Skocz do zawartości

Bath City - W rytmach Trance d-_-b


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Farnborough po moim odejściu wystrzeliło w górę i po 25 kolejkach zajmują 12 miejsce!! Coś niesamowitego!!

jaki demotywator :roll:

Leją wszystkich jak leci :|

 

S. Perrin – D. Bunce, S. Bennett, G. Jones, T. Binnion – M. Browning – A. Harris, S. Jombarti – R. Evans, M. Perrott - S. Douglas

 

Debiut w roli szkoleniowca Bath przypadł mi na ciężki mecz przeciwko Newport Co. Gospodarze walczą o awans i ten mecz nam pokazał, ile obecnie brakuje nam do rywali. Może nie zagraliśmy najgorzej, ale łatwo daliśmy sobie narzucić styl gry i efektem tego była porażka. Jeszcze w pierwszej połowie walczyliśmy jak równy z równym. Doprowadziliśmy do remisu, bo już w 2 minucie straciliśmy głupiego gola. Niestety, druga odsłona tego meczu była pod dyktando rywali. Jednak przegraliśmy skromnie 1-2 może dlatego , że gospodarze wykazywali się pod naszą bramką wyjątkową nonszalancją.

 

30.1.10. BSS [26/42], Newport Stadium, Newport [1249]

Newport Co [2] – Bath [20] 2:1 (C. Henry `2, S. DOUGLAS `25, K. Morgan `67)

Odnośnik do komentarza

Po tym meczu do klubu wreszcie zawitał Richard Forsyth mój nowy asystent.

 

S. Perrin – D. Bunce, S. Bennett, G. Jones, T. Binnion – M. Browning – A. Harris, S. Jombarti – R. Evans, M. Perrott - S. Douglas

 

Po meczu z drugim w tabeli Newport Co kolejny mecz znów graliśmy z zespołem, który był w górnej połowie tabeli – Basingstoke. Pierwszy mecz u siebie za mojej kadencji wypadł całkiem przyzwoicie. Bez bramkowy remis z taką drużyną jak Basingstoke może napawać optymizmem i widać, że zespół powoli łapie moją taktykę. Fakt, że to gościom należało się zwycięstwo, bo to oni byli zespołem troszkę lepszym, ale dzielnie stawiliśmy, im czoła i nie daliśmy wbić sobie bramki.

 

6.2.10. BSS [27/42], Twerton Park, Bath [487]

Bath [20] – Basingstoke [9] 0:0

Odnośnik do komentarza

Na drugi dzień po ligowym meczu w klubie zameldował się Adam Wilson [21l., DC/DM/MC], który przybył do nas z wolnego transferu. Tuż po Adamie podpisaliśmy kontrakt z Paulem Jarvisem [20l., AM L/C, Anglia], który za darmo przybył do nas z Lancasteru City.

 

Lewis Hogg nas środkowy pomocnik doznał urazu biodra na treningu i jego absencja wyniesie aż 7 miesięcy!

 

Poszukiwałem także klubu patronackiego i takowy się znalazł po tygodniu poszukiwań. Był, nim Bristol Rovers grający, na co dzień w League One.

 

Przed meczem z ostatnim Weymouth przystąpiliśmy z pewnymi roszadami w składzie. W pierwszej jedenastce pojawią się dwaj nowi gracze, a w ataku szansę dostanie młody Sheridan:

 

S. Perrin – D. Bunce, A. Wilson, G. Jones, T. Binnion – M. Browning – A. Harris, S. Jombarti – P. Jarvis, M. Perrott - S. Douglas

 

Pierwszy raz a mojej kadencji w Bath byliśmy tym zespołem, który dominował na boisku. Ostatni Weymouth postawił na żelazną obronę i niestety nie udało nam się przełamać. Słaba celność spowodowała, że znów nie udało nam się zdobyć upragnionego gola. Słabo spisał się młody Sherindan, a jego zmiennik Mohamed wprowadził do gry trochę orzeźwienia, ale było to za mało. Remis z ostatnim zespołem nie jest dobrym wynikiem, ale w tym sezonie celuję w utrzymanie. Musimy ciułać punkty, lecz tu powinniśmy sięgnąć po magiczne 3 oczka. Staines wygrało swój mecz i do bezpiecznej pozycji tracimy 2 punkty, a była szans na wydostanie się z dołka.

