Skocz do zawartości

Bath City - W rytmach Trance d-_-b


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Kibice za najlepszego zawodnika minionego sezonu uznali Travisa Binniona. Ta nominacja wcale mnie nie zdziwiła, bo ten prawy obrońca był jednym z czołowych zawodników całej ligi.

Nowy sezon tuż za progiem, zarząd zapowiedział, że minimum jakie musze wypełnić to górna połowa tabeli. Po końcówce tamtego sezonu sądzę, że powinniśmy powalczyć o nieco więcej.

Grays Athletic jest faworytem rozgrywek [5-2], a my dostaliśmy od Sky Betu małe szansę na awans, bo tylko 20-1.

 

Wraz z rozpoczęciem okienka transferowego z klubu pozbyłem się trochę „szrotu”:

 

 

| Data | Osoba | Do | Opłata |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Perrott, Mike [21l., M R/C, Anglia] | Yate | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Hogg, Lewis [27., AMC, Anglia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Douglas, Stuart [32l., ST, Anglia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Rollo, Jim [34l., D/DM R, Anglia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Browning, Marcus [39l., DM/MC, Walia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Perrin, Steve [39l., GK, Anglia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Edwards, Darren [26l., ST, Anglia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Badman, Mark [30l., DM/MC, Anglia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Evans, Richard [27l., AML, Walia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Rogers, Scott [31l., AMC/ST, Anglia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Gillan, Michael [24l., DL, Anglia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 1.7.2010 | Jones, Gethin [28l., DC, Walia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 2.7.2010 | Stef Frost [21l., AMR,ST, Anglia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 2.7.2010 | Precious Koko [22l., D R/L/C;MC, Anglia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|
| 2.7.2010 | Adam Wilson [21l., DC/DM/MC, Anglia] | | Wolny |
| ----------------------------------------------------------------------------------|

 

Pozbycie się tylu piłkarzy zmusiło minie do penetrowania rynku zawodników z kartą w ręku. Pierwszym moim transferem po takich obserwacjach, był Akinfenwa Ibukun [20l., Am R/L/C, Nigeria 1/0 J], z którym Germinal Beerschot rozwiązał umowę. Drugą zdobyczą, był także gracz, który grał ostatnio w Belgii. Laurent Manuel [24l., D/DM R, USA] pogrywał sobie w Oostende, gdzie jednak nie zrobił wielkiej kariery.

Karuzela transferowa w Bath trwała w najlepsze. Były zawodnik Celticu Glasgow – James Forrest [19l., AMC/ST, Szkocja] to uniwersalny zawodnik, ale pewniej czuje się w ataku. Na pozycję ofensywnego pomocnika ściągnąłem byłego gracza rezerw Atletico Madryt Juanję [23l., AMC, Hiszpania]. Po wzmocnieniach formacji ofensywnych przyszedł czas na obronę. W jednym dniu przybyło do klubu trzech zawodników, których od dawna obserwowałem. Pierwszy z nich to Rob Verbaarschot [28l., D R/C, Holandia] o, którego walczyłem w poprzednim sezonie, ale brak funduszy na płace uniemożliwił mi ten transfer. Drugim graczem był były gracz St. Mirren FC Darren McGregor [24l., DC, Szkocja]. Na lewej obronie do konkurencji Davisa ściągnąłem 18-letniego Declana McAvoya [18l., DL, Szkocja], który fizycznie prezentuje się rewelacyjnie. Rynek Szkocki był pod opieką jednego z obserwatorów i to właśnie scout wypatrzył na wolnym transferze byłego gracza Celticu Glasgow – Lucę Santonocito [19l., M L/C, Włochy].

Kompletowanie ekipy na sezon 2010/2011 zakończyliśmy zakupem prawdziwej perełki. Mój nowy asystent Callaghan, zaproponował mi Camazzolę [27l., DM/AMC, Brazylia] i nawet sekundy się nie zastanawiałem. Brazylijczyk podpisał dwu letni kontrakt. Tym transferem powoli zakończyliśmy budowę Bath na nowy sezon. Oczywiście dalej będę przeczesywał zawodników, którzy są na wolnym transferze, ale jak już kogoś się znajdzie to musi być to naprawdę rewelacyjny gracz.

