligi :P

no to raczej nierealne - sprobuj - na zasadzie eksperymentu - wgrac jescze raz save'a i zobacz czy komp znów wygeneruje awanse 2 ligowców - ciekawy jestem, czy się to powtórzy!

A oprócz tych karnych to nie miał czasem udanych wślizgów, glówek, przechwytów, kluczowych podań itp. ??

W sumie kiedyś wprowadziłem gościa w 70 minucie i został MoM z notą 7, a wykonał 5 celnych podań, glówek i wślizgów

A oprócz tych karnych to nie miał czasem udanych wślizgów, glówek, przechwytów, kluczowych podań itp. ??

W sumie kiedyś wprowadziłem gościa w 70 minucie i został MoM z notą 7, a wykonał 5 celnych podań, glówek i wślizgów

Sprawdziłem, i ten zawodnik oprócz karnych niczym się nie wyróżnił.

:>. Hm, podawał 50 razy z czego 41 celnie, ale czy to miałoby jakikolwiek wpływ na wybranie go MoM? Wątpię :].

Strzelił dwie bramki, a ten FM uznaje karnego za normalną bramkę i miał najwyższą ocenę na boisku razem z kilkoma innymi graczami, a że strzelił te 2 bramki został wybrany najlepszym na boisku.

Guest Profesor

Sprawdziłem, i ten zawodnik oprócz karnych niczym się nie wyróżnił.

:>. Hm, podawał 50 razy z czego 41 celnie, ale czy to miałoby jakikolwiek wpływ na wybranie go MoM? Wątpię :].

Absolutnie nie. Kto by się przejmował celnością podań 82%...

Liga angielska. Tottenham. Gram co prawda w LM i cały puchar ligi (ale Chelsea też + finał PA, a ja odpadłem w 1/2 PA) i co się dzieje. Od 17.04.20013 do 12.05.2013 mam do rozegrania 12 meczy (!!!!), z czego 9 zaległych ligowych (przekładano mi mecze mimo, że reszta ligi grała normalnie). Ostatnich 8 meczy grałem co 2 dni !!! To chyba rekord w skali światowej. No i skandal jednocześnie :) Moi chłopcy słaniali się w końcówce na nogach...

Liga angielska. Tottenham. Gram co prawda w LM i cały puchar ligi (ale Chelsea też + finał PA, a ja odpadłem w 1/2 PA) i co się dzieje. Od 17.04.20013 do 12.05.2013 mam do rozegrania 12 meczy (!!!!), z czego 9 zaległych ligowych (przekładano mi mecze mimo, że reszta ligi grała normalnie). Ostatnich 8 meczy grałem co 2 dni !!! To chyba rekord w skali światowej. No i skandal jednocześnie :) Moi chłopcy słaniali się w końcówce na nogach...

Zdarza się, jedyne lekarstwo na takie przypadłości to szeroka kadra pierwszego zespołu :>