 

13.2.10., BSS [28/42] Twerton Park, Bath [497]

Bath [20] – Weymouth FC [22] 0:0

Odnośnik do komentarza

S. Perrin – D. Bunce, A. Wilson, G. Jones, T. Binnion, P. Jarvis, M. Browning, S. Jombarti, B. Sherindan, K. Mohamad, S. Frost

 

Po niezbyt okazałym wyniku z ostatnią ekipą ligi, w kolejnej kolejce zmierzyliśmy się z zespołem, który podobnie jak i my walczył o utrzymanie. Lewes od początku postawiło na atak, podobnie jak i my. Spotkanie był nawet ciekawe, obfitujące w dużą ilośc strzałów, lecz nie zawsze docierały one w światło bramki. Spotkanie było naprawdę wyrównane, że remis był, by chyba najsprawiedliwszym wynikiem. Jednak po 90 minutach gry to my schodziliśmy dumni. Pokonaliśmy gospodarzy skromnie, bo tylko 1:0. Sherindan dobił uderzenie z karnego, którego wykonywał Jombarti. Pozwoliło nam to na wydostanie się z miejsca spadkowego!

20.2.10. BSS [29/42], The Dripping Pan, Lewes [312]

Lewes [18] – Bath [20] 0:1 (B. SHERINDAN `59)

Odnośnik do komentarza

S. Perrin – D. Bunce, A. Wilson, G. Jones, T. Binnion, P. Jarvis, M. Browning, S. Jombarti, B. Sherindan, K. Mohamad, S. Frost

 

Domowe spotkanie przeciwko Welling było bardzo dziwne. Mięliśmy przewagę w posiadaniu piłki, oddaliśmy prawie dwa razy więcej strzałów, a tu goście wygrali spotkanie. Dziwna sprawa. Straciliśmy dwa gole po szybkich kontrach i po błędach obrony (mmm jak ja to kocham). Jednak ta porażka była zasłużona. Oddaliśmy więcej strzałów, lecz nic z tego nie wynikało. Gdy już trafialiśmy w bramkę, to strzelaliśmy bardzo lekko i przewidywalnie. Rywale wykorzystali swoje dwie szansę i to oni cieszyli się ze zwycięstwa. Znów zostaliśmy zepchnięci do strefy spadkowej.

27.2.10; BSS [30/42]; Twerton Park, Bath [487]

Bath [19] – Welling [15] 0:2 (J. Obersteller `36, A. Varney `61)

Odnośnik do komentarza

2 marca dopiąłem dwóch transferów. Oba zawdzięczam mojemu asystentowi, który sam mi ich polecił. Pierwszy z nich do Robert McCormick [27l., ST, Anglia], który grał ostatnio w FC Belize, a jego wykupienie kosztowało nas 4 tys €. Drugim zakupem, było wyciągnięcie z rezerw Northampton Town Liama Davisa [23l., DL/ML, Anglia] za marne 1,5 tys. €.

Kilka dni później znów popisał się mój asystent, który wypatrzył nie wiem skąd młodego stopera rodem z Holandii Jeroena van Erkela [19l., DC, Holandia]. Gracz na wolnym transferze, więc za jego przybycie nic nie zapłaciliśmy.

 

J. Robinson – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, P. Jarvis, M. Browning, S. Jombarti, B. Sherindan, K. Mohamad, R. McCormick

 

Po ostatniej porażce, sądziłem, że w starciu z Easleigh, które zajmowało 5 miejsce nie mamy szans. Moje przekonania się potwierdziły, ale w 50%. Gospodarze byli lepsi od nas i to dosyć wyraziście, ale tylko w pierwszej połowie. Wygrywali z nami 1:0 po trafieniu Betta, ale w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, Sherindan natchnął w nas nową siłę. Po zmianie stron wyraźnie nasza forma podskoczyła do góry, ale po wyrównanych drugich 45 minutach musieliśmy cieszyć się z remisu.

 

6.3.10. BSS [31/42], Silverlake Stadium, Eastleigh [456]

Eastleigh [5] – Bath [21] 1:1 (C. Bett `38, B. SHERINDAN `45+1)

 

Nie nacieszyliśmy się długo z gry McCormicka, a ten już doznał poważnej kontuzji. Złamał kość śródstopia i nie zagra przez 6 miesięcy.