 

W okresie przygotowawczym, podczas jednego ze sparingów Luijten złamał nogę. Taka kontuzja powoduje to , że Holenderski pomocnik nie zagra przez 8 miesięcy.

 

Obserwator, który od roku podróżował po Francji, zaproponował mi młodego napastnika Liama Fuhrmanna [19l., ST, Francja]. Nastolatek już nie mógł się doczekać podpisania kontraktu z nami i z miłą checią dołączył do zespołu. Jako Polak rynek mojej ojczyzny miałem obeznany i po kontuzji Luijtena zacząłem się rozglądać po Polsce w poszukiwaniu defensywnego pomocnika. Jakie było moje zdziwnienie, gdy zobaczyłem na wolnym transferze Pawła Strąka [27l., DM/MC, Polska]. Bez wahania zaoferowałam mu kontrakt, a ten bez problemów go podpisał.

 

Sparingi:

D; Fleetwood 3:3 (A. Ibukun, Juanje, I. Redan)

D; East Fife 1:0 (Fernando)

W; Grays Athletic 1:2 (J. Forrest)

D; GH Academy 1:1 (I. Redan )

Odnośnik do komentarza

M. Vaclavik – L. Davis, J. Van Erkiel, R. Verbaarschot, T. Binnion, A. Ibukun, P. Strąk, K. Mohamed, Camazzola, M. Pacanda, I. Redan

 

W poprzednim sezonie Lewes zajęło 15 miejsce i myślałem, że po takich wzmocnieniach nie będziemy mieć kłopotów z pokonaniem tejże drużyny. Założenia taktyczne moim podopieczni spełnili wszystkie, bo zdominowaliśmy przebieg meczu. 21 strzałów na bramkę rywali, 58 % posiadania piłki robi wrażenie. Znów tak jak w poprzednim sezonie zawiodła skuteczność. Rwałem włosy, gdy Redan nie potrafił trafić do pustej bramki albo, gdy zamiast strzelać to podawał. Pozytywnie zaskoczył mnie Mohamed, który na prawym skrzydle radził sobie równie dobrze co w ataku. Remis na początek może nie jest zły, ale zdecydowanie liczyłem na 3 punkty.

 

7.8.10. BSS [1/42], Twerton Park [717]

Bath [-] – Lewes [-]

Odnośnik do komentarza

M. Vaclavik – L. Davis, J. Van Erkiel, R. Verbaarschot, T. Binnion, A. Ibukun, P. Strąk, K. Mohamed, Camazzola, M. Pacanda, I. Redan

 

W II kolejce mierzyliśmy się z Gloucesterem. Zespół ten w poprzednim sezonie występował w BSN, gdzie, ledwo utrzymał się w lidze. Wyjazdowy mecz do Cirencesteru będziemy wspominać bardzo dobrze. Pokonaliśmy gości 4:2 i wreszcie nasza ofensywa pracowała poprawnie. Jedynym wyjątkiem była postawa Redana, który nie potrafi wykorzystać nawet 100% okazji do zdobycia gola. Wyręczył go doświadczony Pacanda, który zdobył dwa piękne gole. Lepiej od Holenderskiego napastnika zagrał Forrest i to właśnie on otrzyma szansę w kolejnym meczu od pierwszej minuty. Trzeba przyznać, że gospodarze nie grali słabo. Wręcz odwrotnie. Momentami byli zespołem lepszym, ale szybko wybijaliśmy, im z głowy dłuższą przewagę na boisku.

 

14.8.10. BSS [2/42], Corinium Stadium, Cirencester [492]

Gloucester [18] – Bath [12] 2:4 (N. Talbott `23 /k/, M. PACANDA `47, K. MOHAMED `57, T. Webb `82 /k/, J. FORREST `87, M. PACANDA `90+3)

Odnośnik do komentarza

 

M. Vaclavik – L. Davis, J. Van Erkiel, R. Verbaarschot, T. Binnion, A. Ibukun, P. Strąk, K. Mohamed, Camazzola, M. Pacanda, J. Forrest

 

