Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak błędów nie robi ten kto nic nie robi i tu stanę w obronie twórców bo sam wnioskowałem o wypuszczanie po skończeniu każdego następnego stopnia rozgrywkowego.

 

PS. Czy oprócz terminarza jeszcze jakieś wychwycone błędy nowa wersja poprawia i jeszcze jedno pytanie da sie coś zrobić by w U-21 w ME mogli grać 3 powyżej tego wieku ?

Odnośnik do komentarza

Ta wersja w zasadzie była robiona tylko po te, żeby osoby którym bardzo zależy na 2. lidze mogły sobie pograć. Wyjdzie wersja z 3. ligą to będzie porządnie, potestowane i w ogóle. Prawdę mówiąc, gdy oddawałem ligę do publikacji nie wiedziałem, że będzie zawierać terminarz, dowiedziałem się potem no i niefortunnie przydarzył się przy nim właśnie taki problem.

 

Poza tym i tak większość ludzi zacznie grę od nowa gdy wyjdzie 3. liga, a potem 4. itd.

Odnośnik do komentarza

Zależy do jakiej ligi :) Np. łodzko mazowiecka była super, było mnóstwo raportów i nie mieliśmy kłopotu, ale już np. z małopolsko świętokokrzyską gorzej. Tym bardziej zachęcam do przesyłania jak największej ilości raportów, gdyż znacznie zwiększa to tempo prac, pomijając fakt że niektórych danych nie ma w Internecie.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...