 

J. Robinson – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, P. Jarvis, M. Browning, S. Jombarti, B. Sherindan, K. Mohamad, S. Douglas

 

Dobra druga połowa w poprzednim spotkaniu natchnęła w nas nowego ducha. Widać to było w spotkaniu z Worcester. Zespół który zajmował 10 miejsce w tabeli nie potrafił sobie dziś z nami poradzić. Naprawdę zagraliśmy koncertowo z jednym wyjątkiem. Nie miał kto strzelać. Poszukiwania skutecznego napastnika od teraz będą dla mnie priorytetem. Mohamed z łatwością wypracowywał sobie okazję strzelecką, lecz 6 z jego strzałów tylko dwa razy trafiło w światło bramki. Ale i tak jestem zadowolony z przebiegu spotkania, a szczególnie z końcowego wyniku. Po samobójczym trafieniu bramkarza gości – Ryana Northmora – sięgnęliśmy po cenne 3 punkty. Pozwoliło nam to na awans aż na 17 pozycję!

9.3.10. BSS [32/42], Twerton Park, Bath [511]

Bath [21] – Worcester [10] 1:0 (R. Northmore /sam/ `57)

Odnośnik do komentarza

R. Robinson – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, P. Jarvis, D. Bunce, M. Perrott, S. Jombarti, B. Sherindan, K. Mohamad

 

Ostatnie zwycięstwo wyraźnie nas podbudowało i poprawiło nastroje w zespole. Przed spotkanie z Bishop’s Stortford byliśmy naprawdę pewni swego. Rywale zajmowali przed ostatnie miejsce i był to bardzo ważny mecz. Spisaliśmy się naprawdę znakomicie. Może i rywale byli więcej czasu przy piłce, ale ograniczali się oni do strzałów z dystansu, co, im wychodziło komicznie. Perfekcyjnie zagrał nasz nowy nabytek Liam Davis, który na lewej flance był nie do przejścia. Także w ofensywie Liam był rewelacyjny. Dwie asysty po ostrych dośrodkowaniach na bramki zamienili Wilson i van Erkel. Oba gole padły po stałych fragmentach gry. Dołożyliśmy jeszcze jedną bramkę , a jej autorem był prawy pomocnik Jombarti. Dobre spotkanie i teraz nad strefą spadkową mamy aż 4 punkty przewagi.

13.3.10. BSS [33/42], Twerton Park, Bath [512]

Bath [17] – Bishop’s Stortford [21] 3:0 (S. JOMBARTI `45, J. VAN ERKEL `61, A. WILSON `73)

Odnośnik do komentarza

Za namową mojego asystenta, do klubu zawitał Michal Vaclavik [33l., GK, Czechy 8/0 J], który z wolnego transferu przybył do Bath w glorii chwały i uznania. Kibicie od razu uznali pojawienie się Czecha za transfer stulecia.

 

M. Vaclavik – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, P. Jarvis, A. Harris, M. Perrott, S. Jombarti, B. Sherindan, K. Mohamad

 

W tym spotkaniu okazaliśmy się bez silni. Nie potrafiliśmy stworzyć ani jednej okazji strzeleckiej przez 90 minut. Rywale także jakoś nie kwapili się do masowego strzelania gola i tylko wbili nam jednego. Okazali nam litość, ale także Vaclavik pokazał, że mimo zaawansowanego wieku potrafi dobrze bronić. Gdzie do linii obrony nie miałem większych zastrzeżeń, to formacja ofensywna była najsłabszą w naszej ekipie. Ważne jest to, że utrzymaliśmy dobre, 17 miejsce i nad strefa spadkową mamy przewagę kilku punktów.

 

20.3.10. BSS [34/42], Ship Lane, Thurrock [246]

Thurrock [11] – Bath [17] 1:0 (S. Brinkhurts `64)

Odnośnik do komentarza

M. Vaclavik – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, P. Jarvis, A. Harris, M. Perrott, S. Jombarti, B. Sherindan, K. Mohamad

 

Nie sądziłem, że będziemy potrafili tak się zmobilizować po sromotnej porażce w poprzedniej kolejce. St. Albans nie było słabym zespołem, a to my byliśmy dziś w nieziemskiej formie. Dawno nie widziałem tak grającego Bath. Szybkie wymiany piłek, szybkie ataki, spokojna gra w obronie no i wreszcie skuteczność. Odblokował się Kaid Mohamed, który dwa razy wpisał się na listę strzelców. Mecz może, by potoczył się, inaczej, gdyby gospodarze wykorzystali rzut karny w 49 minucie. Wtedy to wyszli, by na prowadzenie i nie wiem czy potrafilibyśmy się zebrać w sobie o odrobić straty. Jednak Vaclavik wyczuł intencje Hakima i wyłapał piłkę. Dzięki temu zwycięstwu mamy już 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Z taką gra jak dziś utrzymanie będzie pewne.