Myślałem, że w spotkaniu z przed ostatnim Havant & W pokażemy się z dobrej strony I ucieszymy kibiców kilkoma bramkami. Niestety, 500 widzów ujrzało mecz, w którym to goście byli bliżsi odniesienia zwycięstwa. Tuż po przerwie Walker wykorzystał ładne dośrodkowanie od partnera i zrobiło się nieciekawie. Nie cofnęli się do defensywy tylko próbowali atakować dalej. Ciężko się grało przeciwko takiej drużynie, ale walczyliśmy do końca. Na 5 minut przed końcem remis zapewnił nam Forrset, który sprytnie ulokował piłkę w bramce. Spodziewałem się innego wyniku i mimo zdobycia punku nie jestem zadowolony. Myślę, że drużyn potrzebuje czasu, aby zrozumieć się na boisku.

 

17.8.10. BSS [3/42], Twerton Park, Bath [500]

Bath [5] – Havant & W [21] 1:1 (S. Walker `47, J. FORREST `85)

 

Odnośnik do komentarza

 

M. Vaclavik – L. Davis, J. Van Erkiel, R. Verbaarschot, T. Binnion, A. Ibukun, P. Strąk, K. Mohamed, Camazzola, M. Pacanda, I. Redan

 

Po remisie w poprzedniej kolejce spadliśmy na 8 pozycję i wyjechaliśmy do Eastleigh na spotkanie z tamtejszą drużyną. Gospodarze mieli ogromne szczęście, a my ogromnego pecha. Wszystko układało się po naszej myśli do 72 minuty. Strzeliliśmy dwa gole, a znów formą błysnął Forrest. Wracając do tej nieszczęsnej 72 minuty. Wtedy to sędzia Cooper podyktował rzut karny za rzekomy faul. Gospodarze zmniejszyli rozmiar porażki i to był punkt zwrotny w meczu. Przycisnęli nas do defensywy i w 90 minucie, przez gapiostwo obrońców straciliśmy bramkę i zwycięstwo. Van Erkel nie prezentuje takiej wysokiej formy jak w końcówce poprzedniego sezonu i oddam królestwo za porządnego stopera.

 

21.8.10. BSS [4/42], Silverlake Stadium, Eastleigh [672]

Eastleigh [10] – Bath [8] 2:2 (J. FORREST `34, K. MOHAMED `48, J. Brown `72 /k/, R. Gillespie `90)

Odnośnik do komentarza

Jose Amnesia - La Scala

 

Gorączkowo zacząłem poszukiwania stopera i w moje ręce wpadła oferta zakontraktowania doświadczonego stopera grającego ostatnio w S.C. Aszdod. Mowa tu o Jeanie II Dika Dika [31l., DC, Kamerun].

 

M. Vaclavik – L. Davis, J. Dika Dika, R. Verbaarschot, T. Binnion, Juanje, P. Strąk, K. Mohamed, Camazzola, R. McCormik, I. Redan

 

Spotkanie z rewelacyjnym beniaminkiem Truro było meczem, w którym o wyniku decydowały rzuty karne. Rzadko można obejrzeć mecz, gdzie wszystkie gola padają właśnie po wspomnianych karnych. Świadczy to o tym, że spotkanie było zacięte i pełne walki. W I połowie mimo naszej przewagi nie udało nam się zdobyć bramki z akcji, a jedynie z „karniaków”. Pewnym egzekutorem okazał się Camazzola. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i dalej było więcej walki niż gry. Połowy różniły się tym, że to my w drugiej odsłonie byliśmy zespołem grającym bardziej agresywnie. Goście zdobyli co prawda kontaktowego gola, ale nie daliśmy sobie wyszarpać zwycięstwa.

 

28.8.10. BSS [5/42], Twerton Park, Bath [527]

Bath [10] – Truro [5] 2:1 (CAMAZZOLA `24 /k/, `43 /k/ , A. Taylor `63)

Odnośnik do komentarza

Blue and Black - Long day (Original Mix)

 

James Forrest naciągnął mięsień łydki I pod okiem naszego fizjoterapeuty spędzi 5 tygodni.