 

27.3.10. BSS [35/42], Clarence Park, St. Albans [258]

St. Albans [10] – Bath [17] 1:3 (S. JOMBARTI `7, G. Cohen `42, K. MOHAMED `59, K. MOHAMED `73)

Odnośnik do komentarza

Spytałem się Vaclavika, ktO mógłby jeszcze zagrać z jego kraju w Bath. Nowy golkiper dał mi namiary na Milana Pacandę [32l., AM/ST, Czechy 7/1 J], z którym szybko podpisaliśmy kontrakt. Milan grał w Znojmo, ale kończył mu się kontrakt i bez problemu przeszedł do nas za darmo.

 

M. Vaclavik – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, R. Evans, A. Harris, S. Jombarti, P. Jarvis, B. Sherindan, K. Mohamed

 

Przed ostatni w tabeli zespół Staines postawił na twarde warunki. Mimo tego, że graliśmy na własnym obiekcie to nie potrafiliśmy sobie wypracować odpowiedniej przewagi do odniesienia zwycięstwa. W I połowie kibice mogli się nudzić, bo nic ciekawego się nie działo. Taki typowy mecz walki. W drugiej odsłonie, a szczególnie po 70 minucie ruszyliśmy do ataku, ale to samo zrobili goście. To oni w 74 minucie za sprawą pięknego uderzenia z rzutu wolnego objęli prowadzenie. Całe szczęście, że szybko potrafiliśmy odrobić straty, bo po 5 minutach na tablicy widniał wynik 1:1. Także skorzystaliśmy ze stałego fragmentu gry, ale tym razem z rzutu rożnego. Szkoda remisu, bo rywal był w naszym zasięgu.

 

30.3.10. BSS [36/42], Twerton Park, Bath [509]

Bath [17] – Staines [21] 1:1 (D. Thomas `74, G. JONES `79)

Odnośnik do komentarza

M. Vaclavik – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, P. Jarvis, A. Harris, S. Jombarti, M. Pacanda, B. Sherindan, K. Mohamed

 

Drużyna Hampton & Richmond walczyła o awans, ale w starciu z nami nie było tego widać. Byliśmy równorzędnym rywalem dla gospodarzy. Jednak mecz nie obfitował w jakieś super emocje. Było dużo strzałów, ale duża większość z nich przelatywała obok bramki. Rywale oddali dwa celne strzały, a my tylko jeden. Mało było groźnych sytuacji, które mogłyby podnieść ciśnienie. Taką nieliczna akcją była sytuacja z 11 minuty, gdzie został ustalony wynik meczu. Gospodarze w środku pola zaskoczyli nas długą, prostopadłą piłką za plecy obrońców i Moore zapewnił trzy punkty swojemu zespołowi. Porażka zepchnęła nas na 18 pozycję i nad strefą spadkową mamy 4 punkty przewagi.

5.4.10. BSS [37/42], Beveree Stadium, Hampton [450]

Hampton & Richmond [4] – Bath [17] 1:0 (L. Moore `11)

Odnośnik do komentarza

Po ostatniej kolejce Maidenhead zapewniło sobie awans do wyżej klasy rozgrywkowej.

 

M. Vaclavik – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, P. Jarvis, A. Harris, S. Jombarti, M. Pacanda, B. Sherindan, K. Mohamed

 

Liga powoli się kończyła I niedługo zaczną się pierwsze spadki i awanse. My mając przed tą kolejką 4 punkty przewagi nad strefą spadkową musimy uważać, aby nie zaliczyć jakiegoś potknięcia. W spotkaniu z wyżej notowanym Dover daliśmy do zrozumienia, że nabieramy rozpędu. Goście nie mięli okazji do zdobycia gola, gdyż nasza obrona zagrał twardy, siłowy futbol. Napastnicy Dover nie potrafili odnaleźć się w takiej sytuacji i trzeba było wykorzystać taką sytuację. Gol Sherindana w 45 minucie dodał nam odwagi i w drugiej połowie atakowaliśmy aż miło było patrzeć. Znów zawodziła skuteczność napastnik, więc do ofensywny ruszyli obrońcy. Przy każdym rzucie rożnym stoperzy oddawali groźne strzały, aby w 82 minucie Van Erkel wreszcie znalazł drogę do sitaki. Gol młodego Holenderskiego obrońcy ustalił wynik meczu. Nad strefą spadkową mamy już 7 punktów przewagi!

104.10. BSS [38/42], Twerton Park, Bath [509]

Bath [18] – Dover [13] 2:0 (B. SHERIDAN `45, J. VAN ERKEL `82)

Odnośnik do komentarza

Milan Pacanda doznał urazu rzepki kolanowej I nie zagra przez 6 tygodni.

 

M. Vaclavik – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, P. Jarvis, A. Harris, S. Jombarti, S. Rogers, B. Sherindan, K. Mohamed

 

Mecz przeciwko Braintree to spotkanie bez historii. Nie było tu walki, nie było tu stu procentowych okazji do zdobycia gola, po prostu obie drużyny wyszły z nastawieniem na remis. Dla nas to dobry wynik, bo rywal zajmował 7 pozycję, a nam teraz każdy punkt jest ważny. Bohaterem spotkania został Van Erkel. Ten młody obrońca pokazał klasę, wybijając z głowy mozolne zapędy napastników. Nad strefą spadkową mamy 5 punktów przewagi, a do końca zostały 3 kolejki, więc utrzymanie jest na wyciągnięcie ręki.

 

17.410. BSS [39/42], Cressing Road Stadium, Braintree [479]

Barintree [7] – Bath [17] 0:0

Odnośnik do komentarza

M. Vaclavik – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, P. Jarvis, A. Harris, S. Jombarti, S. Rogers, B. Sherindan, K. Mohamed

 

507 widzów przyszło oglądać dwa oblicza Bath w meczu przeciwko Bromley. W I połowie robiliśmy wszystko dobrze i schodziliśmy do szatni jak zespół prowadzący. Bramkę zdobył Jarvis po akcji w polu karnym wraz z Sherindanem. Chyba za szybko poczuliśmy smak zwycięstwa, bo te 3 punkty, które byśmy zdobyli bardzo przybliżyło, by nas do utrzymania. Jednak po zmianie stron zapomnieliśmy jak grać i do goście przejęli inicjatywę. Broniliśmy się dzielnie, od czasu do czasu groźnie kontrując. Na 7 minut przed końcem po dośrodkowaniu Halla, w ogromnym zamieszaniu przed bramką Vaclavika Cumbers trafił głową do siatki. Wymknęło się nam prowadzenie w ostatniej chwili i walka o utrzymanie będzie trwała do samego końca.

 

20.4.10. BSS [40/42], Twerton Park, Bath [507]

Bath [17] – Bromley [11] 1:1 (P. JARVIS `38, L. Cumbers `83)

Odnośnik do komentarza

M. Vaclavik – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, P. Jarvis, A. Harris, S. Jombarti, S. Rogers, B. Sherindan, K. Mohamed

 

Przed ostatni mecz graliśmy z liderem, z drużyną, która już dawno zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach – Maidenhead. Jakie było moje zdziwienie, gdy od samego początku zaczęliśmy atakować i zepchnęliśmy gości do obrony. Podobała mi się nasza gra jak nigdy dotąd. Ofensywna piłka jaką mogli ujrzeć miejscowi kibice została okraszona imponującym dopingiem. Odpłaciliśmy się fanom i już po 20 minutach wyszliśmy na prowadzenie. Indywidualną akcją popisał się Mohamed. Kald naprawdę błysnął w tym meczu i słusznie otrzymał miano najlepszego gracza meczu. Po zmianie stron wreszcie zagraliśmy tak jak w I połowie. Swoją cudną grę przypieczętowaliśmy drugim golem w 85 minucie. Bunce przytomnie wycofał piłkę przed pole karne, a Cornwall mocnym uderzeniem zdobył bramkę. Po końcowym gwizdku odetchnąłem z ulgą. Utrzymaliśmy się i pokazaliśmy, że w następnym sezonie po kilku wzmocnieniach możemy śmiało myśleć o włączeniu się do walki o awans!