 

M. Vaclavik – L. Davis, J. Van Erkiel, R. Verbaarschot, T. Binnion, Juanje, P. Strąk, K. Mohamed, Camazzola, R. McCormik, I. Redan

 

Stajemy się królem remisów. Podział punktów z Weston-super-Mare był naszym czwartym, a w tym pojedynku zupełnie na niego nie zasłużyliśmy. Rozpoczęło się fatalnie, bo już w 7 minucie nikt nie krył stojącego przed pole karnym Robinsona, a ten celnym strzałem po centrze Norwooda dał gospodarzom prowadzenie. Dla rywali był to początek oznaczający coraz gorszą grę. Nasze ataki były nie do zatrzymania, ale brakowało celnego uderzenia, które znalazło, by miejsce w bramce. Cóż z tego, że bombardowaliśmy bramkę Sawyera jak udało nam się tylko raz go pokonać. W 32 minucie doprowadziliśmy do remisu, a duży udział przy trafieniu Juanje miał Redan. Wyłożył on piłkę Hiszpanowi, który wygrał pojedynek w powietrzu z obrońcą i skierował piłkę do siatki. Ładnie graliśmy, ale jak już wspomniałem brakowało skuteczności. Mohamed 6 razy uderzał na bramkę, ale był dziś bardzo niecelny.

 

11.9.10. BSS [6/42]Woodspring Stadium, Weston-super-Mare [344]

Weston-super-Mare [11] – Bath [10] 1:1 (S. Robinson `7, JUANJE `32)

Odnośnik do komentarza

 

Z niewiadomych przyczyn Milan Pacanda nie stawił się na treningu. Otrzymał ostrzeżenie, a każdy kolejny taki wybryk będzie karany wstrzymaniem wypłaty na 2 tygodnie.

 

W II rudndzie kwalifikacynej do FA CUP trafiliśmy na spadkowicza z BSN – Redditch United.

 

M. Vaclavik – L. Davis, J. Dika Dika, R. Verbaarschot, T. Binnion, Juanje, P. Strąk, D. Winters, Camazzola, R. McCormik, I. Redan

 

W spotkaniu z Woking chcieliśmy skończyć z remisami i wreszcie zacząć wygrywać. Takie założenie się udało i po ciekawym meczu pokonaliśmy niżej notowany Woking FC. Rozpoczęło się od wpadki bramkarza gości Wintertona, który w dziwny sposób wbił piłkę do własnej bramki. Rywale byli rozbici psychicznie i poszliśmy za ciosem. Jeszcze przed przerwą strzeliliśmy dwa gole. Najpierw w 11 minucie McCormick wykorzystał prostopadłe podanie od Camazzoli i nie przestrzały się dwóch obrońców, a w 35 minucie znów błąd popełnił golkiper rywali. Za krótko wybił piłkę, Camazzola szybko odegrał ją na prawo do Redana, a ten z ostrego kąta pokonał wracającego do bramki golkipera. W II połowie rywale wyraźnie się otrząsnęli i po 4 minutach zdobyli kontaktową bramkę. Jednak nie pozwoliliśmy zawodnikom Woking pokazać, kto tu rządzi. W 59 minucie długie podanie Juanje, które przeleciało nad głowami obrońców i trafiło do rozpędzonego Redana. Holender z wielkim spokojem podwyższył prowadzenie. Goście jeszcze próbowali odrabiać straty, ale gol strzelony w 89 minucie na nic, im się zdał. Odnieśliśmy przekonywujące zwycięstwo, które pozwoliło wskoczyć nam na 6 miejsce.

 

18.9.10. BSS [7/42], Twerton Park, Bath [518]

Bath [8] – Woking FC [14] 4:2 (C. Winterton `7 /s/, R. MCCORMICK `11, I. REDAN `35, D. Lyle `49, I. REDAN `59, D. Lyle `89

)
Odnośnik do komentarza

 

M. Vaclavik – L. Davis, J. Dika Dika, R. Verbaarschot, T. Binnion, Juanje, P. Strąk, D. Winters, Camazzola, R. McCormik, I. Redan

 

Po wysokim pokonaniu Woking znów zacząłem myśleć o samych zwycięstwach. W meczu z Hampton & Richmond wróciliśmy jednak na ziemie. Spotkanie dosyć wyrównane, pełne walki. Gospodarze zajmowali 18 miejsce i na Boga takie potyczki trzeba wygrywać! Niestety, naszył łupem padł tylko jeden punkt i był to na 5 ligowy remis (najwięcej w całej lidze). W 37 minucie Camazzola źle wybił piłkę, którą podał wprost pod nogi Trainera, a ten szybko zaskoczył obronę prostopadłym podaniem do Hughesa-Masona. Gospodarze wyszli na prowadzenie i zaczęliśmy groźniej atakować. Rywale w 59 minucie grali w „10”, bo czerwoną kartkę na drugą żółta ujrzał Maisano. Od tego momentu zaczęła się walka z czasem. Waliliśmy głową w mur, ale w drugiej minucie doliczonego czasu gry wreszcie się nam udało przebić tą ścianę. Szybka kontra, Redan wyczekał aż McCormick zacznie biec i wyłożył mu piłkę wprost pod nogi. Kolejny remis i spadamy na 8 lokatę.

 

21.9.10. BSS [8/42]; Beveree Stadium, Hampton [357]

Hampton & Richmond [18] – Bath [5] 1:1 (K. Hughes-Mason `37, R. MCCORMICK 90+2)

Odnośnik do komentarza

Faithless - Not Going Home (Armin van Buuren Remix)

Jean II Dika Dika naciągnął ścięgno podkolanowe I nie zagra przez 5 tygodni.

 

M. Vaclavik – L. Davis, D. McAvoy, R. Verbaarschot, T. Binnion, A. Ibukun, P. Strąk, M. Pacanda, L. Santonocito, R. McCormik, I. Redan

 

Pucharowy mecz z Redditchem miał zakończyć się naszym zwycięstwem i pewnym awansem do kolejnej rundy. Niestety, jak to już w tym sezonie bywa, sięgnęliśmy po remis, a z takim rywalem to, jak, by porażka. Chodź patrząc na przebieg całego meczu to remis był wynikiem sprawiedliwym. Gospodarze zagrali naprawdę bardzo dobrze, ale spowodowane było to tym, że McAvoy w 27 minucie wyleciał z boiska i musieliśmy radzić sobie bez niego. Całe szczęście, że mieliśmy skutecznego Pacandę, który zapewnił nam dwie bramki.

 

25.9.10. FA Cup, 2 rudna kwal., Valley Stadium, Redditch [379]

Redditch [---] – Bath [bSS] 2:2 (M. PACANDA `15, M. PACANDA `30, C. Marshall `43, A. Charlton `81)

Odnośnik do komentarza

@Feno - Dwie drużyny jeszcze w lidze nie odniosły porażki - My i Bromley :)

@Vetr - Repertuar mam spory, bo na liście mam z 320 utworów, a staram się ją uzupełniać :)

 

 

Rob Verbaarschot nadwyrężył więzadła kolanowe i odpocznie od piłki 3 miesiące. Środek obrony zaczyna nam się sypać. Milan Pacanda po udanym występie w pucharze stłukł żebro i nie zagra przez 2 tygodnie.

 

M. Vaclavik – L. Davis, M. McGregor, J. van Erkiel, T. Binnion, A. Ibukun, L. Santonocito, P. Strąk, R. McCromik, D. Winters, I. Redan

 

Rewanżowy mecz z Redditchem rozpoczęliśmy z ogromnym animuszem, lecz cóż z tego jak w 26 minucie po pierwszym strzale na bramkę, goście, objęli prowadzenie. Dziura w obronie, a może nie zrozumienie stoperów ułatwiło sytuację McMinigalowi, który w sytuacji sam na sam przelobował Vaclavika. To była jedyna groźna sytuacja stworzona przez rywali. My mieliśmy takich na pęczki, ale znów brakowało skuteczności. Dopiero po zmianie stron coś się odblokowało i w 68 minucie Winters wykorzystał rzut karny za faul na Redanie. Właśnie Holender stał się naszym bohaterem w tym meczu po 84 minucie. Wtedy to Davis podłączył się pod ofensywną akcję, dośrodkował na wysokości pola karnego, a Redan którego nikt nie pilnował ze spokojem zapewnił nam zwycięstwo i awans do kolejnej rundy.