 

24.4.10. BSS [41/42], Twerton Park, Bath [511]

Bath [17] – Maidenhead [1] 2:0 (K. MOHAMED `20, A. CORNWALL `85)

 

:klaszcze::debesciak::eusa_dance:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze przed ostatnim meczem w lidze udało mi się sprowadzić fantastycznego piłkarza. Obserwowałem rynek wolnych zawodników i w oko od razu rzucił mi się Ramon Luijten [28l., DMC/MC, Holandia]. O dziwo Ramon zgodził się na skromną pensję i podpisał z nami kontrakt! Były zawodnik FC Den Bosch będzie fenomenalnym wzmocnieniem!

Kilka godzin po Holendrze podpis pod kontraktem złożył zawodnik ze Szkocji – David Winters [28l., ST, Szkocja]. 28 letni napastnik pozostawał bez pracodawcy i jak sam przyznał jako jedyni od dłuższego czasu zgłosiliśmy się do niego. David z radością podpisał się pod umową i wzmocnił nasz zespół.

 

 

M. Vaclavik – L. Davis, A. Wilson, J. van Erkel, T. Binnion, P. Jarvis, R. Luijten, S. Jombarti, S. Rogers, B. Sherindan, K. Mohamed

 

Ostatni mecz ligowy rozgrywany był o “pietruszkę”. My się utrzymaliśmy, a rywale zajęli bezpieczną pozycję w środkowej strefie. Z dwoma nowymi nabytkami graliśmy dobrze, ale to rywal był lepszy. Oddał więcej strzałów, był więcej czasu przy piłce. Całe szczęście, że w futbolu nie grają statystyki. Po zaciętej walce pokonaliśmy gospodarzy, a swoją pierwszą bramkę w Bath zaliczył Winters. Luijten pograł tylko 30 minut i musiał zejść z boiska.

1.5.10. BSS [42/42], Kingfield Stadium, Woking [1756]

Woking FC [11] – Bath [16] 1:2 (J. VAN ERKEL `36, D. WINTERS `72, W. Graves `77)

 

Batj City - sezon 2009/2010

 

| Wyb   | Kraj  | Wiek  | Inf   | Nazwisko          | Pozycja      | Morale     | Kon   | M.      | Br.   | As.   | Śr. Oc. | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| BR    | CZE   | 34    | Ktz   | Michal Vaclavik   | BR           | Znakomite  | 97%   | 9       | -     | 1     | 6.93    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | ENG   | 27    |       | Ryan Robinson     | BR           | Niskie     | 96%   | 21      | -     | -     | 6.80    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OP    | IRL   | 23    | Men   | Travis Binnion    | O PL         | Znakomite  | 69%   | 34      | 1     | 2     | 7.10    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | ENG   | 24    | Ktz   | Michael Gillan    | O L          | W porządku | 88%   | 22 (2)  | 1     | -     | 6.53    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | WAL   | 28    |       | Gethin Jones      | O Ś          | Znakomite  | 90%   | 32 (10) | 2     | 1     | 6.80    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OŚ    | NED   | 19    |       | Jeroen van Erkel  | O Ś          | Znakomite  | 79%   | 12      | 3     | 1     | 7.66    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OŚ    | ENG   | 21    |       | Adam Wilson       | O Ś, DP, P Ś | Znakomite  | 84%   | 15      | 1     | -     | 7.04    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | ENG   | 33    | Men   | Jim Rollo         | O/WO P       | Dobre      | 95%   | 10 (8)  | 1     | 1     | 6.86    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | ENG   | 24    | Int   | Danny Bunce       | O/P L        | B. dobre   | 92%   | 20 (11) | -     | 6     | 6.93    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| OL    | ENG   | 23    | Ktz   | Liam Davis        | WO/OP L      | B. dobre   | 72%   | 12      | -     | 5     | 7.21    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| DPŚ   | NED   | 28    | Ktz   | Ramon Luijten     | DP, P Ś      | W porządku | 60%   | 1       | -     | -     | 6.30    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | WAL   | 39    | Men   | Marcus Browning   | DP, P Ś      | B. dobre   | 98%   | 26 (2)  | 3     | 5     | 6.88    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | ENG   | 21    | Int   | Mike Perrott      | P PŚ         | Niskie     | 97%   | 28 (2)  | -     | 1     | 6.55    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | WAL   | 29    | Int   | Adrian Harris     | P Ś          | Dobre      | 98%   | 22 (3)  | -     | 3     | 6.48    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| PP    | POR   | 22    | Men   | Sido Jombarti     | OP PŚ        | Znakomite  | 66%   | 42 (2)  | 6     | 5     | 6.86    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| N     | WAL   | 25    |       | Kaid Mohamed      | OP P, N      | Znakomite  | 75%   | 44 (3)  | 12    | 4     | 6.65    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| PL    | ENG   | 20    |       | Paul Jarvis       | OP LŚ        | Znakomite  | 81%   | 15      | 1     | 1     | 6.77    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | WAL   | 26    |       | Richard Evans     | OP L         | W porządku | 96%   | 22 (4)  | 2     | 1     | 6.62    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | ENG   | 27    | Ktz   | Lewis Hogg        | OP Ś         | W porządku | 65%   | 10 (6)  | 2     | 2     | 6.67    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | CZE   | 32    | Ktz   | Milan Pacanda     | OP/N Ś       | Niskie     | 71%   | 2 (1)   | -     | -     | 6.10    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| N     | SCO   | 28    | Ktz   | David Winters     | N            | Dobre      | 80%   | 1       | 1     | -     | 6.90    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | ENG   | 20    | Men   | Brinsley Sheridan | N            | B. dobre   | 98%   | 22 (1)  | 5     | 1     | 6.63    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -     | ENG   | 27    | Ktz   | Robert McCormick  | N            | Niskie     | 55%   | 1       | -     | -     | 6.80    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

Odnośnik do komentarza

Liam Davis naciągnął ścięgno podkolanowe i odpocznie od kopania piłki przez 6 tygodnie. Dużo mniej będzie odpoczywać Luijten, który stłukł żebro i nie zagra przez 2 tygodnie.

Rozpocząłem czystkę w zespole. Powoli zwalniam niepotrzebnych graczy. Na chwilę obecną z klubem pożegnali się:

Matthew Coupe [31l., D L/C, Walia]; Chris Holland [29l., D L/C, Anglia]; Owen Dunn [20l., GK, Anglia], Raiff Gwinnett [19l., DR, Anglia], Sekani Simpson [26l., D R/C, Anglia]; Ashley Caldwell [20l., MC, Anglia].

Nie tylko pozbywałem się zawodników, ale dalej penetrowałem rynek Holenderski. Na wolnym transferze, bo tylko taki wchodził w grę, wypatrzyłem Iwana Redana [29l., ST, Holandia]. Iwan podpisał dwu letni kontrakt i powinien być fantastycznym wzmocnieniem.

 

ANGLIA W LICZBACH:

 

Premiership:

1. Man City [91 pkt.]; 2. Man Utd [85 pkt.]; 3. Chelsea Londyn [79 pkt.]

18. Fulham [29 pkt.]; 19. Wigan [27 pkt.]; 20. Blackpool [16 pkt.]

 

Król strzelców:

1. C. Tevez [Man City] – 29; 2. D. Drogba [Chelsea] – 25; 3. W. Rooney [Man Utd] – 21

 

Król asyst:

1. T. Huddlestone [Tottenham] – 16; 2. J. Obi Mikel [Chelsea] – 15

 

Najlepszy gracz:

1. G. Bale [Tottentham] – 8.14; 2. J. Obi Mikel [Chelsea] – 8.14

 

CHAMPIOSNHIP:

Awans: Middlesbrough FC; Portsmouth FC; Q.P.R.

Spadek: Crystal Palace; Swensea City, Preston North End

Król Strzelców: J. Scotland [ipswich] – 30

Król Asyst: J. Pina [sheffield] – 23

Najlepszy gracz: A. Dawnson [Hull] – 7.98

 

LEAGUE ONE:

Awans: Colchester; Huddersfield, Sheffield W.