 

29.9.10. FA Cup, 2 rudna kwal, Powtórka, Twerton Park, Bath [493]

Bath [bSS] – Redditch [---] 2:1 (T. McMinigal `26, D. WINTERS `68 /K/, I. REDAN `83)

Odnośnik do komentarza

Nie przegrałeś, bo łazienka jest zamknięta :keke: Idzie dobrze i to jest najważniejsze :)

Wziąłem śrubokręt :P

 

 

Naszym Rywalem w kolejnej rundzie FA Cup, będzie Leamington [---].

 

M. Vaclavik – L. Davis, M. McGregor, J. van Erkiel, T. Binnion, A. Ibukun, Camazzola, P. Strąk, R. McCromik, D. Winters, I. Redan

 

Po wymęczonym awansie w pucharze, wróciliśmy do ligi, gdzie gościliśmy St. Albans. Spotkanie można opisać dwoma słowami : (prawie) pełna kontrola. Rozpoczęło się fenomenalnie. Redan ruszył prawym skrzydłem, zostawiając w tyle obrońcę, mając tyle swobody ściął do środka i leciutko wrzucił piłkę na 8 metr. Tam Winters przedłużył podanie do McCormicka, a ten spokojnym strzałem dał nam prowadzenie. Dodałem w nawiasie „prawie”, bo mimo naszej dominacji to rywale tuż przed przerwą zdołali wyrównać z rzutu karnego. W II połowie nie daliśmy już nadziei gościom i całe 45 minut przesiedzieliśmy na ich połowie. Wynik meczu ustalił Paweł Strąk, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i bombowym strzałem z 11 metrów dał nam zwycięstwo.

 

2.10.10. BSS [9/42], Twerton Park, Bath [487]

Bath [7] – St. Albans [11] 2:1 (R. MCCORMICK `2, P. Hakim `44 /k/, P. STRĄK `75)

Odnośnik do komentarza

Susana ft Omnia & The Blizzard - Closer (Beat Service Rmx / MS Big Room Rec)

 

M. Vaclavik – L. Davis, M. McGregor, J. van Erkiel, T. Binnion, A. Ibukun, Camazzola, P. Strąk, R. McCromik, J. Forrest, I. Redan

 

Po tym meczu mogę śmiało powiedzieć, że zawodnicy już się chyba zgrali i zrozumieli taktykę opartą na ataku pozycyjnym. Dobitnie przekonało się o tym Welling, które musiało uznać naszą wyższość. Po tej kolejce jesteśmy jedynym zespołem, który jeszcze nie doznał porażki. Spotkanie wyjazdowe przeciwko Welling na dobrą sprawę zaczęło się w drugiej połowie. W 51 minucie strzelanie rozpoczął Redan, który po rękach Monka wykończył dokładnie dogranie od Forresta. Niecałe 10 minut później właśnie Forrest podwyższył wynik. Strąk odebrał piłkę na 40 metrze i górą dograł do napastnika. Watoson zagapił się i zgubił krycie, a młody Szkot kilka sekund później cieszył się ze zdobytego gola. Gospodarze starali się jeszcze walczyć i w 71 minucie zdobyli kontaktowego gola. Jednak tego gola sędzia Martin nie powinien uznać, bo Finn w brutalny sposób przepchnął Binniona. Na 5 minut przed końcem ustaliliśmy wynik meczu. McCormik prostopadle podał do Forresta, a ten zaliczył druga asystę, bo odegrał na wolne pole, gdzie Pacanda wślizgiem wbił piłkę do bramki.

 

6.10.10. BSS [10/42], Park View Road, Welling [401]

Welling [14] – Bath [7] 1:3 (I. REDAN `51, J. FORREST `63, A. Finn `74, M. PACANDA `85)

Odnośnik do komentarza
Z niewiadomych przyczyn Milan Pacanda nie stawił się na treningu.

Mozę jest z czegoś niezadowolony... proponowałbym zaproponowac mu nowy nieco lepszy kontrakt, o ile pozwala ci na to budżet.

Pal licho. Nie będę z nim przedłużać kontraktu. Jest już zaawansowany wiekowo i jego atrybuty fizyczne lecą na łeb, na szyję.