Spadek: Stockport, Gillingham, Yeovil Town, Wycombe

Król strzelców: K. Lisbie [Colchester] - 24

Król asyst: G. Basey [Charlton] - 16

Najlepszy gracz: M. Kelly [Cochester] – 7.74

 

LEAGUE TWO:

Awans: Rotherham, Bradford , Northampton, Notts County

Spadek: Chesterfield, Cheltenham

Król strzelców: T. Pope [Rotherham] - 24

Król asyst: J. Harley [Notts County] - 19

Najlepszy gracz: J. Harley [Notts County] – 7.78

CONFERENCE:

Awans: Stevenage, Luton

Spadek: Altrincham, Grays Athletic, Salisbury, Chester

Król strzelców: T. Carddock [Luton] - 24

Król asyst: K. Gate [Gateshead] - 16

Najlepszy gracz: A. Cresswell [Wrexham] – 7.87

CONFERENCE NORTH:

Awans: Fleetwood, Eastwood

Spadek: Gainsborough, Farsley Celtic, Redditch

Król strzelców: G. Seddon [Fleetwood] - 21

Król asyst: W. Peyton [stalybridge] - 16

Najlepszy gracz: G. Seddon [Fleetwood] – 7.38

 

CONFERENCE SOUTH:

 

Tabela:

| Poz   | Inf   | Zespół                 |       | M     | Z     | R     | P     | ZdG   | StG   | R.B.  | Pkt   | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.    | M     | Maidenhead             |       | 42    | 25    | 8     | 9     | 75    | 46    | +29   | 83    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2.    | A     | Newport Co             |       | 42    | 21    | 7     | 14    | 60    | 46    | +14   | 70    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3.    |       | Eastleigh              |       | 42    | 19    | 12    | 11    | 64    | 49    | +15   | 69    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4.    |       | Chelmsford             |       | 42    | 18    | 14    | 10    | 64    | 48    | +16   | 68    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 5.    |       | Basingstoke            |       | 42    | 17    | 17    | 8     | 45    | 36    | +9    | 68    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 6.    |       | Hampton & Richmond     |       | 42    | 18    | 12    | 12    | 43    | 34    | +9    | 66    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 7.    |       | Thurrock               |       | 42    | 18    | 9     | 15    | 51    | 51    | 0     | 63    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 8.    |       | Braintree              |       | 42    | 16    | 14    | 12    | 58    | 52    | +6    | 62    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 9.    |       | St. Albans             |       | 42    | 17    | 11    | 14    | 47    | 43    | +4    | 62    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 10.   |       | Farnborough            |       | 42    | 17    | 10    | 15    | 56    | 57    | -1    | 61    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 11.   |       | Bromley                |       | 42    | 16    | 9     | 17    | 59    | 52    | +7    | 57    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 12.   |       | Woking FC              |       | 42    | 15    | 12    | 15    | 49    | 43    | +6    | 57    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 13.   |       | Worcester              |       | 42    | 15    | 10    | 17    | 52    | 56    | -4    | 55    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 14.   |       | Welling                |       | 42    | 14    | 12    | 16    | 58    | 62    | -4    | 54    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 15.   |       | Bath                   |       | 42    | 12    | 16    | 14    | 45    | 39    | +6    | 52    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 16.   |       | Dover                  |       | 42    | 13    | 13    | 16    | 49    | 50    | -1    | 52    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 17.   |       | Havant & W             |       | 42    | 14    | 7     | 21    | 43    | 61    | -18   | 49    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 18.   |       | Weston-super-Mare      |       | 42    | 11    | 13    | 18    | 50    | 64    | -14   | 46    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 19.   |       | Lewes                  |       | 42    | 12    | 10    | 20    | 39    | 53    | -14   | 46    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 20.   | S     | Bishop's Stortford     |       | 42    | 13    | 7     | 22    | 48    | 66    | -18   | 46    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 21.   | S     | Weymouth Football Club |       | 42    | 8     | 14    | 20    | 33    | 51    | -18   | 38    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 22.   | S     | Staines                |       | 42    | 9     | 11    | 22    | 41    | 70    | -29   | 38    | 
| ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

Król strzelców: C. Reid [Newport Co] – 21 … 28. K. Mohamed [bath] - 10

Król asyst: C. Allen [Maidenhead] – 15 … 47. L. Davies [bath] - 5

Najlepszy gracz: D. Worrell [Weymouth] – 7.53; 2. T. Binnion [bath] – 7.17

 

FA Cup:

Birmingham City – Tottenham Hotspur 0:1 (P. Crouch `28)

 

Carling Cup:

Birmingham City – Man City 1:1 K. 5-4 (R. Johnson `5 – C. Tevez `21)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...