 

 

M. Vaclavik – L. Davis, M. McGregor, J. van Erkiel, T. Binnion, Junaje, Camazzola, P. Strąk, R. McCromik, J. Forrest, L. Fuhrmann

 

Naszym rywalem w 3 rundzie kwalifikacyjnej FA Cup był nieznany mi nawet z nazwy klub – Leamington. Oczywiście z takimi leszczami poradziliśmy sobie bez trudu, ale osiągnęliśmy to po najmniejszej linii oporu i po olbrzymim stresie. Napisałem, że bez trudu bo widać było, że jesteśmy zespołem lepszym. Nie martwiłem się, że przez 90 minut nie strzeliliśmy gola, bo ostatnio mamy rewelacyjne końcówki. Tak było tym razem. Bramkę na wagę awansu strzelił 19 letni Forrest, po prostopadłym dograniu od Wintersa. Awansujemy dalej i przedłużamy serię spotkań bez porażki!

 

9.10.10. New Windmill Ground, Leamington Spa [919]

Leamington [---] – Bath [bSS] 0:1 (J. FORREST 90+1)

Odnośnik do komentarza

Armin van Buuren Ft.Susana - If You Should Go (John O'Callaghan Remix)

 

M. Vaclavik – L. Davis, M. McGregor, J. van Erkiel, T. Binnion, Junaje, Camazzola, P. Strąk, RM. Pacanda, J. Forrest, I. Redan

 

W lidze dawno nie mierzyliśmy się z zespołem, który był wyżej od nas. Więc na pojedynek z Dover czekałem z utęsknieniem. Chciałem zobaczyć jak zaprezentujemy się na tle mocnego zespołu. Byłem w szoku już po pierwszej połowie. Daliśmy wyszumieć się gospodarzom w pierwszym kwadransie, a potem wrzuciliśmy piąty bieg. Minutę przed zakończeniem pierwszej połowy zaczęliśmy swój „show”. Camazzola znakomicie dograł w tempo do Forresta, a ten mimo nacisku w polu karnym przez McCullocha zdołał oddać celny i skuteczny strzał. Po zmianie stron nadal zawzięcie atakowaliśmy, czego przykładem była bramka na 2:0. Davis popisał się na lewej flance kapitalnym rajdem, dośrodkował na 5 metr do Redana, a ten lekko musnął piłkę i zdobył swojego piątego gola w sezonie. Rywal zmuszony był do grania z kontry i jedna z nielicznych zakończyła się golem. Nie przestraszyła nas strata jednej bramki i dalej graliśmy swoje. 5 minut po straceniu gola Forrest uderzenie z 12 metrów podwyższył prowadzenia, a w 81 minucie po wykorzystaniu rzutu karnego ustalił wynik meczu. Rozgromiliśmy lidera czego się nie spodziewałem!

 

16.10.10. BSS [11/42], Crabble Athletic Ground, Dover [1169]

Dover [1] – Bath [4] 1:4 (J. FORREST `44, I. REDAN `58, S. Brinkhurst `61, J. FORREST `66, J. FORREST `81 /k/)

Odnośnik do komentarza

 

Travis Binnion wybił palec u nogi i odpocznie od gry przez 12 dni.

Iwan Redan nie zagra przez 6 dni po tym jak nabawił się zatrucia pokarmowego.

M. Vaclavik – L. Davis, M. McGregor, J. van Erkiel, l. mANUEL, Junaje, Camazzola, P. Strąk, R. Mcormick, J. Forrest, L. Fuhrmann

 

W 4 rundzie kwalifikacyjnej do FA Cup, trafiliśmy na Lewes, które gra tak jak my w BSS. Rywale spisują się w lidze bardzo słabo i spokojnie, bez większego wysiłku wyeliminowaliśmy ich z pucharu. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe niż 2:0, ale golkiper gospodarzy – Summersgill miał dziś swój dzień i bronił prawie wszystko. Dwa razy nie miał szans na obronę, bo najpierw w 64 minucie McCromick technicznie uderzył po podaniu Juanje, a strzał Forresta z 88 minuty był oddany z bardzo bliskiej odległości.

 

23.10.10. FA Cup 4 runda El.; The Dripping Pan, Lewes [839]

Lewes [bSS] – Bath [bSS] 0:2 (R. MCCORMICK `64, J. FORREST `88)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...